Штанці спицями без швів 🥝 дитячі в’язані штани для новонароджених

shtanishki spicami bez shvov 🥝 detskie vyazanye shtany dlya novorozhdennykh39 Штанці спицями без швів 🥝 дитячі вязані штани для новонародженихЧасто молоді мами стикаються з тим, що дитині до року дуже часто потрібно оновлювати гардероб, адже малюки ростуть з неймовірною швидкістю і одяг швидко стає маленькою.

Дуже простий спосіб вирішити цю проблему полягає у придбанні необхідних речей в магазині або в інтернеті, так як це не вимагає багато часу і дозволяє відразу ж використовувати одяг відразу після придбання.

Однак, куди приємніше і зручніше буде створити будь-яку цікаву річ власними руками.

По-перше, це дозволить переконатися в якості предмета. Самостійний вибір матеріалів і уважність в процесі в’язання дозволить створити одяг без шлюбу з можливістю довгого терміну служіння. По-друге, величезна кількість схем і опису для в’язання дитячих штанців спицями дозволить вибрати красивий і оригінальний візерунок. Можливо створити в’язані штани з урахуванням комбінацій різних технік. Цікавим фактом є те, що використовуючи однакові нитки, спиці і навіть схеми та описи, різні умільці створюють несхожі один на одного виробу, і це тільки підтверджує можливість зв’язати унікальну річ. Тому не дивно, чому дівчата намагаються дізнатися, як зв’язати дитячі штанці.

В’язані штанці для новонароджених спицями

Цей опис підходить для тих, хто хоче створити в’язані штани для малюка і шукає прості описи для початківців. Такого роду схема виключає наявність швів, що значно полегшує роботу.

Отже, для в’язання можуть знадобитися:

  • Пряжа нейтральних кольорів. Варто звернути увагу, що строкаті і яскраві кольори можуть не дуже добре реагувати на дитину, тому багато дотримуються стандартних і класичних відтінків.
  • Спиці №2-4,5.
  • Кругові спиці.

Першим кроком у в’язанні красивих штанців для новонародженого буде стандартний набір з 40 петель на одну спицю. Варто звернути увагу, що дуже багато залежить від якості пряжі — якщо нитки щільні і тонкі, то можна збільшити кількість петель. Після цього потрібно в’язати просту резиночку 1/1. Як тільки це буде зроблено, потрібно додати ще дві спиці і рівномірно розподілити петлі на чотири сторони (в подібному випадку на кожній спиці буде по 10 петель). В’яжеться полотно, нагадує квадрат, з дуже туго і міцно пов’язують вузликами.

Це створюється гумка — її висота повністю залежить від індивідуальних переваг мами або дитини, якщо той досить дорослий, щоб вибрати вподобану модель. Після цього потрібно робити дитячі штанці виворітними петлями подібного типу методика ще відома як чулочное в’язання. Може знадобитися близько десяти рядів.

Штанці можуть виходити занадто вузькими, тому потрібно додати ще трохи петель, щоб вони були комфортними і вільними. Для цього можна робити кілька накидов після кожного сьомого та десятого ряду. Можна спробувати робити накіди рівномірно, щоб виходив таким чином цікавий візерунок.

Після того, як будуть пов’язано тридцять п’ять рядів, можна приступати до іншої техніці в’язання: не лінійна, як було до цього, а проста з допомогою лицьових і виворітних петель. Так, робиться ще приблизно одинадцять рядів, після чого круговим в’язанням за аналогічною схемою в’яжеться друга ніжка. Обов’язково потрібно пам’ятати про накіди, інакше виріб вийде зовні неакуратним і незручним для дитини.

shtanishki spicami bez shvov 🥝 detskie vyazanye shtany dlya novorozhdennykh40 Штанці спицями без швів 🥝 дитячі вязані штани для новонародженихЯк тільки процес буде завершено, можна переходити до в’язання талії. В подібному випадку, петлі потрібно не збільшувати, а навпаки, скорочувати — для цього кілька рядів варто в’язати за схемою однієї лицьової і кілька виворітних петель.

Далі піднімаються петлі, в’яжеться маленький прямокутник, який повинен захоплювати всі бічні сторони. Петлі закриваються і виріб готовий.

В’язані штани для хлопчика з відео

Описані в схемі розміри відмінно підійдуть як і для новонародженого малюка, так і для хлопчика 6 місяців. Ці штанці (рейтузи) досить теплі і зручно відкриваються, так як передбачаються на кнопках.

Для того, щоб зв’язати штани зверху вниз подібного типу знадобиться:

  • Два мотка пряжі нейтральних кольорів. Рекомендуються до використання темно-сірий і чисто сірий відтінки, так як штани такого виду зазвичай носяться восени.
  • Спиці №2-2,5.
  • Вісім гудзиків невеликого розміру.
  • Шість прозорих кнопок.

shtanishki spicami bez shvov 🥝 detskie vyazanye shtany dlya novorozhdennykh41 Штанці спицями без швів 🥝 дитячі вязані штани для новонародженихЩоб вийшов красивий і оригінальний візерунок, для таких штанців використовується платочная в’язка: лицьова, виворітна і знову лицьова петля. Потрібно набрати необхідну кількість петель (для прикладу використовується 40), з яких дві лицьові, провязанные разом петлі, після використовується звичайний візерунок, а в кінці ряду робиться одна протяжка.

Через кожні шість рядів варто в’язати іншою ниткою. Коли виходить вісімнадцять сантиметрів від першого ряду, потрібно відкласти всі петлі.

Окремо зв’язати дві штанини і перевести їх петлі на спицю, додавши між ними по одній петлі. Як і раніше, штанини варто в’язати платочної в’язкою.

Коли буде готове двадцять сім сантиметрів, потрібно відняти від бічних сторін по одній петлі з краю, а через тридцять шість сантиметрів по дві петлі. Всі петлі варто перевести знову на спицю і пров’язати ще шість сантиметрів платочної в’язкою. Після цього потрібно закрити всі петлі.

Інші способи в’язати дитячі штанці

Існує величезна кількість різних способів і методів, як в’язати дитячі штанці для новонароджених або вже трохи більше дорослих малюків. Інтернет і спеціалізовані журнали являють докладні схеми та описи штанів, за яким навіть починаюча майстриня можна створити справжній шедевр. Головне, це запастися великою кількістю терпіння і уваги, так як в’язання — не саме просте хобі, що вимагає максимальної концентрації від в’язальниці.

shtanishki spicami bez shvov 🥝 detskie vyazanye shtany dlya novorozhdennykh42 Штанці спицями без швів 🥝 дитячі вязані штани для новонародженихОднак, в’язання штанців для дитини — нескладно, тому подібний вигляд виробу підійде як і для професійних рукодільниць, так і для дівчат з невеликим досвідом у в’язанні. Докладні описи і схеми допоможуть зв’язати штани навіть початківцям. Крім того, що це дасть відмінний результат у вигляді зручною і красивою речі для малюка, це доставляє багато задоволення і розслаблення в процесі. Тому варто відкинути всі сумніви, якщо вони виникають при в’язанні, і приступати безпосередньо до роботи.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!