Бісероплетіння браслети майстер-клас, браслет з біконусів, ремінець з біконусів своїми руками

biseropletenie braslety master klass, braslet iz bikonusov, remeshok iz bikonusov svoimi rukami401 Бісероплетіння браслети майстер клас, браслет з біконусів, ремінець з біконусів своїми рукамиВироби з бісеру зараз дуже популярні, адже кожна модель з бісеру може прикрашати як прості, так і вечірні вбрання. Різноманіття бісеру і намистин, їх форма, колір, відтінки, розмір, відлив, а також незвичайні комбінації роблять кожна прикраса особливим. Але найважливіше – це те, що такий виріб можна створити своїми руками. Браслети з бісеру плетуть і вишивають на основі з тканини.

Майстер-клас навчить вас створювати красиві і прості браслетики з бісеру своїми руками. В ньому ми розберемо уроки з тоном морських хвиль і смарагдів. Колір можна вибрати будь-який, але краще вибрати саме колір моря, адже він доповнить саму концепцію вироби.

Матеріали для бісероплетіння

Перед роботою, нам потрібно підготувати наступні матеріали:

  • намистинки з акрилу з двома розмірами: з великим, близько шістнадцяти мм, і маленьким розміром дванадцять мм.
  • Бісер розміром 8,0.
  • Замок.
  • Маленька волосінь 0,3 мм.
  • Дві голки.

Схема плетіння – це головна умова, а ось відтінки можна взяти будь-які. Цей майстер клас навчить вас бісероплетіння в смарагдових тонах.

Як зробити браслет майстер-клас та схеми

biseropletenie braslety master klass, braslet iz bikonusov, remeshok iz bikonusov svoimi rukami402 Бісероплетіння браслети майстер клас, браслет з біконусів, ремінець з біконусів своїми рукамиСпочатку потрібно створити основу виробу. У нашому уроці застосовується техніка монастирського плетіння, яку називають « в хрестик».

Протягуємо на кінчики ліски по голці. Довжина лісочки відбирається з розрахунку, на середній розмір знадобиться десь один метр. З будь-якої сторони ліски беремо 6 бісерін, потім втягає застібку і ще 5 бісерін. Все це розташовується в центрі. Кінець волосіні, на якому надіті 5 БС потрібно пропустити через бісерину з протилежного кінця. На будь-який з країв наберіть шість БС і одну ББ. На інший кінець надіньте шість бісерін і пропустіть його в намистину великого розміру. На дві сторони плетіння необхідно набрати: 1 БС, 1 МБ, 1 БС, а будь-який з країв пропустити через одну ББ.

Наступний край потрібно теж пропустити через ББ. Виходить що, схема плетіння створюється на довгому схрещуванні ліній, так і з’явилася назва техніки «в хрестик». Що б майстер-клас не пройшов даремно, не забудьте трохи затягувати волосінь.

Це допоможе зробити за допомогою плетіння якісний виріб, зберігаючи його форму при подальшій експлуатації. Повторюємо останні кроки потрібну кількість разів, до отримання певної довжини браслетика. Наш браслет з бісеру і намистин створений з восьми ББ. У цьому випадку перша частина була зроблена відразу.

Тепер пора зробити все необхідне для того, щоб зачепити на виробі другу частину. Для цього ми набираємо на голку: дванадцять БС, другий варіант застібки, п’ять БС. Потім пропускаємо цей кінець крізь 7 по рахунку БС з тих, що тільки набрали, при цьому потрібно запам’ятати, що голка повинна входити з боку браслетика.

З цієї ж сторони набирається знову 6 БС, після цього краєчок ліски пропускаємо через кінцеву величезну намистину. Зробивши своїми руками основу, перейдемо до нового етапу – прикраса браслета спеціальними бісерними нитками.

Для цього подивіться на річ і виберіть будь-яку сторону, яка буде лицьового. Якщо ваша застібка неправильно вийшла з різних сторін, тому з лицьової сторони застібки будуть розташовуватися нові нитки бісеру, які овивают основу.

На один з кінчиків ліски набираємо сім БС, а на іншій шість БС. Кінець, на якому набрано шість БС, пропускаємо в кінцеву бісеринку з іншого боку.

Набираємо шість БС на обидва кінця, пропускаємо їх крізь першу ББ на виробі. Повторюємо всі дії, поки не закінчимо браслетик. Робимо повторний захід волосінню, провівши її через всі частинки вироби, почавши від застібки, намистинки, бісер, як це радять в різних уроках. Це допоможе потім зберегти форму браслетика і підвищити його стійкість. Останнім етапом плетіння цього неймовірного браслета буде підсумкове кріплення волосіні.

Для цього проведемо будь краєчок волосіні через річ таким чином, щоб обидва кінці були поруч. Зав’язуємо пару вузлів і пропускаємо те, що залишилося ще через кілька бусинок в різні сторони. Прибираємо зайве і звіряємося зі схемою.

Галерея: браслет з бісеру (25 фото)

Годинник з бісеру своїми руками, мк

biseropletenie braslety master klass, braslet iz bikonusov, remeshok iz bikonusov svoimi rukami403 Бісероплетіння браслети майстер клас, браслет з біконусів, ремінець з біконусів своїми рукамиЯк створити ремінець на наручний годинник з бісеру? Думаю, ви багато раз милувалися чудовими авторськими годинами з безліччю деталей. Але як виготовити їх самому собі? Спочатку потрібно сплести сіточку основу з бісерін, а потім пришивати до неї різні елементи для створення певного образу.

Вишиті браслетики і годинник з бісеру потрібно створювати наступним чином. Першим ділом потрібно зробити ескіз. Потім зайнятися викрійкою, як і де ви будете наносити за якими лініях. Де будемо вирізати деталі для ажурного візерунка.

А потім вишиваємо на флізелін або шкірі, вибираємо матеріал за смаком, але на підкладку однозначно потрібно ставити шкіру.

Працювати необхідно з бісером малого розміру 13/0, 15/0 так ваш браслетик буде виглядати ювелірним. Деякі прекрасні браслети робляться з бісеру і кристалів.

Схеми для роботи над такими виробами практично однакові, але є певні відмінності в кількох деталях роботи. Плетемо в хрестик основу для циферблату і потім також робимо з біконусів ремінець для годинника.

biseropletenie braslety master klass, braslet iz bikonusov, remeshok iz bikonusov svoimi rukami404 Бісероплетіння браслети майстер клас, браслет з біконусів, ремінець з біконусів своїми рукамиЯк зробити браслет з біконусів покроково.

Розберемо, як зробити такий браслетик.

  • Створюємо першу деталь.
  • Робимо квіткові фрагменти.
  • Закріплюємо нитку.
  • Перед закінченням бісероплетіння, дивимося на схеми і звіряємо все.

Ось і все, браслетик, зроблений своїми руками, готовий!

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками