Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної в’язкої (схеми)

Найпопулярніша жіноча шапка біні спицями — це шапка, пов’язана лицьовій гладдю з вив’язані візерунком. Візерунки можуть бути різні: зірка, серце, метелик, корона, і так далі. Ми вирішили, що найцікавіший варіант — шапка з візерунком «зірка». Завдяки докладним поясненням, така шапка спицями легко в’яжеться, технологія доступна, зрозуміло навіть для початківців. Другий, найбільш популярний варіант взимку — подвійна (двошарова) шапка біні лицьовій гладдю. Майстер-клас, опис і схема в’язання додаються.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 686 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Шапка біні лицьовими із зіркою

Наша шапка спицями має розмір 54 див. Якщо вам потрібно зв’язати шапочку на більший розмір голови — наберіть на спиці 25 петель вашої пряжею і провяжите кілька рядів лицьової гладдю. Потім візьміть лінійку і подивіться: скільки петель у вас вийшло в 1 див. Припустимо, у вас вийшло в 1 див. — 2 п. Помножити обсяг голови (56 см) на 2 п. Вийде 112 п. Але в цій моделі нам потрібно, щоб число петель можна було розділити на 4. Ділимо 112 :4 = 28 п.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 687 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Як вимірювати окружність голови.

Тут ще хочеться сказати одне: багато що залежить від того, як ви в’яжете. Якщо ви в’яжете туго, то 112 п. — нормально, але якщо ви не дуже затягуєте роботу, тобто в’яжете слабо — краще взяти менше петель: 104 п. 104 п. : 4 = 26 п. тобто набираєте 104 п.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 688 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Отже, наш майстер-клас для шапки біні 54 див. в обсязі. Висота шапки 22 — 23 див. Шапочки біні можуть бути у висоту до 35 див. Тут вибрано ½ об’єму голови (на схемі номер 2) плюс 5 див. Чому в’язання має ділитися на 4?

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 689 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Бачите — це верхівка шапки. Щоб вона вийшла красивою і акуратною, в кінці всі петлі розділимо на 4 частини і будемо зменшувати поступово, з кожної спиці. Починаємо майстер-клас.

Для роботи знадобиться:

 1. Пряжа Alize baby wool (50 гр. / 170 м. — пішло 2 мотка, в 2 нитки).
 2. Спиці 2,5 мм. кругові.
 3. Спиці 2,5 мм. панчішні 5 шт.
 4. 2 маркера або 2 шпильки.
 5. Гачок або велика голка.

Ось наша схема, за якою ми будемо вив’язувати зірку.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 690 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Єдина складність в’язання цієї шапки — потрібно стежити, щоб лицьові петлі виходили однаковими — тоді виріб буде виглядати акуратно. Намагайтеся, щоб усі петлі були однакові. Набираємо на кругові спиці 81 п. (80 п. — стільки нам потрібно для роботи і 1 п. для з’єднання в коло). Потім нам потрібно з’єднати всі петлі в коло.

Петлю з лівої спиці ми переносимо на праву спицю, робимо протяжку, скидаємо і повертаємо на ліву спицю петлю. Тобто 1 п. ми фактично прибираємо, залишилося 80 п.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 691 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Нитка добре затягуємо, надягаємо маркер, і приступаємо до роботи. Невеликий відступ: якщо ви не хочете, щоб краю шапки загиналися — зробіть 4 -6 рядів гумкою 1/1 або 2/2. (2 п. осіб., 2 п. виворітний). Якщо в’язати з самого початку лицьовій гладдю, то краї шапочки загнуться у вигляді рульки.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 692 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

В’яжемо шапку лицьовій гладдю, то є одними лицьовими рядами до зірки. Лицьовими в’яжемо за передню стінку. Спочатку 18 рядів лицьовими. Доходимо до маркера і починаємо 1-й ряд схеми «зірка»:

2 осіб., 1 ізн., 13 осіб., 1 ізн., 2 осіб. — це буде рапорт узору. На останню, 19-ю петлю ми надягаємо маркер. Весь залишок ряду, до маркера — лицьовій гладдю.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 693 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

2-ой р., від маркера: 3 осіб., 1 ізн., 11 осіб., 1 ізн., 3 осіб., і далі, до кінця ряду, лицьовими п.
3 -й р.: 2 осіб., ізн., ліц., ізн. 9 осіб., ізн., ліц., ізн., далі — до кінця р. — лицьовими.

