Алгоритм створення дерева серця з бісеру, або брелока у формі серця

algoritm sozdaniya dereva serdca iz bisera, ili breloka v forme serdca247 Алгоритм створення дерева серця з бісеру, або брелока у формі серцяБісероплетіння можна назвати одним з найбільш захоплюючих і розвиваючих хобі у рукодільниць. З таких маленьких намистинок можна сплітати дивно красиві речі. Це можуть бути якісь пам’ятні подарунки, або просто брелоки. Гарний сувенір можна сплести до весілля або її річниці у вигляді серця. Дуже популярно стало плести сувенірна дерево серце з бісеру, як подарунок для молодих. Такий подарунок також зможе порадувати молодят в день весілля, адже якщо вкласти в роботу всю свою душу під час сплетення, то вийде шикарний подарунок. Так як зробити сердечко з бісеру? Дуже легко і просто, спираючись на схеми та поради для початківців.

Дерево з бісеру

Якщо ви вирішили подарувати своїм друзям в якості пам’ятного подарунка на весілля дерево кохання у формі серця з бісеру, то уважно прочитайте нашу інструкцію. Тут ми розповімо, як виконати цю роботу правильно і не розчаруватися в результаті. Початківцям майстрам по плетінню буде дуже цікаво і захоплююче займатися цією роботою.

Для сплетення такої конструкції вам потрібно:

 • Дрібний бісер, колір можна взяти червоний або краще білий.
 • Дріт тонка і товстіший.
 • Кусачки.
 • Суміш для приготування гіпсу.
 • Маленькі ножиці.
 • Яскраві нитки муліне синього і білого кольору.
 • Невеликий горщик, або мініатюрна ваза.
 • Клей для кріплення деталей.

Схематично змалювавши розташування бісерін на гілках, можна побачити, що схема не є надто складною, і початківці рукодільниці легко зможуть впоратися з цим завданням.

Алгоритм виконання роботи виглядає так:

 1. algoritm sozdaniya dereva serdca iz bisera, ili breloka v forme serdca248 Алгоритм створення дерева серця з бісеру, або брелока у формі серцяПочати сплітати сердечне дерево серце потрібно з гілок. Відріжте кусачками тонкий дріт завдовжки 40-45 см просуньте бісер в кількості 5 штук і розташуйте по центру гілки. Після проверніть бісер навколо дроту, щоб утворилася петелька, зверніть увагу на фото, так буде наочніше.
 2. Після закручування петлі відступайте за 3-4 мм нанизуйте бісер по 5 штук, і закручуйте. Робити це потрібно на обох кінцях дроту, вийти у вас повинно 9 петельок.
 3. Згинаємо гілочку так, щоб петелька посередині виявилася її верхівкою.
 4. Вільні кінчики дроту скрутіть разом один з одним, ось і готова перша гілочка дерева.
 5. За такою ж схемою потрібно виконати ще 5-6 таких гілок, і після з’єднати їх в одну густу гілку. Для цього візьміть шматок дроту більшого діаметру і до товстої дроту приматывайте маленькі гілочки з бісером.
 6. Щоб ваше дерево було гарним та пишним вам потрібно зробити кілька таких гілок. Краще на один стовбур деревця сплести 12-15 гілок, так буде виглядати повним і цікавіше.
 7. Візьміть нитки муліне синього кольору і обмотайте товстий стовбур деревця. Який вийшов шляхом з’єднання гілок.
 8. Виконайте всю роботу заново по створенню другого деревця аналогічно першому, з тільки двома різницями, бісер візьміть інший колірної гами, і нитки для обмотування стовбура дерева теж інші.
 9. Переплетіть сплетені деревця один з одним.
 10. Приготуйте гіпсову суміш для фіксації дерев у вазоні. Встановіть дерева рівно посередині і залийте приготованою сумішшю.
 11. Як тільки гіпс застигне, можна буде красиво розгорнути гілки дерев у напрямку один до одного, щоб утворилося серце.

Подивіться на фото, якщо у вас вийшло зробити щось подібне, а, можливо, навіть краще, повірте, ваші рідні і близькі будуть у величезному захваті від такого подарунка.

Галерея: плетіння з бісеру (25 фото)

Плетіння брелока у формі серця з бісеру, майстер клас

Як зробити серце з бісеру знають небагато. Але ця стаття допоможе вам в цьому не легкому ділі. Брелок у вигляді сердечка з бісеру буде виглядати дуже ефектно і красиво на ваших ключах.

Для плетіння сердечка вам потрібно:

 • algoritm sozdaniya dereva serdca iz bisera, ili breloka v forme serdca249 Алгоритм створення дерева серця з бісеру, або брелока у формі серцяДрібний бісер червоного або червоного кольору.
 • Лісочка для плетіння.
 • Карабін для кріплення брелока.
 • Маленькі ноженки.
 • Голки для бісеру.

Технічний процес плетіння такого брелока має назву хрестоподібне плетіння. Для такої техніки спочатку сплітається ланцюжок, а потім формується основна форма виробу.

Алгоритм плетіння:

 1. Нанизуємо на шматок волосіні 3 намистини. Закриваємо петлю, пропускаючи вільний кінець волосіні через третю намистину. Намагайтеся, як слід затягувати волосінь, щоб сердечко було красивим і рівним.
 2. Продовжуємо плести також на цій волосіні за три намистини з затягуванням петлі, до тих пір, поки не вийде одна сторона сердечка. Після, згідно зі схемою, потрібно розгорнути напрямок волосіні в інший край, щоб почати формувати іншу сторону. Робимо такі ж набори по три бісеріни і затягуємо петлю.
 3. Після формування двох сторін починаємо заповнювати середину. Відкладаємо першу деталь нашого серця в бік і починаємо виконувати другу частину.
 4. Друга сторона серця виконується, точно так само як і перша. Повторіть алгоритм з точним входженням намистин, як і в першу половину сердечка.
 5. Візьміть голки для бісеру і зшийте акуратно обидві деталі один з одним. Додаючи в рядки по 1 бусинки на припуск.
 6. Прицепляем карабін до готового виробу.

Такий брелок з бісеру у формі серця, виходить красивим, охайним і об’ємним.

Плетіння підвіски з бісеру

Крім дерева і брелока, можна зробити дуже гарну підвіску у формі серця. Це буде незвичайне плетіння, а ще задіємо голки для плетіння.

Для плетіння потрібно взяти:

 • algoritm sozdaniya dereva serdca iz bisera, ili breloka v forme serdca250 Алгоритм створення дерева серця з бісеру, або брелока у формі серцяДрібний бісер красивого червоного відтінку.
 • Волосінь дуже тонка, і бажано придбати її червоного відтінку.
 • Голки для бісеру.
 • Маленькі ножиці.
 • Ланцюжок, на який кріпитиметься виріб.

Плетіння буде виконуватися в техніці цегляного сплетення намистин.

Алгоритм плетіння:

 1. Беремо волосінь приблизно 65 см, вставляємо її в голку і протягуємо на неї три намистини. Після просуньте голку знову через перші дві бісеріни.
 2. Як слід закріпіть петлю, вийде підстава серця, у формі трикутника.
 3. Візьміть намистинки в кількості 2 штук і протягніть їх на волосінь. Після пропустіть волосінь рівно між двома намистинками зверху і протягніть через обидві намистини нового ряду.
 4. Затягуйте петлі з бісером у кожній кладці акуратно, не перетягуючи.
 5. Після 1 намистину надягають на волосінь і пропускають її під волосінню там же, де й інші, і ще раз виконують це дія з іншого бусиною.
 6. Вийти повинен трикутник вже більше.
 7. Плетіть далі так само як цеглинки, перша петля повинна буде пропустити 2 намистини через себе, в наступну петлю ще 2 намистини. Всього зробіть 4 цеглинки.
 8. У кожному ряду додавайте по одному цеглинці і пропускайте по кілька разів через петлі.
 9. Після збільшення ряду до 6 намистин потрібно почати плетіння двох половинок. На голку нанизують 5 бісерін, пропустіть петлю, і вставити голку в третю за рахунком намистину. Закріпіть акуратно нитку. Відгалуження у вигляді вигину. Пропустіть волосінь через поруч знаходиться намистину догори.
 10. Повторіть такі ж маніпуляції і сформуйте півколо серця, але акуратно затягуйте, щоб виріб не изогнулось.
 11. Порожні отвори у вушку серця, прошийте бісером за допомогою голки.
 12. Виконайте другу половину серця, точно так само і прошийте відсутні намистинки.
 13. Закріпіть всі бісеріни, прошивши їх голкою, щоб цеглинки нікуди не змістилися.
 14. Виведіть голку у верхівці одного з півкуль серця і пришийте колечко для вдежки.
 15. Вставляйте шнурок для кріплення на шиї і носіть це прекрасна прикраса з задоволенням.

Інші види хенд мейду

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками