Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійками

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam1 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійкамиХочеться, щоб ваша дитина був одягнений модно, красиво і практично? Настав час придбати що-небудь нове і по сезону? І що ж ми робимо? Беремо дитини і йдемо в магазин. І дивно! При всьому достатку дитячого одягу перемірявши багато всяких платтячок, кофтинок, спідничок , ви повертаєтеся додому з порожніми руками; втомлені, злі і з сумували дитиною. Ось воно дитинство. І в чому ж проблема? Все просто! Те, що ви можете собі дозволити, не сподобалося ні вам, ні вашій дочці. А те, що дуже хотілося купити, було для вас занадто дорого.

Шиємо дитячого одягу за готовими викрійками

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam2 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійками Іноді дешевше купити одяг для себе, ніж для своєї дитини. І що ж робити? Чи є вихід? Шиємо дитячий одяг своїми руками. Пробуємо.

Викройки одягу безкоштовно для дітей знайти неважко, їх можна скачати з інтернету. Станьте особистим дизайнером і кравчинею для дитини. Ви не дуже добре вмієте шити, але хочете, щоб ваша дівчинка носила одяг, яка« не як у всіх»! Забуваємо про свою невпевненість і шиємо самі. Але, перш ніж займемося викрійками і шиттям, приготуємо все необхідне для цього.

Ваша робоча скринька

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam3 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійкамиВсі необхідні для крою та шиття приналежності краще зберігати у робочій шкатулці і завжди мати під рукою. Необхідні інструменти:

 • Набір голок – від найбільших (1) до самих маленьких (12) . Вони підбираються у відповідності з товщиною ниток, а нитки — по товщині тканини.
 • Наперсток (повинен бути підібраний по пальцю: щоб сидів щільно, але і не здавлював палець).
 • Шпильки потрібні при розкрої і для сколювання деталей, поки вони не зшиті.
 • Сантиметрова стрічка.
 • Добре загострений кравецький крейда для окреслення контуру викрійки якщо ви
 • Зубчасте коліщатко, яке служить для розмітки тканини по лініях викрійки.
 • Великі кравецькі ножиці.
 • Маленькі ножиці.
 • Невеликий магнітик. Якщо вам раптом трапиться

розсипати шпильки або голки, їх легко буде зібрати з його допомогою.

УВАГА! Для вашої малятка ця скринька як скриньку зі скарбами. Так що не дивуйтеся, якщо раптом не знайдете там потрібного предмета. Знайдіть таке місце у вашій квартирі, куди не дотягнуться маленькі ручки. І бажано, щоб шкатулка закривалися на замок.

 • Швейна машинка-головне знаряддя в кравецькому справі! Ви вмієте шити на ній. Тоді просто пригадайте правила роботи на машинці і як треба доглядати за нею, щоб вона була в порядку і не підвела вас в самий відповідальний момент. ПАМ’ЯТАЄТЕ! Швейна машинка завжди повинна бути чистою і добре змащеній. Користуючись машинкою при шитті одягу, завжди ПАМ’ЯТАЙТЕ! Голки і нитки та нитки повинні відповідати тканини, з якої ви зараз працюєте..
 • Якщо у вас поки немає швейної машинки, нічого страшного. Наші прабабусі обходилися без неї. Головне – бажання, терпіння і акуратність. Будь-яку річ можна зшити з допомогою голки і нитки. І тим більш у всі століття одяг, неважливо яка: для малюків, детская або доросла, вважалася унікальною і дуже дорогою. Так що, дерзайте!

Пошиття одягу для малюків

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam4 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійкамиВаша дитина поки що не може вам нічого сказати про свої бажання. Та вам це зараз і не потрібно. Ви самі робите, можна сказати, що перші кроки в новій для себе області. З кожним роком життя вашої дитини, все буде змінюватися. Але поки ви!- Головний дизайнер майбутньої моделі. Вчитися шити треба ,звичайно, з простих речей. А що може бути простіше ПОВЗУНКІВ!

