Светр спицями для хлопчика 2 років 🥝 в’язання кофт для підлітків, схеми

В’язати речі дуже весело, а в’язати їх своїм дітям приємно подвійно. Светр для хлопчика спицями можна зробити різними способами. Дитині підійде красивий пуловер з відкритим горлом або легкий светр, плетений зверху регланом. Сьогодні кардиган, пуловер і водолазка найпопулярніші вироби, які легко можна зв’язати. Також можна зробити смугастий джемпер дитячий. Світшот може бути різний. Ідей багато, так чому б не реалізувати хоча б одну з них?

sviter spicami dlya malchika 2 let 🥝 vyazanie koft dlya podrostkov, skhemy10 Светр спицями для хлопчика 2 років 🥝 вязання кофт для підлітків, схеми

В’язати речі дуже весело, а в’язати їх своїм дітям приємно подвійно

Светр для хлопчика 3 років спицями зі схемами: мірки і схема

Зв’язати річ для підлітка не так просто, як для маленьких діток, адже їх розміри більш універсальні. Хлопчики в 3 роки мають практично однакові параметри тіла, тому дана схема точно підійде.

sviter spicami dlya malchika 2 let 🥝 vyazanie koft dlya podrostkov, skhemy11 Светр спицями для хлопчика 2 років 🥝 вязання кофт для підлітків, схеми

Хлопчики в 3 роки мають практично однакові параметри тіла

Опис роботи:

 1. Для 3-річного малюка краще підбирати пряжу середньої щільності. На першому етапі необхідно розрахувати кількість петельок, які повинні бути набрані. Спинка і перед в’яжуться так, щоб сумарний обхват дорівнював 74 див. тобто спинку в’яжемо з 37 петельок.
 2. Потрібно провязать 3 см гумки (як показано на схемі). Не потрібно робити занадто широку гумку. Для початківців майстрів краще вибирати візерунок простіше, наприклад, можна чергувати лицьовій ряд з виворітнім.
 3. Коли буде провязано приблизно 53 см виробу, можна робити пройму виробу. Для цього кілька петель потрібно прибрати, провязав їх разом. Не варто зменшувати їх у кожному ряді, як утворюється занадто великий плечової скіс і светрик буде незручно носити.
 4. Друга деталь, над якою потрібно працювати – це передня частина. Кількість петель для набору таке ж, а саме 37. В’язання аналогічно, однак повинен бути зроблений воріт. За 6 см до кінця в’язання потрібно округлити горловину, скоротивши кількість петель з центру.
 5. Далі в’яжуться рукава. Починається в’язання з передньої гумки, а далі кількість петель збільшується методом крайнього накиду. Збільшувати кількість петельок необхідно в кожному 4 ряду.

Потім рукава пришиваються до інших заготовок по шву пройми.

Простий светр спицями регланом зверху (відео)

Джемпер для підлітка своїми руками: в’язання для початківців

Підлітковий джемпер повинен в’язатися з ниток середньої або тонкого щільності, так як товста пряжа підходить для дитячих виробів.

sviter spicami dlya malchika 2 let 🥝 vyazanie koft dlya podrostkov, skhemy12 Светр спицями для хлопчика 2 років 🥝 вязання кофт для підлітків, схеми

Підлітковий джемпер повинен в’язатися з ниток середньої або тонкого щільності

Отже, схема роботи:

 1. Такий виріб в’яжеться окремими елементами, які потім будуть сшиваться. Перший елемент – спинка.
 2. З підлітка мірки знімаються, потім в’яжеться зразок. Це робиться для визначення кількості петельок.
 3. Потрібно зробити гумку, щоб джемпер добре сидів на підлітка. Гумку може замінити планка, пов’язана хустковим способом. Її розмір – 5-8 див.
 4. Далі йде в’язання гумкою 2 на 2. Коли спинка буде довязана до пройм, необхідно зробити плечової скіс. Для цього крайні петлі провязываются разом протягом декількох рядів.
 5. Друга деталь – передня частина джемпера. В’яжеться так само, як і спинка.
 6. Далі робляться рукава. Петлі для в’язання кожного рукавчика набираються від плечового шва.
 7. На кінцях кожного рукава робиться планка платочної в’язкою.
 8. Останній елемент джемпера – це воріт. Для в’язання ворота петельки набираються за кромочним петель двох заготовок – спинки і переду.
 9. Потрібно провязать 12-15 см ворота.

Як зв’язати пуловер для дитини 4 років?

В’язання пуловерів для малюка 4 років – заняття цікаве, адже діти в цьому віці вже набувають обрисів підлітків.

sviter spicami dlya malchika 2 let 🥝 vyazanie koft dlya podrostkov, skhemy13 Светр спицями для хлопчика 2 років 🥝 вязання кофт для підлітків, схеми

В’язання пуловерів для малюка 4 років – заняття цікаве

Отже, робота складається з таких послідовних етапів:

 1. Знадобиться червона пряжа середньої щільності. Бажано, щоб в її складі у рівній кількості були шерсть і акрил.
 2. Набираються петельки. Можна починати в’язати спинку. Гумка 1 на 1 провязывается 5 див. Далі в’язання за схемою: 1 петелька особою, далі 1 – виворотом і накидом. Другий ряд – 1 виворітна петля, а та, що з накидом провязывается виворотом разом. Виходить гарний ажурний візерунок.
 3. Передня частина пуловера в’яжеться аналогічно. Для таких маленьких виробів не потрібно робити плечової скіс.
 4. Після того, як були провязаны перед і спинка пуловера, можна в’язати рукава. Але перед цим треба зробити плечовий шов по виворітній стороні майбутнього виробу. Після цього з кожної сторони набираються петлі для рукавів. Шов після набору петельок повинен бути з виворітного боку.
 5. Рукава в’яжуться таким же візерунком, як і інші заготовки. В кінці кожного рукавчика повинна бути зроблена гумка 1 на 1.

На передостанньому етапі зшиваються всі елементи. Після цього варто обрамити горловину. Для цього можна використовувати нитки іншого кольору.

Светрик для однорічного малюка

Такі речі в’яжуться дуже швидко, адже однорічна дитина зовсім маленький, отже, і виріб буде невеликого розміру.

sviter spicami dlya malchika 2 let 🥝 vyazanie koft dlya podrostkov, skhemy14 Светр спицями для хлопчика 2 років 🥝 вязання кофт для підлітків, схеми

Такі речі дуже швидко в’яжуться

Майстер-клас:

 1. Підбирається пряжа одного кольору. Метод в’язання – платочный. Для такого маленького вироби одна півколо повинна в’язатися з 60 петельок.
 2. Першою деталлю повинна стати спинка. Гумка не робиться, так як платочное в’язання дозволяє виробу добре тримати форму і не розтягуватися.
 3. В’язання переду і спинки відбувається рівним полотном, без плечових скосів.
 4. Щоб закрити дві заготовки, необхідно розділити всі петлі на 3 рівні частини, потім закрити центр – горловину, а 2 інші частини закрити, провязав їх перед цим на 1 см вище горловини.

Після того як будуть пов’язані рукавчики, виріб можна зшивати. Важливо, щоб шви були з виворітного боку.

Светр для хлопчика 2 років спицями: покрокова інструкція

Такий виріб в’яжеться окремими елементами. Знадобиться 2 кольори ниток, наприклад, можна підібрати чорну і білу.

 Светр спицями для хлопчика 2 років 🥝 вязання кофт для підлітків, схеми

Светр може бути дуже красивим, справжньою гордістю майстрині

Інструкція:

 1. На спицю набираються петлі.
 2. Спинка і передня частина светри в’яжуться однаковим чином без провязывания пройм. Чорна і біла смужка чергуються.
 3. Щоб зробити гарний воріт у светри, потрібно розділити всі петельки на робочої спиці на 3 рівні частини. Центральна частина – це горловина, вона закривається першої, а 2 інші крайні частини – це плечі. Вони провязываются на 1,5-2 см вище горловини і теж закриваються.
 4. Після того, як передня частина і спинка були прошиті по плечовому шву, можна приступати до в’язання рукавів. На кінці кожного рукавчика робиться невелика гумка.
 5. Необхідно зв’язати воріт светри. Для цього після прошивки вироби по всіх швах, потрібно набрати петлі від горловини на кругові спиці і пров’язати 15 см полотна. Комір потрібно підігнути.

Як зв’язати светр регланом?

Реглан – це техніка в’язання зверху-вниз.

Дитячий светрик регланом робиться так:

 1. На кругові спиці набираються петельки. Перші 15 см провязываются рівним полотном. Це комір светра, який потім потрібно буде підігніть.
 2. Тепер в’язання можна сегментувати. Необхідно пров’язати ½ переду, лінію реглага, плече, лінію реглана, потім спинку, лінію реглана, друге плече, лінію реглана і ½ переду.
 3. Важливо не збитися перші кілька рядів і в’язати строго за схемою. Потім малюнок буде добре видно і працювати буде легше.
 4. Після того, як виріб був провязано до пройм, можна в’язати рукава. На робочих спицях залишаються петлі одного рукавчика. На кінцях рукавів потрібно зробити гумку.
 5. Після того, як рукави будуть пов’язані, можна вив’язувати рівне полотно по колу.

За кромочним петельок передніх частин виріб зшивається.

Як зв’язати светр для хлопчика 4-5 років з круглою кокеткою спицями

Ідей в’язання кофт для хлопчиків дійсно багато. Це далеко не всі способи. Майстер-початківець, який бажає вдосконалювати свій в’язальний навик, повинен якомога частіше працювати над створенням красивих светрів як для дорослих, так і для маленьких діток.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!