Бантик на вилці: як зав’язати, майстер-клас, з допомогою, покроково, як зробити, стрічки, маленькі, на пальцях, подвійний, своїми руками, фото, відео

Всі люблять робити прикраси. Комусь подобається робити поробки з блискітками, наприклад, милий квітка, або метелика, іншим подобаються іграшки з стрічечок, а комусь до душі зав’язати маленький лук і одягнути його в якості прикраси для волосся. Бантик на вилці – це те прикраса, яку можна швидко зробити своїми руками.

bantik na vilke: kak zavyazat, master klass, s pomoshhyu, poshagovo, kak sdelat, iz lenty, malenkie, na palcakh, dvojjnojj, svoimi rukami, foto, video76 Бантик на вилці: як завязати, майстер клас, з допомогою, покроково, як зробити, стрічки, маленькі, на пальцях, подвійний, своїми руками, фото, відео

Бантик на вилці – це те прикраса, яку можна швидко зробити своїми руками

Як зав’язати бантик на вилці своїми руками: покрокова інструкція

За допомогою звичайної кухонної вилки можна зробити невеликий, але чарівний бант з атласної стрічки.

bantik na vilke: kak zavyazat, master klass, s pomoshhyu, poshagovo, kak sdelat, iz lenty, malenkie, na palcakh, dvojjnojj, svoimi rukami, foto, video77 Бантик на вилці: як завязати, майстер клас, з допомогою, покроково, як зробити, стрічки, маленькі, на пальцях, подвійний, своїми руками, фото, відео

За допомогою звичайної кухонної вилки можна зробити невеликий, але чарівний бант з атласної стрічки

Робота повинна виконуватися покроково:

 1. Знадобляться стрічки. Якщо робиться одна виріб, то береться один шматочок стрічки. Вилку необхідно тримати в лівій руці.
 2. Один кінець матеріалу кладеться на вилку так, щоб праворуч висів кінчик приблизно 2 див. Потрібно тримати матеріал пальцем біля середини, щоб зафіксувати його.
 3. Тепер стрічку слід підвести під кут вилки так, як показано на 3 фото зверху. Її край має стирчати позаду приладу з лівого боку.
 4. Правий край матеріалу потрібно просунути між другим і третім зубчиком приладу. Не варто затягувати цей вузол дуже сильно. Утворену петлю необхідно злегка затягнути.
 5. Далі інший кінець стрічки просовується між другим і третім зубчиком аналогічно. В злегка затягнуту раніше петлю необхідно просунути цей край матеріалу.
 6. Протягнутий через петельку край стрічки слід дуже добре затягнути. Бантик можна знімати.

Якщо в роботі використовувалася довга стрічка, виріб може мати довгі краї. Іноді, це виглядає красиво, але якщо у майстра є бажання скоротити краю банта, то їх легко можна підрізати ножицями.

Як зробити бантик на вилці — дивіться мк в навчальному відео:

Як зробити бантик на вилці (відео)

Як зав’язати бантик на вилці: майстер-клас

Можна зав’язувати Бантики по-різному, комусь зручніше робити це на пальцях, комусь- на вилці. У будь-якому випадку майстер отримує красиве виріб, яким можна декорувати що завгодно. Як зав’язати його на вилці?

bantik na vilke: kak zavyazat, master klass, s pomoshhyu, poshagovo, kak sdelat, iz lenty, malenkie, na palcakh, dvojjnojj, svoimi rukami, foto, video78 Бантик на вилці: як завязати, майстер клас, з допомогою, покроково, як зробити, стрічки, маленькі, на пальцях, подвійний, своїми руками, фото, відео

Можна зав’язувати Бантики по-різному, комусь зручніше робити це на пальцях, комусь- на вилці

Майстер-клас:

 1. На першому етапі роботи потрібно підготувати інструменти і матеріали. В даному випадку майстер знадобляться тонкі стрічки, бажано атласні, ножиці і кухонні вилка з довгими зубцями.
 2. Тепер можна приступити до роботи. Прилад береться зворотною стороною. У підстави зубчиків кладеться матеріал так, щоб праворуч залишився його хвостик довжиною не менше 3 див.
 3. Матеріал обертається навколо приладу. Потім стрічка заводиться всередину посередині вилки. Вільним кінцем вона повинна лежати зверху великого пальця майстрів, так зручніше працювати.
 4. Верхній вільний кінець матеріалу необхідно вивести під праву петельку, яка утворилася після обороту вилки стрічкою.
 5. На цьому етапі кінці матеріалу потрібно акуратно затягнути. Однак не варто робити це занадто сильно, так як якщо виріб вийде не симетричним, то його можна розпустити і переробити.

Тепер роботу можна знімати з приладу. Беруться ножиці. Ними потрібно підрізати вільні краї банта. Довжину хвостиків майстер визначає сам.

Подвійний бантик на вилці: як зробити?

Щоб виріб вийшло більш об’ємним, слід подвоїти кількість матеріалу під час роботи над його створенням. Подвійний бантик виглядає красивіше і нарядно.

bantik na vilke: kak zavyazat, master klass, s pomoshhyu, poshagovo, kak sdelat, iz lenty, malenkie, na palcakh, dvojjnojj, svoimi rukami, foto, video79 Бантик на вилці: як завязати, майстер клас, з допомогою, покроково, як зробити, стрічки, маленькі, на пальцях, подвійний, своїми руками, фото, відео

Щоб виріб вийшло більш об’ємним, слід подвоїти кількість матеріалу під час роботи над його створенням

Отже, робота повинна складатися з таких послідовних етапів:

 1. Підбирається стрічка яскравого кольору, наприклад червона або рожева. Також готуються інші матеріали, а саме ножиці і їдальня вилка. Бажано, щоб у вилочки були довгі зубці.
 2. Тепер стрічку потрібно зафіксувати на зубцях. Для цього нею робиться 1 оберт навколо приладу. Матеріал фіксується на вилці великим пальцем лівої руки. Для зручності роботи, майстер повинен тримати прилад в лівій руці.
 3. Після цього потрібно зробити оборот атласної стрічки навколо приладу. Тільки для створення подвійного банта, потрібно зробити не 1, а 2 обороту.
 4. Утворюється 2 петлі, які візуально повинні з’єднуватися в 1. Через цю петлю з двох шарів стрічки потрібно протягнути її вільний край.
 5. Кінці матеріалу акуратно затягуються.
 6. На останньому етапі за допомогою ножиць слід підрізати довгі кінці вироби.

Бажано підрізати хвостики бантика до того, як він буде знятий з приладу.

Другий спосіб створення подвійного атласного бантика

Рекомендується підібрати 2 кольори стрічки.

Інструкція:

 1. Береться стрічка. Її необхідно протягнути через зубчики вилки через 1. На останньому зубчике потрібно розгорнути матеріал і продовжити протягувати його через 1 зубчик. Якщо все зробити правильно, то заготовка повинна нагадувати шахову дошку.
 2. Потрібно протягувати матеріал через зубці приладу 5 рядів. Тепер пальцями потрібно обережно підсунути стрічки вгору, злегка сплюснув їх. Це робиться для того, щоб звільнити місце на приладі для іншої стрічки.
 3. Друга стрічка повинна відрізнятися за кольором від попередньої стрічки. Вона протягується по центру внизу. По зворотній від майстра стороні вона виводиться наверх через верхній край першої стрічки.
 4. Друга стрічка зав’язується. Вузол повинен бути міцним. Виходить дуже гарний і акуратний бантик.

Як зробити з стрічки маленькі бантики з допомогою вилки?

Маленькі банти виглядають дуже акуратно і презентабельно, особливо якщо прикрасити ними інтер’єр.

bantik na vilke: kak zavyazat, master klass, s pomoshhyu, poshagovo, kak sdelat, iz lenty, malenkie, na palcakh, dvojjnojj, svoimi rukami, foto, video80 Бантик на вилці: як завязати, майстер клас, з допомогою, покроково, як зробити, стрічки, маленькі, на пальцях, подвійний, своїми руками, фото, відео

Маленькі банти виглядають дуже акуратно і презентабельно

Ось стандартний спосіб створення цього маленького прикраси:

 1. Щоб виріб вийшло маленьким, ширина матеріал має бути не більше 1 див Коли така стрічка буде готова, можна починати роботу.
 2. Прилад береться в ліву руку. Матеріал потрібно накинути на прилад правим краєм, притримуючи його великим пальцем.
 3. Потім правий край слід обережно просунути через другий праворуч зубчик. Просовується цей край по низу. Далі він виводиться наверх.
 4. Утворюється петелька через яку необхідно протягнути інший край матеріалу. Потрібно зробити сайт. Щоб маленький бантик не розпався, рекомендується пов’язати ще один вузлик, поверх старого.
 5. Після того, як виріб буде знято з приладу, його краю слід розправити. За бажанням, хвостики можна підрізати ножицями.

Щоб полегшити собі роботу, потрібно намагатися не перекручувати стрічки.

Бантик на пальцях: майстер-клас

Якщо під рукою немає столових приладів, але терміново потрібно зробити красиве прикраса у вигляді маленького акуратного банта, можна скористатися своїми власними руками. Багато майстри при створенні таких прикрас воліють користуватися саме цим «інструментом». Отже, як же виконати таку роботу на пальцях?

Майстер-клас:

 1. Стрічка буде зав’язана на лівій руці. Її потрібно покласти на ліву руку, на середній і вказівний палець.
 2. Матеріал обвивається між двома пальчиками, проходячи повз нагору середнього. Потім робиться ще одне обвиття навколо двох пальців.
 3. Коли стрічка підійде під середній пальчик, її можна зав’язувати. Важливо стежити за тим, щоб матеріал не перекручувався, так як в такому випадку, бант буде негарним.
 4. Матеріал заводиться в ліву сторону і проходить повз витка. Тепер можна затягувати заготовку.
 5. Після того, як виріб буде злегка затягнуте, останній виток можна скинути з приладу. Затягування триває.
 6. Матеріал знімається з двох пальців.

За бажанням зайві хвостики можна підрізати.

Як зробити бантик на вилці: майстер-клас (відео)

Далеко не у кожного перший саморобний бантик виходить красивим. Іноді доводиться довго намагатися виконати цю роботу так, щоб виріб дійсно виглядало добре. Але результат того вартий.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!