Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як в’язати подвійну жіночу шапочку, фото

shapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto123 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоШапка біні — це шапка, яка тримається на голові без використання яких-небудь застібок або зав’язок, і в гардеробі будь-якої дами вона просто необхідна. Цей майстер-клас призначений як для досвідчених майстринь, так і для початківців рукодільниць, так як схема в’язання шапки біні дуже проста. Такі шапочки можуть носити як дівчатка, так і хлопчики.

В’яжемо шапку біні спицями

Спиці, як відомо, є найбільш популярним інструментом для плетіння різноманітних виробів. На них зупиняють свій вибір як початківці, так і досвідчені майстри. У даній статті представлені два способи в’язання спицями шапочки біні.

Перший спосіб в’язання

Почнемо з опису в’язання спицями найпростішої шапки біні для жінок. Отже, для початку роботи вам необхідно обзавестися наступними інструментами:

 1. shapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto124 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотопряжа будь-якого кольору;
 2. спиці;
 3. ножиці;
 4. в’язальний гачок;
 5. велика голка.

Виконується вона горизонтальними круговими рядами. Необхідно стежити за тим, щоб загальна кількість набраних петельок ділилося без остачі на 8 (в даному прикладі ми розглянемо в’язання шапки біні з 96 петель). Далі прямуємо наступною схемою:

 1. Перші шість смуг необхідно в’язати гумкою 2х2 (поперемінно в’яжуться дві передні і дві виворітні петлі). Перша кромочная знімається без провязывания, остання в ряду в’яжеться як виворітна.
 2. shapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto125 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоНаступний ряд в’яжемо даними чином: знімаємо кромочную, потім пров’язуємо 2 лицьові і 2 виворітні петлі, далі в’яжемо 6 лицьових і 2 виворітні, кромочную в’яжемо виворітною петлею. Повторюємо дані маніпуляції до кінця ряду.
 3. Восьму смугу також починаємо зі зняття кромочной петлі, після чого пров’язуємо 2 лицьові і 2 виворітні, потім 6 лицьових і 2 виворітні. За даною схемою в’яжемо весь ряд.
 4. Усі непарні смуги в’яжемо за схемою, зазначений в пункті 2, усі парні смуги — за схемою, зазначеної в пункті 3. В’яжемо таким чином 50 рядів, після чого починається зменшення.
 5. У 51 ряду кожні дві виворітні петлі необхідно робити як одну, особові в’яжемо звичайним способом.
 6. У 55 ряду пров’язуємо разом третю і четверту петельку в кожній шістці.
 7. 57 ряд розбиваємо на групи по 5 петельок в кожній, далі в кожній групі скорочуємо по дві петлі, пров’язуючи разом першу і другу і п’яту і четверту петлі.
 8. У 59 ряду три лицьові петлі пров’язуємо разом.
 9. Всі залишилися петлі міцно стягуємо і закріплюємо. Тепер залишилося тільки зшити бічний шов, і шапочка готова до шкарпетці!

Галерея: в’язана шапка біні (25 фото)

Другий спосіб в’язання

Є ще один спосіб в’язання шапочки біні спицями. У цьому випадку ви отримаєте більш велике і кілька мішкувате виріб. Отже, для того, щоб зв’язати шапку такого типу, необхідно вибрати спиці (в ідеалі №8) і пряжу товстіший і слідувати наступній схемі:

 1. Складаємо нитку навпіл і набираємо на спиці 44 петельки.
 2. shapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto126 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоВ’яжемо 10 см так званої перлової в’язкої: над лицьовій петелькою пров’язуємо виворітну, над виворітного — лицьову.
 3. Тепер на спиці додаємо ще 33 петельки, поділяємо подвійну нитку і пров’язуємо в трьох петельках дві з однієї, кожна четверта петля в’яжеться як одна.
 4. Далі в’яжемо ряд особових петельок, потім — ряд виворітними. Продовжуємо в цій послідовності доти, доки не з’єднаємо виріб приблизно 45 см у висоту.
 5. Наступним кроком переходимо до зменшення. Для цього в кожній лицьовій смузі прибираємо однієї лицьової петлі, виворітні ряди залишаємо без змін. Дану процедуру виконуємо всього три рази.
 6. На цей раз зшивати нічого не потрібно — просто щільно зводимо всі залишилися петельки і закріплюємо.

В’яжемо шапку біні гачком

Наступний майстер-клас присвячений в’язання шапки біні гачком. Для роботи на цей раз нам також знадобиться пряжа будь-якого кольору на ваш смак, велика голка, ножиці і, звичайно, гачок.

Шапка біні гачком в’яжеться за наступною схемою:

 1. Набираємо на гачок 50 повітряних петельок.
 2. Перший ряд в’яжемо за поперечні петельки, що знаходяться на зворотній стороні від набраних.
 3. shapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto127 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоРяд в’яжемо до тих пір, поки не залишиться пров’язати ще 8 петельок, після чого пров’язуємо петельку підйому і переходимо до в’язки другого ряду. Всі наступні смуги необхідно в’язати за задню полупетельку.
 4. В кінці третьої смуги з’єднуємо все, що зв’язали, і в’яжемо, поки повністю не закриємо весь ланцюг.
 5. П’ята частина шапки біні вже готова! Тепер в’яжемо ще чотири частини за тією ж схемою, тільки на цей раз замість набору нових повітряних петельок на гачок необхідно використовувати останній ряд попередньої частини.
 6. Після того як всі п’ять частин шапки біні готові, зшиваємо наш виріб. Для цих цілей втягає нитку приблизно 50 см довжиною у велику голку і з’єднуємо полупетли на двох кінцях шапки разом.
 7. Тепер через верхівки частин необхідно протягнути нитку і затягнути її для того, щоб позбутися від дірки на маківці. Наша шапка біні готова радувати вас в непогожу погоду!
 8. Зробимо невелику обмовку: для того щоб зберегти ваш виріб в найкращому вигляді, шапку необхідно піддавати тільки ручне прання у воді температурою до 30 градусів. Її не можна гладити і сушити необхідно виключно горизонтально.

Тепер ви знаєте, як зв’язати шапку біні легко і красиво і можете зробити це як спицями, так і гачком. Аналогічно можна пов’язати чоловічу шапку біні. Успіхів у подальшій роботі!

Як зв’язати шапку біні, відео.shapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto128 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоshapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto129 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоshapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto130 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоshapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto131 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоshapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto132 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоshapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto133 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фотоshapka bini spicami dlya nachinayushhikh 🥝 skhemy s opisaniem kak vyazat dvojjnuyu zhenskuyu shapochku, foto134 Шапка біні спицями для початківців 🥝 схеми з описом як вязати подвійну жіночу шапочку, фото

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!