Мозаїчна аплікація, аплікація в техніці мозаїка, аплікація мозаїка і підробка з паперу

mozaichnaya applikaciya, applikaciya v tekhnike mozaika, applikaciya mozaika i poddelka iz bumagi292 Мозаїчна аплікація, аплікація в техніці мозаїка, аплікація мозаїка і підробка з паперуЗробити мозаїку з кольорового паперу – це прекрасний спосіб добре провести час усією родиною. По-перше, це покращить ваше спілкування з дитиною, а по-друге, дасть поштовх для розвитку дрібної моторики рук малюка. Так, ви вирішите відразу дві проблеми: граєте разом з дитиною, і завдяки цій грі – закладаєте основи навчання квітам вашої дитини.

Крім звичайних виробів з кольорового паперу, є ще й різні ускладнені техніки аплікації з обривків папірців. Наприклад, виріб в техніці квіллінг, зроблена разом з вашою дочкою ученицею початкових класів, допоможе вам добре провести нудний вечір.

«Рвана» мозаїка з шматочка паперу своїми руками

Найлегший спосіб для того щоб створити з дитиною аплікацію-мозаїку з паперу, це застосувати техніку «рваною» мозаїки. Що для цього нам знадобиться? Візьміть будь-яку кольоровий папір і порвіть її на шматочки. Далі, разом з малюком наклейте їх на звичайний трафарет у відповідності з певними квітами. За допомогою фломастера намалюйте відсутні деталі. От і все! Рвана мозаїка готова!

Як зробити мозаїку своїми руками?

Як ви вже помітили, кольоровий папір – прекрасний інструмент, який можна брати для навчальних, але цікавих занять з вашими дітками з початкових класів. Досить захоплюючий варіант – звичайна виріб з паперу. Питання складності такої мозаїки полягає в кількості і величиною деталей, а ще у розмірі зображення в основі трафарету. Ви можете взяти будь-яке зображення, роздрукувати дитячі картинки і використовувати для створення мозаїки.

Опис схеми роботи:

Потрібно нарізати кольоровий папір на мозаїчні шматочки будь-якої форми й величини. Для того щоб робота виглядала незвично, візьміть кілька відтінків різних кольорів.

Підготуйте поверхню для роботи, шаблони, шматки паперу і спеціальний клей. Попросіть дитину викласти шматки мозаїки, не виходячи за контури. Спочатку, можливо, йому потрібна ваша допомога, але по мірі навчання ви станете помічати, що малюк почав справлятися сам, і просить все більш і більш складні зображення.

Для того щоб підробка виглядала більш якісно, рекомендується після нанесення кожного шматка протирати робочу поверхню сухою ганчіркою (особливо при використанні клею ПВА).

Галерея: мозаїка з кольорового паперу (25 фото)

Картонна мозаїка своїми руками

Створювати аплікації завжди дуже цікаво, так як за основу можна взяти будь сюжет або окремі предмети, можна створювати ескізи за допомогою олівця або брати готові шаблони. Матеріали для роботи можна знайти практично в кожному магазині за невисокою ціною, тому зайнятися аплікаціями можна навіть в початкових класах.

Виріб з паперу – це цікава і нескладна техніка, з якою впораються навіть діти молодшого дошкільного віку і діти з першого класу, тому що головна частина роботи робиться без використання ножиць.

mozaichnaya applikaciya, applikaciya v tekhnike mozaika, applikaciya mozaika i poddelka iz bumagi293 Мозаїчна аплікація, аплікація в техніці мозаїка, аплікація мозаїка і підробка з паперуАплікація гриба в техніці мозаїки своїми руками.

Матеріали, які будуть потрібні для роботи:

 • Олівці.
 • Аркуш картону.
 • Кольоровий папір з п’яти різних кольорів.
 • Спеціальний клей.
 • Шаблон.

Опис роботи: Зобразити або роздрукувати на картон зображення гриба.

У п’ять ємностей нарвати ручками кольоровий папір окремо кожний колір:

 • Небо — блакитний колір;
 • Капелюшок гриба – коричнева колір;
 • Під капелюшком – Світло-коричневий колір;
 • Ніжка — жовтий колір;
 • Трава — зелений колір.

По черзі почати наклеювати по контурах капелюх, ніжку, травичку, небо, та залишками зробити «землю», для цього краще взяти світло – коричневий колір, подекуди причепити жовті листи.

Після закриття гриба мозаїкою, можна перейти до оформлення неба і землі. Верхівку листа прикрашаємо блакитним кольором, це небо. А в нижній частині розміщуємо різнокольорові шматки паперу, імітуючи падає листя. Створену композицію покладіть під прес на ніч.

Таку красиву аплікацію можна піднести вчителеві в класі або одному на свято як листівку.

Спробуйте позайматися в техніці створення мозаїки з паперу, і вам дуже сподобається! Це весело і важливо для моторики.

mozaichnaya applikaciya, applikaciya v tekhnike mozaika, applikaciya mozaika i poddelka iz bumagi294 Мозаїчна аплікація, аплікація в техніці мозаїка, аплікація мозаїка і підробка з паперуАплікація овочів своїми руками.

Матеріали та інструменти, які знадобляться для роботи:

 • Картон білого кольору.
 • Гострі ножиці.
 • Спеціальний клей.
 • Маркери.
 • Фарби і пензель.

Покрокове створення вироби.

Підготуємо необхідні матеріали та інструменти. Для роботи візьмемо шаблони. Виріжемо малюнок помідора і морквини і приклеїмо на картон білого кольору. Почнемо створювати забарвлення помідору. Для створення аплікації у техніці мозаїки, наріжемо смужки шириною 0,5 см, а потім наріжемо їх на квадрати або прямокутники.

По черзі приклеюємо дрібні деталі на малюнок помідора, залишаючи між деталями щілину приблизно в один мм.

З паперу зеленого кольору наріжемо дрібні деталі і приклеїмо їх на чашолисток. Фарбами прикрашаємо фон роботи, розділивши його на дві частинки. Нам потрібно викласти помідор на стіл. Тому нижня частина підробки повинна імітувати стіл, верхня частина повинна імітувати стіну роботи. Чорним маркером обводимо контури помідора.

Білою гуашшю робимо блік від світла, а чорним кольором зображуємо тінь. Стіну декоруємо фломастером «під цеглу». Виріб зроблено! Таким же чином робимо і моркву.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!