Браслет Луска дракона: як сплести оригінальний виріб з гумок

braslet cheshuya drakona: kak splesti originalnoe izdelie iz rezinok694 Браслет Луска дракона: як сплести оригінальний виріб з гумокПлетіння з гумок в останні роки набуло величезну популярність — з них плетуть фенечки і брелочки, намиста і намиста, чохли на телефон і іграшки, при бажанні можна сплести навіть купальник! Набори для творчості сьогодні представлені у величезному асортименті і здатні задовольнити запити самого вимогливого споживача. У пошуках майстер-класів про те як плести, рекомендуємо звернути увагу на браслет Луска дракона. Такий виріб, виготовлене власними руками, виглядає оригінально, а використовуючи незвичне поєднання гумок різноманітних кольорів, можна створити унікальний аксесуар. Плести з гумок можна просто на пальцях, гачком і на рогатці, але для браслетів начебто Драконова луска, або Риб’яча луска знадобиться верстат.

Чому плести так корисно

braslet cheshuya drakona: kak splesti originalnoe izdelie iz rezinok695 Браслет Луска дракона: як сплести оригінальний виріб з гумокЯскраві набори для плетіння привертають увагу дітей, а починаючи плести, дитина може надовго захопитися процесом творчості. Досвідчені педагоги рекомендують починати плести дітям у віці від 7 до 12 років. Дитини молодшого віку не рекомендується залишати наодинці з дрібними деталями, так як він без нагляду дорослого ненавмисно може їх проковтнути. При плетінні браслета дитина не тільки займається виготовленням модного аксесуара власними руками, при цьому відбувається розвиток:

 • моторики;
 • уважності;
 • посидючості;
 • смаку і естетичного сприйняття;
 • творчих здібностей.

Заняття показано дитині, яка має схильність до неспокою, проявляющему агресивність до оточуючих. Плести браслет Луска дракона можна на верстаті або рогатки й таке заняття під силу дітям навіть в молодшому віці, а при спільній творчості з дорослими дитина може зробити своїми руками досить складне і красиве прикраса.

Галерея: браслет у вигляді луски дракона з гумок (25 фото)

Які інструменти знадобляться

braslet cheshuya drakona: kak splesti originalnoe izdelie iz rezinok696 Браслет Луска дракона: як сплести оригінальний виріб з гумокДля творчості необхідно придбати спеціальний набір для творчості. На ринку товарів для хобі сьогодні можна придбати різноманітні набори, в комплект яких входять пакетики гумок різних кольорів і спеціальні інструменти для плетіння. Найпростішим інструментом для плетіння є гачок, при використанні якого вже можна сплести певні види аксесуарів. За допомогою рогатки і верстата можна виготовити складний варіант браслета з гумок Луска дракона.

Для виготовлення браслета Луска дракона знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • набір різнокольорових гумок;
 • верстат;
 • гачок;
 • застібки для з’єднання країв браслета.

Техніка плетіння виробу полягає в повторенні певної послідовності провязывания і поєднання гумових гумок. Необхідну кількість резинок для плетіння браслета Луска дракона залежить від творчої фантазії автора, ширини майбутнього виробу і застосовуваної техніки.

Як сплести браслет Луска дракона

Сьогодні існує кілька видів плетіння луски дракона і варіантів виготовлення браслета. При виборі певного майстер-класу зі створення браслета необхідно враховувати навички плетіння і вік майстра.

Створення вироби в техніці луски являє собою плетіння гумок в шаховому порядку, кожна з яких має зчеплення між собою. При складному плетінні на верстаті можна отримати ажурний широкий браслет, а плетіння на рогатці є простим і доступним для виконання дитиною молодшого віку.

Як зробити браслет на рогатці

braslet cheshuya drakona: kak splesti originalnoe izdelie iz rezinok697 Браслет Луска дракона: як сплести оригінальний виріб з гумокЦікавим і простим варіантом виготовлення браслета Луска дракона є плетіння на рогатці. Для роботи необхідно підготувати рогатку, гачок і гумові резиночки двох кольорів. Як рогатки можна використовувати просту вилку. Ефектно виглядає поєднання рожевого та зеленого кольору. Необхідну кількість гумок залежить від бажаної довжини майбутнього аксесуара. Достатньою кількістю вважається наявність 15-20 штук.

Виготовлення полягає у поетапному переплетенні в певній послідовності. Процес виготовлення виглядає наступним чином:

 1. Взяти резиночку зеленого кольору і помістити її на рогатку з перехрещенням посередині. Таке перехрещення зовні нагадує вісімку.
 2. Взяти резиночку рожевого кольору і не перехрещуючи надіти на зубці рогатки.
 3. За допомогою гачка зняти нижню петлю гумки зеленого кольору таким чином, щоб вона опинилася в центрі поверх гумки рожевого кольору.
 4. Надіти гумку зеленого кольору без перехрещування.
 5. За допомогою гачка зняти з лівого зубця рогатки дві петлі і перекинути їх в центр верхній резиночки.
 6. Одягнути гумку рожевого кольору без перехрещування і зняти дві нижні петлі з правого зубця рогатки, розмістивши їх посередині.

Зазначену послідовність одягання з послідовним чергуванням кольорів і зняття нижніх петель необхідно повторити до отримання бажаної довжини браслета. Плетіння в цій техніці буде нагадувати фактуру у вигляді луски дракона. Для закінчення і завершення процесу необхідно зняти нижню резиночку з того зубця, на якому залишилося дві петлі та розмістити в центрі. Обидві резиночки скріпити за допомогою пластикового замку. Другий кінець замку необхідно з’єднати з початком браслета для отримання готового виробу.

Використовуючи техніку плетіння луску дракона, можна регулювати товщину майбутнього виробу. Для отримання більш тонкого щільного браслета гумки згортаються подвійно.

Як плести браслет Луска Дракона — дивимося в навчальному відео.

Як сплести браслет з гумок Луска дракона на верстаті або вилках

braslet cheshuya drakona: kak splesti originalnoe izdelie iz rezinok698 Браслет Луска дракона: як сплести оригінальний виріб з гумокПри плетінні браслета можна використовувати будь-які кольори. Цікаво і оригінально виглядає плетіння з плавним переходом від темного до світлого відтінку. Вибір гами кольорів майбутнього браслета залежить тільки від творчої фантазії майстра.

При відсутності спеціального верстата для плетіння, браслет можна виготовити за пропонованим майстер-класу варіанти плетіння на двох вилках. Для роботи необхідно попередньо підготувати наступні інструменти і матеріали:

 • 2 столові виделки;
 • резиночки;
 • 4 пластмасових замочка;
 • гачок.

Вилки необхідно скріпити між собою за допомогою скотча. Зуби нумеруються з лівої сторони для спрощення розуміння принципу і техніки плетіння. Для виготовлення браслета виконуються наступні дії:

 1. Формування першого ряду. Перша гумка перекручується у вигляді вісімки і закріплюємо перших двох зубцях вилки. Таким же чином в перекрученому вигляді надягаємо ще три гумки на кожні наступні пари зубів.
 2. Формування другого ряду. Другий ряд складається з трьох гумок. Надягаємо гумки без перекручень із закріпленням решт на другому і третьому зубці, четвертому і п’ятому, шостому і сьомому зубці.
 3. Плетіння. Кожну нижню гумку перекидаємо над відповідним зубцем поверх верхнього гумки. Формуємо наступний ряд з трьох гумок з використанням принципу закріплення формування другого ряду, тобто закріплюємо кінці кожної гумки на другому і третьому зубці, четвертому і п’ятому, шостому і сьомому зубці. Повторюємо послідовність плетіння до отримання бажаної довжини браслета.
 4. Закріплення. Одну гумку одягаємо на кожен зубець вилки одягаємо гумку шляхом перекручування її перед кожним зубцем. Таким же чином одягаємо гумку на зубці другий вилки. Нижні гумки перекидаємо через верхні гумки. Потім останню гумку послідовно скидаємо з парного зубця на попередній непарний. У результаті повинно залишитися чотири гумки, на які необхідно одягнути замки. Після цього браслет знімаємо з виделок і з’єднуємо замочки з протилежним краєм браслета.

Зробити аксесуар Луска дракона на верстаті можна з використанням цієї ж послідовності дій.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками