Ажурні кофтинки спицями на літо 🥝 схеми, візерунки, малюнки в’язаних кофт для жінок

azhurnye koftochki spicami na leto 🥝 skhemy, uzory, risunki vyazannykh koft dlya zhenshhin192 Ажурні кофтинки спицями на літо 🥝 схеми, візерунки, малюнки вязаних кофт для жінокКожна модниця прагне мати тільки ексклюзивні речі. Не завжди для цього є гідний капітал, а от навчитися самій створювати деякі шедеври – чи не заважає ні одній жінці. Нову ексклюзивну річ можна пошити, зв’язати або купити. Головне визначитися з візерунком як для дорослого, так і для дитячої кофтинки. Розглянемо більш докладно, кілька варіантів в’язаних спицями тонких кофтинок для літа.

В’язання ажурних кофтинок спицями

Для в’язання на спицях, бажано закінчити елементарні курси. На таких курсах всіх охочих навчають правильно тримати спиці, розрізняти їх розміри і підібрати до кожного окремого виду пряжі свій розмір спиць. Далі розповідають, які бувають петлі і як правильно їх в’язати, а також їх позначення в схемах. З керівником, під його чуйним керівництвом, учні плетуть свої найпростіші візерунки, ознайомлюються з більш складними.

Такі курси будуть дуже корисними для будь якої жінки. Але якщо у вашому місті немає нічого подібного, або ж з вашим графіком роботи, про це залишається тільки мріяти, то на допомогу вам прийде інтернет. В інтернеті можна знайти все, що стосується в’язання на спицях, з самого початку — будь-яка жінка це оцінить. Зняті відеоуроки, переглядаючи які можна навчитися не тільки правильно тримати спиці, але і зв’язати всі можливі візерунки.

Плетена ажурна кофта для жінки

azhurnye koftochki spicami na leto 🥝 skhemy, uzory, risunki vyazannykh koft dlya zhenshhin193 Ажурні кофтинки спицями на літо 🥝 схеми, візерунки, малюнки вязаних кофт для жінокПеред початком в’язання потрібно уважно ознайомитися зі схемою як в’язати тонкі кофтинки або жакети, купити потрібні нитки і зв’язати зразок в’язання, а може навіть і кілька. Маючи зразок, пов’язаний саме з тих ниток, з яких ви плануєте пов’язати виріб, можна порахувати кількість петель, які потрібно набрати на спиці для в’язання наступних деталей виробу:

  • переду;
  • спинки;
  • рукавів;
  • планки;
  • коміра.

Кількість деталей річної ажурною блузки буде залежати від моделі виробу. Щоб не потрібно було зшивати готові деталі виробу, можна вибрати модель, яка в’яжеться від горловини. Експеримент можна виконати на в’язанні річної блузки. На спицях одночасно знаходяться всі деталі виробу, так як вони в’яжуться одночасно. Для такої моделі треба дуже чітко розрахувати кількість петель, бо потім доведеться розпускати всі виріб цілком.

Галерея: плетені ажурні кофтинки (25 фото)

Річна в’язана кофта з рукавами кажан

azhurnye koftochki spicami na leto 🥝 skhemy, uzory, risunki vyazannykh koft dlya zhenshhin194 Ажурні кофтинки спицями на літо 🥝 схеми, візерунки, малюнки вязаних кофт для жінокМодель підійде як для повних жінок, так і для струнких. Залежно від розміру, вам буде потрібно 500 (550, 600) грамів пряжі ніжного кольору: зеленого, рожевого, блакитного, бузкового. Рекомендований склад пряжі: 45% бавовна, 45% поліакріл і 10% поліаміду. У 100 грамах пряжі буде 200 метрів нитки. Для запропонованого складу і товщини нитки підійдуть спиці №4,5.

Розмір річної кофти 36-38(40-42, 44-46).

Використовуються узори Для в’язання:

  1. Вузликовий край: в кожному ряду перша петля знімається, як лицьова. Її не провязывают. Остання петля ряду в’яжеться лицьового. Так в’язати всі виріб.
  2. Візерунок із спущених петель. Детальний опис дивіться нижче, є і схема цього ажурного візерунка.

Узір №2.

Для зразка можна набрати 20 п. і в’язати за схемою або наступним чином:

Першу — зняти непровязанной, як лицьову, 19 — в’яжемо лицьовий, потім кромочная — також лицьового. Так в’язання триває 5 рядів.

6 ряд (виворітний): першу петлю не пров’язуємо, потім *робимо 2 накиду на спицю, 1 ізн.*. Повторити від* до *, перед кромочной петлею робимо два накиду.

7 ряд (лицьового): першу петлю не пров’язуємо, та петля, яка в попередньому ряду була провязана ізн. – в’яжемо лицьовій, а ось накіди попереднього ряду спускаємо і петлі витягуємо в довжину.

Нескладний візерунок. Для кофтинки потрібно починати в’язати з 1 по 7 ряд, а вже 8 в’язати як перший. Для подальшого в’язання використовувати тільки з 3 по 7 ряд узору. А вже 8 ряд – в’язати як 3.

Зв’язавши візерунок №2, визначаємо щільність в’язання. Для 16,5 п. і 24 рядів це буде розмір 10х10 див. Якщо щільність вашого в’язаного зразка зовсім інша, наприклад, розмір буде більше, ніж 10х10 див. Тоді на спиці для в’язання потрібно набирати меншу кількість петель.

Якщо ситуація зворотна, і щільність в’язаного зразка буде мати менші розміри, ніж 10х10 см, то для в’язання виробу потрібно набирати більшу кількість петель.

Опис в’язання

azhurnye koftochki spicami na leto 🥝 skhemy, uzory, risunki vyazannykh koft dlya zhenshhin195 Ажурні кофтинки спицями на літо 🥝 схеми, візерунки, малюнки вязаних кофт для жінокЗверніть увагу, що кофта в’яжеться поперек: від одного рукава до іншого.

Спинка і частина рукава.

Роботу починаємо з лівого рукава, для чого на спиці набираємо 20 (22, 24) петлі в’яжемо візерунок із спущених петель. Надбавку потрібно робити з двох сторін. Для цього з лівої сторони для нижнього скосу рукави, починаючи з 3 ряду, потрібно додавати по 1 п. в кожному другому ряду. Додати, таким чином, потрібно 19 разів, потім 3 рази додаємо по 2 п, 4 рази по 3 п. і 1 раз 5 п.

Одночасно, з іншого боку в’язання (з правого боку) для формування верхнього скосу рукави, потрібно додати в 5 ряду 1 п. Далі надбавку здійснюємо за такою схемою: додаємо по 1 п. в наступному 4 і 6 ряду. Повторюємо так 3 рази.

Провязав 24 см, що відповідає 58 рядах, потрібно набрати з лівої сторони 16 петель для спинки. На спицях повинно бути 94 (96, 98) петель, в’яжеться все той же візерунок.

Провязав 22 (24, 26) см спинки, отримуємо рівно її середину. Подальше в’язання продовжувати, тільки в зворотному порядку.

Останній ряд рукава – всі петлі закрити.

Перед і частина рукава.

В’яжеться так само, як спинка, за схемою, тільки в дзеркальному відображенні.

Збірка.

Щоб з’єднати дві деталі кофти в готовий виріб, потрібно зробити бічні і плечові шви.

В’язана кофта чудово підійде для жінки, яка хоче мати унікальні вироби у своєму гардеробі.

Річна в’язана кофта з шишечками

Ця модель пов’язана сітчастим візерунком, тому в спекотний літній день у такий кофтині вам буде зовсім не жарко.

Для роботи буде потрібно 450 (500,550) грамів пряжі, склад якої: 75% бавовна, 15% поліаміду і 10% поліестеру. У 100 грамах пряжі – 200 метрів нитки. Спиці для роботи потрібні №6.

В’язана блузка виходить 34-36 (40-42, 44-46) розміру.

В роботі використовується в’язка:

  • патентний край;
  • візерунок з сітки і шишечок.

Патентний край в’яжеться на 4 петля. На початку і наприкінці лицьового ряду потрібно провязать по 4 п. лицьового. У изнаночном ряду знімати на початку і кінці ряду по 4 виворітні п., при цьому нитка тримати перед петлями і туго затягувати.

Візерунок з сітки з шишечками — опис:

azhurnye koftochki spicami na leto 🥝 skhemy, uzory, risunki vyazannykh koft dlya zhenshhin196 Ажурні кофтинки спицями на літо 🥝 схеми, візерунки, малюнки вязаних кофт для жінок1 ряд: кромочная, 2 п. лицьові, з 1 п. вив’язати 5п.: поперемінно 1 осіб та 1 осіб схрещена. Далі: накид, 3 п. разом ізн. накид, з 1 петлі 5, накид, 3п. разом ізн., накид, з 1 п. вив’язати 5, накид, 3п. разом ізн., накид, кромочная.

2 ряд (виворітний): кромочная, накид, 3п. разом лицьова, накид, 5 петель разом ізн., накид, 3п. разом осіб; накид, 5 петель разом ізн., накид, 3п. разом осіб; накид, 5 п. разом ізн., кромочная.

3 ряд: кромочная, 2 п. разом протяжкою: 1 зняти як лицьову, 1 пров’язати лицьовій і протягнути ч — з зняту петлю. Накид, з 1 петлі 5, накид, 3п. разом ізн., накид, з 1 петлі 5, накид, 3п. разом ізн., накид, з 1 петлі 5, кромочная.

4 ряд: кромочная, виворітна, 5 п. разом ізн, накид; 3 п. осіб. разом, накид, 5 п. разом ізн, накид, 3 п. осіб. разом, накид, 5 п. разом ізн; накид, 2п. разом ізн, кромочная.

Щільність цього візерунка: 15 п. і 14 рядів відповідає квадрату 10х10 см. До цього опису є схема в’язання.

Опис роботи

На спиці набираємо 70(78, 86) петель і в’яжемо виворітний ряд виворітними петлями. Всі наступні ряди – візерунком з сітки і шишечок.

Провязав так 43 см, що відповідає 61 ряду, робимо надбавки для рукавів з обох сторін по 19 петель. Далі в’язання виконується прямим полотном тим же візерунком, але на крайніх 4 п. з обох сторін в’яжеться патентний край. Дуже гарний виходить край рукава.

Провязав так 18,5 (20, 21,5) см або 26 (28, 30) рядів від початку рукави, закрити всі петлі. У цьому випадку горловина виходить човником. Якщо хочете зробити простий круглий виріз, то його опис подивіться в інтернеті.

Передню частину потрібно в’язати так само.

Збірка: зшити плечові і бокові шви жіночого блузки з двох сторін.

Висновок

Зв’язавши не одну жіночу ажурну блузку, якої просто не може бути в близьких подруг, спробуйте самостійно підібрати візерунок, і придумати фасон виробу. Якщо з фантазією у вас все в порядку, то це відбудеться швидко і без проблем.

Створюючи свої унікальні моделі кофтинок, можна в’язати їх для подруг, родичів, а також – на продаж. Це буде приносити вам не тільки задоволення від роботи, але і матеріальний прибуток.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками