Як зшити багаторазовий підгузник своїми руками, як зробити підгузники – майстер-клас і викрійка

kak sshit mnogorazovyjj podguznik svoimi rukami, kak sdelat podguzniki master klass i vykrojjka413 Як зшити багаторазовий підгузник своїми руками, як зробити підгузники майстер клас і викрійкаЗ появою в сім’ї дитини, її члени отримують багато турбот і обов’язків. Так, малюк в першу чергу повинен бути ситий і добре одягнений. У такому разі йому буде зручно, а новоспечена мама буде в два рази спокійніше.

Зараз творці дитячих товарів пропонують багато різних підгузників. Це можуть бути вироби на липучках або у формі трусиків. Вони підходять для одноразового застосування. Після використання такий виріб викидають. Також ви можете придбати багаторазові трусики зі спеціальними вставочками. Внутрішня частина такого підгузника витягується і йде в прання.

Багато мам застосовують бабусині методи, що допомагають їм заощадити. Наша стаття розповість вам про те, як створити марлеві підгузники своїми руками з різних матеріалів. Такими виробами можна скористатися кілька разів. Вам треба тільки випрати тканину і висушити її.

Як створити марлеві підгузники для малюка з різних матеріалів?

kak sshit mnogorazovyjj podguznik svoimi rukami, kak sdelat podguzniki master klass i vykrojjka414 Як зшити багаторазовий підгузник своїми руками, як зробити підгузники майстер клас і викрійкаСаморобний підгузник в домашніх умовах зробити нескладно, а навчитися робити його вельми корисно, це спосіб істотно заощадити. Є кілька простих способів складання заздалегідь приготованого матеріалу. Варто зауважити, що аксесуар не завжди треба робити з марлі. Ви можете взяти в якості підстави стареньке постільна білизна — зробити його неодноразово стиранный м’яких старих простирадл, це може бути пелюшка, або зручні рушники. Саме так чинили матусі і бабусі пару десятиліть тому.

Якщо ви захотіли взяти марлеві підгузники для новонароджених (як створити їх — ви дізнаєтеся пізніше), перш за все, треба купити потрібний матеріал. Знайти його можна в будь-якій аптеці або магазині, що спеціалізується на медичних засобах. Марля повинна бути міцна. Не економте на підставі. В іншому разі вам не вдасться нормально виготовити марлеві підгузники для новонародженого.

Обробка матеріалу

Як створити марлеві підгузники для малюка своїми руками? Спочатку треба правильно обробити основу. Неважливо, що ви взяли в якості матеріалу. Безумовно, це має бути вільна, м’яка і зручна тіла тканина. Також варто взяти прекрасно вбирає основу.

  • kak sshit mnogorazovyjj podguznik svoimi rukami, kak sdelat podguzniki master klass i vykrojjka415 Як зшити багаторазовий підгузник своїми руками, як зробити підгузники майстер клас і викрійкаРазрежем марлю чи інший матеріал на пару квадратних частин. Розмір не повинен бути великим або дуже дрібним. Якщо ви берете саме марлю, складати її потрібно в кілька разів. У такому випадку потрібно створити заготовку зі сторонами не менше 70-80 см. При виборі бавовни або льону більш міцної структури можна відрізати квадратик довжиною і шириною від 50 див.
  • Перед тим як виготовити марлеві підгузники для дитини, треба добре обробити матеріал. Зробити це варто за пару днів або тижнів до пологів. В такому разі у вас буде заготовка, яку можна застосувати. Виперіть матеріал з добавкою дитячого мила в гарячій воді. Багато нинішніх матусі беруть для цього автоматичну машину. Высушим і прогладим виріб нашим праскою. Також потрібно потренуватися у згортанні цього виробу. Є кілька варіантів, як створити марлеві підгузники для новонародженого. Розберемо їх.

Виріб «Косинка» майстер-клас.

Як створити марлеві підгузники для малюка таким способом? Все дуже легко. Звернемо величезний квадрат марлі навпіл. Повторимо дії ще раз. В кінці у нас повинно вийти чотири шару матеріалу. Перегнемо заготовку по діагоналі так, щоб вийшов трикутник.

Складемо підгузник тупим кінчиком в свою сторону. На нього помістимо дитини. Тупий кінець виробу заведемо між ніг новонародженого і розташуємо на животі. Бокові сторони перевяжем між собою в області пупка. Також їх можна легко заправляти всередину.

Підгузник «Прямокутник»

kak sshit mnogorazovyjj podguznik svoimi rukami, kak sdelat podguzniki master klass i vykrojjka416 Як зшити багаторазовий підгузник своїми руками, як зробити підгузники майстер клас і викрійкаМожуть закріплюватися за допомогою простих трусиків або гумки марлеві підгузники для новонароджених. Як створити такий аксесуар? Беремо тканину або марлю і звернемо її навпіл. Повторимо дії ще два рази. В результаті у нас вийде досить довгий прямокутник.

Покладемо підгузники перед собою вертикально. На ньому помістимо дитини. Один край повинен бути під спинкою, другий пройде між ніг. Закріпити такий виріб допоможе заздалегідь зшита гумка або мотузка. Також можна надіти на новонародженого тканинні труси або повзунки.

«Угорський» варіант підгузників

Покладемо перед собою шматочок марлі у формі квадрата. Нижню частину беремо руками і звернемо так, щоб кути в наших пальцях поєдналися з верхніми кінчиками. Після цього праву частину приєднаємо до лівої частини, склавши тканину навпіл. Нижній правий куточок повільно піднімемо і розправимо. У нас повинен вийти вид косинки або трикутника. Акуратно перевернемо підгузник на другу сторону нижньою частиною до себе. Беремо залишився прямокутний відрізок і складаємо в кілька разів.

На створене виріб покладемо малюка. Згорнутий прямокутник заведемо між ніг малюка. Лівий куточок підгузника помістимо зверху і міцно загорнемо під спинку. Таким же чином поступаємо з правою частиною виробу. Зафіксуйте кут, загортаючи його в пояс.

Хороші вкладиші.

Марлеві підгузники для наших діточок можуть складатися з простих вкладишів. У цьому випадку нам треба приготувати непромокальні труси чи звичайне нижня білизна. Беремо квадратні шматки марлі і складаємо їх у два рази. Потім поміщаємо в центр дрібний шматочок тканини. Як варіант, ми можемо взяти стареньке махровий рушник. Після цього з допомогою швейної машини прострочим марлеві кінчики. В кінці у вас вийде так звана вставка – прокладка. Варто зауважити, що такий виріб буде в кілька разів надійніше тих виробів, які ми розібрали вище. Однак сушитися після прання воно буде трохи довше, ніж розкрита марля.

Помістимо заготовку в труси або штанці дитини. Після цього можна надіти їх на крихту.

За цим же принципом робляться багаторазові підгузники для дорослих, потрібно тільки підігнати виріб під необхідні розміри.

Застосування бинта

kak sshit mnogorazovyjj podguznik svoimi rukami, kak sdelat podguzniki master klass i vykrojjka417 Як зшити багаторазовий підгузник своїми руками, як зробити підгузники майстер клас і викрійкаМарлеві підгузники для дитини можуть бути зроблені з простого бинта. По суті, це та ж сама марля. Однак вони мають зовсім різні розміри. Пам’ятайте, що такий виріб не прослужить вам довго. Воно може бути застосовано в екстрених випадках, коли всі заготовки закінчилися.

Беремо рулон бинта і розгорнемо його. Відріжемо близько трьох метрів матеріалу і звернемо навпіл кілька разів. Внаслідок того, що всі бинти продають в стерильному вигляді, такий підгузник можна попередньо не прати і не прасувати. Помістіть створений прямокутник між ніжками дитини і закріпіть його все тієї ж гумкою або штанцями. Ось ми і розібрали тему, як зробити багаторазові підгузники своїми руками. Тепер перейдемо до викрійці.

Викрійка багаторазового підгузника

Викрійка для пошиття підгузника створюється досить легко, треба взяти простий памперс і обвести його олівцем. Застосовувати багаторазові моделі можна від народження малюка до 2 років. Тому і шити підгузники потрібно за розміром новонародженого. Багаторазові підгузники мають три розміру. А, B, C, але якщо подивитися на памперси, то їх може бути більше.

  • Моделі робляться в залежності від ваги дитини. Можна зробити універсальний підгузник – це цікавий виріб на кнопках або липучках, які може регулювати розмір.
  • З допомогою викрійки можна зшивати багаторазовий підгузник, навіть якщо є лише початкові навички шиття. Спочатку треба вирішити, якого розміру буде виріб, і з якого матеріалу.
  • Памперс зроблено, залишилося лише вставити вкладиш і надіти на дитину. Багато боятися почати роботу із-за страху. Не треба боятися проблем, початок завжди найскладніше, потім все легше і легше працювати.

Щоб чистий підгузник був завжди під рукою можна зшити спеціальну сумку або мішок і підвісити на ліжечко.

Мк по шиттю багаторазового підгузника дивіться у цьому відео:

Інші схеми шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!