Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Реглан спицями на сьогоднішній момент — досить популярний спосіб в’язання. Особливо популярний реглан зверху спицями для дітей. Безшовна дитяча кофта особливо зручна для малюків — шви не заважають дитині вільно рухатися, такі моделі завжди можна “дов’язати” дитині в міру його зростання, не розпускаючи всю кофточку або светр.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami743 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Кофта реглан в’яжеться або від горловини зверху вниз (без швів), або — від гумки знизу вверх (зі швами). Давайте спочатку розберемося в техніці в’язання регланом зверху, зрозуміємо основу такого в’язання. Ви здивуєтеся, але в такому способі в’язання, як реглан — нічого складного немає, головне — зуміти зробити розрахунки. Майстер-клас (схеми і опис) додається.

Ось тут дуже просте і зрозуміле пояснення — як в’яжеться кофта дитяча реглан спицями на вік 6-7 років:

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami744 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami745 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami746 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami747 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Як в’язати реглан зверху — мірки і розрахунки

Для розрахунків нам знадобляться мірки:

 • Зш — окружність шиї.
 • Про — окружність стегон.
 • Оз — окр. зап’ястя.
 • Лінія реглана — ЛР.
 • Ін — довжина рукава від пахви до зап’ястя.

Скорочення: лицьова петля — осіб. п, ряд — р., лінія реглана — ЛР.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami748 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Як в’язати реглан зверху — мірки і розрахунки

Розрахунки реглана і контрольного зразка

В’язання йде від горловини зверху вниз одним полотном. Пряжа Fibranatura Cottonwood — 100 % бавовна, (50 гр./105 м.). Спочатку бажано пов’язати “пробник” 10/10 див. і дізнатися щільність роботи. При в’язанні лицьовою гладдю щільність 10/10 див. = 20 п./26 р., отже в 1 див.: 2 осіб. п., і 2,6 ряду.

Для прикладу: якщо ви в’яжете х/б пряжею “Фіалка” в 2 нитки — у вас вийде потрібна щільність — 20 осіб. п./ 26 р. в 10 див.

На вік 1,5-2 роки і при зростанні 92 див.

Зш = 25 див., або 50 осіб. п.

Від 50 п. віднімаємо петлі ЛР (4 ЛР по 2 петлі кожна), отримаємо 8 петель.

50 — 8 = 42 п.

Потім 42 п. ми повинні розділити на 3 (перед, рукава, спинка) — 42/3=14 петель. На кожний рукав доводиться 14/2 = 7 осіб. п.

Отже, вийшло: 14+14+7+7.

Наше завдання — зробити рукава не дуже широкими, додаємо 3 осіб. п. від кожного рукава до переду і спинці. Підсумок: 17+17+4+4 (перед + спинка + рукав + рукав).

Висота паростка на вік 1 рік 6 міс.

Для правильної посадки ми будемо піднімати спинку і опускати перед роботи. Для чого потрібен росток — дуже просто: спинка у дитини, а тим більше у дорослого — не може бути такою ж плоскою, як груди. Величина паростка у дітей до 2-х/3-х років — від 0 до 3 див.

Для кращого розрахунку візьміть формулу: росток = Зш/6 — 1 див. (25/6 — 1 = 3 див. Пам’ятайте, що навіть самий неправильно розрахований росток — краще, ніж зовсім без нього.

Росток в’яжеться укороченими рядами. Далі, ми в’яжемо горловину з трикутним V вирізом, значить ми від п. переду (14) залишаємо тільки 4 п. (по 2 п. осіб. на кожну поличку + по 1 кромочной п. з двох сторін). Підсумок: набираємо 36 п: 4 п. для переду (по 2 п. на кожну поличку), 8 п. для рукавів (по 4 п.), 14 п. на спинку, 8 п. для ЛР(ліній реглана), 2 кромочні п. (На схемі: 1 кромочная + 2 + 2 п. реглана+ 4 рукава + 2 п. регл. + 14 спинки + 2 п. регл. + 4 рукава + 2 п. регл. + 2 + 1 кромочная).

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami749 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Для формування Y-образного вирізу будемо робити надбавки по краю поличок в кожному 4 — му осіб. ряду.

Підріз = 8 % від загального обсягу петель (не враховуючи рукава). У нас підріз дорівнює 8 п.

