Аплікація з паперу для дітей шаблони 🥝 вироби з кольорового паперу для малюків 3 і 4 років

applikaciya iz bumagi dlya detejj shablony 🥝 podelki iz cvetnojj bumagi dlya malyshejj 3 i 4 let237 Аплікація з паперу для дітей шаблони 🥝 вироби з кольорового паперу для малюків 3 і 4 роківЧим зайнятися з дітьми 3-4 років, щоб було цікаво і корисно для їх розвитку? З усього різноманіття занять, які розвивають творче мислення хлопчика і дівчинки, дуже корисним та цікавим буде заняття аплікацією з паперу або іншого відповідного матеріалу. І незалежно від результату роботи (красиво вийшло або не дуже) дитина радіє тому, що він це зробив сам. Аплікація з дітьми 3-4 років — творчий вид діяльності, який формує естетичний смак дитини.

У 3-4 роки дитина вже добре розмовляє, він чув багато казок, бував у зоопарку або бачив тварин у селі, знайомий з багатьма видами транспорту, спостерігав за творчим або трудовим процесом. Коло пізнань у нього досить широкий. Все, що діти 3-4 років бачать, про що чують, у що грають можна використовувати як відправну точку для творчості. Це можна обіграти при розвиваючих заняттях аплікацією.

Починати займатися аплікацією можна з 2 років. Тоді до 4 років це заняття стане улюбленим. А готовими аплікаціями можна прикрасити дитячу кімнату або подарувати бабусі з дідусем.

Легкі витинанки для дітей дошкільнят 3-4 років можна класифікувати за способом роботи, виду матеріалів.

Види аплікації з паперу з дітьми 3-4 років

  • Для дітей 3 років

Вона дуже проста, щоб дитина міг виконати максимум дій при мінімальної допомоги дорослого.

applikaciya iz bumagi dlya detejj shablony 🥝 podelki iz cvetnojj bumagi dlya malyshejj 3 i 4 let238 Аплікація з паперу для дітей шаблони 🥝 вироби з кольорового паперу для малюків 3 і 4 роківПроста аплікація. Це підходящий вид вирізання для дітей 3 років. З кольорового паперу по окресленому контуру вирізають деталі композиції і наклеюють на картон-основу. Головне, в цьому вигляді аплікації — акуратність. Аплікація полуниці проста у виконанні. Вирізати з червоного паперу по контуру, наміченим дорослим, полуницю і наклеїти на картон. Потім вирізати хвостик із зеленого паперу або скористатися вже вирізаним і теж наклеїти на картон.

У малюків до 3 років все виходить незграбно, але вже те добре, що вони вчаться працювати ножицями, тренують ручки і пальчики. Це розвиває дрібну моторику, що пов’язано з розумовим розвитком. А насіння полуниці можна намалювати жовтою фарбою за допомогою пензлика.

Деталі для аплікації з паперу для дітей 3-4 років слід робити великими. Дитині має бути зручно брати їх в руки і приклеювати.

Можна роздрукувати картинку з деталей, вирізати і зібрати її, приклеївши на чистий аркуш паперу. Всі дії з ножицями і клеєм повинен виробляти малюк. Головним критерієм оцінки є не рівень майстерності, а сама участь у створенні роботи.

applikaciya iz bumagi dlya detejj shablony 🥝 podelki iz cvetnojj bumagi dlya malyshejj 3 i 4 let239 Аплікація з паперу для дітей шаблони 🥝 вироби з кольорового паперу для малюків 3 і 4 роківОб’ємна аплікація. Потрібна основа-картон, на нього наносять контур майбутнього малюнка. Деталі композиції створюються з паперу, але перш їй додають об’єм. Можна трошки пом’яти шматочки кольорового паперу, а можна заповнити контур спіральками, гармошками, кульками з серветок.

З використанням геометричних елементів. У ній образи і композиції складають з геометричних фігур. Та ж полуниця може бути простим червоним трикутником з зеленим хвостиком у вигляді рівної палички-прямокутника. В прямокутнику-акваріумі можуть плавати трикутнички-рибки або чотирикутники, які вирізати малюкам неважко, лежати круглі камінчики, рости довгі водорості-прямокутники.

Рвана аплікація. Попередньо на кольоровий картон наноситься контур малюнка. Можна контури аплікації для дітей роздрукувати, а можна попросити малюка самому намалювати. Особливість цього способу в тому, що деталі з кольорового паперу не вирізають, а рвуть дрібними шматочками, якими заповнюють контур. Це знову відмінна вправа для розвитку пальчиків дитини.

  • Для дітей 4 років

Для малюків 4 років ступінь складності збільшується. І також матеріали для роботи не обмежуються папером.

applikaciya iz bumagi dlya detejj shablony 🥝 podelki iz cvetnojj bumagi dlya malyshejj 3 i 4 let240 Аплікація з паперу для дітей шаблони 🥝 вироби з кольорового паперу для малюків 3 і 4 роківАплікація із зерен і круп. Контур малюнка покривається тонким шаром клею і заповнюється крупами, кавовими зернами, сухий квасолею, горохом. Такі композиції дуже улюблені дітьми із-за незвичайного виконання.

З використанням картону та пластиліну. Основою служить кольоровий картон. Контур малюнка заповнюється кульками з пластиліну, ковбасками, або деталі малюнка виліплюють цілком і линути до картону. Теж цікава вправа допомагає розвивати пальчики дитини 3-4 років.

Аплікація з листя. Підійдуть як зелені, так і кольорові листя восени. Листя попередньо потрібно висушити. Можна використовувати традиційний спосіб висушування листя між сторінками книг, але це займе якийсь час. І листочки, висушені таким методом, втратять свій колір: вони будуть коричневими. Краще і швидше сушити листя гарячою праскою, поклавши між сторінками газети. Колір листка зберігається, матеріал швидко висихає, і можна приступати до роботи над аплікацією.

Аплікація з тканини. За готовим шаблоном вирізають деталі малюнка, наприклад, автобуса. Це буде заготовка. Її рекомендують попередньо просочити рідким розчином желатину і висушити. Оскільки матеріал — тканина, чотирирічна дитина не завжди сам зможе вирізати заготовку автобуса, йому буде потрібна допомога дорослого. Потім деталь змащується клеєм і приклеюється на кольоровий картон. Така робота вже схожа на справжню картину.

Галерея: аплікація з паперу для дітей 3-4 років (25 фото)

applikaciya iz bumagi dlya detejj shablony 🥝 podelki iz cvetnojj bumagi dlya malyshejj 3 i 4 let241 Аплікація з паперу для дітей шаблони 🥝 вироби з кольорового паперу для малюків 3 і 4 роківЗ яєчної шкаралупи. Це щось на зразок техніки кракелюр і з вигляду дуже схоже на мозаїку. Тому вимагає терпіння. Шматочки забарвленою або білої шкаралупи викладаються по окресленим контуром малюнка і наклеюються, заповнюючи весь контур, як мозаїкою. Картон для фону краще вибрати темний, так більш ефектно буде виглядати малюнок.

Аплікація з дітьми — цікавий вид творчості. Вона стимулює розвиток уяви, мислення, мовлення, самостійності. Як і будь-який вид творчої діяльності приносить задоволення і радість дитині і дорослому, який допомагає своєму малюкові у створенні роботи.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками