Нігті весна-літо 2020-2021: який манікюр весна-літо у тренді, фото ідеї дизайну

Сміливо скидайте всі теплі одягу і вступайте в самий прекрасний період року – сезон свіжості, легкості, спекотно спеки, оновлення в природі.

Як і в одязі, відновлюючи зміни вплинуть і на нігті весна-літо 2020, що так грайливі, приємні оку, оригінальні по колірному аспекту і оформлення в сезоні, коли все рясніє природними метаморфозами.

Модний манікюр весна-літо, безсумнівно, підніме вам настрій, поліпшить ваш вигляд, заграє яскравими відблисками, відображаючи красу вашого образу і образу в цілому.

Майстри нейл-дизайну постаралися, щоб нігті весна-літо не були нудними, а восторгали оригінальними рішеннями і новаціями.

Манікюр весна-літо відобразить та ідеї матового дизайну, і грайливість різнокольорових нагідок, і витонченість класичних і найвишуканіших видів манікюру.

Нігті весна-літо 2020, які dekorhuk підібрав для вас, безперечно, надихне вас на восторгающие погляд сезонні луки з прекрасними легкими платтячками з струмуючих матеріалів, милими спідничками з рюшами, запахом, розрізами, чуттєвими блузочками, топами і маєчками, що доповнять луки з брючними костюмами, джинсами і шортами, новомодними брюками.

Серед популярних стилів манікюр весна-літо у дусі витонченості, жіночності, безтурботності, і на противагу – нігті весна-літо у яскравих неонових рішеннях, доповнених оригінальним дизайном, або вражаючим сюжетним малюнком.

Щоб презентувати вам тенденції весняно-літніх нігтів 2020, ми зібрали дійсно вправні нігті весна-літо, але перед цим хочемо позначити найпривабливіший манікюр весна-літо, що сподобався дівчатам з нашої редакції.

Нігті весна-літо і море плям і крапок

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Хочете отримати одночасно і модний манікюр весна-літо, і в теж час дуже лаконічний і невимушений, тоді сміливо вибирайте точковий манікюр весна-літо дотсом або в техніці перепелині яйця на пастельній за кольором основі.

Також точковий візерунок і малюнок з плямами дуже цікавий, якщо нігті весна-літо оформлені в абстрактній стилістиці, а милі кляксочки вдало завершують манікюрну композицію.

Мінімалістичний манікюр весна-літо на яскравому тлі градієнтному

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk1 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Нігті весна-літо в стилі омбре завжди виглядали дуже весело, забавно, цікаво. На сьогоднішній день майстри нейл-арту пішли далі, використовуючи омбр в якості основи піт іншу техніку.

Як можна бачити на фото, де показаний мінімалістичний манікюр весна-літо з акуратними контрастними чорними смужками, омбре зуміє прикрасити навіть цілком лаконічні техніки.

Поєднувати градієнтний манікюр весна-літо можна також зі стразами, фольгою, глітером, сюжетними сезонними малюнками у вигляді птахів, квітів, тварин, зовнішностей.

Прикольні нігті весна-літо з кактусами і рослинами в горщику

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk2 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Якщо ви хочете кумедний манікюр весна-літо, що підніме вам настрій, для вас ми підібрали забавні нігті весна-літо з кактусом на великому ноготке і тоненькими смужками на пастельних монотонних нігтики.

Крім кактуса, ви можете намалювати або наклеїти на акцентні нігті весна-літо написи, сердечка, металізовані смужки, квітки, скомбіновані з неоновими елементами, об’ємними малюнками.

Забавні пташки, звірі, мультяшні герої продовжують формувати новомодний манікюр весна-літо у яскравих і ніжних панелях сезону.

Блакитні нігті весна-літо та дизайн з горошком

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk3 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Горошок став трендом не тільки в одязі, але і в манікюрі, тому реалізувати дизайн нігтів весна-літо з горошком — саме то в жаркий сезон року.

Якщо ж ви використовуєте блакитний гель-лак, щоб оформити весняно-літній манікюр, ви отримаєте прекрасний дизайн нігтів весна-літо, що буде доречний практично у всіх повсякденних луках, незалежно від того, плаття або джинси на вас надіті.

До речі, крім горошку також мило може виглядати самотня глиттерная смужка по центру на блакитних нігтики, діагональні білі смужки, що прикрашають акцентні нігтики, маленькі трафаретні малюнки в блакитному дизайні.

Модний манікюр весна-літо та неонові нігті

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk4 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Неонові нігті весна-літо виглядають зовсім не зухвало в жарку пору, так як ці кольори прото створити, щоб освіжати ваш вигляд, вносячи родзинку навіть в офісні та елегантні луки.

Для вас пропонуємо використовувати вподобані неонові нігті весна-літо в тандемі з смачними фруктовими малюночками, а також комбінованим манікюром світлого тону, на якому теж якимось чином буде розташований неоновий елемент.

Неоновий манікюр весна-літо у малиновому, червоному, лаймовому, жовтий, помаранчевий, салатовий дуже ефектно виглядає на нігтиках з різним дизайном на двох руках, що доповнено геометрією, омбре стилістикою, мазками і абстракцією.

Незвичайний весняно-літній манікюр з фольгою, павутинкою і крапочками дотсом

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk5 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Фольга і гліттер стали прерогативою не тільки на нігтиках осінньо-зимового періоду, сьогодні майстри сміливо використовують металеві і мерехтливі елементи і в весняно-літньому дизайні.

Приклад, що показаний на фото, об’єднав одразу кілька технік: нюдовые нігті прикрашені фольгою з фіолетовим відливом в оригінальному частковому нанесенні, а далі доповнені хитромудрої чорної павутинкою, що прикрашена великими і дрібними крапочками дотсом.

Використовуючи павутинку, дотс, фольгу, гліттер і пастельну палітру можна отримати різнопланові нігті весна-літо у безлічі оригінальних прикладів, тому сміливо візьміть ці техніки на замітку в цей період.

Манікюр весна-літо і нестандартна геометрія

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk6 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Геометрія — це незаперечний позасезонний тренд, що завжди бажаний на нігтиках дівчат иледи різного віку і світогляду, адже геометричний дизайн одночасно і витончений, і хитромудрий.

Часто геометричні нігті весна-літо доповнюють глиттерными вставками, негативним простором, френчем, якщо геометрія використовується, як акцент.

Манікюр весна-літо з геометрією можна оформити в блакитному, ліловому, coral, помаранчевому, жовтому, рожевому і інших яскравих і пастельних відтінках, що доречні в сезоні.

Як можна бачити на прикладі, нігті весна-літо стали більш досконалими, а елементи більш витонченими і філігранними.

Піднімає настрій омбре також прикрасить нігті весна-літо

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk7 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Коли ми побачили цей прекрасний приклад омбре, ми закохалися у градієнт в таких відтінках.

Погодьтеся, цей манікюр весна-літо виглядає одночасно і дуже ніжно, і дуже яскравою, грайливо, і в теж час витончено.

Зазначимо, що омбре можна відтворити у лінійної, геометричної розтяжці кольору або нанести декілька відтінків гель-лаку на кожен з нагідок руки.

Об’єднані нігті весна-літо та новації дизайну

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk8 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Комбінований і нетиповий манікюр зі складними візерунками, незвичайними прийомами оформлення прикрасять і манікюр весна-літо.

У цьому сезоні використовуйте наступні прийоми:

ефект ртуті на нігтиках

авангардні розлучення

абстракція в пастельній і яскравій гамі кольорів

дизайн з великими камифубуки на акцентном ноготке, або в мінімальній кількості — на декількох в різному розташуванні

манікюр весна-літо з написами на великому, вказівному, двох або трьох нігтики одночасно

барвисті малюнки в мінімальній кількості, витончені або помітні в залежності від призначення дизайну

Нігті весна-літо формою і довжині

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk9 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайнуЩоб отримати трохи зухвалий дизайн весна-літо, віддайте перевагу яскраві відтінки, нанесені на нігті великої довжини у формі мигдаль, або гострі нігтики.

Також у найближчому сезоні дуже популярні прозорі нарощені нігті, які припадуть до смаку тим, хто не має від природи сильною і красивою нігтьової пластини.

Короткий і середній манікюр весна-літо і далі в пошані, оскільки ці варіанти найбільш зручні для повсякденного життя.

Форми м’який квадрат, овал, мигдаль — це найбільш використовувані варіанти форми. У цьому сезоні ви зможете також виконати нігті весна-літо у формі піку, а також скошене манікюр весна-літо.

ТОП 70 фото ідей дизайну на нігті весна-літо

nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk10 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk11 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk12 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk13 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk14 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk15 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk16 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk17 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk18 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk19 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk20 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk21 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk22 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk23 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk24 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk25 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk26 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk27 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk28 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk29 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk30 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk31 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk32 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk33 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk34 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk35 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk36 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk37 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk38 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk39 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk40 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk41 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk42 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk43 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk44 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk45 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk46 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk47 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk48 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk49 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk50 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk51 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk52 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk53 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk54 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk55 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk56 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk57 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk58 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk59 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk60 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk61 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk62 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk63 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk64 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk65 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk66 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk67 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk68 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk69 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk70 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk71 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk72 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk73 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk74 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk75 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk76 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну nogti vesna leto 2020: kakojj manikyur vesna leto v trende, foto idei dizajjna | sovetyk77 Нігті весна літо 2020 2021: який манікюр весна літо у тренді, фото ідеї дизайну

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками