Закривати край так, щоб він був еластичним і красивим: поради з приводу закриття петель, користуючись спицями

zakryvat krajj tak, chtoby on byl ehlastichnym i krasivym: sovety po povodu zakrytiya petel, polzuyas spicami133 Закривати край так, щоб він був еластичним і красивим: поради з приводу закриття петель, користуючись спицямиУ в’язанні іноді виникає необхідність закінчити край виробу еластично, так, щоб він тягнувся. Наприклад, це край манжета, пов’язаний гумкою 1х1 в способі реглан зверху, чи це горловина светри, пов’язана в один шар без одвороту. Спосіб, який вважається самим простим і підходить для будь-якого виду в’язаного полотна: гладь, малюнок, ажур, всі види гумок, це – закриття петель голкою. Скажу вам чесно — я його не освоїла, і волію закривати петлі спицями — для різних видів полотна є свій спосіб, при необхідності можна виконати еластичний запуск, стягуючи край — це стане в нагоді для завершення тієї ж гирла або рукава-ліхтарики.

Найчастіше процедура, пов’язана з еластичним краєм і його закриттям, поставить в безвихідь чергову господиню. Звичайно, крім ситуації, коли з’являється гостра необхідність в умінні здійснювати подібні дії. Найчастіше, тієї чи іншої охоронниці домашнього вогнища доводиться або вчитися самій з допомогою інтернету, або скористатися порадами вірних друзів, подруг або знайомих. Однак, слід визнати, що далеко не кожен чоловік здатний вірно описати процедуру еластичного закриття петель спицями. Немає абсолютних гарантій, що край стане саме таким яким було задумано.

Чого робити не слід

Не виключено, що в якийсь момент виникне думка скористатися порадою про еластичному закриття петель спицями. Це цілком собі елементарний спосіб, питання полягає в тому чи виріб виглядати так красиво, як була задумана?». В результаті доводиться в черговий раз уточнювати «еластичне закриття петель гумки 2×2», Саме головне не забути запитати про важливий факт «як гарно закрити петлі гумки?».

Порівняно недавно, в роботі знаходився светрик, матеріалом для якого служила пряжа досить тонка. Незважаючи на обраний матеріал, спиці чомусь були підібрані занадто товсті. Швидше за все, саме це і стало причиною, у випадку з закриттям петель і станом краю. Він став серйозно стягуватися, а ця риса була виключена, бо це було під пахвами.

Допомога всесвітньої мережі

zakryvat krajj tak, chtoby on byl ehlastichnym i krasivym: sovety po povodu zakrytiya petel, polzuyas spicami134 Закривати край так, щоб він був еластичним і красивим: поради з приводу закриття петель, користуючись спицямиЄдиний варіант залишається — поритися в інтернеті, пошукати все що попадеться на запит «закрити петлі гумки» або довідатися про те «як гарно закрити гумку голкою?». Тим не менш, хочеться відзначити, що на певні варіанти взагалі не варто витрачати часу. До них відносяться:

  1. Зняти першу петлю;
  2. Другу слід пров’язати;
  3. Другу петлю протягнути через першу.

На ці способи звертати уваги взагалі не можна! Вони не працюють! Виникає питання, що змусило згадувати цю інформацію. Все для того, щоб уникали подібних рад і звертали увагу лише на вірні способи про те як закрити гумку.

Вірна робота з в’язання

Після знайомства з тим, що робити марно, саме час познайомитися з вірним способом створення красивої речі. Початок роботи буде покладено з самої першої деталі майбутнього твору, яку необхідно провязать у формі особового елементу. З другої вчинити слід також та, як резюме виконаної роботи, зібрати разом провязанные елементи. З правого потрібно перекинути петлі на ліву, а там вже слід зайнятися спільної в’язкої цих елементів у вигляді особових.

Саме час підключити петлю третю і зайнятися лицьовій провязкой вже трьох елементів. Дві деталі перекочують назад на праву спицю, а потім знову опиняться на лівій. Все що необхідно робити — смиренно і спокійно стежити за подіями. При цьому не варто випускати з уваги того моменту, коли ряд буде завершено.

Але спершу потрібно дізнатися нормальну формулювання щодо закриття петель

Закриття петель — являє собою закріплення кінцевих елементів, які знаходяться у вільному «плаванні». Подібна річ служить гарантією того, що самі петлі в такому стані не розпустяться. У результаті отриманий край здатний виступати як один з рядових частин виробу або служити кромкою. Завершене закінчення повинно бути за якістю своєму еластичним, при цьому залишаючись досить щільним. Надмірна щільність і розтягнутість виключені. Деколи в результаті закриття краю вироби, виходить щось надмірно туге. В даному випадку можуть допомогти спиці дещо товщі, але не занадто.

Петля повинна бути завершена у випадку модельного закриття горловини і плечових окаймлений. При наявності гудзики, дозволяється закривати перший ряд спеціально для гудзики. У разі коли на виробі виконується якийсь візерунок, допускається закривання петель.

Можливі варіанти

Крім загальновідомих способів, багато пропонують кілька варіантів іншого характеру. Варто познайомитися з кожним можливим:

  1. В даному випадку розглядається гумка 1 на 1. Тут як засіб в’язання беруться спиці. Батьківщина такого виду виконання роботи зі спицями або голкою — Італія.
  2. Наступний набір був винайдений Німецькими майстрами. Такий набір петель ідеально підійде у випадку з шкарпетками.
  3. Якщо раптом комусь по душі в’язання декоративного плану, вони знайдуть свій ідеал у еластичному наборі для кругового в’язання.

Гумка 2 на 2, де фігурує допоміжна нитка, з еластичним краєм. Італійці освоїли цей метод.

Наступний варіант — отримання трубчастого набору. Він здатний бути розтягнутим, при бажанні. Однак, пружність залишається колишньою. Сприятливою рисою такого виду рукоділля визнається надійність, щодо збереження форми.

Напевно, найприємніше в цьому варіанті виконання його элементарность і простота.

zakryvat krajj tak, chtoby on byl ehlastichnym i krasivym: sovety po povodu zakrytiya petel, polzuyas spicami135 Закривати край так, щоб він був еластичним і красивим: поради з приводу закриття петель, користуючись спицямиЕластичний спосіб закриття петель за допомогою спиць або голки. Який застосувати варіант у випадку, коли необхідно закрити ту чи іншу гумку? Часом деякі стикаються з в’язанням 2 на 2. Враховуючи випадок, пов’язаний з джемпером, причому для нього властива поперечна зв’язка. Сюди ж можна віднести і край коміра, так і край обробної планки. Дана робота повинна бути виконана не тільки красиво, але і практично філігранно. При всьому при цьому, для краю повинна бути властива еластичність.

Еластичний набір петель

Подібний набір звуть ще супер. А все завдяки деяким характеристикам петель, адже край їх, здатний добре розтягуватися і не рватися. Гумка 1 на 1 є підходящою, а самий основний елемент, що 2 на 2 являє собою такий самий підходящий варіант.

Резюмуючи все вищесказане, необхідно згадати про чудовому вигляді того чи іншого виробу. Плюс до всього всякий умілець має відкинути всі сумніви щодо хвилеподібності. Єдина порада: не варто боятися орудувати голкою і створювати еластичну гумку спицями.

.

.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!