Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Найбільш небажані «домашні тварини» — таргани. У багатьох, особливо старих будівлях ці комахи приносять чимало клопоту мешканцям. Крім дискомфорту, таргани є переносниками різних інфекційних захворювань. Існує декілька засобів і способів боротьби з тарганами, один з найефективніших вважається Дихлофос.

Що таке Дихлофос?

Дихлофос — засіб, що знищує і умерщвляющее комах. У складі Дихлофоса містяться отрути під назвою пиреноиды, вони діють на таргана як нервово-паралітична засіб, який сковує м’язову систему комахи. Паралізовані таргани швидко вмирають. Отрута починає діяти на таргана тільки після того, як він вдихнув пари. Склад знаходиться в розпилювальних флаконі і зручний у застосуванні.

При обробці приміщення отруйні хімікати вбивають тільки тарганів, мух та інших комах, при цьому ніякої шкоди людині і тваринам при розпиленні не наноситься. Фосфорорганический складу моментально вбиває небажаних комах, при цьому швидко розкладається у зовнішньому середовищі не несучи шкоди навіть рослинам.

Як діє Дихлофос від тарганів?

Щоб засіб від тарганів почало свою дію, необхідно:

 • Знайти гніздо або місце знаходження тарганів, а потім розбризкати Дихлофос навколо і безпосередньо у вогнище проживання.
 • Можна точено розпорошити прямо на комаху.
 • Також ефективним методом можна назвати нанесення на меблі і плінтуса, де таргани найчастіше з’являються.

Чим більше Дихлофоса нанесено на зони проживання тарганів, тим ефективніше дія засобу. Кожна комаха, котре вражене розпилювачем, переносить отрути своїм побратимам.

a88c856c20eff7e20c7aad5d15de74e3 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Ефективні сучасні Дихлофосы?

Сучасні Дихлофосы однозначно ефективні, прогрес не стоїть на місці і засоби з кожним роком покращують свій склад. Він стає більш отруйним для тарганів і менш смердючим і небезпечним для людини і тварин.

Сучасна промисловість на ринку Дихлофосов пропонує широкий вибір препаратів, всі вони мало чим відрізняються один від одного, адже основні діючі речовини у них схожі. До складу сучасних засобів входять: циперметрин, эсфенвалерат, перметрин, вапортрин, тефлутрин та інші діючі отрути.

В магазині представлені такі марки Дихлофосов: Нео, Еко, Універсал, Варан, Супер.

Вмирають таргани від Дихлофоса?

Так звичайно, таргани вмирають від Дихлофоса, але не відразу. Речовини необхідно час для впливу на організм комахи. Моментального ефекту при розпиленні побачити не можна. На жаль, буває так, що однієї обробки буває недостатньо. Це може статися із-за того, що крім дорослих особин тарганів у них відкладені в різних кутах і кладках яйця. Отже, через якийсь час з яєць починають вилуплюватися молоде потомство і на них Дихлофос не подіяв, так як зародки були в коконі.

3704311dc2ca862f786e520527ebfb80 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Саме з цієї причини проводиться повторна обробка і розпорошення в місцях кладок. Якщо в приміщенні немає домашніх тварин і дітей, які можуть злизати отруйні хімікати Дихлофоса, краще прибирання і миття підлоги відкласти на пару тижнів. З часом речовини розчиняться в повітрі і перестануть діяти.

Як швидко діє Дихлофос від тарганів?

На сьогоднішній день Дихлофос залишається найефективнішим засобом виведення тарганів. Завдяки своїм властивостям, він досить швидко вбиває комах. Протягом 10 хвилин потрапляння на комаху в залежності від концентрації воно вмирає. Якщо комаха переносить на собі склад засобу іншій побратиму, то життя шкідника закінчується протягом пару годин.

Вбиває Дихлофос яйця тарганів?

Деякі, використовуючи засіб вважають, що Дихлофос не ефективний, так як зауважують повернення тарганів на територію приміщення. Хоча це не так, адже доросла особина, яка відчула на собі дію аерозолю, вмирає. Поява тарганів знову, означає, що раніше комаха залишило кладки і вилупилося нове потомство, яке не взаємодіяло з отрутами.

У більшості випадків доведено, що на яйця тарганів Дихлофос має надто малий вплив, тому можна сказати, що яйця тарганів він не вбиває на 100%. Яйця знаходяться в так званій капсулі, на яку не діє ні вода, ні хімікати, більш того, така личинка здатна пережити морози до – 11 градусів.

f86f6c51a177fe9799240b298e7f20a7 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Але в сучасному складі Дихлофоса виробники гарантують і вбивання яєць в личинці. Все залежить від концентрації засобу в зоні ураження. Таргани дуже плідні та їх ефективне виведення повністю залежить саме від знищення кладок. Краще всього після основного обробітку дезінфектором, пройтися ще раз через декілька днів місця скупчення тарганів, так як можливе народження нових молодих комах.

Шкідливий чи спрей для людини і домашніх тварин

Склад Дихлофоса містить отрутохімікати, але їх дія і концентрація впливає в основному тільки на комах. Існують заходи для людини і тварин, щоб уникнути вплив аерозолю. Звичайно, якщо спеціально розпорошувати Дихлофос на людину або тварину, то можна викликати негативну реакцію, найчастіше це може бути утруднене дихання і роздратування слизової, при попаданні на їжу, також можлива блювота і пронос.

У деяких випадках виникає алергія та свербіж шкірних покривах, можлива нудота і блювота, якщо засіб було випадково злизано з оброблюваного місця тваринам або дитиною. Щоб уникнути небажаних симптомів слід під час обробки і дезінфекції вивести з приміщення тварин і дітей на якийсь час. При обробці обов’язково відкривати вікна і провітрити приміщення.

Склад «Дихлофоса»

У своєму складі всі види Дихлофоса мають хімічний синтезований пиреноид, це найдієвіший речовина для знищення тарганів на довгий період. До складу також включають пиперонилбутоксид, перметрин, ароматизатори, різні види консервантів та ароматизаторів. В домашніх умовах рекомендовано розпорошувати марки Дихлофоса «Нео» і «Варан». Вони менш шкідливі і токсичні для людини і домашніх тварин. Від інших складів та засобів може проявлятися несприятливий вплив за рахунок різкого запаху хімікатів.

Колишній склад

Основа радянського Дихлофоса — фосфорорганический інсектицид. Старий склад мав моторошним запахом для людини, що однозначно викликало дискомфорт і викликало неможливість якийсь час після обробки перебувати в приміщенні. На додаток йшли такі види хімікатів, як: циперметрин 0,2%, перметрин 0,2%, тетраметрин 0,2%, диметилсульфоксид, пиперонилбутоксид 1,0%, інгібітор корозії, пропан, бутан, ізобутан, спирт ізопропіловий.

4b5534eac905f2c4d5dda88bacb491a0 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Новий склад

Доведений факт, що комахи дуже швидко мутують і приспособляются до зовнішніх змін, в тому числі і до отрутохімікатам. Тому старі склади кошти на сьогоднішній день не так ефективні, як раніше. Сучасні виробники постійно працюють над поліпшенням якості Дихлофоса.

Основний напрямок — велика концентрація отрути і менш різкий запах для людини. Основа сучасного Дихлофоса це пиреноиды. Вони менш токсичні для людей і теплокровних тварин, але більш ефективні на знищення комах. Не варто забувати, що відсутність запаху або приємний аромат від сучасного Дихлофоса все ж вимагає обережності, він так само отруйний, як і його попередній варіант.

Модифікований дихлофос

Циперметрин

Циперметрин — це лідируючий складу в усьому світі по боротьбі з комахами. Його можна використовувати як в побутових умовах і закритому приміщенні, так і на свіжому повітрі. Основна перевага кошти, це його висока стійкість до прямим сонячним променям і тепла. У складі є сильні отрути, які шкідливі для людини, тому без спеціальної підготовки та інструкції його не слід застосовувати. Засіб використовують спеціалізовані фірми по боротьбі з комахами.

524e662d758b3a5f2f4e2eb4ade70b23 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Пиперонилбутоксид

Пиперонилбутоксид — хімікат з отруйними властивостями, який міститься у складі понад півтори тисячі засобів для сільського господарства, побутових хімікатах та на виробництві.

Перметрин

Перметрин — ефективне речовина противопаразитарного дії. Його використовують у складах для обробки поверхонь від кліщів, бліх, тарганів, а так і для зовнішнього застосування на шкіру людини для дезінфекції вірусних інфекцій.

d4c85b10751eea887433f19d9169b5a0 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Який вибрати дихлофос

Кожен користувач обирає для себе найкращий засіб від тарганів. Вони відрізняються невеликою різницею в ціні і всі заявляють про знищення комах. Різниця може бути в запаху засоби та спосіб застосування. Також потрібно звернути увагу, що якщо довго використовувати тільки один засіб, то таргани можуть до нього звикнути і виробити імунітет, тому нерідко застосовують кілька різновидів і фірм разом або по черзі залежно від реакції паразитів.

Спрей «Варан»

Вартість спрею 79 рублів. Має у своєму складі компоненти дозволяють швидко і надовго позбутися від тарганів. Після обробки не тільки вбиває, але і проявляє себе у залишковому властивості, що означає довгий відсутність комах.

d10758e033a62a9fd7fa54e4297ae602 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Спрей «Нео»

«Нео» найбільш визнаний і ефективний спрей від тарганів. Він майже не має специфічного запаху, але незважаючи на це дуже токсична для комах. При попаданні на особину практично за секунди вбиває її і відлякує інших небажаних тварин. Єдиним недоліком може бути те, що таргани з часом звикають до аерозолю і його дія не впливає на них. Середня ціна Дихлофоса 70 рублів.

Чистий дім

Ціна на ринку засоби від тарганів «Чистий дім» досягає 450 рублів, при цьому не найдешевший засіб з однозначними відгуками. Виробник пропонує форму випуску у вигляді спрею, порошку, крейди, гелю і пасток. Є зручні насадки для обробки важкодоступних зон. Відрізняється приємним запахом.

ce182860c791792e62eabdbdbb766635 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Раптор

Виробник «Раптор», зарекомендованих на ринку. Ефективний склад добре бореться з повзучими комахами і вбиває тарганів. Діючі в складі отрути, такі як тетраметрин і циперметрин паралізують комаха вбиваючи його. Вартість в магазині засобу становить 365 рублів.

Рейд

Аерозоль проти тарганів спрямований на знищення комах. Містить у собі отрутохімікати. Вони дозволяють швидко позбутися від небажаних «гостей». Легко розпорошується на зону існування знищуючи комах як дорослих особин, так і їх кладки. Без запаху. Вартість 215 рублів.

f8c3aa4716059cd68ba609bb6a387bf4 Допомагає дихлофос позбутися від тарганів

Дихлофос гель від тарганів

Дихлофос гель від тарганів є інсектицидним засобом. Основа кошти це фіпроніл. Препарат менш токсичний для людини. Вплив на тарганів надає паралітична засіб, що дозволяє вбити комаха протягом 8 годин. Гель знаходиться в спеціальному шприці, його наносять тонкою лінією по всьому периметру приміщення, а також на меблі, кути, де з’являються таргани. Вартість 45 рублів.

Правильне використання Дихлофоса

Інструкція:

 • Використовуйте засоби від тарганів за призначенням.
 • Не розпорошуйте аерозоль на відкритий вогонь.
 • Не порушуйте цілісність балона і не кидайте, щоб не було вибуху.
 • Остерігайтеся прямих сонячних променів на упаковку, балон знаходиться під тиском.
 • Не розпорошуйте у присутності дітей і тварин.
 • Уникайте потрапляння на руки і слизові оболонки.
 • Працюйте з Дихлофосом в рукавичках і масці.
 • Не розпилюйте на продукти харчування.
 • Після обробки помийте руки і виперіть одяг.
 • Зберігайте в темному недоступному місці від тварин і дітей.

Як правильно обробляти приміщення?

Перед початком обробки необхідно відвести тварин і дітей з приміщення. Слід накрити меблі і прибрати текстиль, який може потім торкатися до шкіри. Винести харчові продукти. По можливості відсуньте меблі від стін і кутів, щоб максимально звільнити всі важкодоступні місця і виявити вогнище розмноження тарганів. У Дихлофоса дуже сильний запах, тому краще відкрити вікна.

Скільки вивітрюється?

Перед обробкою краще всього відразу відкрити вікна в приміщенні, так як їдкий запах може викликати миттєву головний біль. Вивітрюється оброблене приміщення протягом 2-3 годин при повністю відкритому вікні, повний розпад хімікатів може доходити тижня.

Правила безпеки при роботі з Дихлофосом

Важливо використовувати гумові рукавички і маску-респіратор. Уникайте потрапляння на очі і продукти харчування. Розпиляти на відстані 20-30 сантиметрів і на витягнутій руці, в цьому випадку виходить мінімальне потрапляння на одяг і обличчя.

Що робити при отруєнні?

При отруєнні необхідно вийти з приміщення на свіже повітря. Якщо отрути, що потрапили всередину організму, необхідно викликати блювоту і через кілька годин випити проносне, щоб вивести з організму потрапили отрути. У разі попадання на слизову оболонку очей необхідно промити очі холодною водою. Не заходити у оброблене приміщення кілька годин, поки засіб не припинить свою дію.

Зазвичай, якщо сталося отруєння, людина приходить в повну норму протягом 3 днів, навіть якщо не приймати додаткової першої допомоги. Але чекати поки само все пройде не варто, якщо симптоми отруєння тривають протягом декількох годин, слід звернутися до лікаря за допомогою.

Плюси і мінуси Дихлофоса

Плюси

Активно бореться і знищує комах швидко і надовго. В тому числі склад діє на личинки тарганів. Перевірена і загальнодоступне засіб боротьби проти комах. Одного балона вистачає на обробку приміщення площею до 70 квадратних метрів. Не залишає слідів на завданих поверхнях. Завдяки розпиленню досягає важкодоступні місця, де можуть ховатися шкідники.

Мінуси

Їдкий запах змушує відчувати дискомфорт при обробці. Також може бути причиною головних болів і отруєння. Після обробки необхідно залишити приміщення мінімум на 1 годину. У самих комах, особливо у тарганів з часом виробляється імунітет, що згодом може бути неефективним способом боротьби з їх знищенням і виведенням.

Відгуки покупців

Дихлофос по своїй властивості лідер на ринку у боротьбі від тарганів. Ціна і якість повністю задовольняють споживачів поряд з конкурентами. Багато споживачі дають рекомендації і продовжують використовувати засіб по мірі необхідності. Відзначають швидкий ефект і тривалий відсутність комах в будинку.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками