Як зробити коробочку своїми руками 🥝 шаблони шкатулки, роздруківки, майстер клас

В житті подружжя одним з найбільш значущих подій є народження дитини. Період вагітності і народжена дитина дарує батькам масу емоцій, які кожен з них бажає зберегти на все життя. Для цього зазвичай використовуються предмети-маяки, пов’язані з тим або іншою подією в життя новоспечених батьків. Щоб ні один з них не був загублений, можна спорудити скриньку «мамині скарби».

Що це таке? Це чарівна скринька, який буде поступово заповнюватися милими серцю спогадами – пам’ятні дрібниці на зразок першого зрізаного локона, перші намальовані картинки, фото картки з пологового будинку, зошит в яскравій обкладинці, куди записуються перші слова і багато іншого. Схема виготовлення такого скриньки або скриньки легко викреслюється з нашим інструкціям, потім її можна роздрукувати і приступати до складання і МК по виготовленню ви теж знайдете у нас.

kak sdelat korobochku svoimi rukami 🥝 shablony shkatulki, raspechatki, master klass575 Як зробити коробочку своїми руками 🥝 шаблони шкатулки, роздруківки, майстер клас

В житті подружжя одним з найбільш значущих подій є народження дитини

Скарбниця для новонародженого

Ще на етапі вагітності можна підготуватися до народження малюка. Для цього багато майбутні матусі своїми руками роблять скриньку-скарбничку, в яку можна відразу покласти тест на вагітність. Потім скринька буде поступово наповнюватися новими предметами, що розповідають про черговий етап життя і розвитку малюка.

Зробити таку скриньку досить просто, для цього знадобиться:

 • ватман;
 • кольоровий папір: щільність не менше 160гр – 8 штук, формат А4;
 • папір для скрапбукінгу 30х30: 2 аркуша;
 • декоративні елементи: стрічки, квіти, вирубки, ґудзики;
 • клей-олівець;
 • 2 аркуша офісної кольорового паперу в тон скрап-паперу;
 • клейовий пістолет;
 • будь-яка пластикова картка;
 • ножиці;
 • гострий олівець;
 • лінійка не коротше 30 сантиметрів;
 • спиця – для формування ліній згину;
 • канцелярський ніж.

Скриньку слід робити покроково за допомогою наступної інструкції:

 1. З ватману вирізається розгортка для склеювання квадратної коробочки з габаритами 17.8х13.8х7 сантиметрів. Для того, щоб викреслити шаблон знадобиться аркуш розміром 45.8х41.8. Також виготовляється кришка для основного короби з розмірами 18.2х14.2х3.
 2. Далі з цупкого кольорового паперу необхідно вирізати шаблони для склеювання коробочок маленького розміру з висотою в 5 сантиметрів. Перша — 6.4х10.4, друга – 6.4х8.4, третя – 6.4х5, четверта – 6.4х5, п’ята – 6.4х4.4. Для кожної коробочки кришка виготовляється з збільшеним розміром кожної сторони на 2 міліметри.
 3. Всі шаблони вирізаються з допомогою спиці на лініях згину робиться біговка.
 4. Кожна коробочка і кришка спочатку згинається без клею, всі сторони вирівнюються, а тільки потім склеюються в місцях нахлеста. Щоб отримати рівну сторону клеїти деталь необхідно, притискаючи її до твердої поверхні.
 5. Готова біла скарбниця прикрашається елементами, вирізаними з паперу для скрапбукінгу. В маленьких коробочках можна прикрасити тільки кришку.
 6. До кожної маленької скриньки приклеюється петелька для того, щоб її було легше виймати із загального короби.
 7. Всі кришки коробочок прикрашаються в техніці скрапбукінг з використанням різних декоративних елементів.
 8. Для того щоб не плутатися в заховані скарби, кожну маленьку скриньку можна підписати, використовуючи спеціальні заготовки.

Щоб полегшити виготовлення шкатулки можна використовувати роздруківки шаблонів коробів. Малюнки слід перенести на необхідну папір, а потім зробити їх складання за поданою вище інструкції.

Мамині скарби: скринька з коробочками (відео)

Мамині скарби своїми руками: простий шаблон

Одним з найефектніших і простих способів, що дозволяють оформити мамині скарби, є виготовлення своєрідного дитячого шафки. Характерною рисою подібного оформлення композиції вважається те, що вона замість звичайних коробок оснащена цікавим висувним ящиком.

Для рукоділля потрібно:

 • скрапбумага;
 • щільний картон;
 • звичайна кольоровий або білий папір;
 • клей-олівець;
 • декоративні елементи;
 • ножиці, лінійка.

kak sdelat korobochku svoimi rukami 🥝 shablony shkatulki, raspechatki, master klass576 Як зробити коробочку своїми руками 🥝 шаблони шкатулки, роздруківки, майстер клас

Одним з найефектніших і простих способів, що дозволяють оформити мамині скарби, є виготовлення своєрідного дитячого шафки

Покроковий майстер-клас:

