Що за засіб Биогард від бур’янів

Зовсім недавно російські городники не мали поняття, як знищити бур’яни на городі. Буквально 2 роки тому на ринку препаратів для саду і городу з’явилося унікальне засіб для боротьби з бур’янами травами і рослинами – Биогард. Речовина здатна знищити понад 200 видів бур’янів, тому завоювала особливу популярність у садівників-городників. Перед покупкою препарату Биогард рекомендується ознайомитися з його особливостями, перевагами і недоліками.

Биогард що це?

Биогард вже встигли випробувати багато городники, про що говорять реальні відгуки на просторах інтернету. Засіб впливає на кореневу систему рослин, діючи при цьому вибірково. Це означає, що активні компоненти речовини знищать коріння бур’янів і ніяк не вплинуть на кореневу систему культурних рослин.

2bf0824402a9f12159ea1c169c02e930 Що за засіб Биогард від бурянів

Препарат потрапляє у грунт та з вологою надходить до коріння бур’янів, руйнуючи їх тканини. Розпізнати бур’янисті трави речовини допомагають складні компоненти, що входять до складу. На відміну від інших засобів Биогард не знищує всі насадження поспіль і підходить для обробки плодоносних рослин, через що особливою популярністю користується у агрономів і садівників.

Що входить до складу

Биогард – гербіцид, до складу якого входять екологічні чисті компоненти, не здатні накопичуватися в ґрунті. Речовини мають унікальні властивості, завдяки чому обробка городу стає максимально ефективною.

Основні компоненти Биогарда:

 • Этановая (оцтова) кислота. Речовина потрапляє на листя і перекриває канали живлення кореневої системи, що призводить до повної загибелі рослини.
 • Концентрат етановой кислоти (карбонова кислота). Відлякує шкідників і комах різким запахом.
 • Сіль. Зневоднює рослини і зупиняє їх розвитку до повної загибелі.
 • Азот. Допомагає стимулювати ріст і розвиток рослин, що призводить до збільшення врожаю.
 • Магній. Допомагає поживним речовинам засвоюватися в клітини рослин.
 • Кальцій. Сприяє підвищенню імунітету у садових і городніх культур, що допомагає збільшити термін плодоношення.
 • Фосфор. Виступає джерелом енергії для культурних рослин.

Варто зазначити, що зазначені компоненти ніяк не впливають на розвиток рослин і якість принесених їм плодів.

Принцип дії «Биогарда»

Принцип дії препарату заснований на виборчому впливі його компонентів на певні тканини. Речовина ніяк не впливає на рослини, що володіють генотипом овочевий або квіткової культури, а ось на бур’янисті трави впливає убивчим чином.

Багато агрономи відзначили, що дія препарату поширюється не тільки на кореневу систему бур’янів, але і на їх насіння, які попадають на грунт, просочений Биогардом.

a0b68e2edf1d2aa7366864d0ff34cd8e Що за засіб Биогард від бурянів

Окрему увагу варто приділити універсальності кошти. Ви можете обприскати культурні і плодоносні рослини, що найсприятливішим чином позначиться на їх здоров’я і імунітет.

В якій формі випускається

Форма випуску Биогарда – флакон з рідиною, об’ємом 100 мл Це не готовий розчин для застосування, а концентрат. Однієї упаковки речовини вистачає для розведення в 12 літрах води. Після розкриття флакона препарат можна зберігати ще три роки. Якщо ви не використовували всі засіб за сезон, оскільки обробляли, наприклад, невелика ділянка, можна сміливо зберегти залишки Биогарда до наступного дачного сезону.

Розлучення чи правда?

Биогард насправді знищує рослини вибірково, чим сильно відрізняється від аналогів. Препарат абсолютно нешкідливий для культурних рослин і навіть сприяє їх розвитку. І це правда. Дія речовини сприяє:

 • максимальної схожості агрокультур;
 • підвищенню імунітету у слабких культур;
 • знищення бур’янів на весь сезон;
 • збільшення врожайності культурних рослин.

Подібні результати від дії засобу були досягнуті російськими вченими, які запатентували унікальний склад препарату. Ефективність Биогарда підтверджена сертифікатом якості спеціального зразка.

Від яких допоможе позбутися бур’янів

Шкода від бур’янів знайомий будь-якому городникові і садівникові. Биогард здатний знизити цей показник до нуля. Препарат ефективно бореться з більш ніж 200 видами рослин-бур’янів, наприклад:

 • кульбаба;
 • в’юни;
 • портулак городній;
 • пирій;
 • берізка;
 • стонога;
 • хвощ та інші.

Агрономи на своєму досвіді знають, як складно знищити ці бур’яни, оскільки їх кореневища дуже швидко розростаються і завдають непоправної шкоди культурам.

Переваги і недоліки гербіциду Биогард

Агрономи, які активно використовують препарат, відзначають що Биогард:

 • активно впливає на бур’янисті трави;
 • підвищує врожайність на 20-30%;
 • рятує культурні рослини від шкідників;
 • знижує ймовірність виникнення хвороб у рослин;
 • має тривало дію;
 • не шкодить людині і тваринам.

Незважаючи на значну кількість переваг, у Биогарда є і недоліки:

 • відносно високу ціну на препарат;
 • невеликий обсяг флакона.

Виробник враховує зазначені недоліки і регулярно надає значні знижки на засіб, завдяки чому ви зможете за невеликі гроші купити ту кількість речовини, яка необхідна для обробки всього вашої ділянки.

Коли необхідно застосовувати гербіцид Биогард?

Якщо вчасно не знищити бур’яни, згідно зі статистикою, 70% насіння не сходить взагалі, а більше половини висаджених кущів розсади гине лише через 21 день після висадки в грунт. Препарат Биогард був створений одержання багатого врожаю. Засіб допомагає позбутися від бур’янів, зберігши свій час, здоров’я і, звичайно ж, майбутні плоди.

Крім прямої дії на кореневу систему бур’янів, речовина насичує поживними речовинами культурні рослини, сприяє їх росту і плодоношення, а також відлякує шкідників.

Як приготувати розчин

Для приготування розчину вам знадобиться відро і невелика ємність. Для початку відміряйте три літри води. Струсніть флакон і розведіть 25 мл речовини в невеликій кількості води і простежте, щоб концентрат ретельно перемішався. Потім додайте воду, що залишилася і знову ретельно перемішайте. Обробляти культури можна відразу після приготування розчину. Такої кількості вже готового розчину вистачає приблизно на 10 кв. м оброблюваної поверхні.

a306e3c28e60a7ce0ef7b434a766edfa Що за засіб Биогард від бурянів

Спосіб застосування «Биогарда» від бур’янів

Ви можете провести обробку як до посадки агрокультур, так і під час вегетаційного періоду. Щоб позбутися від бур’янів досить буде всього однієї обробки в сезон, незалежно від вибору періоду.

Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією по застосуванню. Обробку проводьте ввечері в безвітряну погоду.

Засіб можна використовувати двома способами:

 1. Обробка грунту. Перелийте готовий розчин у лійку і ретельно зволожити грунт. Якщо грунт занадто сухий або бур’янів дуже багато процедуру можна повторити.
 2. Обприскування рослин. Перелийте розведене засіб в ємність з распылительяи обприскати всі культури.

Протягом 7 днів після обробки не розпушуйте ґрунт і не знищуйте бур’яни вручну.

Швидкість впливу

Виробник гарантує, що для знищення трави і запобігання її подальшого розповсюдження достатньо однієї обробки. Ви зможете побачити ефект від використання препарату вже через 5-7 днів після обробки. При цьому дія його буде тривати не менше шести місяців.

Досвідчені агрономи рекомендують проводити обробку за 14-21 день до посадки рослин.

Заходи безпеки

Биогард не містить в складі шкідливих хімічних компонентів, однак виробник попереджає про заходи безпеки, яких необхідно дотримуватися при контакті з речовиною.

 1. Не допускайте попадання препарату на слизові оболонки.
 2. Обробку проводити в рукавичках.
 3. Протягом 3-4 днів після обробки не допускайте до ґрунті дітей і тварин.
 4. Вкрай обережно використовуйте засіб, якщо маєте якісь алергічні реакції.

Умови і терміни зберігання

Біоград можна зберігати протягом трьох років після розтину тари. При цьому стежте, щоб флакон був щільно упакований і захований в темному прохолодному та недоступному для дітей місці.

Результати клінічних досліджень гербіциду Биогард

У ряді проведених клінічних досліджень було встановлено, що препарат не чинить шкідливого впливу на грунт і культурні рослини. Крім цього, речовину відмінно поєднується з іншими засобами, використовуваними в садівництві та агрономії. Компоненти речовини не вступають в хімічні реакції з добривами, живильними речовинами і антибіотиками для рослин.

Яка ціна і де купити

Препарат від бур’янів «Биогард» ви зможете купити в будь-якій торговельній точці, але ймовірність того, що вам попадеться підробка, буде 100%. У зв’язку з високим попитом засіб стали підробляти недобросовісні виробники. У результаті покупці витрачали значну частину сімейного бюджету, отримавши нульовий ефект від використання підробки. Щоб убезпечити свого споживача, справжній виробник рекомендує купувати «Биогард» тільки на офіційному сайті компанії. Додатковим бонусом до такої купівлі стане значна економія коштів, оскільки виробник регулярно надає знижки на препарат, особливо в сезон попиту.

Відгуки садівників про Биогарде

Окрему увагу варто приділити відгуками в мережі про препарат Биогард, оскільки вони дуже неоднозначні. За твердженнями групи споживачів засіб дійсно проявляє високу ефективність і дає гарантований результат. Після його використання бур’яни дійсно зникають і більше не з’являються на ділянці.

Інша група споживачів висловлюється про речовині тільки з негативної сторони. Як показує практика, подібні висловлювання відносяться до підробленим препаратів, купленим в торговій точці у метро чи на ринку.

Препарат від бур’янів «Биогард» — відмінне рішення для підвищення врожаю на городі. Речовина складається з екологічно чистих компонентів і не шкодить людям або тваринам. Розчин для обробки, який впливає лише на бур’яни і сприяє зростанню агрокультур, легко приготувати і зберігати.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками