Як зробити картину з паперу очей, картини з паперу своїми руками і об’ємні картини з паперу гармошка

kak sdelat kartinu iz bumagi glaz, kartiny iz bumagi svoimi rukami i obemnye kartiny iz bumagi garmoshka615 Як зробити картину з паперу очей, картини з паперу своїми руками і обємні картини з паперу гармошка

Об’ємна картина з паперу нерідко називається в народі 3D скульптурою в рамці. Технік створення таких 3 Д картин і панно існує величезна безліч – від пап’є-маше із шматочків паперу, до об’ємних аплікацій з кольорового паперу, а які пейзажі можна робити з туалетного паперу! І якщо вже заговорили про 3d – дуже захоплююче заняття: створення об’ємних малюнків на міліметровому папері, з яких виходять анаморфные ілюзії. А ще з паперу можна робити приголомшливі багатошарові картинки.

Вирізання з простої папери великих багатошарових картин – цікаве хобі. Якщо ви вирішили спробувати свої здібності у цій частині мистецтва, починайте з простих картин з паперу, виготовлення яких дозволить ознайомитися з деталями цього виду майстерності.

Пропонуємо легкий і докладний майстер-клас, ознайомлення з яким допоможе зробити вирізану з паперу велику картину своїми руками. Часу для цього потрібно зовсім небагато, а матеріали, які будуть потрібні для роботи, завжди можна знайти і вдома.

Як зробити звичайну паперову картину своїми руками

kak sdelat kartinu iz bumagi glaz, kartiny iz bumagi svoimi rukami i obemnye kartiny iz bumagi garmoshka616 Як зробити картину з паперу очей, картини з паперу своїми руками і обємні картини з паперу гармошкаДля роботи нам будуть потрібні:

 • Рамка з дерева.
 • Папір синього, білого, золотистого кольору.
 • Блиск в рідкій формі.
 • Пінопласт.
 • Дріт.
 • Канцелярський ножик.
 • Великий скотч.
 • Клей, три різних.

Опис процесу

kak sdelat kartinu iz bumagi glaz, kartiny iz bumagi svoimi rukami i obemnye kartiny iz bumagi garmoshka617 Як зробити картину з паперу очей, картини з паперу своїми руками і обємні картини з паперу гармошкаПеред створенням картини, опрацюємо рамку з дерева білою фарбою. Простіше застосовувати аерозольні фарби. Пам’ятайте, що лицьовою частиною нашого виробу буде оборотна сторона рамки. Поки фарба буде сохнути, можна переходити до створення фону. Для цього виріжемо прямокутник з матеріалу блакитного відтінку. Він повинен повністю підійти розмірами внутрішнім розмірам рамочки.

На аркуші білого кольору, зобразимо кілька дерев з різними пересічними гілками. Щоб простіше було вирізати, заштрихуем нашим олівцем пару перетинів. Під перший листочок подложим другий лист. Переходимо до вирізання позначених ділянок. Після цього, роз’єднаємо листочки і підправимо ножиком зрізи.

Повільно подогнем краю обох листів, щоб збільшити їм обсяг. Стовбури дерев теж підверну, створивши маленькі надрізи і зафіксувавши їх нашим клеєм. Цю роботу легше робити за допомогою шила. Приклеїмо на нижній лист пару шматків пінопласту, а потім прикріпимо на нього другий лист. Між паперовими кучугурами починає з’являтися простір, що дає ефект багатошаровості і обсягу.

Тепер при допомоги нашого канцелярського ножа назад для штампування робимо пару десятків круглих «сніжинок». Таким же чином виріжемо пару кіл (гуртків) різної величини з різнокольорового паперу. Якщо у нас її немає, почнемо роботу рідким блиском і робимо кола.

Виріжемо з матеріалу місяць у вигляді кола та фігури тварин, з жовтою робимо зірки.

На третьому аркуші нашого білого матеріалу, зображуємо високе дерево з тонкими і довгими гілками, повільно вирізаємо його. Коли всі деталі будуть зроблені, можна переходити до складання «вырезанки», як ще називають паперові картини. Для цього по черзі треба приклеїти шари паперу один на одного.

Наша об’ємна підробка зроблена, пора оформити її в рамку. Відміряємо у верхній частині рамочки центр, вкрутим в петлю дріт. Потім проведемо в петлю дріт або мотузочку, щоб виріб можна було повісити на стіну. Всередині рамки приклеїмо пару смужок великого скотча і рівно помістимо картину.

Виріб завершена! Тепер можна спокійно прикрашати будинок створеної своїми руками картиною з паперу.

Як бачите, приклавши трохи сил і терпіння, ви зможете виготовляти унікальні картини.

Галерея: картини з паперу (25 фото)

ЗД картина з паперу, майстер-клас та схема

kak sdelat kartinu iz bumagi glaz, kartiny iz bumagi svoimi rukami i obemnye kartiny iz bumagi garmoshka618 Як зробити картину з паперу очей, картини з паперу своїми руками і обємні картини з паперу гармошкаДля виготовлення 3Д картини нам знадобляться наступні матеріали та певні прості інструменти:

 • Велика рамка або хороша коробка з-під шоколадних цукерок.
 • Спеціальний ніж або ножик для декупажу.
 • Простий олівець.
 • Гострі ножиці.
 • Листочок з принтом.
 • Аркуш білого спеціального паперу або маленького картону.
 • Лінійка.
 • клей ПВА.
 • Перший етап. Починаємо з того, що з білої спеціального паперу або тонкого картону робимо заготовку, у відповідності з розмірами обраної рамки.
 • Другий етап. Окремо на аркуші міцної папери малюємо від руки або роздруковуємо з допомогою принтера маленьке сердечко, розміром в чотири см у висоту і п’ять у ширину. Зроблений ескіз спокійно виріжемо по контуру і отримаємо, шаблон, потрібний для виготовлення 3Д-картини з паперу.
 • Третій етап. Далі, створений шаблон прикладаємо на заготовку нашої папери і обводимо його в ряд пару раз по горизонталі і вертикалі. В кінці у нас вийде зображення з дев’ятьма ідентичними сердечками. У вас може вийти більше або менше сердець все залежить від розмірів рами картини і підстави, у відповідності з якою, ми все вирізали.
 • Четвертий етап. Потім взявши канцелярський ніж або ніж для декупажу, створюємо на кожному зробленому серце надрізи з двох сторін, залишивши недоторканими тільки верхню і нижню середину кожного зображення.
 • П’ятий етап. Після цього, у кожного вирізаного серця повільно отогнем обидві половини, в одну сторону, так щоб воно зовні стало виглядати об’ємним.
 • Шостий етап. Створену заготовку з великими сердечками наклеїв на скрапбумагу з маленьким принтом, так, щоб крізь зроблені отвори вона була видна.
 • Сьомий етап. Готову заготовку 3Д картини з паперу вставляємо в рамочку і завершуємо роботу над її створенням. Приблизно таким же способом можна зробити картину з гармошки, головне в цій роботі, щоб людина вміла правильно збирати і вирізати деталі з паперу.

Висновок. Не бійтеся починати робити поробки з паперу, після простих виробів, можна почати робити картини квітів, а потім ще й продавати їх.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!