 • Самий зручний і легкий, з яким впорається будь-яка починаюча швачка. Візьміть старі повзунки свого малюк (адже так чи інакше, до моменту його появи на світ ви купували або вам дарували готові. Розпір їх. Це вже ваша викрійка! Але пам’ятайте, що ваша дівчинка або хлопчик росте і до року розмір кілька разів зміниться. Не захоплюйтеся! Краще потім зшийте ще раз новенькі. Тим не менш, готуючи викрійку, не забувайте, що вона повинна бути більше, ніж зростання вашого малюка на даний момент.
 • Готуючись до шиття свого першого твору мистецтва, не забудьте правильно підібрати тканину. Це обов’язково повинна бути бавовняна тканина. М’яка, зручна у пранні. Не сумніваюся, що ви це прекрасно знаєте. Ви любите свого малюка і бережете його здоров’я!
 • Подібним чином ви можете знайти і інші предмети одягу для свого малюка.
 • Викрійки одягу для малюків можна знайти в різних журналах з крою та шиття. Підберіть потрібний вам варіант і скористайтеся готовими викрійками. Не забудьте, що подібну потрібно шити одяг на виріст.

Ви приготували викрійку, підібрали тканина, вибрали нитки і готові почати працювати. ПАМ’ЯТАЄТЕ! Складайте всі викроєні деталі лицем до лиця! Шви в одязі малюків повинні бути зовнішніми! Діти в цьому віці, поки в основному сплять, мало рухаються, і якщо ви зробите внутрішні шви, вони будуть натирати шкіру вашої дитини, що приведе до великих проблем! БУДЬТЕ УВАЖНІ!

Шиємо для дівчаток. Робота з викрійками

Ваша донька підросла. Їй вже 2 роки. Вона спостерігає за всім навколо, любить розглядати себе в дзеркало. І, збираючись в садок або на прогулянку, вона не завжди хоче одягати те, що ви їй на сьогодні приготували. Перед вами стоїть маленька модниця. У вас з’явилася можливість показати себе і оточуючих чого ви навчилися! Пофантазуйте і зшийте оригінальну річ для своєї дівчинки. Дитяча мода, як і доросла не стоїть на місці. В журналах мод ви можете знайти фасони і викрійки різного одягу для дітей. Крім цього, існує багато сайтів, на яких ви завжди знайдете і моделі суконь для дівчаток і викрійки до них, що дуже полегшить вашу роботу. А корисні поради досвідчених майстринь позбавлять вас від непотрібних помилок.

Знімаємо мірку і визначаємо розмір

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam5 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійкамиВам сподобався у журналі мод незвичайний фасон сукні, і ви хочете зшити своєї дочки такий наряд. Вам легко буде зробити це за готовою викройкою. Якщо модель пронумерована, значить, у додатку дана викрійка в натуральну величину. Номер моделі є визначальним і для знаходження її на аркуші викрійок.

 • Зніміть мірки у своєї дочки. Розміри дитячого одягу маркуються тільки двома мірками, з яких перша – зростання в сантиметрах, друга – обхват грудей. Першу мірку ви напевно знаєте. Але краще переміряйте.
 • Друга мірка – обхват грудей, поняття досить відносне для вашої дівчинки, але вона нам необхідна. За допомогою сантиметрової стрічки вимірюєте її .

Отримавши ці цифри, ми надалі, працюючи з листом готових викрійок, зможемо легко знайти потрібний для нас матеріал.

Як перезняти викрійку

Перш, ніж перезняти готову викрійку дитячого одягу обов’язково прочитайте інструкцію, визначте, який лінією показані деталі цієї моделі на аркуші викрійок.

 • Щоб перезняти викрійку, візьміть прозорий папір і олівець. Відшукавши в потрібному квадраті номер деталі, накладіть папір поверх листа викрійок і обведіть деталь олівцем. При цьому не забудьте позначити часткову нитка, місця розташування кишень, складок і всі додаткові деталі моделі.
 • Перезняти викрійку можна і з допомогою різця. В цьому випадку під лист підкладається щільний папір і підкреслюється різцем контур кожної деталі. Утворилися від проколу різцем на папері лінії обводяться олівцем.
 • Вирізаємо переснятые деталі.

Викрійка готова. Тепер думаємо про фурнітурі про додаткових прикрасах для вашого майбутнього виробу.

Вибір тканини

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam6 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійкамиКоли ви з дочкою вибирали модель для нової одягу, ви вже приблизно знали яка тканина вам підійде. Не забудьте і про те, для якого часу року призначається нова річ. Де ваша дочка буде носити її. Це для кожного дня або вона буде красуватися в обновці на святі в садочку? А, можливо, її запросять на день народження до подружки? Якщо ви визначилися, то можна йти і купувати. Але не забувайте:

 • Для повсякденного одягу вибирайте тканину з натуральних матеріалів. Організм дитини піддається будь-якому негативному впливу ззовні. А використовуючи синтетичні тканини, у яких шкіра дитини не може дихати, ми піддаємо його небезпеки. Вони можуть сприяти розвитку алергічних захворювань.
 • Тканина повинна бути якісною. Наші діти, під час прогулянок, не замислюються де можна, а де не можна гуляти. Куди можна, а куди не можна залазити. І приписувати їм якісь правила марно. Під час прогулянки вони повинні відчувати себе комфортно, а не боятися, що мама буде сварити, якщо вони прийдуть додому в заляпаний одязі.
 • Вибираємо тканину, яку легко прати. Бережемо свої нерви і ще не зміцнілу психіку дитини.
 • Святкове вбрання передбачає вибір більш особливих видів тканини. Ваша дівчинка буде одягати його нечасто і не на довгий проміжок часу. Так що тут не обійдеться, швидше за все, без винятків. Ви зшиєте їй яскравий, з блискітками і всякими незвичайними прикрасами наряд і дівчинка буде почувати себе принцесою з казки.
 • Купуючи тканину, не забудьте правильно розрахувати необхідну вам кількість. При розрахунку кількості тканини на виріб потрібно враховувати ширину, малюнок, а також фасон сукні і довжину виробу. Якщо будете сумніватися в правильності ваших розрахунків, вам допоможуть у цьому продавці в магазині або у відділі тканин. У подальшому, отримавши досвід, це буде нескладно.
 • Не забудьте уточнити характеристику тканини. Яка підготовка їй необхідна перед розкриємо. У наші дні існує стільки нових видів, що класична попередня обробка тканини не завжди підходить.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як зшити костюм папуаса своїми руками

Розкрій і примірки виробу

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam7 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійкамиВи все приготували, все продумали. Тепер можете приступити до розкрою тканини.

 • Розкладіть готової деталі викрійки з урахуванням пайових ниток так, щоб навколо кожної деталі залишалося місце для припусків на шви і на подгибку. Рекомендуються такі припуски на шви:

— до плечових, бічних зрізах, проймам і рукавах – 1,5 див;

-на внутрішніх швах до коміра, пояса, бортах – 0,8 див.

— на подгибку низу – 3-5 див.

 • Приколіть деталі викрійки до тканини шпильками. НЕ ЗАБУДЬТЕ! На тканинах з ворсом або малюнком деталі потрібно розташовувати в одному напрямку.
 • Обведіть контури деталей крейдою. Перевірте ще раз розкладку.
 • Вирізуйте.
 • Викроєні деталі моделі змітайте контрастними за кольором нитками.
 • Зробіть примірку. Підженіть по фігурі. Внесіть необхідні зміни.
 • Змітайте деталі ще раз з новим лініям.
 • Повторно приміряйте виріб і тільки потім, побажавши собі удачі, приступайте до шиття.

Обробка вашого виробу

detskaya odezhda : shjom svoimi rukami po gotovym vykrojjkam8 Дитячий одяг : шиємо своїми руками за готовими викрійкамиУ вас в руках вперше зшите вами платтячко для доньки. Цілком можливо, що у вас не все вийшло ідеально. Навіть напевно – не ідеал. Але в арсеналі у кравчинь є багато хитрощів, які допоможуть вам удосконалити і візуально поліпшити ваше виріб. Що ж це? Звичайно, різні види оздоблення.

 • Декоративна машинна строчка в кілька рядів по одноколірної тканини, виконана контрастними за кольором нитками, на рівних відстанях. Може бути ефектною і легко здійсненним обробкою для вашого платтячка. Перед тим, як почати обробку рядком, перевірте спочатку на шматку тканини ефект обраної вами обробки.
 • Аплікація — монограми або фігурні вирізки з різних матеріалів може також служити обробкою для дитячого одягу. Як це виготовити, можна дізнатися на спеціальних сайтах. Зараз існує безліч посібників з цього питання.
 • Вишивка. Підберіть цікавий візерунок, нитки або візьміть бісер. Підключіть фантазію! І отримаєте унікальний наряд для своєї дівчинки.

Пошиття виробів за викрійками дитячого одягу допоможе вам стати в подальшому стати дослідної швачкою.Шиття дитячого одягу, доставить вам задоволення! Ваша дитина буде пишатися вами, показуючи іншим дівчаткам, своє нове плаття Крім того, ви заощадите досить пристойну суму. А викрійку зшитого вами вироби ви зможете використовувати як лекало для шиття інших речей.

Інші схеми викрійки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками