Як зв’язати туніку і шапку спицями дівчинці – приголомшливий жаккард!

Візерунки з орнаментом популярні завжди, а в останні роки особливо. Прекрасна ідея — зв’язати спицями для дівчинки-красуні красивий комплект з шапки і туніки. В’язати жаккард бажано з однакової товщини пряжі, складу, і крутки.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 129 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Техніка в’язання жаккардом

Наш жакардовий візерунок виконується за звичайною панчішної в’язки, цю в’язку часто називають норвезьким жаккардом. Для такої в’язки найкраще підійде вовняна пряжа, або шерсть з акрилом. Бавовна, віскоза, і льон для нашого в’язання не зовсім підходять, вони будуть ковзати.

При в’язанні такого, як у нас жаккарда всі непарні ряди провязываются лицьовими, а парні — виворітними. Нитки на виворітній стороні вироби не повинні вільно бовтатися, але і сильно затягувати їх теж не можна. Нитки протяжки на виворітній стороні тягнемо вільно, але не більше 5 петель. Якщо у нас на схемі одним кольором в’яжеться більше 5 петель, то нитка протяжки ми перехрещуємо з робочою ниткою. Це для того, щоб з вивороту, так і з особи виріб виглядав охайним, і нитки не провисали.

В’яжемо туніку і шапочку на дівчинку 5-7 років

Красиву туніку з коротким рукавом можна пов’язати на спицях своїми руками. У такому одязі дівчинці буде зручно, модно, і затишно. На додачу до туніці можна пов’язати чарівну шапочку, яка пов’язана тим же норвезьким жаккардом, а зверху має пишний помпон. Вашій маленькій принцесі обов’язково сподобається обновка. Схеми і майстер-клас на вік 5-7 років, зріст даної моделі — 115-116 див. Окружність голови для шапочки — 49-52 див. Щільність зображення — 10 см/10 см = 23 петлі і 32 ряду.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 130 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Для роботи знадобиться:

  1. Тонка пряжа — шерсть з акрилом (50% шерсть, 50% акрил), 400 м./100 гр. Знадобиться пряжа темно-червоного і білого кольору.
  2. Спиці товщиною 2 мм
  3. Велика голка для зшивання деталей.

Туніка. Спинка

Набираємо на спиці завтовшки 2 мм, 83 петлі пряжею темно-червоного кольору. В’яжемо спинку за схемою номер 1. За схемою номер 1 в’яжемо ряди: з першого по 54-й.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 131 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Схема низу спинки дитячої туніки.

Низ передній частині туніки в’яжемо так само, як і низ спинки, схеми однакові!
Потім ряди з 55 по 84 в’яжемо лицьовій гладдю, тобто з лицьового боку — лицьові петлі, з виворітного — виворітні. Далі, з 85 по 162 ряд в’яжемо за схемою номер 2.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 132 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Схема верху спинки дитячої туніки.

Далі, за схемою номер 3 ряди в’яжемо: з 85 по 162.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 133 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Схема туніки дитячої верх переду вироби.

Рукава

Рукава в’яжемо за схемами номер 4 та 5. Набираємо темно-червоною пряжею 61 петлю.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 134 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Схема в’язання лівого рукава дитячої туніки.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 135 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Схема в’язання правого рукава дитячої туніки.

Зшиваємо всі деталі туніки. З лицьового боку піднімаємо 90 петель для горловини, в’яжемо 6 рядів гумкою 1 осіб./1 ізн. Закриваємо петлі горловини.

Шапка

Шапочка з жаккардом в’яжеться або на 2-х спицях, а потім зшивається, або на 4-х — у такому разі зшивати не треба. Виріб (шапочка) в’яжеться знизу вгору. На спиці завтовшки 2 мм набрати 120 петель і в’язати за схемою номер 6. Довязали до кінця схеми, і стягаємо залишилися 16 петель тугіше, зав’язуємо вузлик. Якщо працювали на двох спицях, то зшиваємо роботу на потилиці, на виворітній стороні. Робимо помпон, і пришиваємо до верху шапочки.

kak svyazat tuniku i shapku spicami devochke potryasayushhijj zhakkard 136 Як звязати туніку і шапку спицями дівчинці приголомшливий жаккард!

Схема в’язання шапочки з жаккардом для дівчинки.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!