Так продовжуємо за схемою, до 30 — го ряду. Потім, після того, як закінчили схему, 19-20 рядів — лицьова гладь (кількість рядів залежить від обраної вами висоти шапки). Далі — будемо робити збавляння. Переходимо на панчішні спиці, ділимо роботу на 4 спиці.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 694 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Збавляти будемо через ряд! Починаємо зменшувати. Перша спиця — 2 петлі разом, до кінця спиці не довязываем 3 п.(В кінці спиці — першу п. знімаємо, другу п. — пров’язуємо осіб., робимо протяжку через першу п., третю в’яжемо осіб. І так до маркера (кінця ряду).

Наступний ряд — без убавок до кінця ряду.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 695 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Наступний р. — убавки. І так ми зменшуємо до тих пір, поки на спицях не залишиться 4 п. Відрізаємо нитку, залишаючи «хвостик» в 15 див. Беремо гачок або голку і протягуємо цю нитку через п., які залишилися (16 п.), затягуємо з вивороту і вивертаємо на лицьову сторону.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 696 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

От і все. Шапочка готова.

Майстер-клас цієї шапки біні на відео:

В’язання шапки біні візерунком із зіркою

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 697 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)
Watch this video on YouTube

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 698 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Снуд в’яжеться дуже просто: набираєте на спиці таке ж число п., як на шапку, і в’яжете на початку резинкою 1/1, потім до потрібної висоти осіб. гладдю, а потім знову гумкою.

Якщо ви хочете зробити на шапці кілька зірок, як на фото, в’яжіть за цією схемою.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 699 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 700 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 701 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 702 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 703 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 704 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Ще один варіант шапки біні — з короною.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 705 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 706 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Майстер-клас шапочки біні з короною:

В’язання шапки біні з візерунком золота корона.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 707 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)
Watch this video on YouTubeshapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 708 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Шапка біні з метеликом.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 709 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Схема метелика.

Двошарова шапка біні — майстер-клас покроково

Якщо ви хочете зв’язати теплу подвійну шапку біні — вам допоможе наш опис і детальний майстер-клас. Шапка біні лицьовій гладдю спицями може бути не тільки одинарною, але і подвійної двошарової. Технологію в’язання подвійної в’язки ми докладно опишемо.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 710 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Наш опис дано на 2 різних об’єму: 53-55 див. і 55-58 див. Для перших розмірів набираємо 96 п., для других — 102 п. Не буду повторюватися і говорити, що кількість петель залежить від товщини нитки і розміру, це є в першому майстер-класі. Тут в’язання в 2 тонкі або в 1 товсту нитку. Є навіть схема для різних розмірів і різної пряжі:

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 711 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Тут всі цифри в двох розмірах. Перша цифра — розмір 53-55, друга — 55-58. Наведено 3 різних варіанти пряжі. Верх — 6 клинів. Зв’язати таку шапочку можна за пару вечорів, всі в’яжіть лицьовій гладдю на кругових спицях.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 712 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Для роботи знадобиться:

 1. Тонка Пряжа в 2 нитки.
 2. Кругові спиці 4 мм
 3. Панчішні спиці 4 мм — 7 шт. для верху (можна обійтися і круговими).
 4. Маркери — 6 шт.

Висота першої шапки (53-55 див.) — від 15 до 17 див. Потім 9 див. йде на убавки. Це не глибока шапка. Якщо ви хочете зробити глибше — робіть 18 см. і 9 убавки. Кількість п. має ділитися на 6 обов’язково!
Ми спочатку в’яжемо верх шапки, а потім набираємо петлі початку шапки і в’яжемо вже внутрішню частину. Ось так це виглядає:

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 713 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Тобто верх — строката пряжа, а внутрішня частина — коричневого кольору. Кольори можуть бути різні, нам важливо зрозуміти сам принцип в’язання двошарової моделі.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 714 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Набираємо на кругові спиці 4 мм, 97 п. Нагадую: спочатку потрібно зв’язати відрізок 10-12 див. своєї пряжею, випрати, і подивитися, скільки п. в 10 див. Потім помножити цю кількість на обсяг голови. Отримайте кількість петель. В даному мк ми набираємо 96 п. 96:6=16 п. Набираємо 96 п. плюс 1 п. для того, щоб край був красивим. 1 п. піде у нас при стягуванні роботи в коло.

Набрали 97 п. Дивимося, щоб робота не перекрутилася. Тримаємо в’язання так, щоб нитка, якою в’яжемо, була справа. Петлю з лівої спиці переносимо на праву спицю, робимо протяжку, скидаємо і повертаємо на ліву спицю петлю. Це означає, що ми прибрали 1 зайву спицю.

Далі, починаємо в’язати лицьовій гладдю до висоти 15-17 см або, якщо шапка глибока -18 див. Ділимо в’язання на 6 рівних частин. Кожна частина — 16 п. Будемо робити збавляння.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 715 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Тут нам знадобляться 6 маркерів, кордон кожній частині ми позначимо маркером. Отже, починаємо убавки:

 • 2 п. провяз. разом, потім 14 осіб., маркер, знову 2 п. разом і 14 осіб., маркер, 2 п. разом, 14 осіб., маркер, і так до кінця ряду. У нас залишилося на спицях 90 п.
 • Наступний ряд в’язати без убавленій.
 • Слід. р.: 2 п. разом, 13 осіб., маркер, знову 2 п. вм. 13 осіб., марк., і так далі до кінця р. Залишилося 84 п.
 • Без убавленій.

Так ми в’яжемо до тих пір, поки не залишиться 24 п., тобто 6 разів по 4 п. Залишаємо хвіст 15-20 см. Потім протягуємо через ці п. гачок або голку і протягуємо хвіст нитки в ці петлі.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 716 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Затягуємо верхівку, фіксуємо нитку, щоб в’язання не розпустилося. Залишок нитки прибираємо гачком на виворітну сторону роботи.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 717 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Далі, будемо робити внутрішню частину шапочки. Беремо нашу одинарну шапку і вводимо спиці в виворітні петлі по нижньому краю шапки біні. У кожну ізн. п. Вводимо спицю і пров’язуємо лицьового. Це виглядає ось так:

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 718 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Не пропускаємо жодної ізн. п. Набирати п. можна з 1-го або 2-го ряду. Лицьова сторона шапки повинна дивитися на нас! Отакий у нас кантик:

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 719 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Далі в’яжемо все теж саме, що в’язали барвистими нитками. Бажано, щоб внутрішня частина була пов’язана пряжею тонший. Довязали до убавок і робимо все, що робили з лицьовою частиною. Стільки ж п. і рядів. Верхівки з’єднуємо. Якщо внутрішня частина шапки вийшла більше і вилазить з-під основної частини — розпустіть на 0,5 — 1 див внутрішню верхівку і стягніть. З’єднайте верхівки знову.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 720 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

На відео: подвійна шапка спицями лицьовій гладдю:

Двошарова шапка спицями. Базова модель. МК.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 721 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)
Watch this video on YouTube

Шапочки, пов’язані з цією ж технікою в’язання

Якщо ви хочете зробити шапочку з гумкою по низу, тоді потрібно взяти одну пряжу одного кольору, а не різні. І на початку вивороту, починаючи з місця з’єднання зробити стільки див. гумкою, який відворот ви хочете. Наприклад, ось у цій шапочці відворот 2/2 містить 8-9 див. далі в’яжеться:

Від загину на лобі: 8-9 див. лицьовими рядами, потім — 6 р. виворітного в’язкою, 7 р. лицьовій гладдю, 6 р. ізн., 7 р. осіб. гол., і так до убавленій. Зменшуємо точно також, як і в попередньому випадку: ділимо в’язання на 6 частин і робимо убавки. Розрахуйте заздалегідь довжину шапки з відворотом. 2 частини виробу повинні бути однакової довжини!

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 722 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Дуже класно виглядає і шапка біні подвійна платочної в’язкою. Техніка в’язання точно така ж, як і лицьовій гладдю.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 723 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Зверніть увагу: тут теж маківка зроблена з 6 клинів.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 724 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Смугаста шапочка теж подвійна, таку модель можна пов’язати із залишків ниток, ширина смуг тут різна. Прикрашена помпоном.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 725 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Шапка біні і снуд

В’язаний на спицях комплект: шапка біні і суд з японського журналу. Розміри снуда: ширина — 25 см, окружність — 111 див. Шапочка розміром 48 див. і 52-54 см. Висота шапочки — 26 і 29 див.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 726 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 727 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 728 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Для роботи знадобиться:

 1. Пряжа Company Cumbria (90 % вовна, 10 % мохеру 100 гр./218 м. — 2 моточка для снуда і 1 — для шапочки.
 2. Спиці товщиною 4,5 мм. для снуда.
 3. Кругові спиці товщиною 3,75 мм і 4,5 мм.
 4. Панчішні спиці 4,5 мм.
 5. Маркери.
 6. Додаткова спиця.
 7. Голка товста.

Щільність в’язання: 23 п./ 28 р. відповідає 10 див. «малюнку в’язання». 18 п./28 р. — 10 див. схеми «рисовий візерунок». Раппорт — з 1 по 4 ряд. Кількість п. має бути кратно 4.

1-2 кругові ряди: *2 лицьові петлі, 2 виворітні петлі* — повторювати ** до кінця ряду.
3-4 кругові ряди: *2 виворітні петлі, 2 п. осіб.* повторювати ** до кінця ряду.

Для раппорта повторювати ряди: з 1-4.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 729 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Шапка спицями з аранами

Шапку ми в’яжемо круговими рядами, починаючи знизу. При цьому всі ряди в схемі потрібно читати справа наліво.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 730 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Набираємо на кругові спиці товщиною 3,75 мм, 96 або 104 п. Залишити маркер і з’єднати п. в коло. В’яжемо 4 див. резинкою 1/1. (1 осіб., 1 ізн.). Міняємо спиці на 4,5 мм.

Слід. круговий р.: 52 п. по малюнку в’язання, решта петлі — за схемою «рисовий візерунок» до кінця цього ряду. Тобто 52 п. за «малюнку в’язання» і 44 п. або 52 п. — «рисовим візерунком».

Зв’язати всі 10 рядів раппорта схеми «малюнок в’язання» . Потім повторити ще 4 (48 розмір) або 5 (розмір 52-54) разів, висновок повторити 1 раз ряди 1-4.

Робимо маківку.

Якщо вам зручніше, то можна перейти на панчішні спиці 4,5 мм.

Починаємо зменшення: *2 п. разом осіб. з нахилом наліво, 4 осіб., 2 п. разом осіб. з нахилом праворуч*, повторювати від *до * до кінця ряду. Залишилося 72, 78 п.

Далі, один кругової р. без убавленій лицьовими.

Наступний р. убавленій: *2 п. разом осіб. з нахилом ліворуч, 2 осіб., 2 п. разом осіб. з нахилом праворуч*, повторювати до кінця р. Залишилося 48, 52 п.

Далі, один кіл. ряд без зменшення лицев.

Наступний р. убавленій: *2 п. разом осіб. з нахилом ліворуч, 2 осіб. разом з нахилом праворуч*, повторювати до кінця р. Залишилося 24 або 26 п.

Далі, коло. ряд убавленій: *2 п. разом осіб. з нахилом праворуч*, повторювати до кінця р. Залишилося 12 або 13 п.
Обрізаємо нитку, збираємо залишки петель і туго стягаємо. Закріпимо нитку і виведемо її навиворіт.

Снуд спицями з аранами

Снуд в’яжемо до потрібної довжини, після цього петлі з’єднуємо, зшиваючи трикотажним швом — вийде снуд. Для снуда набираємо на спиці 4,5 мм. — 60 петель.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 731 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Повторюємо 31 раз р. з 1-ї по 10-й за схемою «малюнок в’язання» з початку до кінця. Довжина виробу повинна бути 111 див. Відрізаємо нитку, залишаємо кінець 88 див. Перенести 60 п. на іншу спицю. З’єднати п. трикотажним швом:

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 732 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

3 шапки лицьовими петлями з жакардовим візерунком

3 милих шапочки з жакардовим візерунком з японського журналу. Схеми — вертикальна лінія — лицьова п., поперечна лінія — виворітна. Дивимося модель номер 10: тут повторюваний раппорт малюнка з 1-ої по 11-ю петлю. Розмір можна зв’язати будь, для цього зв’язати «пробник» 10 див. жакардового візерунка і подивитися, скільки петель вийшло в 1 див. Потім множимо це число на розмір голови. Шапка без убавок, зверху затягується шнурком.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 733 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 734 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Шапочка номер 2. В даному випадку позначається хрестиком коричневий колір нитки. В кінці розділу є позначення петель. Намальовано все зрозуміло. Залишилося тільки вибрати модель і зв’язати.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 735 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 736 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 737 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Модель 21 — тут вушка в’яжуться окремо і потім вишиваються і пришиваються трикотажним, або будь акуратним швом.

shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 738 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 739 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 740 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 741 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)shapka bini spicami: licevojj gladyu i platochnojj vyazkojj skhemy 742 Шапка біні спицями: лицьовою гладдю і платочної вязкої (схеми)

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!