Дерево щастя своїми руками: майстер-клас вироби, як зробити липу з бісеру

derevo schastya svoimi rukami: master klass podelki, kak sdelat lipu iz bisera299 Дерево щастя своїми руками: майстер клас вироби, як зробити липу з бісеруДерево з бісеру – дуже цікаве прикраса інтер’єру, яке може прикрашати робоче місце, офіс або просту кімнату, а також може принести в життя щастя, удачу і спокій (фен-шуй). Напевно, тому вони так полюбилися багатьом. Кожен день певне число людей починає освоювати мистецтво бісероплетіння або ж вони просто шукають незвичайні ідеї в інтернеті. Звичайне деревце з бісеру своїми руками зможе зробити і початківець. Для більш ускладнених плетінь може знадобитися великий досвід.

Дерево щастя: майстер-клас

Дерево щастя – талісман фен-шуй, який створено для залучення любові, коштів, здоров’я і щастя. Покупне виріб виглядає як дерево з якимись дорогоцінними каменями замість листків і плодів. У кожному з цих каменів є сильний заряд енергії, наприклад, любові і щастя в якійсь сфері життя.

Своїми руками виконують дерева щастя з різних матеріалів: паперу, бісеру, намистинок, з природних ресурсів (сушених квіток, наприклад) і т. д. залежно від того, який матеріал і технологія буде обрана вами, робота може тривати кілька годин або кілька місяців.

Взагалі, звичайно, дерева щастя — топіари — роблять і з цукерок, і з купюр, і яблук, і з атласних троянд і ще багато-багато чого. Але дерева щастя, плетені з бісеру і намистин, користуються особливою любов’ю і у тих, хто їх робить, і в тих, кому їх дарують.

Цей майстер-клас допоможе вам виготовити дуже просте деревце щастя з бісеру своїми руками.

Для роботи нам будуть потрібні наступні матеріали:

 • бісер можна придбати готовий набір;
 • різні паєтки у формі метеликів;
 • шпагат або нитки для роботи;
 • тонка і товста дріт;
 • форма для нашого гіпсу;
 • гіпс і ємність для його створення;
 • гострі ножиці;
 • сантиметр;
 • сам мк, або детальна покрокова інструкція.

Це саме просте дерево, яке не потребує навичок плетіння з бісеру. Якщо ж ви захочете зробити більш цікаві дерева з бісеру своїми руками, схеми плетіння можуть знадобитися.

Галерея: дерево щастя з бісеру (25 фото)

Порядок роботи

За допомогою сантиметра відміряємо і відріжемо сорок сантиметрів дроту. Насадим і розкладемо по центру п’ятнадцять бісерин.

 • derevo schastya svoimi rukami: master klass podelki, kak sdelat lipu iz bisera300 Дерево щастя своїми руками: майстер клас вироби, як зробити липу з бісеруСкрутимо дріт, почавши від підстави, щоб вийшов листочок. Таким чином створюємо шістнадцять листків.
 • На дріт накладаємо дві бісеріни, проводимо дріт знизу вгору через дірочки в паєтки. Накладаємо ще чотири бісерини. Знову пропустимо дріт через дірочку, але тепер зверху вниз, потім нанизуємо ще дві бісеріни. Створюючи листочок з метеликом, скрутимо дріт від нашого підстави.
 • Так робимо ще сім гілок з метеликами.
 • Створюємо величезну гілку: її скрутимо з чотирьох листочків і одного листочка і пайеткой.
 • Точно таким же чином збираємо заготовки в гілочку ще більше.
 • Щоб створити стовбур, на гілки додамо шматочок товстого дроту і обвиває її шпагатом або нитками для в’язання коричневого відтінку від підстави гілок.
 • Створюємо ще одне таке деревце з бісеру та паєток іншого відтінку.
 • Перевиваем стовбури деревця між собою.

Наше виріб готовий! Тепер необхідно виготовити для нього підставку.

Готуємо розчин нашого гіпсу: у виріб для змішування наллємо воду і насипаємо гіпс у вигляді порошку. Розмішуєм все. Готова суміш повинна бути схожа на рідку сметану. Все дуже просто, але якщо щось не виходить, ви можете знайти навчальне відео в інтернеті.

Заллємо розчин у форму, залишимо застигати десь на годину.

Коли гіпс буде готовий, дістаємо виливок.

Приготуємо розчин ще один раз.

У заглиблення вертикально встановимо деревце і повільно ще раз заливаємо гіпсом. Почекаємо, поки все застигне, після цього можна прикрашати основу дерева на свій розсуд, наприклад, розфарбувати фарбами і декорувати прикрасами. Є багато варіантів, як створити дерева з бісеру своїми руками. Майстри, яких безліч, допоможуть вам відібрати матеріали і технологію незвичайного дерева, яке може стати деревом щастя для вас і ваших рідних людей.

Деревце щастя Эйва: майстер-клас

derevo schastya svoimi rukami: master klass podelki, kak sdelat lipu iz bisera301 Дерево щастя своїми руками: майстер клас вироби, як зробити липу з бісеруДавайте спробуємо створити своїми руками деревце щастя Эйва, яка стане ще й освітлювальним приладом. Для роботи нам потрібно взяти десь 200-300 грам різного бісеру бузкових тонів. Весь бісер висипаємо в одну коробку і змішаємо, а потім наберемо на велику дріт.

Затримка повинна бути дуже тонкою, щоб при кожному подуві вітру усі гілочки тремтіли, але в той же час вона повинна бути міцною. Ми візьмемо дріт з трансформатора для спеціальної настільної лампи.

Спочатку зробимо каркас дерева.

Візьмемо дванадцять шматків спеціальної дроту, приєднуємо всі разом і загипсовываем.

Гипсуем певним чином: розведемо суміш з гіпсу і водички, гіпс має бути, як густа сметана.

Візьмемо коробочку з-під цукерок з потрібною формою дна. На коробку складаємо поліетиленовий пакет, щоб потім наше деревце можна було просто витягти з коробки. Тепер поставимо в центр наші шматочки дроту і заллємо гіпсом. Залишимо все це на 24 години тверднути.

Коли гіпс буде готовий, виймаємо його з форми і поставимо на стопку газеток. Знову залишимо на добу, так як гіпс повинен повністю просохнути і віддати газетам всю непотрібну воду.

Тепер, коли підстава затверділо і повністю просохло, перевернемо деревце догори ногами і поставимо на майбутні стовбури дерева, почнемо покривати лаком низ підставочки. Залишимо все в такому стані на п’ять годин. Коли висохне лак, перевернемо все назад і безпосередньо починаємо створювати форму крони нашого виробу.

derevo schastya svoimi rukami: master klass podelki, kak sdelat lipu iz bisera302 Дерево щастя своїми руками: майстер клас вироби, як зробити липу з бісеруКоли ми будемо задоволені вигинами нашої дроту, почнемо робити висять гілки з бісеру. Для цього дріт з бісером відміряємо до потрібної довжини і пропустимо вільний кінець дроту назад через всі бісеріни, крім самої нижньої на гілці.

Тепер гілочку певної довжини прикріпимо до алюмінієвій основі, обмотуючи кінці дроту навколо товстої головною дроту. Таким способом виконуються всі висячі гілочки.

Коли все буде зроблено, залишиться лише підключити світлодіоди, щоб виріб світилося.

Обмотуємо всі гілки фольгою або целофаном і загипсуем. Після сушіння пофарбуємо і залакируем все, потім знімаємо фольгу (або поліетилен) і распушим виріб, надаючи йому первісну форму.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками