Банти канзаші своїми руками 🥝 шкільні бантики, мк, майстер клас

banty kanzashi svoimi rukami 🥝 shkolnye bantiki, mk, master klass641 Банти канзаші своїми руками 🥝 шкільні бантики, мк, майстер класКожна знаменна подія в житті дитини, будь то виписка з пологового будинку, перший день в школі чи випускний бал, завжди овіяні святковою атмосферою і радісним відчуттям чогось нового в житті. В такі моменти батьки намагаються забезпечити своєму чаду максимальний комфорт, захист і ошатність, і якщо перший візит до себе додому не має певного атрибута, то пишні білі банти на косах школярок вже давно стали символами першого вересня і останнього дзвоника.

На жаль, такі готові прикраси не завжди відповідають вимогам модниць, тому сучасні техніки рукоділля все частіше застосовуються для виготовлення різних неповторних бантиків.

Японська техніка

Даний вид рукоділля відомий серед нас як техніка «канзаші» і на своїй батьківщині мав певний соціальний підтекст серед власниць подібних прикрас. Сьогодні банти виготовляються на будь-який смак і колір без прихованого сенсу про свого власника.

Зробити оригінальну прикрасу для волосся або одягу своїми руками можна з різних стрічок, відрізів тканини, намистин, страз і так далі, витративши при цьому зовсім небагато часу. Використовуючи при цьому матеріали різних кольорів і пелюстки в різній техніці, можна майструвати об’єднані банти канзаші, які прикрасять будь-яке свято. Вони доречні і якщо ви прикрашаєте головку новонародженої дівчинки пов’язкою з таким бантом, і якщо ведете дитину в дитячий садок і в школу, їх можна вплітати у волосся, і прикрашати ними шпильки і обідки. Словом, казанши — універсальне прикраса для дівчаток різного віку. Вибрати готовий варіант виготовлення можна з наведених нижче майстер-класів.

Галерея: бант канзаші (25 фото)

Простий варіант

Щоб своїми руками зробити пишний бант канзаші, не потрібно багато досвіду. Прикрасити виписку з пологового будинку будь-якого малюка можна за допомогою такої техніки. В даному випадку для роботи слід приготувати:

 • banty kanzashi svoimi rukami 🥝 shkolnye bantiki, mk, master klass642 Банти канзаші своїми руками 🥝 шкільні бантики, мк, майстер класножиці;
 • нитки та голки;
 • термопістолет з клеєм;
 • запальничку;
 • широку стрічку довжиною 85 см ;
 • стрічку тонше довжиною 60 см ;
 • гурток з фетру для основи (діаметр 4-5 см );
 • тонка стрічка з люрексом (приблизно 1,5 метра);
 • прикраса для середини квітки.

Колір стрічки залежить від особистих побажань, головне, вибрати контрастну блискучу тонку смугу, яка буде певним акцентом на всій композиції. Отже, майстер-клас починається з вирізання заготовок для квітки. Широку стрічку слід розділити на відрізки по 14 см . Із зазначеної кількості стрічки вийде 6 таких заготовок. Стільки ж відрізків слід підготувати і з стрічки тонше, але взявши вже довжину кожного шматочка по 10 см , а люрексное прикраса слід розділити на частини по 15 см .

Після цього кожний відріз стрічки слід скласти навпіл лицьовою стороною назовні і з’єднати ниткою 6 великих пелюсток і окремо 6 маленьких. Краї стрічок при цьому потрібно обпалити. Тонку стрічку треба склеїти, щоб вийшли кільця.

Збірка починається з з’єднання блискучих кілець і великого квітки з допомогою клею, після чого зверху на конструкцію кріпиться малий квітка і також прикрашається сріблястими кільцями, тільки меншого діаметру. На завершення вся композиція кріпиться на основу і прикрашений намистинами або стразами.

Ще варіант для новачків

Для виготовлення даного банта знадобиться стрічка будь-якого відтінку. Її колір, ширина, довжина, а також діаметр основи залежать від особистого побажання майбутнього розміру квітки. Діаметр основи ширше при виборі тонкої стрічки і навпаки. Для роботи знадобляться і інструменти:

 • термопістолет з клеєм;
 • ножиці;
 • запальничка.

Майстер-клас починається з поділу стрічки на відрізки, кількість яких так само може бути довільним, а довжина самих великих — не більше 8 см . Кожен відрізок слід зігнути навпіл лицьовою стороною назовні, обрізавши отриманий кут з одного боку. Після цього обпалити його і з’єднати протилежний край зворотним способом так, щоб краї трохи знаходили один на одного, утворюючи трубочку.

Коли заготовки бантика будуть зроблені, необхідно лише зібрати їх в єдину конструкцію на основі з допомогою термоклея. Кожен коло пелюсток слід розташовувати ближче до центру в шаховому порядку, а середину прикрасити стразой або бусиною.

Ніжна композиція двоколірна

Оригінальний бант канзаші, майстер-клас якого буде описаний, трохи складніше попередніх, але також може бути виконаний недосвідченим майстром. В даному випадку для роботи знадобляться ті ж інструменти і три різні стрічки:

 • основного кольору шириною 3,5 см;
 • основного кольору шириною 2,5 см;
 • додаткового кольору шириною 3,5 див.

В якості останнього ідеально підійде білий колір.

banty kanzashi svoimi rukami 🥝 shkolnye bantiki, mk, master klass643 Банти канзаші своїми руками 🥝 шкільні бантики, мк, майстер класРоботи починається з приготування відрізків для нижнього кола пелюсток. Береться стрічка основного кольору і ділиться на частини по 8 см (7 відрізків). Кожен шматочок стрічки згинається навпіл на 90 градусів, після чого з’єднуються разом краю стрічки. Складені заготовки з’єднуються ниткою в квітку.

Друге коло пелюсток майстер-клас рекомендує робити по іншій техніці. Для цього з стрічки додаткового кольору слід вирізати 8 квадратів, кожен з яких зігнути навпіл. Отримані трикутники необхідно повторно скласти, з’єднавши крайні кути з середнім. Після цього заготівля вигинається, відкриваючи отриманий шов посередині, і з’єднується клеєм. Поученный внизу трикутник можна трохи зрізати.

Аналогічним чином виготовляються ще 16 заготовок для бантика з тонкої стрічки основного кольору.

Всі деталі додатково кольору з’єднуються в квітку, після чого кожен з пелюсток вміщується по 2 маленькі заготовки і кріпиться зручним способом. Дану конструкцію слід закріпити на основі, після чого з’єднати з першим колом пелюсток і прикрасити.

Такі канзаші банти на 1 вересня обов’язково прикрасять зачіску чи одяг будь-школярки, а грамотно підібрані кольори доповнять загальний стиль.

Об’ємне прикраса

banty kanzashi svoimi rukami 🥝 shkolnye bantiki, mk, master klass644 Банти канзаші своїми руками 🥝 шкільні бантики, мк, майстер класСамий перший день в школі для кожного учня —наче свято, тому прикрасити кіски і хвостики маленьких красунь білими бантами, та ще й не такими, як у інших, хочеться всім батькам. Щоб зробити пишні бантики канзаші на 1 вересня своїми руками, необхідно приготувати вже відомий список інструментів, доповнений пінцетом. До матеріалів слід віднести білу стрічку і прикраса.

В першу чергу стрічка нарізається на відрізки по 10 см, кількість яких залежить від пишноти майбутнього бантика. Кожен відрізок необхідно руками зігнути навпіл лицьовою стороною всередину і на що утворився згині зсередини нанести посередині трохи клею. Після його фіксації стрічка вивертається лицьовою стороною назовні і кожен її край з’єднується клеєм так, щоб обличчя залишилося всередині. Після цього кінці з’єднуються між собою внахлест і так само склеюються.

Після виготовлення всіх деталей необхідно помістити їх на основу, яку можна вирізати з білого фетру або іншої щільної тканини. Руками слід рівномірно розподілити перший ряд пелюсток на основі, після чого приклеїти його. Поверх в шаховому порядку накладаються інші ряди. Серединку прикраси з майстер-класу рекомендується зібрати окремо, з’єднавши клеєм кілька деталей в букет, а потім приклеївши до середині основи. Щоб при цьому не забруднити руки в клеї, бажано використовувати пінцет.

Якщо готові білі банти канзаші здаються не надто пишними, можна додатково вклеїти пелюстки в порожніх місцях.

1 вересня з такими прикрасами, особливо доповненими блискучими стразами або намистинами, обов’язково залишиться в пам’яті дитини як справжнє свято дорослого життя.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками