Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фото

buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto594 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоКожен хоч раз опинявся в ситуації, коли він запрошений на якесь торжество, але перебуває в повній розгубленості в плані вибору подарунка. Звичайно, в цьому випадку завжди можна звернутися до класики і подарувати гарний букет квітів, особливо якщо одержувач подарунка – представниця прекрасної статі.

І все ж, хочеться зробити не просто приємний сюрприз, а подарувати щось оригінальне і запам’ятовуються. В цьому випадку, можна трохи пофантазувати і зробити подарунок своїми руками, наприклад, це може бути букет з іграшок і цукерок. У цій статті розглянемо майстер — клас по виготовленню сюрпризу.

Що ж знадобиться для створення такого плюшевого подарунка, крім фантазії?

  • buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto595 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоПо-перше, як зрозуміло з назви, для такого букета потрібні м’які іграшки. Краще, якщо вони будуть невеликого розміру, наприклад, м’які іграшки, брелоки. Це можуть бути і милі зайчики чи ведмедика, і модні лунтики або смішарики. Ще краще, якщо композиція буде складена не з магазинних іграшок, а іграшок, зшиті своїми руками. Це додасть виробу неповторності і чарівності.
  • По-друге, в подібному творчості не обійтися без щільного пінопласту, з якого буде робитися основа для букета.
  • По-третє, для кріплення елементів букета на основі необхідно підготувати флористичну або звичайну не дуже товстий дріт. Як альтернатива дроту – шпажки.
  • buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto596 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоПо-четверте, для ручки знадобиться пластикова трубка або ще один шматок пінопласту, або картон (щільний папір, щільний палітурка від журналу).
  • І по-п’яте, щоб зробити букет з іграшок своїми руками, варто запастися такими декоративними матеріалами, як гофрований папір, органза, шовкові або капронові стрічки та інше, щоб було у що упакувати букет. А також допоміжні матеріали та інструменти – клей, нитки, скотч, ножиці, степлер і шпильки.
  • Крім того, якщо прийнято рішення робити просто м’який, але ще й солодкий букет, потрібно підготувати цукерки.

Галерея: букет з іграшок (25 фото)

Як же робити букет з іграшок своїми руками? Покроковий майстер-клас

Підготовка іграшок

Отже, для початку необхідно приготувати всі компоненти, з яких у подальшому буде складатися композиція. Іграшка або іграшки будуть кріпитися до основи. Якщо передбачається статична композиція, тобто букет не буде розбиратися, то іграшки можна просто приклеїти до основи, наприклад, за допомогою клейового пістолета.

buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto597 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоЯкщо ж надалі передбачається діставати іграшки з букета, особливо це актуально, якщо готується букет — дитячий подарунок, то іграшки потрібно насадити на дріт або шпажки. Другий варіант зручний ще і тим, що іграшку можна буде перемістити на інше місце, якщо в процесі роботи виявиться, що спочатку вона була розташована неправильно.

Щоб зробити букет більш пишним, можна доповнити кожну іграшку шматочком органзи. Для цього, з тканини вирізається квадрат трохи більшого розміру, ніж ведмедик (зайчик, смішарик). Далі, органза нанизується на ту ж дріт або шпажку, на якій сидить іграшка. А потім іграшку потрібно просто обернути тканиною. Для ще більшої пишності кожна іграшка обертається декількома шарами.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як зробити гарний фотоколаж своїми руками.

Як зробити фундамент?

Насправді, підстава робиться досить просто. З шматка пінопласту вирізається коло. Його діаметр визначається в залежності від того, якого розміру в результаті повинен вийти букет. Причому верхню частину кола необхідно зробити плоскою, щоб на ній було зручно кріпити іграшки, цукерки і додаткові прикраси. Нижня ж частина може залишатися опуклою.

buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto598 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фото

В якості ручки, як вже було згадано вище, можна використовувати як пластикову трубку, так і цупкий папір, згорнутий трубою. Довжина ручки також залежить від бажаного розміру букета. Найзручніше прикріпити отриману ручку до нижньої частини основи на клей.

Інший варіант, робити ні просто ручку, а справжній каркас. Для цього із щільного паперу або не дуже товстого картону згортається кульок, у верхню частину якого укладається готове основа з пінопласту або заливається монтажна піна. Нижню частину в цьому випадку необхідно обернути декількома шарами скотча, щоб вийшов досить міцний стрижень. Або нижню частину кулька можна обрізати і прикріпити верхню частину до трубки – ручці, описаної вище. Використання такого каркаса зробить букет більш об’ємним.

Підготовка додаткових декоративних елементів

buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto599 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоВарто відзначити, що іграшки, цукерки та інші компоненти повинні розташовуватися досить компактно, тобто між ними не повинно залишатися великих проміжків. Але і нагромаджувати композицію надміру теж не варто.

Якщо вирішено робити, скажімо, букет з ведмедиків і цукерок, то крім вже приготованих ведмедиків потрібно подбати про приготуванні цукерок. Їх також необхідно закріпити на дротяну основу або стрижень за допомогою більш тонкого дроту або міцної нитки. Задекорувати цукерку можна також, як і іграшку, квадратиком органзи.

buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto600 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоІншими елементами можуть послужити намистини, банти зі стрічок і тканинні квіти, придбані в магазині або зроблені своїми руками. Наприклад, з тієї ж органзи можна зробити троянду. Для цього квадратний шматочок матерії потрібно скласти вдвічі, не дуже щільно скрутити в трубочку і трохи розпушити краю. Знизу трояндочку можна закріпити, зав’язавши ниткою, а зверху – додатково прикрасити намистинками або паєтками, посадивши їх на клей.

Як зібрати композицію і задекорувати букет

Тепер, коли всі елементи готові, можна приступати до найцікавішого – складання композиції та декорування букетів. На цьому етапі в першу чергу потрібно зайнятися драпіруванням основи.

buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto601 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фото

Пінопластовий коло або картонний каркас обертається гофрованої папером або фатином, закріплюється скотчем або клеєм. Після цього можна переходити безпосередньо до закріплення іграшок та інших елементів до основи. Розташувати елементи можна абсолютно довільно. Але, природно, краще всього композиція буде виглядати при симетричному розміщенні компонентів.

Залишилася справа за малим — обернути основу і ручку або каркас красивою обгорткового або гофрованої папером, або органзою. Перев’язати стрічкою, за бажанням прикрасити краю композиції мереживом, боа або іншим декоративним елементом.

Кілька прикладів складання композиції для букета з іграшок своїми руками.

Для тих, хто збирається зробити м’який букет своїми руками вперше, майстер — клас почати з простої композиції.

  • buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto602 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоБукет з ведмедиків і цукерок

Для простий, але ефектною композиції знадобляться 5 іграшкових ведмедиків (можна зробити їх своїми руками) і 4 цукерки. Ведмедиків, закріплених на шпажках і прикрашених органзою, слід прикріпити наступним чином: одного ведмедика розміщуємо в центрі основи, інших – по краях (так щоб візуально проведені між ними лінії утворили квадрат). Прикрашені органзою цукерки розташовуються між центральним мишком і кожним крайовим. Вільний простір можна заповнити тканинними квітами або бантами, зробленими своїми руками.

  • buket iz igrushek svoimi rukami 🥝 poshagovaya instrukciya, foto603 Букет з іграшок своїми руками 🥝 покрокова інструкція, фотоСолодкий букет з іграшкою своїми руками

Якщо букет стане подарунком для дівчинки або дорослого ласуни, то в композицію варто додати більше солодощів. Наприклад, основними елементами можна зробити цукерки. У цьому випадку, вистачить однієї іграшки, наприклад ведмідь, яка найкраще буде виглядати в центрі букета. Ще один варіант – зробити для букета іграшки з цукерок.

Букети з іграшок дозволяють проявити свою фантазію в повній мірі. Вивчивши майстер-клас, будь-хто зможе виконати такий приємний сюрприз до свята або без приводу для своїх близьких.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками