Бантики зі стрічок своїми руками 🥝 банти з репсової стрічки, майстер клас

bantiki iz lent svoimi rukami 🥝 banty iz repsovojj lenty, master klass140 Бантики зі стрічок своїми руками 🥝 банти з репсової стрічки, майстер класКожна дівчина хоче бути найкрасивішою. Для цього з давніх-давен використовували різні прикраси з тканини, вироби, які створювали власними руками. У цій статті ми поговоримо про те, як створити красиві бантики з репсовых стрічок, уявімо покроковий майстер-клас для різного видів бантів. А також підкажемо, як швидко і легко виготовити кольє з репсовых стрічок, використовуючи шаблони.

Покрокова інструкція

Як зробити об’ємні банти своїми руками

Репс та стрічки з нього добре використовувати для виготовлення бантів для школи. Гарний шкільний бант в техніці канзаші виходить з репсової стрічки шириною 4-5 сантиметрів. Об’ємні бантики-кульки можна закріпити і посадити на гумки, для полегшення повсякденного використання. Маленькі бантики гарні для прикраси ободочков і заколочок. МК з виготовлення красивих бантів дивіться нижче в статті.

Щоб зробити бант з репсовых стрічок двох кольорів, нам знадобиться шпилька чотири з половиною сантиметри, дві стрічки різних кольорів шириною чотири сантиметри і завдовжки чотирнадцять сантиметрів, декор у вигляді намистин або страз, клейовий пістолет і запальничка.

Майстер-клас

 1. bantiki iz lent svoimi rukami 🥝 banty iz repsovojj lenty, master klass141 Бантики зі стрічок своїми руками 🥝 банти з репсової стрічки, майстер класНам знадобиться шість відрізків однакової довжини. Три візьмемо білого і три червоного кольору. Можна підібрати будь-які кольори на свій смак. Кути стрічок після обрізання необхідно трохи підпалити запальничкою, щоб вони не розпускалися на нитки, але робити це треба акуратно.
 2. Потім беремо стрічку і загинаємо край на чотири з половиною сантиметри. Потім відгинаємо довгий край, так щоб утворювався прямокутний трикутник. І залишився край знову загортаємо у зворотний бік. У нас виходить квадрат. Його кути звертаємо разом, знизу, так у нас виходить перший бантик. Візьмемо його затиском і акуратно обріжемо гострий край сполучених решт на невеликий відрізок. Решту ми прижигаем запальничкою, щоб вона не розпустилася.
 3. Далі, робимо таку ж операцію з рештою чотирма шматочками стрічок. Остання стрічка повинна бути дванадцять сантиметрів в довжину і в ширину чотири. Складаємо її вздовж, загинаючи з двох сторін одночасно до середини. Затискаємо і краю ” підпалюємо запальничкою.
 4. За допомогою клейового пістолета зберемо бант. Для цього нанесіть трохи клею на одну сторону довгастої і акуратно почніть від кінця накладати заготовки по черзі, спочатку білого, а потім червоного кольору. По дві з кожного боку, з лівої і правої, так щоб вони були перпендикулярні один одному. Два банта накладаємо в центр з’єднання двох бантів того ж кольору.
 5. Таким чином, бант стає пишний і об’ємний. Після цього ми беремо залишився довгий порожній шматок стрічки і загортаємо його нагору, загинаючи за основу, по колу. При цьому сам бант повинен трохи приплюснуться, сложась в центрі і утворюючи складки.
 6. За допомогою клейового пістолета приклеїмо зверху шпильку. Можна взяти будь-яку невеликого розміру по своєму смаку. Приклеюємо її паралельно виробу. Потім залишився краєчок, обертаємо навколо шпильки, попередньо розкривши її так щоб можна було закрити її при необхідності. Вкладену всередину стрічку приклеюємо, а її кінець руками загортаємо до кінця. Його сховають намистини, які ми накладемо зверху.
 7. Для прикраси шпильки можна використовувати будь-які намистини, стрази, перли або бісер. Потрібну кількість декоративного матеріалу накладаємо зверху і приклеюємо. Наші бантики з репсовых стрічок готові.

Галерея: бантики з репсовых стрічок (25 фото)

Кольє з репсовых стрічок

Для створення кольє нам потрібно чотирьох метрова стрічка потрібного кольору шириною в п’ять сантиметрів. А також нам потрібен шматочок фетру, клейовий пістолет і декоративні елементи для прикраси. Можна використовувати будь-які намистини, стрази або перли. Щоб легше було виготовити виріб, використовувати шаблони.

Майстер-клас

 1. bantiki iz lent svoimi rukami 🥝 banty iz repsovojj lenty, master klass142 Бантики зі стрічок своїми руками 🥝 банти з репсової стрічки, майстер класВізьмемо квадратний шматочок стрічки невеликого діаметру і складемо його в трикутник. Процедуру необхідно повторити кілька разів. Обрізаємо гострі кути, і таким чином у нас виходить пелюстка, який для закріплення ми проклеюємо, попередньо обпалюючи кінці. Таких пелюсток нам знадобиться багато, в залежності від того якого розміру кольє ви хочете.
 2. Після того як всі пелюстки готові, ми по колу гострою стороною в цент приклеюємо один до одного. Таким чином у нас виходить квітка. Зробити квіток необхідно три. Один центральний при цьому повинен бути трохи більшого розміру, ніж два інших.
 3. У центр квітів ми накладаємо наш декоративний елемент, краще всього виглядатимуть намистини білого або золотого кольору.
 4. Після цього наші квіти ми наклеюємо на шматочок фетру, який попередньо необхідно вирізати у вигляді півмісяця.
 5. Всі три квітки ми приклеюємо в центрі. А потім решту порожню частину фетру необхідно покрити такими ж пелюстками, з яких ми робили квіти. Ми приклеюємо пелюстки по тому ж напрямку що у нас вони в кольорах, як би роблячи продовження. Таким чином, ми заповнюємо весь вільний простір.
 6. Наше намисто майже готове. Щоб повісити його на шию нам потрібен бант. Ми використовуємо все тугіше стрічку, відрізаємо два шматки потрібної довжини і приклеюємо із зворотного боку. Потім ззаду зав’язуємо об’ємний бант. Прикраса готово!

Висновок

Такі красиві вироби, зроблені своїми руками, порадують вас і близьких. Їх можна носити з ошатними сукнями або костюмами, підбираючи необхідний сценічний образ. Нерідко їх використовують нареченої для прикраси своїх нарядів, адже вони ідеально поєднуються з атласною тканиною весільних суконь.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками