Чоловіча шапка зигзаг спицями схема і майстер-клас, патентна гумка зигзаг удачі зі спицями

muzhskaya shapka zigzag spicami skhema i master klass, patentnaya rezinka zigzag udachi so spicami212 Чоловіча шапка зигзаг спицями схема і майстер клас, патентна гумка зигзаг удачі зі спицямиКоли настають холоди, потрібно утеплювати своє тіло. І голова особливо потребує гарній захисту. Для цього найкраще підійде тепла в’язана шапка. Ця інформація допоможе спокійно зрозуміти структуру і послідовність процесу створення шапки. Чоловіча в’язана шапочка – це надійний, модний, підкреслює індивідуальність елемент одягу. Зараз чоловіки стали більше стежити за стилем одягу. Смаки завжди і у всіх різні. Багато хлопці люблять простий класичний стиль. А чоловіки старші віддають перевагу ультрамодним моделей шапок.

Кожна жінка здатна на багато що заради свого чоловіка, особливо коли намічається якесь свято. Вважається, що найкращий подарунок – це річ, яку ми робимо своїми руками.

Ми розберемо процес створення шапки і покажемо майстер-клас, як в’язати модний, милий і зігріваючий сюрприз для свого коханого.Щоб краще розібратися у в’язанні і створення візерунків, ви можете подивитись навчальне відео.

Шапка зигзаг — це модна і проста модель з геометричним зображенням. Хлопці по достоїнству оцінять такий головний убір. У ньому відсутня складна обробка виконується шапка в одному кольорі. Для тих, хто має уважністю і посидючістю, шапка в’яжеться нескладно — гумка 1х1 в’яжеться по колу з товстої пряжі, після потрібної кількості рядів починає виконуватися зсув вправо, потім вліво. Замість простої гумки виходить зигзагоподібна. Більш детальний опис того, як вывязывается такий малюнок, як робляться збільшення-зменшення, як завершується в’язання — можна читати нижче в статті.

Опис процесу роботи

muzhskaya shapka zigzag spicami skhema i master klass, patentnaya rezinka zigzag udachi so spicami213 Чоловіча шапка зигзаг спицями схема і майстер клас, патентна гумка зигзаг удачі зі спицямиСпочатку варто подивитись навчальне відео. У них повністю описують весь процес в’язки і послідовність рядів. А також показано багато нюансів роботи. Відео поділяються на дві частини.

  • У першій розповідають про набір петель і про створення патентної гумки. Запам’ятайте, що при її провязывании, накид потрібно робити «від себе». Ще показаний метод створення самого візерунка зигзаг. Його треба повторити два рази. Потрібної висоти повинно вистачати на звичайний розмір голови. Шапочка повинна прикривати лоб і вушка, добре захищаючи їх від холодів.
  • Друге навчальне відео присвячене завершенню роботи. Вам буде показана покрокова інструкція щодо зменшення петельок. В результаті чого вийде основне і рівномірне зменшення обсягу шапки зверху. В цілому цей етап і закінчує процес роботи. Потім робимо стяжку останніх петель і зшиваємо краю виробу.
  • Якщо вам простіше використовувати в своїй роботі статті, то почитайте текстовий опис процесу роботи. Ви зможете дізнатися не тільки варіант шапки з новим зшиванням. Вам буде ще запропонований метод кругового в’язання з описом. Завдяки цьому у в’язаній речі буде відсутня шов, структура візерунка повністю однорідною. Щоб петлі виходили рівними, робіть все за схемою. Головний секрет в’язання патентної гумки полягає в тому, що лицьові петлі проходять не в ті петлі, що знаходяться у вас на спиці, а в петлі попереднього ряду.

Галерея: чоловіча шапка зигзаг (25 фото)

Яку пряжу краще вибрати?

muzhskaya shapka zigzag spicami skhema i master klass, patentnaya rezinka zigzag udachi so spicami214 Чоловіча шапка зигзаг спицями схема і майстер клас, патентна гумка зигзаг удачі зі спицямиБагато жінок не знають, яку краще пряжу взяти для такої шапки.

  • До цієї моделі підходить як вовняна нитка, так і акрилова нитка. З більш недорогий категорії варто вибирати акрилові нитки.
  • Для чоловічих в’язаних шапок вибирають кольору темних відтінків: чорний, синій, коричної та інші.
  • Ви можете вибрати будь-який колір, головне, щоб вашому чоловікові сподобалося. Товщину нитки теж вибирайте самі, але вона повинна бути приблизно на 200 — 230 метрів 100 гр.

Які спиці потрібні для роботи?

Застосовуються два види спиць: №3 і №4. Багато майстрині беруть спиці крупніше. Але всі сходяться на думці, що головна частина створюється спицями 3 мм, а верхня (проста гумка) – 4мм. При круговій в’язці беруть набагато більше спиць.

Як вирахувати петлі?

Число петель вираховують за допомогою об’єму голови. Приміром, на обхват 58 см, потрібна кількість, це 80 петельок. Якщо обсяг більше або менше необхідно виходити з того, що довжина взятих петель повинна бути менше об’єму голови, щоб шапка добре прилягала і правильно сиділа на голові.

Важливо знати!

Візерунок може вийти рихлим, тому треба в’язати досить туго. Для збільшення щільності найкраще взяти спиці з маленьким діаметром і в’язати за схемою.

Для прекрасного результату потрібно зв’язати останній зразок. Його потрібно випрати з допомогою рідкого порошку. Після сушіння треба перевірити, наскільки змінився розмір.

Потім при наборі петель для самої шапки, необхідно враховувати ці зміни. Так як після прання, вироби, пов’язані цим візерунком, можуть сильно розтягуватися. Щоб шапка стала дуже теплою, потрібно зробити її подвійний.

ВІЗЕРУНОК — ПАТЕНТНА ГУМКА «ЗИГЗАГ»

muzhskaya shapka zigzag spicami skhema i master klass, patentnaya rezinka zigzag udachi so spicami215 Чоловіча шапка зигзаг спицями схема і майстер клас, патентна гумка зигзаг удачі зі спицямиЗастосовувати для в’язання візерунок зигзаг можна не тільки в плані створення шапочок. Його можна взяти і для в’язання шарфів, светрів, суконь і спідниць. Можна спробувати поєднувати візерунок з іншою технікою в’язання. Це подарує нові і яскраві нотки у виріб і зробить вашу річ особливою. Запам’ятайте: перед будь-якою роботою варто вивчити схему, щоб краще розбиратися у в’язанні.

Висновок

В’язання та в’язані речі завжди будуть в тренді, так що не лінуйтеся, можливо, скоро у вас вийде справжній шедевр. Ну і найголовніше, якщо вмієш плести, значить, завжди зможеш подарувати чудовий подарунок своїм друзям.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками