Як зробити сорочку з грошей або купюри, схема і покрокова інструкція

kak sdelat rubashku iz deneg ili kupyury, skhema i poshagovaya instrukciya228 Як зробити сорочку з грошей або купюри, схема і покрокова інструкція

Зараз грошовим подарунком нікого не здивуєш – просто покласти гроші в конверт, або подарувати велику купюру в рамці нудно, це варіанти, які використовувалися десятки тисяч разів. Можна, звичайно, згорнути банкнот квіти, або зробити з них грошовий топіарі і подарувати на щастя… А можна зробити з купюр по 10 або 50, або 100 рублів – сорочечку в техніці орігамі.

Орігамі – це особлива робота зі створення фігур з паперу. Прийшло це заняття з Японії, а потім орігамі стало популярним по всьому світу. В якості заміни простого листа папірці, можна взяти грошову купюру, з якої може вийти цікавий сувенір у вигляді сорочки з краваткою.

Зараз ми розберемо, як робити сорочку з краваткою і без краватки з купюри самостійно. Для роботи нам знадобиться лише грошова купюра і знання певної схеми складання.

Сорочка без краватки, своїми руками

Для того щоб виготовити сувенір, вам знадобиться грошова купюра номіналом і вільний час. Спочатку потрібно підготувати купюру, після цього взяти маленький шматочок купюри з лівого боку і трохи загнути. Далі, необхідно скласти гроші навпіл і головне, вздовж довгих сторін, після цього розкласти всі складки. Потім нам потрібно загорнути шматок бічного краю купюри наверх, а інший край – вниз, потім розкласти всі потрібні складки і перевернути гроші. Праворуч необхідно зігнути тоненьку смужку, ширина якої повинна бути дорівнює не більше одного сантиметра.

Після всіх цих дій, купюру потрібно повернути і зігнути великі сторони до центру і, не зменшуючи, знову відігнути смугу праворуч.

Потім складочки зліва потрібно відігнути і зробити тоненькі смуги з боків, щоб утворилися манжети нашої сорочки.

Тепер беремо великі боку і згинаємо до центру, а щоб вийшли рукави, необхідно вивернути внутрішні смужки назовні, а праворуч треба вивернути кути таким чином, щоб вони перетиналися з центром по горизонталі – це і буде наш комір. Ну і останнє, зігніть лівий край під лацкани комірця і сорочка готова.

Галерея: сорочка з купюр (25 фото)

Сорочка з краваткою, своїми руками

Для того щоб виготовити свою сорочку з грошей, необхідно приготувати відповідну купюру, зігнути її навпіл, потім розігнути і зігнути ліві краю до середини, а одержаний трикутник треба посунути до середини долара. Щоб створити краватку, сторони трикутника потрібно сильно зігнути і зробити рівні складки.

kak sdelat rubashku iz deneg ili kupyury, skhema i poshagovaya instrukciya229 Як зробити сорочку з грошей або купюри, схема і покрокова інструкціяПісля цього треба поділити купюру ще кілька разів і тоді краватка почне закриватися, тому кути краватки ставимо зверху і лівий шматок купюри готовий. У готовому вигляді праву сторону долара необхідно зігнути на 1 см, після цього перевернути купюру і розділити тільки правий шматок на чотири частини і загнути дві останні частини в середину. Далі, долар можна повернути і зігнути навпіл, потім знову розігнути.

Між створеними згинами, необхідно відкрити центр, потім знову зігнути навпіл і створити комір. Навчальна схема допоможе вам створити унікальний і красивий сувенір, який може послужити в якості презенту.

Сорочка з долара і листівка

Матеріали, які знадобляться для створення листівки своїми руками:

 • Листок різнокольорового паперу з певними розмірами (ми візьмемо чорну папір);
 • Квадратний шматок паперу з розмірами 9х9 см (ми візьмемо папір рожевого кольору)
 • Листочок з картону.
 • Олівець і спеціальні ножиці.
 • Звичайний клей або маленький двосторонній скотч.

Матеріали, які необхідні для декору листівки:

 • Стрічка з атласу оливкового відтінку.
 • Стрічка для декорації.
 • Спеціальний шпагат і муліне із золотим відтінком.
 • Шматок білого мережива.
 • Атласна стрічка зеленого і рожевого кольору.
 • Чорні нитки і гудзики з рожевим відтінком.

Опис роботи по створенню сорочки:

Беремо листок з різнокольорового паперу з потрібними розмірами. Складаємо нашу папірець вдвічі по довжині. Розгортаємо.

Після цього підверніть папірець так, щоб вона була ближче до лінії посередині, спочатку з однієї, потім з іншої сторони. Зліва тягнемо куточок центру вліво, десь на 5 см від верху. Рівномірно повертаємо правий кут в праву сторону.

kak sdelat rubashku iz deneg ili kupyury, skhema i poshagovaya instrukciya230 Як зробити сорочку з грошей або купюри, схема і покрокова інструкціяПеревертаємо наш орігамі. Ззаду загорнутого коміра, шукаємо смужку і перевертаємо її вперед. Ще раз звертаємо орігамі. Перевертаємо папірець з підвернути смугою вперед ближче до середини, десь на 1-1,5 см від верху. Загортаємо папірець посередині і вставляємо край в отриманий комірець. Для того щоб сорочка добре трималася, її потрібно склеїти міцним скотчем або клеєм ПВА.

Як зробити краватку.

Для створення краватки беремо аркуш паперу у формі квадрата з потрібними розмірами. За допомогою олівця ми малюємо на квадраті лінію по діагоналі. Тягнемо кути зліва вперед до лінії посередині. Рівномірно підверніть правий кут до лінії посередині. Перевертаємо наш краватку. Загортаємо кут зверху вперед, десь на 2 див. Ще раз тягнемо кут зверху, десь до середини.

Вгорі повинна вийти фігурка, яка схожа на трапецію. Загортаємо створену трапецію вгору до середини. Перевертаємо краватку. Знову пересуваємо кут зліва до лінії посередині. Рівномірно тягнемо зовнішній кут праворуч до лінії в середині.

Тепер наш краватка зроблений! Вклеюємо його під комір сорочки. Після всіх цих дій вклеюємо сорочку в картон і додаємо до цього елементи декору.

Прикрасити підробку орігамі можна за допомогою стрічок, гудзиків і блискіток.

Якщо ви так і не зрозуміли, як робити такі сорочечки, то подивитеся ще навчальні матеріали. Взагалі, складати орігамі не так-то й складно, головне-це старанність, терпіння в цій справі. Дивимося навчальне відео!

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!