Арка з повітряних кульок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, як зробити напіварки з повітряних кульок

arka iz sharov svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, kak sdelat poluarku iz vozdushnykh sharikov231 Арка з повітряних кульок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, як зробити напіварки з повітряних кульокКулі вважаються одним з найбільш універсальних прикрас свята. При цьому неважливо, де буде проходити захід: у ресторані, на вулиці чи вдома. Найбільш яскравий і стандартний спосіб створити барвисту обстановку на весіллі, дні народженні чи банкеті — це арка з повітряних кульок.

Сьогодні пропонується безліч варіантів такої конструкції фірмами, що спеціалізуються на її виготовленні, однак, суми за виконання такої роботи не маленькі, тому для бажаючих заощадити відсвяткувати значуща подія весело, комфортно і барвисто, ми пропонуємо зробити арку з повітряних кульок своїми руками.

Як зробити арку з повітряних куль?

arka iz sharov svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, kak sdelat poluarku iz vozdushnykh sharikov232 Арка з повітряних кульок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, як зробити напіварки з повітряних кульокАрка з кульок може бути абсолютно різної колірної гами. Класичний білий колір або поєднання білого з червоним — найбільш поширені тону на весільних заходах, веселий і яскравий помаранчевий жовтий використовується в основному на дитячих святах, день народження або ювілей, любителі сучасного дизайну дотримуються контрасту і т. д.

Дуже красиво виглядає арка з повітряних кульок, наповнених гелієм, але можна обійтися і без нього; і в тому, і в іншому випадку робота не вимагає великих грошових витрат і яких-небудь навичок, впоратися з нею зможе навіть новачок. Досить закупити необхідні матеріали (кульки, труби для каркаса, елементи декору), визначитися з формою і кольоровою гамою і слідувати інструкції.

Арка з повітряних кульок своїми руками у вигляді квітів

arka iz sharov svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, kak sdelat poluarku iz vozdushnykh sharikov233 Арка з повітряних кульок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, як зробити напіварки з повітряних кульокДля каркаса необхідно закупити металопластикові труби, для декорування повітряні кульки будь-яких відтінків і тасьму. З підручних засобів знадобляться: сантиметр, ніж або ножиці і коробка з картону з двома круглими отворами (1-е на 15 см, 2-е на 21 см).

Металопластикові труби повинні бути наступних розмірів:

 • 2 штуки довжиною півтора метра діаметром приблизно близько 26 мм (для стійок);
 • 4 штуки довжиною 3 метри 75 см діаметром 16 мм (для ніжок);
 • 1 штука довжиною рівно 3 метра діаметром 16 мм (для дуги).

Галерея: арка з повітряних кульок (25 фото)

Інструкція

 1. Робимо каркас. Беремо короткі труби і згинаємо їх таким чином, щоб вийшли ніжки для арки. Після чого приклеюємо їх скотчем до стійок, робимо дугу і пізніше закріплюємо її таким же чином.
 2. Щоб каркас став важчим, кріпимо кульки на ніжки (кулі наповнюємо водою, щоб каркас не впав).
 3. Починаємо надувати перші п’ять кульок однакового кольору. Скориставшись картонною коробкою формуємо розміри (розмір усіх 5-ти кульок повинен становити 21 см).
 4. Після чого надуваємо один кулька іншого кольору (це буде центр квітки) розміром 15 див.
 5. За допомогою тасьми з’єднуємо всі кульки, формуючи з них квітку. Першу частину квітки можна вважати готовою.
 6. Робимо другу частину квітки. Надуваємо наступні 5 куль такого ж кольору і розміру як попередні кульки. У цьому разі виготовлення серцевини не потрібно, тому з’єднуємо їх без серцевини.
 7. Щоб наш квітка став об’ємніше, з’єднуємо пов’язані частини квітки один з одним.
 8. Після цього розміщуємо квітка на арку, пропускаючи його через металопластикову трубу (дугу і стійки).
 9. Таким же чином формуємо готові квіти (можна поміняти тільки колір, форма повинна бути однаковою) і розміщуємо їх на арку щільно один до одного.
 10. До кінця роботи внизу каркаса з’являться прогалини, які необхідно заповнити за допомогою квіток з 4-х кульок (пелюсток) розміром 21 див.
 11. Щоб надати арці повністю закінчений вигляд необхідно розташувати квіти на одній площині. Після цього можна вважати прикраса з куль-кольорів завершеним.

Поради:

 • для основи (каркаса) арки можна використовувати й інші методи, наприклад, зробити оформлення з шпагату;
 • якщо зробити всі квіти одного виду (наприклад, білі пелюстки і жовту серцевину), то арка вийде у вигляді бус або перлів; виглядає оригінально і відмінно підходить для весілля.

Арка з повітряних кульок своїми руками у вигляді спіралі

arka iz sharov svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, kak sdelat poluarku iz vozdushnykh sharikov234 Арка з повітряних кульок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, як зробити напіварки з повітряних кульокЩоб зробити арку своїми руками у вигляді спіралі, знадобляться наступні матеріали: товста волосінь, канцелярські гвоздики скріпки, компресор або насос, калібратор, ножиці, молоток, декоративна стрічка і міцні кульки 2-х кольорів.

Інструкція

 1. Надуйте дві кульки однакового кольору і розміру і зв’яжіть їх, не використовуючи ніяких ниток і т. п.
 2. Потім виконайте те ж саме з двома кулями іншого кольору.
 3. Покладіть пов’язані кульки у формі квітки один на одного, після чого перекрутіть між собою (вийде щільна «четвірка»).
 4. Зробіть кілька штук таких «четвірок».
 5. Починаємо кріпити кулі на волосінь. Візьміть першу «четвірку» і прив’яжіть до неї волосінь (перемотайте через кожен кульку і зробіть кілька вузлів).
 6. Потім зробіть те ж саме з іншими кульками, щільно і рівно складаючи один на одного. Перевязывайте, перекручуючи волосінь, такі кулі з першою четвіркою, але не більше 2-х разів, щоб кульки рівномірно складалися в пази і формували колірну спіраль.
 7. Коли всі кулі будуть розміщені на волосінь, задекоріруйте стрічкою її підстава (при бажанні можна задекорувати всю волосінь).
 8. Після цього приступайте до монтажу арки. Вбийте гвоздики в стіну або двері таким чином, щоб можна було зав’язати на них волосінь у вигляді петель. Акуратно пропустіть готову гірлянду через петлі і надайте форму арки; добре закріпіть.

Поради:

 • не передувайте кулі і не тріть їх, щоб вони були без тріщин і не лопалися; дбайливе ставлення позбавить вас від заміни здуті кульок і демонтажу;
 • для прикраси на дверний проріз, виходите з розрахунків 5-7 метрів арки;
 • для зручності кріплення і транспортування напіварки краще зробіть із 2-х частин, які можна буде з’єднати під час підготовки до свята.

Найпростіша арка з повітряних кульок на мотузці

arka iz sharov svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, kak sdelat poluarku iz vozdushnykh sharikov235 Арка з повітряних кульок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, як зробити напіварки з повітряних кульокЗробити таку арку не становить великої праці. Необхідно заздалегідь визначити колір куль, а форма у вигляді крапельок. Так само прорахуйте скільки треба скріпити кульок.

Надуті кулі однакового розміру необхідно один за одним прив’язати до мотузки, не допускаючи пропусків; можна чергувати кольору.

Після того, як всі кулі будуть прив’язані, прикріпити готову гірлянду до стіни або двері на гвоздики таким способом, щоб утворилася арка.

Поради:

 • в даному випадку необов’язково використовувати гелій, кульки, наповнені повітрям, теж будуть добре триматися, головне, виключити прогалини;
 • для впевненості можна кульки з’єднати між собою прозорим скотчем.

Повітряна арка з мотузки, кульок і гелію

arka iz sharov svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, kak sdelat poluarku iz vozdushnykh sharikov236 Арка з повітряних кульок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, як зробити напіварки з повітряних кульокПовітряна арка також вважається найпростішою за рахунок кульок, наповнених гелієм і повітрям в однаковій кількості, так як вони будуть уравновешивать і ущільнювати конструкцію. Виходить гарний каскад з куль. Єдиним недоліком є те, що вона не призначена для розміщення на вулиці.

Інструкція

 1. Відміряє довжину шпагату і відрізаємо його.
 2. Після чого декоруємо мотузку (обмотуємо мотузку гофрованої папером) і закріплюємо перший кінець шпагату.
 3. Наповнюємо частина кульок гелієм і частина повітрям; кріпимо їх до нашої повітряної арці з кінця мотузки.
 4. Коли вся мотузка буде в кульках міцно прикріплюємо другий кінець мотузки.

Поради:

 • слід пам’ятати, що гелієві кульки здатні здуватися через деякий час, тому робити таку конструкцію потрібно незадовго до заходу, щоб всі кулі були одного розміру;
 • щоб не заплутатися при виготовленні арки в гелієвих кулях і на кулях, наповнених повітрям, краще використовувати два кольори кульок.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками