Аплікація з геометричних фігур 2 клас 🥝 картинки, малюнки, тварини, шаблони для дошкільнят

applikaciya iz geometricheskikh figur 2 klass 🥝 kartinki, risunki, zhivotnye, shablony dlya doshkolnikov65 Аплікація з геометричних фігур 2 клас 🥝 картинки, малюнки, тварини, шаблони для дошкільнятБагато початківців вихователів обмірковують, як зробити аплікацію з геометричних фігур і навіщо це потрібно. У ході таких уроків і занять малюки отримують багато корисної інформації про види геометричних фігур і вчаться розуміти основні форми предметів. Після роботи з дрібними деталями у дитини буде добре розвинена дрібна моторика рук, а так само він буде відмінно підготовлений до математики.

Аплікація з різних фігур — неймовірно цікаве заняття, з допомогою якого можна допомогти дитині розвинути такі здібності:

 • гарне мислення;
 • творчий потенціал і фантазію;
 • художній смак;
 • окомір;
 • правильне сприйняття кольору.

Заняття, присвячені підбору елементів за кольором, можуть навчити малюка поєднувати кольори. Крім розвитку багатьох здібностей, кожна дитина отримує задоволення від такого заняття.

Аплікація з геометричних фігур для дітей різного віку

Приступити до таким цікавим заняттям можна, коли дитина вже почала ходити у дитячий садок.

 • Для дітей трирічного віку заняття з аплікацією у дитячому садку починаються з приклеювання готових деталей, які вирізав сам вихователь із кольорового паперу. Найчастіше беруть просту геометричну фігуру з легким орнаментом.
 • applikaciya iz geometricheskikh figur 2 klass 🥝 kartinki, risunki, zhivotnye, shablony dlya doshkolnikov66 Аплікація з геометричних фігур 2 клас 🥝 картинки, малюнки, тварини, шаблони для дошкільнятДля малюка чотирирічного віку головну складність становить робота з ножицями. Завдяки таким заняттям дитина може зробити гарний килимок, закладку з незвичайним орнаментом, маленьку ялинку і новорічну листівку.
 • Для дітей п’яти років готують завдання, в яких потрібно зробити просту сюжетну композицію. Наприклад, це може бути акваріум з рибками з трикутників або поляна з метеликами, які зроблені з кіл. Все це малюки роблять власними руками. Діти в цьому віці вчаться правильно тримати ножиці і красиво вирізати деталі для картинок.
 • Для дітей шести років основною метою занять вважається поліпшення навичок використання ножиць. Більшість хлопців з радістю зображують людини, домашніх тварин, будівлі і машини. Крім цього, багато малюки люблять доповнювати зображення новими деталями і об’єднувати все це сюжетні композиції.
 • Аплікація з геометричних фігур 4 клас. Для цих дітей уроки, пов’язані з аплікацією, перетворюються в неймовірну гру, яка дозволяє проектувати незвичайні і динамічні композиції. Адже школярі вже мають багато досвіду в цій справі. Популярністю серед них користується аплікація з великим об’ємом. З такою технікою діти роблять прекрасні листівки і неймовірні натюрморти, а також прикрашають кімнату.

Галерея: аплікація з геометричних фігур (25 фото)

Аплікації для маленьких

applikaciya iz geometricheskikh figur 2 klass 🥝 kartinki, risunki, zhivotnye, shablony dlya doshkolnikov67 Аплікація з геометричних фігур 2 клас 🥝 картинки, малюнки, тварини, шаблони для дошкільнятУ молодшій групі малюки вивчають навички обережного наклеювання деталей майбутньої композиції: правильно і рівно наносити клей, розставляти деталі певного кольору і форми в потрібному порядку, прибирати надлишки клею з допомогою серветок.

Якщо ви не хочете, щоб у малюка пропав інтерес до цього заняття, потрібно обігравати геометричні фігури і колажі з геометричних фігур. Наприклад, кольорові гуртки можна перетворити в м’ячики, а яблука перетворити в гусеницю. З квадратиків може вийти кіт або собака.

На уроках з аплікацією вихователі часто використовують кумедний момент: показують малюкам великий аркуш із зображенням якогось милого звірка, наприклад, котика або лисиця. Після чого разом придумують, як його зробити самим з фігурок.

У другій молодшій групі виконують більш важкі завдання — склеїти готові деталі, змінюючи форму і колір. Щоб збільшити інтерес до занять, вихователі створюють нові завдання, просять додати що-небудь вже до готової виробі.

applikaciya iz geometricheskikh figur 2 klass 🥝 kartinki, risunki, zhivotnye, shablony dlya doshkolnikov68 Аплікація з геометричних фігур 2 клас 🥝 картинки, малюнки, тварини, шаблони для дошкільнятКоли діти освоюють первинні навички роботи з ножицями, можна доручати їм більш складні завдання, наприклад, наповнити великий вантажівка якимись речами. У цій групі дітям часто доручають зробити ракету.

У середній групі вчать закріплювати навички розрізання смужок, зрізів і ділення геометричних фігур. З вирізаних деталей вони можуть зробити: ялинку, хату, човен, ракета, квітка.

Будь-якій дитині важко дається вирізання деталей круглої форми, адже без цього складно зробити нормальне тварину чи птаха. Найбільше малюкам подобається робити каченяти, зайчика і курчати. Завдяки правильній роботі з аплікаціями геометричних фігур вони можуть навчитися зображати транспорт, наприклад:

 • літак;
 • танк;
 • трактор.

У старшій групі всі відпрацьовують свої отримані навички та навчаються створення вироби з геометричних фігур з яскравими образами.

У цьому віці дітям більше подобається виконувати колективні роботи і композиції. Це сприяє розвитку спілкування між дітьми і вміння ладнати між собою. Зазвичай колективна композиція займає всього два дні: спочатку створюється будинок, чоловічок, а потім і машина. Захоплюються такими заняттями і дошкільнята, і діти в молодших класах.

Найважчою роботою вважається аплікація клоун з геометричних фігур, в ній багато деталей і яскравих кольорів, вирізати доводиться довго. Для полегшення можна спочатку намалювати схеми.

Висновок

Найчастіше такі роботи проводять у дитячому садку або в 3-4 класі. Вироби з трикутників або квадратів – це все досить просто. Якщо ви хочете підготувати ваше чадо до багатьох речей у майбутньому, варто спробувати з ним позайматися аплікаціями.

А зовсім маленьким дітям можна пояснити з допомогою вироби, чим займається людина, як виглядають різні тварини. Шаблон для таких робіт можна купити в будь-якому книжковому магазині або замовити в інтернеті. Ціни на шаблони досить низькі. Порадуйте свою дитину і позаймайтеся з ним!

Інші види рукоділля

Паперові серветки

Квіти канзаші

Квіти з бісеру

Квіти з фоамирана

Чайний будиночок

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками