Півень з бісеру: іграшки, схема, об’ємні, дельфін, майстер-клас, зробити, сплести, для початківців, заєць, кролик, лебідь, конячка, фото, відео

Бісероплетіння – це дуже захоплююче заняття не тільки для дівчинок, але й хлопчиків. Півень з бісеру, а також дельфін, заєць, лебідь або кінь виходять дуже гарними. До того ж об’ємні бісерні іграшки плести дуже просто. У даній статті буде покроково описано, як виконати такі вироби.

petukh iz bisera: igrushki, skhema, obemnye, delfin, master klass, sdelat, splesti, dlya nachinayushhikh, zayac, krolik, lebed, loshadka, foto, video118 Півень з бісеру: іграшки, схема, обємні, дельфін, майстер клас, зробити, сплести, для початківців, заєць, кролик, лебідь, конячка, фото, відео

Бісероплетіння – це дуже захоплююче заняття не тільки для дівчинок, але і для хлопчиків

Півень з бісеру для початківців: покроковий опис

Плетіння таких іграшок для початківців умільців не повинно здаватися складним, головне – прагнути до того, щоб отримати гарне виріб. Єдиний нюанс: новачкам не рекомендується робити занадто великі роботи, так як це може викликати складність.

Майстер-клас:

 1. Щоб сплести півня, слід підготувати бісер різних кольорів, дріт і ножиці. Ножиці можна замінити кусачками.
 2. Для півня стандартного розміру знадобиться 2,5 метра дроту. Початок роботи полягає в тому, щоб нанизати на дріт 1 бісеринку. Вона повинна бути синім. Спочатку плететься хвіст птаха.
 3. Кожен набраний ряд необхідно загнути на праву або ліву сторону. Таким чином, плетіння стає об’ємним.
 4. Пір’я робляться з різних шматочків дроту, на кожному з яких нанизано 6 бісеринок. Щоб птах вийшла барвистою, рекомендується робити пір’ячко різних розмірів і кольорів.
 5. По ходу роботи, пір’я посмикуються в хвіст.
 6. Дзьоб і борідку півника потрібно зробити за 2 ряду до кінця плетення. Для дзьоба достатньо набрати 4 червоних бісеринки.
 7. Щоб зробити гребінець, на окремий шматочок дроту необхідно набрати 4 бісеринки червоного або бордового кольору, зробити петлю і протягнути їх через цю петлю.
 8. З іншого кінця цієї ж дроту набирається 6 бісерін, після чого вони просмикуються в останню бісеринку.
 9. Потім робляться лапки. Вони плетуться з жовтого матеріалу, в кінці кожного кігтя повинна бути чорна бісеринка. Вони кріпляться на тілі півня дротом.

Півень з бісеру: техніка цегляного плетіння (відео)

Галерея: іграшки з бісеру своїми руками (25 фото)

Об’ємний дельфін з бісеру своїми руками: майстер-клас

Такий дельфінчик може стати прекрасною підвіскою або брелоком.

petukh iz bisera: igrushki, skhema, obemnye, delfin, master klass, sdelat, splesti, dlya nachinayushhikh, zayac, krolik, lebed, loshadka, foto, video119 Півень з бісеру: іграшки, схема, обємні, дельфін, майстер клас, зробити, сплести, для початківців, заєць, кролик, лебідь, конячка, фото, відео

Такий дельфінчик може стати прекрасною підвіскою або брелоком

Схема роботи:

 1. Для такої роботи знадобиться синій і білий матеріал. Початок роботи: на середину дроту потрібно надіти 2 ряду бісеру. Перший ряд – 1 біла бісеринка, другий ряд – 2 синіх.
 2. Потім обидва ряди просмикуються через дротяну петлю.
 3. Після цього обидва кінці дроту слід вирівняти і протягнути їх по довжині.
 4. Потім дріт перекидається і плететься ряд зі світлого матеріалу. В 1 ряду повинно бути 2 бісеринки.
 5. У синьому ряду повинно бути 7 бісеринок. Важливо плести дельфінчика так, щоб білі ряди лягали з білими, а сині – з синіми.
 6. Щоб тільце дельфіна було об’ємним, необхідно використовувати при плетінні олівець. Він вставляється всередину фігури і натискають на спину дельфіна. Поле того, як спинка стане округлої, слід проробити те ж дію і з животиком.
 7. Дельфинчику обов’язково потрібно зробити плавці. Вони кріпляться до тулуба дротом.
 8. Перед тим, як плести хвостик, потрібно переконатися в тому, що довжина залишку дроту не менше 8 див. Плести плавець потрібно парно, направляючи обидва кінці до кінчика тулуба дельфіна.

На останньому етапі потрібно закріпити дріт по протяжкам.

Як сплести зайця або кролика з бісеру?

Кролик з бісеру плететься за такою схемою:

 1. Спочатку необхідно сформувати голову зайчика. Починається плетіння з вершини лівого вуха. На дріт нанизується 23 бісеринки. Дві з них будуть вже головою.
 2. Після одного вуха робиться друге. Кільце серед перших 2 намистин замикається.
 3. Після цього вушка потрібно щільно притягти один до одного, добре затягнувши дріт.
 4. У наступному ряду необхідно вплести очі кролика. Якщо він робиться з білого матеріалу, то в якості очей можна використовувати чорний або зелений бісер.
 5. Коли голова буде зроблена, плетіння необхідно стягнути. Можна приступати до плетіння корпусу зайчика.
 6. Шия буде робитися з трьох елементів матеріалу того ж кольору, що і голова.
 7. Потім, в кожному наступному ряду повинна бути на 1 бісеринку більше. Це зробить композицію об’ємною.

Щоб зробити зайчику хвіст, необхідно після плетіння останнього ряду нанизати на дріт 7 бисериной і затягнути їх за протяжкам. Наш бісерний зайчик готовий!

petukh iz bisera: igrushki, skhema, obemnye, delfin, master klass, sdelat, splesti, dlya nachinayushhikh, zayac, krolik, lebed, loshadka, foto, video120 Півень з бісеру: іграшки, схема, обємні, дельфін, майстер клас, зробити, сплести, для початківців, заєць, кролик, лебідь, конячка, фото, відео

Гарний лебідь з бісеру

Майстер-клас:

 1. Щоб зробити невеликого лебедя, потрібен шматок дроту розміром до 2 м. Перші три ряди лебедя робляться плоскими.
 2. У лебедя повинні бути пір’я. Вони робляться з окремих шматків дроту. Пір’я слід робити однаковими, тобто нанизувати на кожен шматочок дроту матеріал однакового розміру і кольору. Оптимальні пір’я лебедя складаються з 5-6 елементів.
 3. Коли буде плестися голова лебедя, важливо пропускати кілька рядів перед тим, як закінчити роботу над нею. Завдяки цьому, буде створюватися вигин голови.
 4. Не варто забувати про очах птиці. Вони повинні бути зроблені з чорних елементів.
 5. Після того, як буде зроблена голова лебедя, дріт необхідно через нижній ряд. Потім можна нанизувати бісером верхні ряди.
 6. Щоб створити вигин при переході від плетіння голови до тулуба, 1 верхній ряд слід пропустити. Як це робиться? Дріт простягається через суміжний ряд.

petukh iz bisera: igrushki, skhema, obemnye, delfin, master klass, sdelat, splesti, dlya nachinayushhikh, zayac, krolik, lebed, loshadka, foto, video121 Півень з бісеру: іграшки, схема, обємні, дельфін, майстер клас, зробити, сплести, для початківців, заєць, кролик, лебідь, конячка, фото, відео

При бажанні можна сплести даний твір мистецтва

Після того як був набір матеріалу на дріт, можна плести тулуб лебедя.

Конячка з бісеру для початківців

Конячка з цього матеріалу виходить дуже красивою. Як її зробити?

 1. Конячка плететься об’ємним методом. Щоб робота була більш колоритною, рекомендується чергувати кілька кольорів матеріалу, наприклад, чорний і білий.
 2. Перший ряд тулуба плететься шляхом чергування чорного і білого бісеру. Низька матеріалу розташовується по центру дроту.
 3. Далі плетіння фіксується, так як буде формуватися петля.
 4. Набирається другий ряд бісеринок. Кінчик першого ряду протягується через кінчик другого ряду. Заготівля знову стягується. Таким чином, відбувається плетіння тулуба коня.
 5. Шостий ряд тулуба – це початок роботи над вухами і головою конячки. Сім елементів білого кольору надіваються на дріт і скручуються до центру тулуба. Матеріал повинен щільно прилягати один до одного.
 6. Щоб сплести вушка, слід на першому ряду нанизати 3 бісеринки, на другому -2, та 1 на останньому ряду. Виходять трикутні вуха.
 7. Коли плетіння буде йти вниз, необхідно зробити очі коня.

petukh iz bisera: igrushki, skhema, obemnye, delfin, master klass, sdelat, splesti, dlya nachinayushhikh, zayac, krolik, lebed, loshadka, foto, video122 Півень з бісеру: іграшки, схема, обємні, дельфін, майстер клас, зробити, сплести, для початківців, заєць, кролик, лебідь, конячка, фото, відео

Конячка з цього матеріалу виходить дуже красивою

В якості очей краще всього використовувати чорний бісер.

Поради з бісероплетіння для початківців

 • Дріт може замінити волосінь або мононитка.
 • Щоб вирівняти бісерну саморобку, її рекомендується покласти під вантаж.
 • Якщо одна бісеринка була нанизана невірно, нічого страшного. Позбутися від неї допоможуть кусачки. Для цього необхідно протягнути в цю бісеринку голку, після чого натиснути на неї кусачками.
 • Щоб зроблені вузли міцніше, їх рекомендується змастити клеєм або прозорим лаком.
 • Не рекомендується для бісероплетіння використовувати звичайні тонкі голки для вишивки та шиття. У магазинах рукоділля продаються спеціальні голки для бісероплетіння. Вони більш щільні, ніж стандартні.

Смішний плоский кіт з бісеру: майстер-клас для самих початківців (відео)

Як сплести з бісеру забавного кошеняти — дивимося в навчальному відео.

Цей вид рукоділля дуже цікавий і цікавий. Однак, щоб отримати красивий виріб, необхідно покроково виконувати пункти плану, прописані у майстер-класі.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!