21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

Купуючи житло у багатоквартирному будинку, ми звертаємо увагу на безліч моментів: вартість, планування, кількість кімнат і стан квартири. Ці критерії визначають вибір.

Але при покупці житла багато упускають з уваги один важливий момент – звукоізоляція приміщення. Вам пощастило, якщо ви живете поряд з мирними людьми, але буває і навпаки, сусіди зверху тупотять, як слони, заважають вам відпочивати, постійно чути вереск, хтось щось стукає.

Спробуйте домовитися і попросити створювати поменше шуму, але як показує практика, це не завжди ефективно.

87379927cb30c4a0a9ec59bf5dbd1799 21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

Які способи використовувати в боротьбі з людьми, не вважаються з комфортом оточуючих? Що робити, якщо дістали сусіди зверху, допізна чути гучна музика, бігають і галасують діти, батьки лаються, постійно кидають речі, рухають скрипящую меблі, позбавляючи вас можливості спокійно відпочити? До кого звертатися за допомогою? Відповіді на ці питання ви знайдете нижче.

В який час можна шуміти за законом в 2018 році

Багатьом доводилось проживати по сусідству з шкідливими і конфліктними особами. Такі люди при найменшому шумі з вашої квартири тут же виникають на порозі, скандалять, загрожують поліцією і різними неприємностями. Але навіщо вам зайвий раз конфліктувати? Щоб не уподібниться скандалістові, давайте розберемося, що говорить закон у таких випадках.

Норми і правила поведінки мешканців багатоквартирного будинку прописані в законі «Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення». З юридичної точки зору, пред’явити претензії сусідів з приводу шуму ви можете в наступних випадках:

 • якщо сусіди голосно вмикають музику, кричать, тупають і іншими способами створюють сильний шум у період з 23 до 7 годин;
 • коли шум, що доноситься з квартири в період з 7 до 23 годин, перевищує 30 дБ;
 • у випадках, коли сусіди проводять ремонтні роботи, створюють сильний шум, у вихідні дні та у період з 19 до 7 годин протягом робочого тижня.

З’ясування стосунків з сусідами слід починати тільки у випадку, коли вони порушили визначені законом правила поведінки.

Що робити, якщо сусіди зверху постійно шумлять

8170be0e23634b42f09af7f8f9684b8e 21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

Не варто відразу ж бігти зі скаргою до дільничного і починати «військові дії» по відношенню до сусідів зверху. Згадайте, що і у вашій родині трапляються сварки, скандали, ви робите ремонт і приводите в будинок гостей, а ваші діти не ідеальні. Постарайтеся вирішити проблему мирним шляхом.

 • Почніть з розмови. Спокійним голосом, без звинувачень і образ, висловіть сусідам ваші претензії. Проявіть розуміння до їх проблем з ремонтом, гучним дітям і любові до музики. Але нагадайте, що оточуючі не повинні страждати від їх підвищеної активності. Можливо, мешканці зверху навіть не здогадуються, що вам все чути, і не усвідомлюють, наскільки погана звукоізоляція в будинку.

Якщо ваші сусіди нормальні люди, вони поставляться до вас з розумінням і намагатися вести себе тихіше. Проблема буде забута і ви знову зможете спокійно жити.

ce69fb9d461aa7f3987493880db0d0a2 21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

Куди скаржитися на сусідів зверху

Щоб боротися з сусідами за законом, існує кілька способів. Спробуйте вирішити проблему так:

 • Залучіть в якості захисників правоохоронні органи і зверніться до дільничного (чим більше мешканців піде скаржитися, тим краще). Вжиття заходів по забезпеченню порядку на ввіреній території – його обов’язок. Співробітник може провести бесіду, зробити попередження, виписати штраф. Іншими словами, докласти зусиль до того, щоб втихомирити мешканців.

Однак нерідкі випадки, коли співробітники поліції з небажанням приймають подібні заяви від мешканців, а іноді і ігнорують скарги. Якщо дільничний не діє, напишіть скаргу в прокуратуру.

 • Судовий розгляд. Оскільки норми поведінки мешканців регулюються за законом, помститися гучним сусідам таким способом можливо. Якщо суд винесе рішення на вашу користь, порушники заплатять штраф.

Однак для звернення в суд і поліцію необхідні докази того, що сусіди дійсно порушують правила поведінки, визначені законом. Такий сильний шум виходить з квартири, що це є підставою для початку розгляду?

9497dcde711e190599728a9fd40f984f 21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

 • Прийміть до відома, що допустима норма шуму – 40 дБ у денний час і до 30 дБ вечорами. Ці показники визначає спеціальний прилад. Ви можете наполягти на тому, щоб була проведена незалежна експертиза, показники шуму будуть зафіксовані в документі. Ви отримаєте неспростовні докази, що сусіди порушують порядок.
 • Єдиний випадок, коли розібратися з законом складно — якщо в квартирі шумлять залишені без нагляду діти, стрибають, кричать, катають по підлозі машинки. Тут допоможуть тільки бесіди, прохання заспокоїти дитину і обмежити його активність. В крайньому випадку зверніться до органів опіки і піклування з скаргою на те, що діти залишаються без нагляду.

Але як бути, коли навіть загроза штрафу за законом і інших неприємностей не зупиняє буйних і галасливих мешканців? Як захистити свій спокій?

Як покарати галасливих сусідів зверху: практичні поради

Якщо розібратися по закону не вийшло, вмовляння не діють, а нагорі, як і раніше сильний тупіт, та ще й музика кричить, настав час «партизанської війни».

Фантазія людини часом вражає. Способів, як напакостити сусідові, існує безліч, але йти членоушкодження, псування чужого майна тощо, не варто. Це може обернутися проти вас і вам потрібна допомога юриста. Розглянемо безпечні та ефективні способи, якими можна досадити сусідам за шум.

615b2bb9f4e0428f4f84d77ac04caed9 21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

Як нашкодити сусідам зверху

Спосіб 1

Щоб провчити сусідів, використовуйте нехитрий спосіб – заблокувати вхідні двері за умови, що двері відкриваються в бік сходової клітки.

 • Візьміть дошку і встановіть, щоб один кінець упирався в дверну ручку шкідливого сусіда, а інший – в підлогу, сходинку або перила, в залежності від того, де розташований вхід в квартиру.
 • Тепер вибратися з квартири самостійно неможливо і сусідам доведеться чекати, поки на допомогу їм прийдуть інші мешканці і не приберуть дошку. При бажанні, звичайно.

Спосіб 2

 • Змастіть кілька голок клеєм і вставте в замкову щілину. У результаті той, хто «не гавкає, не кусає, а в будинок не пускає», не впустить і самих господарів. Полагодити замок у такому випадку не можна, його потрібно міняти.

Спосіб 3

 • Якщо вам не дає спокою постійно кричить телевізор у квартирі сусіда, а він ігнорує прохання, переріжте антенний кабель, а краще – вирізати шматок. На усунення неприємності порушнику буде потрібно час, а ви зможете хоча б недовго насолодитися тишею.
 • Таким же чином можна пошкодити і телефонний кабель. Дрібниця, але неприємно.

Спосіб 4

Спосіб підійде тільки тим, хто добре розбирається в електриці і зможе зробити все, що потрібно, без ризику отримати травму.

Якщо музика у сусідів занадто гучна і шум не вщухає після 23 годин, «поколдуйте» в електрощиті і позбавите квартиру електроенергії. Це легко зробити, вирізавши частина дроти, щоб з’єднати обрізки було важко.

Як провчити сусідів-алкоголіків

45fe3b71b3f3d3b725f83efb3d585dd1 21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

Що робити з сусідами-алкоголіками, постійно влаштовує п’яні бешкети, а поліція вже знає їх адресу напам’ять? Є один спосіб!

 • Придумайте достовірний привід (у вас день народження, ви отримали премію чи нову посаду, згодиться привід «випий за моє здоров’я») і почастуєте сусідів горілкою, в якій підмішано проносне. Звичайно, від алкоголізму вони не вилікуються, але хоча б якийсь час їм буде не до бійки і танців!

Як насолити: звуки для сусідів зверху

Спосіб 1

Ворога треба бити його ж зброєю – всім відома істина. Спробуйте дістати сусіда його ж власним шумом!

 • Зробіть аудіозапис шуму, що виходить від сусідів. Зберіть «колекцію» побільше, а потім за допомогою спеціальної програми, великий вибір яких є в Інтернеті, змонтуйте «трек». Якщо не знаєте, як це зробити, прокручуйте одну і ту ж запис в режимі повтору.
 • Потім встановіть колонки ближче до стелі або до спільної стіні (для тих, хто живе «через стінку») і увімкніть запис на повну потужність! Самі ж краще підіть на час з дому, щоб не зійти з розуму в такій обстановці.

Спосіб 2

Сусіди зверху обожнюють музику і вам мимоволі теж доводиться бути меломаном, оскільки апаратура репетує практично в діапазоні ультразвуку? Може, вони навіть придбали ударний інструмент? На всі ваші прохання зробити тихіше і нагадування, що тут не нічний клуб, немає ніякої реакції?

 • Нанесіть удар і влаштуйте їм концерт у вашому виконанні! Нехай послухають вишукану композицію, яку ви будете виконувати на батареях опалення! Звук буде особливо дзвінким, якщо використовувати металеві предмети, стукати хоча б і ложкою.
 • Не виключено, що до вас «зайдуть на вогник» сусіди знизу, які теж почують «концерт». Вибачитеся і чесно поясніть причини своєї поведінки, поскаржтеся на некерованих меломанів. Хто знає, може, в особі сусіда знизу ви знайдете однодумця, який погодитися зіграти на батареях «в чотири руки»?

Спосіб 3

Помститеся сусідам за допомогою каструлі з водою, вміщеній на шафу або поличку під стелею. Встановіть її, щоб краї були щільно притиснуті до стелі.

Надягніть на каструлю навушники, приєднайте їх до музичного центру або комп’ютера. І включайте на повну потужність музику. Виходить імпровізована виброколонка, при цьому у вашій квартирі буде тихо, чого не скажеш про сусідів зверху.

Спосіб 4

Можна не тільки помститися, але і вижити сусідів за допомогою ультразвуку. Існують пристрої, призначені для відлякування ультразвуком гризунів і комах. Звук пристосування нагадує писк комара.

Якщо ви добре розбираєтеся в техніці, то, «повороживши над приладом, ви зможете домогтися того, що нестерпний вереск буде вловлювати і людське вухо. Існувати в такій атмосфері вкрай важко.

Навіщо сусіди зверху катають металеві кулі по підлозі

Як зіпсувати життя сусідам зверху

Спосіб 1

 • Скористайтеся методом з умовною назвою «Ганьба дебоширів». Роздрукуйте листівки з докладним описом життя громадян N, які проживають у квартирі №. Прикрасьте листівку карикатурами, фотографіями і гаслами на кшталт «Ми просимо тиші!».
 • Розклейте листівки в під’їзді, біля ліфта і поштових скриньок, нарешті, приклейте кривдникові на вхідні двері або лобове скло автомобіля, якщо він у нього є!

Спосіб 2

 • Спробуйте розповсюдьте в газетах, на сайтах і в соцмережах оголошення про продаж квартири, машини або дачі. Чиєю? Звичайно, сусідської! І номер телефону як домашнього, так і мобільного не забудьте вказати. Якщо вам відомий робочий телефон, і додайте його.
 • Головне – умови продажу повинні бути дуже вигідними для покупця, просто казковими! Від дзвінків не буде відбою і ваші сусіди замучаются пояснювати, що вони нічого не продають. А може, здадуться і з’їдуть, продавши квартиру одному з бажаючих її придбати?

Спосіб 3

Замовте в інтернет-магазинах купу товарів на адресу сусідів, підпишіть їх на каталоги та іншу рекламну продукцію. Пояснюватися з менеджерами інтернет-магазинів і оформляти відмови – клопітка справа, отбирающее багато сил.

Спосіб 4

 • Якщо у сусідів встановлена металева або дерев’яна двері, оббиті дермантином, скористайтеся наступним способом: збовтайте сире куряче яйце в мисці, а потім зберіть в спринцівку. У непомітному місці зробіть надріз на оббивці і вилийте туди суміш. Запах протухлого яйця жахливий і щоб позбавитися від нього, сусідам доведеться не тільки знімати оббивку, але і відмивати двері.
 • Замість яйця використовуйте йод, оцет і хлорний відбілювач, змішавши їх в рівних частках.

Спосіб 5

Якщо сусіди забобонні і вірять у прикмети, підкидайте їм до вхідних дверей предмети, які можуть зійти за атрибути магічних ритуалів — земля, пташине пір’я, шерсть, сіль, залишки свічок, голки та інше.

Як боротися з сусідами зверху, якщо вони постійно заливають

Вас постійно заливають сусіди зверху і скаржитися, здавалося б, марно? Зверніться до юриста і подайте в суд, але що робити, коли такої можливості немає?

Без юридичної допомоги, звичайно, складно, але можна спробувати. Під тим місцем, де капає вода зі стелі, залийте власний підлогу! На перший погляд, це виглядає нерозумно, адже вода потрапить до нижніх сусідів. Але коли вони прийдуть до вас з’ясовувати, в чому справа, поскаржтеся їм на верхніх, покажіть плями на стелі. Скаржитися на любителів заливати будете вже не ви.

Як провчити галасливих сусідів зверху

Ці дрібні капості не вимагають серйозної підготовки і жодних додаткових знань, але здорово діють на нерви. Що ще зробити, щоб насолити шкідливим сусідам:

 • Дзвонити на міський телефон (краще вночі) і мовчати в трубку. Ті, хто з комп’ютером «на ти» можуть встановити програму автодозвону, яка є в Інтернеті та дзвінки будуть лунати в сусідній квартирі вже без вашої участі.
 • Спаліть шкідливим сусідам кнопку дверного дзвінка. Вчинок може здатися дурним, але війна так війна!
 • Скористайтеся фарбою з балончика і прикрасьте металеві двері сусіда написом, що складається з трьох літер (звичайно, маються на увазі слова «будинок», «світ» і «шум»).
 • Купіть GSM-глушилку. Пристосування позбавить сусідів можливості користуватися телефоном і Інтернетом. Можете навіть анонімно попередити їх, що так буде завжди, якщо вони не почнуть поважати оточуючих.
 • Спосіб тільки для тих, хто не відрізняється гидливістю, назвемо його «напаскудити на двері». Двері кривдника обмазати фекаліями (собачими, котячими або людськими). Донести «знаряддя помсти» можна у пакетику (а краще двох) і використовувати гумові рукавички.
 • Якщо дозволяють кошти купити акустичну систему і нехай сусіди зверху насолодяться важким роком! Тільки колонки встановіть ближче до стелі.

Наведені поради допоможуть вам вийти переможцем з «сусідської війни» і змусити галасливих мешканців рахуватися з комфортом оточуючих.

Як помститися сусідові у якого є автомобіль

33ebb76294747ee5f894c018989635f4 21 спосіб помститися сусідам зверху за все!

 • покладіть камінь або цегла на капот автомобіля (це послужить попередженням);
 • насипте на автомобіль побільше зерна і навколишні пташки злетяться на частування (причому не тільки клювати капот і дах, але і «прикрасять» поверхню відходами своєї життєдіяльності);
 • облийте машину валеріаною – і всі кішки району «заглянуть в гості» (сліди від брудних лап і кігтів забезпечені).

Ні в якому разі не бийте скла автомобіля, не протыкайте шини, не скидайте на дах машини повітряні кулі, наповнені водою. Якщо застукають, без допомоги грамотного юриста вам доведеться туго.

Як втихомирити сусідів зверху

Якщо галасливі сусіди «задовбали» і ігнорують прохання поводитися тихіше і ви вирішили почати військові дії», дотримуйтесь наступних правил:

 • спочатку використовуйте «щадні» способи, можливо, натяк буде зрозумілий відразу;
 • дійте акуратно і не попадайтеся;
 • зробивши те чи інше дію, спрямоване на помсту сусідові, супроводжуватимете його запискою з поясненням причин;
 • не намагайтеся впливати на проблемних мешканців шляхом рукоприкладства;
 • не створюйте небезпечні для життя людей і домашніх тварин ситуації.

Якими б проблемними були сусіди, спробуйте спершу домовитися. Намагайтеся до останнього уникати війни, а коли розмови марні, краще діяти через правоохоронні органи.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками