Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схеми

origami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy266 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиВаріантів хобі існує велика кількість, і кожен обов’язково знайде щось своє. Вироби з паперу або картону сьогодні цікавлять досить багато людей різного віку: від дорослих до самого маленького дитини, якій дане заняття піде на користь. Маючи вільний час та відповідну схему, можна зайнятися цим простим і в той же час естетичним виглядом діяльності. Паперове конструювання володіє привабливою силою, яка захоплює в процес всіх членів сім’ї.

Орігамі пташка «Поморський голуб» з паперу покроково

origami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy267 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиЯк зробити літаючу пташку? Виріб спочатку створювалося як символ релігійних вірувань, обрядів поморського народу. В ті часи іграшка виготовлялася з дерева і підвішувалися під стелею в передньому розі будинку, де зазвичай стояв стіл і лавки. Інша назва цієї пташки — «птах щастя».

Схема і шаблони виготовлення не відрізняється особливою складністю. Навіть маленька дитина, проявивши старанність, зможе успішно змайструвати цього голубка. Спеціальної мотивацією до конструювання подібного орігамі служить повір’я, що створення тисячі таких виробів принесе цілеспрямованій людині виконання заповітного бажання. Для більш простого сприйняття необхідна точна схема або відео:

 1. для початку роботи потрібно квадратний аркуш паперу, який потрібно скласти строго по діагоналі двічі. Утворені лінії перетинаються в центрі квадрата;
 2. необхідно перевернути папір і приступити до створення наступних допоміжних ліній. Кути квадрата потрібно прикласти до центру, утворюючи невеликий трикутник. Це потрібно зробити і з іншими кутами. Отримав маленький квадрат складається з невеликих трикутників;
 3. origami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy268 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемипотрібно загнути кути внутрішньої сторони так, щоб сформувався ромб;
 4. тримати фігуру потрібно таким чином, щоб її верхні фрагменти, які в кінцевому рахунку будуть крилами, прямували вгору. Далі потрібно скласти паперовий лист і створити вертикаль, що йде від низу майбутніх крил до основи ромбовидної фігури;
 5. тепер слід акуратно, але не до кінця підігніть кути паперової конструкції до середини тіла. Отримані фрагменти будуть створювати образ хвоста і голови. Залишається тільки зробити лапки для поморського голубка з паперу.

Галерея: пташка з паперу (25 фото)

Як змайструвати журавля (орігамі) з крилами своїми руками

origami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy269 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиРобота ця непроста і займе трохи більше часу у новачків, але вразить оточуючих грацією і неординарністю. Використовуючи всього один простий паперовий листок, можна створити витвір мистецтва. Для роботи підійде будь колір: хлопаюча птах створить райдужне переливання при використанні багатьох відтінків. Майстер-клас по створенню журавля подарує незабутні хвилини радості вам і вашій дитині.

Важливо!

Слід пам’ятати, що для кращого виконання необхідно з усією старанністю підходити до стикуванні кутів і багаторазово розгладжувати згини пальцями.

 1. Для створення цієї пташки знадобитися справжня папір орігамі, що має форму квадрата і який-небудь відтінок.
 2. origami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy270 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиВерхній кут від себе тягніть до нижнього — вийде трикутник. Те ж саме потрібно робити з двома іншими кутами. Згини перехрещуватися в центі.
 3. Тепер слід покласти аркуш так, щоб сторона квадрата паралельно грудей, і скласти його горизонтально. Повинно вийти чотири таких згину.
 4. Наступним етапом стане створення маленького квадрата. Тягніть нижній край майбутньої пташки на себе. Сторони фігури необхідно скласти за тим горизонтальних лініях, які були на попередньому етапі. Далі кути підтягуємо вниз. Протилежні грані стикуються в середині, а верхній шар покриває їх і утворює квадратну форму.
 5. Нижній кут дивиться на вас. Тут потрібно, щоб край чітко ліг вздовж центральної смуги згину. З іншого боку — аналогічна процедура. На цьому проміжному етапі майстер-класу виходить фігурка, що нагадує повітряного змія. Те ж саме слід зробити на іншій стороні. Верхні області обох зміїв потрібно зігнути і розігнути.
 6. Розкриваємо «зміїні» елементи майбутньої птиці. Папір повинна розташовуватися нижнім краєм робить на фігурку. Піднявши верхній шар за низ і розпрямивши його, отримуємо «діамант», який буде знаходитися на змії. Це потрібно повторити і на зворотному краю.
 7. origami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy271 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиПротилежні краї складаються на однойменну бік: лівий на лівий, правий до правого. Тепер є три вершини, дивляться на вас.
 8. Потрібно розігнути потенційну пташку так, щоб знову з’явилися «діаманти». Кути конструкції ви повинні розкрити після повороту її набік. Нижню частину паперу потрібно підігнути і закрити кути. Взявши за середину птиці, тягніть її вперед таким чином, щоб нічого не розгорнулося. Повторюємо роботу з іншою гранню. Тепер у птиці з’явився хвіст.
 9. Згинаємо в нижню сторону один діагональний край орігамі для того, щоб створити голову. Розкрита фігурка утворює два гострих кута. Зігнувши кінчик, стежимо за тим, щоб він опинився в середині. Ці краї орігамі необхідно з’єднати.
 10. Крило виходить після того, як зігнутий верхній шар трикутника в середній частині птиці. Те ж саме стосується і другого.
 11. Птах буде грати і маніпулювати витонченими крилами, коли її потягнути за об’ємний хвіст.

Як зробити пташку-орігамі горобець

Майстер-клас по створенню цього примірника зовсім нескладний, від дорослого або дитини вимагається суворе дотримання покроковим інструкціям та ґрунтовне терпіння — особливо якщо ви бажаєте зробити це в перший раз.

 1. origami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy272 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиЯк і в попередніх варіантах, для створення необхідний квадратний клаптик паперу. Слід зігнути його по діагоналі.
 2. Верхній кут трикутника опускаємо до центральної лінії так, щоб тут утворився рівнобедрений трикутник. Те ж саме проробляємо в зворотному порядку.
 3. Основні кути загинаємо до середини. В руках повинен виявитися довгастий ромб.
 4. Розгортаємо його кути, а ті межі, які були заховані, виводимо назовні, притискаючи до лінії центру. Частині, що виходять за площину фігурки горобця — це його крила, які слід загнути на одну третину.
 5. Низ довгастого ромба тягнемо вгору і загортаємо, відводимо і споруджуємо маленький загин. Хвіст птаха готовий. Орігамі слід скласти навпіл, а в районі головки загнути грань.

Воробей, споруджений своїми руками з паперу, буде гармонійно поєднуватися з домашнім оточенням і радувати маленької дитини.

Пташки з паперуorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy273 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy274 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy275 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy276 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy277 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy278 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy279 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схемиorigami dlya detejj 🥝 kak sdelat ptichku iz bumagi svoimi rukami, skhemy280 Орігамі для дітей 🥝 як зробити пташку з паперу своїми руками, схеми

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!