 1. З картону вирізається прямокутники з розмірами: 20х15 сантиметрів – 1 штука, 20х7 – 2 штуки, 15х7 – 2 штуки.
 2. Всі прямокутники приклеюються на аркуш звичайного паперу так, щоб найбільший з них був в центрі, а інші примикали до нього відповідними сторонами.
 3. Потім від кожного краю картону залишається запас в 2 сантиметри, а сталева папір зрізається. На заготівлі в кожному кутку робляться надрізи.
 4. Заготівля перевертається і формується в короб без кришки. Внутрішня частина короба обклеюється аналогічної папером, а потім весь об’єкт зовні і всередині прикрашається скрапбумагой.
 5. З щільного картону аналогічним попередньому чином короб виготовляється з габаритами 16х8х6.5. Готовий короб прикрашається і приклеюється в один з кутів великого об’єкта.
 6. Далі формуються ящики для шафи. Для цього формуються відсіки з габаритами 7.8х6.2 і з висотами: 1; 2; 2,4; 3; 3,4; 4 сантиметри. З них виготовляють ящики, які також слід прикрасити і розмістити в раніше приклеєному маленькому ящику-шафі.
 7. До кожного ящика приклеюються ручки і написи, що позначають його вміст.

Зберігається така скринька вертикально у відкритому стані. Вільний простір навколо шафи прикрашається згідно з дитячою тематикою. На шафу можна поставити міні-книгу, в якій батьки можуть робити нотатки про зростання свого чада.

Мамині скарби: коробочка для хлопчика

Скриньку для хлопчика слід прикрасити відповідно з можливими майбутніми інтересами дитини або характерними його підлозі іграшками. Наприклад, поруч з шафою можуть стояти іграшки-макети машинок, астрономічних пристосувань, м’яких іграшок, предмети, характерні для «сімейної професії.

kak sdelat korobochku svoimi rukami 🥝 shablony shkatulki, raspechatki, master klass577 Як зробити коробочку своїми руками 🥝 шаблони шкатулки, роздруківки, майстер клас

Скриньку для хлопчика слід прикрасити відповідно з можливими майбутніми інтересами дитини

Оформляти подібні скриньки-секрети слід в мальчишечьих кольорах: синьому, блакитному, зеленому. Така колірна гамма підкреслить статеву приналежність малюка, дарує своїм батькам «свої скарби». З декоративних елементів слід віддавати перевагу більш суворим стрічкам, неблестящим бусинам, ґудзиків, вирубках.

Мамині скарби: як зробити для дівчинки?

Оформити шафка для зберігання дівочих секретів можна, використовуючи фігурки різних ляльок, м’яких іграшок, суконь, стрічки, намисто. В основному коробка для дівчаток прикрашається ніжними елементами, що підкреслюють крихкість і витонченість майбутніх леді. Деякі батьки прикрашають свої скарби в залежності від улюблених жіночих професій, наприклад, балерина, швачка, танцівниця, актриса.

kak sdelat korobochku svoimi rukami 🥝 shablony shkatulki, raspechatki, master klass578 Як зробити коробочку своїми руками 🥝 шаблони шкатулки, роздруківки, майстер клас

В основному коробка для дівчаток прикрашається ніжними елементами, що підкреслюють крихкість і витонченість майбутніх леді

У якості декоративних елементів можуть бути використані нитки з намистин, мережива, банти, різні підвіски. При оформленні скриньки для дівчинки доречно використовувати блискучі елементи, проте їх кількість має бути досить скромним і ненав’язливим.

Татусеві скарби: ідеї

Новоспечені татусі також, як і мами, трепетно відносяться до свого чада. Тому багато з них займаються виготовленням пам’ятних дитячих шкатулок для новонародженого під назвою «татусеві скарби».

Найчастіше подібні скриньки відрізняються мінімалізмом, вони можуть бути прикрашені і виготовлені в наступних стилях:

 • дитячі іграшки;
 • професійна батьківська тема, наприклад, морська, залізнична та інші;
 • атрибутическая: з зображенням дитячих пляшечок, колясок та інших предметів повсякденного вжитку немовляти;
 • шафа;
 • пінетки;
 • підвіска-мобіль;
 • дитяча кімната.

kak sdelat korobochku svoimi rukami 🥝 shablony shkatulki, raspechatki, master klass579 Як зробити коробочку своїми руками 🥝 шаблони шкатулки, роздруківки, майстер клас

Новоспечені татусі також, як і мами, трепетно ставляться до свого чаду

Якщо батько не має в своєму розпорядженні великою кількістю часу на створення композиції, він може оформити в єдиному стилі вже готові невеликі коробки, до кожної з яких слід зробити характерну напис або повісити бірочки, що описують кожен відсік для пам’ятних речей.

Варто врахувати, що як і маминими, татовими скарбами можуть бути:

 • перше враження про майбутню дитину – тест на вагітність дружини;
 • бирка з пологового будинку;
 • перший зуб дитини;
 • локони;
 • пустушка;
 • улюблена іграшка.

Мамині скарби без тканини: скрапбукінг (відео)

Деякі батьки воліють виготовляти скарбницю відразу на декількох дітей. Наприклад, у формі шафи з великими ящиками. Кожен ящик відводиться на одну дитину. Подібні композиції бажано оформляти в нейтральних тонах, так як діти можуть мати не тільки різну стать, але й індивідуальні захоплення, інтереси.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!