Рукава

Маленьким дітям (до 2-х років) рукави в’яжуть без убавок. На 1-2 роки і далі найширша частина рукава повинна бути 33% від загального обсягу п., а в самій вузькій частині — не більше 20% від того ж. Щоб визначити правильне кількість убавок, треба зняти такі мірки:

 • ОЗ — обсяг зап’ястя — 30 п.,
 • ІН — довжина рукава від пахви до зап’ястя — 23 див., = 60 рядів.
 • Від довжини рукава віднімаємо кількість рядів для гумки (60-10=50) рядів.

Від загального кол-ва п. на рукавах віднімаємо 30 п. зап’ястя = кількість п., які потрібно зменшити. 44 — 30 = 14 14 п. п. треба скоротити до 50-ти рядах. При цьому ми скорочуємо по 2 п. в одному ряду: 14 п. : 2 п. = 7 разів.

7 раз + 1 = 8 рівних проміжків по всій довжині рукава: 50 рядів:8 = 6 рядів, а значить треба збавляти в кожному 6 — му. рядку 8 разів. Це найпростіші розрахунки для реглана.

Кофточка для дівчинки реглан зверху — майстер-клас

Для того, щоб почати в’язати реглан від горловини, нам знадобляться кругові спиці завтовшки 3,5 див. Пряжа середньої товщини Fibranatura Cottonwood — 100 % бавовна.

Вік дитини — 1,5-2 роки, 4 роки, 6 років, 8 років.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami750 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Для кофтинки нам знадобиться:

 1. Пряжа Fibranatura Cottonwood — 100 % бавовна, (50 гр./105 м.), 4/4/6/7 моточків.
 2. Кругові спиці 3,5 див.
 3. Гачок.
 4. Голка товста.
 5. Різнокольорові маркери.
 6. 4 гудзики.

Техніка в’язання для кругових спицях: осіб. гладь (одні осіб. р.), виворітна гладь — ізн. п., гумка 2/2.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami751 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami752 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami753 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami754 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami755 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami756 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami757 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami758 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Дитячий кардиган регланом зверху — робимо розрахунки на будь-який розмір

Пропонуємо вам майстер-клас: “Виміри і розрахунки реглана, в’язаного зверху вниз на вік 3-4-5 років, на зріст 104 див.” Завдяки цьому докладному мк ви зможете дізнатися, що таке росток, підрізи, навчитися робити розрахунки для кардігана або джемпера.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami759 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Росток і підрізи — схеми і розрахунки

Ці розрахунки стануть в нагоді, якщо ви захочете зв’язати і дитячий светр, і пуловер, і светр реглан. Для светри розрахунки будуть трохи простіше, ніж для кофтинок, так як ми в’яжемо тільки одну, а не дві полички.

Дитячий кардиган для хлопчика 4 -х років, з обхватом грудей 68 див., підійде і на вік старше. Також ця кофта годиться і для дівчаток, потрібно тільки підібрати відповідний колір пряжі і пришити гудзики не праву, а ліву сторону полички.

Для роботи необхідно:

 1. Пряжа — Drops Cotton Merino (50% бавовна, 50% шерсть, 50 гр./110 м.) — 300 грам.
 2. Кругові спиці 3,5 мм. ( тіло), 4 мм. (рукава), 2,5 мм, (гумка).
 3. Маркери.
 4. Гудзики — 7 шт. діаметром 1,5 мм.
 5. Гачок.
 6. Сантиметр.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami760 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Візерунки: лицьова гладь, візерунок фігурний, гумка 1/1, по низу — (1-й ряд — гумка, 2-ий ряд — осіб. гладь), гумка 1/1 — на рукавах, на поличці, і на горловині.

Щільність в’язання: 10/10 див. = 24 петлі/31 ряд,
1 див. = 2,4 п., 3,1 ряд

Почніть в’язання з зразка 10/10 див., в’язаного осіб. в’язкою. Тоді ви зможете зробити індивідуальні розрахунки для хорошої посадки. В ідеалі рекомендується включити в зразок і візерунок, а потім намочити і висушити зразок, і лише після цього визначати кількість п.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami761 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Тут, як бачите — рапорт узору — 3 див. (8 петель).

На лівій і на правій поличці візерунки відрізняються одна коса дивиться праворуч, інша — ліворуч. Ви можете придумати свій візерунок, або взяти саме цей візерунок (нижче буде схема і розшифровка візерунка).

У цій роботі автор застосовує набір на непридатну нитка гачком. Робота завершується обробкою горловини (створенням коміра) і в’язанням планки під гудзики. Низ кардігана — 2 ряду осіб. гладі і 1 ряд — гумка 1/1.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami762 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Давайте розглянемо таблицю вимірів для цього кардігана. Для того, щоб підставити свої заміри — вам потрібно взяти річ, яка добре сидить на дитині. По ній можна провести виміри і обчислити всі потрібні дані. Другий варіант — взяти сантиметр і виміряти всі потрібні значення. Помноживши отримані значення на кількість петель в 1 див. вашого зразка — ви отримаєте потрібні числа.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami763 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Пункт 1. Отже — ОШ = 36 див. — 3 див. (планка) = 33 див. Віднімаємо візерунок — 33 — 6 = 27 див. Вираховуємо, скільки п. в 27 див.: 27*2,4 (в 1 див.) = 64 п. гладі. Далі, вираховуємо, скільки п. потрібно набрати для початку роботи: 64 п. + (2 раппорта візерунка) + з обох сторін візерунка: 2 п. (кромочн. і 1 п. — для пришивання планки) + ще 2 п. (з кромочн.) = 84 п. На малюнку стрілками позначені місця додаткових петель, які оточують візерунок.

Як в’язати візерунок. Ліва поличка.

1-й осіб. ряд: перезняти п. на праву спицю, не пров’язуючи (нитка за роботою), 2 ізн. п., поміняти місцями дві наступні осіб. п. на лівій спиці (ліва поверх правої), 2 п. осіб., 2 ізн. п., перезняти п. на праву спицю, не пров’язуючи її (нитка за роботою).

2-й ізн. ряд: ізн. п., 2 осіб., ізн. п., накид, ізн. п., 2 осіб., ізн. п.

3-й осіб. р.: перезняти п. на праву спицю, не пров’язуючи (нитка за роботою), 2 ізн., 3 осіб., 2 ізн., перезняти п. на праву спицю не пров’язуючи (нитка за роботою).

4-й ізн. р.: ізн. п., 2 осіб., ізн., 2 ізн. разом ізн., 2 осіб., ізн.

Права поличка.

1-й осіб. р.: перезняти п. на праву спицю не пров’язуючи (нитка за роботою), 2 ізн., поміняти місцями дві наступні осіб. п. на лівій спиці праву поверх лівої), 2 осіб., 2 ізн., перезняти п. на праву спицю не пров’язуючи (нитка за роботою).

2-й ізн. р.: ізн., 2 осіб., ізн., накид, ізн., 2 осіб., ізн.

3-й осіб. р.: перезняти п. на праву спицю не пров’язуючи (нитка за роботою), 2 ізн., 3 осіб., 2 ізн., перезняти п. на праву спицю не провяз. (нитка за роботою).

4-й ізн. р: ізн., 2 осіб., 2 разом ізн., ізн., 2 осіб., ізн.

Пункт 2. Росток = 5 див. 5*3,1 (щільність) = 16 рядів. Інші значення дивіться на рис. 1. У підсумку на спинку у нас припадає 82 п., на поличку — 40 п.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami764 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Що таке підріз. Для того, щоб добре сидів рукав, на лінії з’єднання поличок і спинки, на рівні пахв — виконуються підрізи. На рис. 3 — підрізи — це відрізки між поличками та спинкою = 6 п. Як розрахувати п.. підрізу.
Підріз — це 8-9 % від ОГ. 9 % від 68 = 6 п!

Для наших розрахунків нам потрібно знати, скільки вийшло п. після того, як закінчилося в’язання реглана. Отже, ми отримали в результаті 40 п. (поличка) + 82 п. (спинка) + 40 п. (поличка). Синім кольором позначені регланные п. Стрілками позначені місця без підрізу, значення яких ми повинні визначити. Від цього залежить, скільки п. ми повинні додавати при в’язанні реглана.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami765 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Рукава. Для того,щоб дізнатися, в яких лавах нам збавляти п. Дивимося на рис. 1. і рис. 4. ОР (дкр. рукава) = 25 див.

ОР = 25*2,4 = 60 п.
ОЗ = 19 див. = 46 п.

14 п. — потрібно зменшити. 14:2 = 7 — симетричних убавок по 2 п. Далі, вважаємо в якому р. робити убавки.

49 п. повинно бути у нас на спицях, коли ми закінчимо вив’язувати регл. лінії на кокетці, коли ми будемо переносити п. на додаткову спицю, щоб потім окремо в’язати рукав. Далі — вважаємо манжету і інші значення з рис. 1.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami766 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Розрахунок для горловини (коміра). Від 84 п. горловини — п. реглана = 76 п.

76 п./3 (спинка та полочки) = 25 п.

Віддаємо спинці по 1 п. з поличок (28,12,12).

В’язання паростка дає нам на спинці 28 — 10, і на поличках ці ж 10 ми розподіляємо на полички + 5; + 5. Отримаємо 18 (спинка) + 34 (полички) + 24 (рукава) = 76 п. + 8 п. реглана.

На відео — розрахунки для дитячого джемпера реглан зверху:

МК дитячого кардігана / Ч. 1 / Вступ / Візерунок / Виміри / Розрахунок паростка / Реглан зверху з паростком

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami767 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами
Watch this video on YouTube

Як почати в’язати росток. В’язання паростка. Розподіляємо п. поличок, рукавів, і спинки.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami768 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Початок в’язання кардігана.

В’язати росток ми починаємо з лівої полички.

У кожному осіб. р. ми робимо надбавки вздовж регланных ліній. Регл. лінії позначені зеленим кольором.

Всього 16 рядів + 2 згладжуючих р. Для того, щоб почати в’язання, ми повинні набрати тимчасові п. Їх ми будемо набирати гачком.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami769 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Нам знадобиться 84 п. Набрати гачком 84 повітр. п. (біла нитка). Можна додати 3 п. для того, щоб не розпустився тимчасовий р.

1-й р: починаємо в’язати постійний р. Набираємо основною ниткою гачком і переносимо на спиці 84 п.

2-й ізн. р (номер 1) в’яжемо виворітними, розставляючи маркери. Початок паростка позначено *, на схемі вказано кількість п. і маркери позначені літерами.

7 ізн, маркер H1, 5 п, маркер G1, 4 п, маркер F1, 1 п, 2 регл. п (зелений колір), 1 п, марк. F1, і так далі, враховуючи, що спинка — 18 п., після маркера H — ще 7 п.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami770 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Ось ми розподілили всі п, повісили маркери.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami771 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami772 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Далі, росток і детальний мк на відео:

МК дитячого кардігана / 2 Ч. / В’яжемо росток разом / Реглан зверху з паростком

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami773 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами
Watch this video on YouTubeМК дитячого кардігана / 3 Ч. / КОКЕТКА. Розрахунки та в’язання / Реглан зверху з паростком

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami774 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами
Watch this video on YouTubeМК дитячого кардігана / 4 Ч. / ТІЛО / Реглан зверху з паростком

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami775 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами
Watch this video on YouTubeМК дитячого кардігана / Ч. 5 / РУКАВИ / Реглан зверху з паростком

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami776 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами
Watch this video on YouTubeМК дитячого кардігана / Ч. 6 / Горловина і планка / Реглан зверху з паростком

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami777 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами
Watch this video on YouTube

Кофта дитяча реглан зверху вниз

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami778 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami779 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami780 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami781 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami782 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami783 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami784 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami785 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami786 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

Кофтинки регланом знизу

Кардиган на хлопчика на 3-4 роки, на зростання 103 див. В’язка — осіб. гладь і жаккард. Пряжа — Nordic середньої товщини — 100 % вовна, спиці товщиною 4,5 мм Щільність в’язання: 10/10 див. = 12 п./14 р., 570 гр. основного кольору, 390 гр. беж, 50+25 гр для жаккарда. Для спинки набираємо 51 див. (61 п.), в’яжемо спочатку резинкою 1/1, 42 р. до початку скосу реглана. Убавка позначена * на схемі, дивитися знизу вгору. Планка і комір в’яжуться окремо, а потім пришиваються.

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami787 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami788 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami789 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami790 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami791 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami792 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami793 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami794 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami795 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami796 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami797 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami798 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami799 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami800 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami801 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami802 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami803 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami804 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami805 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami806 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami807 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami808 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami809 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami810 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami811 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami812 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami813 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami814 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami815 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami816 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami817 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami818 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami819 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami820 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описамиcviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami821 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами

На відео — светр на хлопчика 3 років з регланом:

Простий светр спицями регланом зверху як в’яжу

cviter dlya malchika spicami reglan skhemy s opisaniyami822 Светр для хлопчика спицями реглан схеми з описами
Watch this video on YouTube

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками