Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Зміст
 1. Принцип роботи ультразвукових відлякувачів
 2. Види
 3. Ультразвукові
 4. Магнітно-резонансні
 5. Электрофумигаторы і аквафумигаторы
 6. Поради щодо вибору відповідної моделі
 7. Як правильно встановлювати і застосовувати електронні відлякувачі
 8. Наскільки ефективні відлякувачі
 9. Причини неефективності апарату від тарганів
 10. Переваги та недоліки електронних відлякувачів
 11. Універсальні відлякувачі гризунів і комах
 12. Російський відлякувач «ГРАД А-1000 ПРО»
 13. Бельгійський ультразвуковий відлякувач «Weitech WK600»
 14. Популярні марки відлякувачів та їх технічні характеристики
 15. Ультразвуковий відлякувач тарганів «Тайфун ЛЗ 500»
 16. Відлякувач тарганів «Торнадо»
 17. Відлякувач тарганів «ЭкоСнайпер AR 120»
 18. Відлякувач тарганів Pest Reject
 19. Відлякувач «Банзай LS 927»
 20. Ixus KY 6182
 21. Zenet XJ 90
 22. Air Comfort XJ 90
 23. Weitech BK 240
 24. Ультразвуковий відлякувач тарганів своїми руками
 25. Використання приладу для профілактики від тарганів

Таргани — рознощики різних небезпечних захворювань та інфекцій. Вони створюють бруд, псують продукти і можуть викликати алергію. В антисанітарних умовах паразити починають розмножуватися ще більше і швидше. Існує величезна кількість ефективних методів боротьби з шкідниками.

Принцип роботи ультразвукових відлякувачів

Апарат підключається до джерела живлення, обробляє імпульси потрібної частоти, високі частоти впливають на нервову систему паразитів. Комахою некомфортно існувати в таких умовах, і їх чисельність значно знижується.

e129666a4da5c9b8f61100d1f243952e Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Види

Прилади, які відлякують тарганів, відрізняються універсальністю, параметрами, властивостями, принципом роботи і радіусом дії.

Ультразвукові

Прилад за допомогою ультразвуку не вбиває, а відлякує тарганів. Хвилі поширюються досить далеко. Тільки при великій частоті таргани залишають середовище проживання. Подібні пристрої не мають негативного впливу на організм людини і домашніх вихованців.

Магнітно-резонансні

Пристрої випромінюють електромагнітні хвилі невисокої частоти. Це змушує комах змінювати місце проживання. Безпека відлякувача безпосередньо залежить від його потужності. Пристрої, що випускають маленькі частоти, малопродуктивні: прилади лише відлякують шкідників, не вбиваючи їх, але зате не завдають шкоди людям і тваринам. Промислові магнітно-резонансні відлякувачі вважаються більш ефективними, але вони погано впливають на організм людини.

99047c9d5c04182811d223c301f15b9a Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Электрофумигаторы і аквафумигаторы

Электрофумигаторы проти тарганів виглядають так само, як і їхні аналоги проти комарів. Для роботи пристрою використовуються спеціальні таблетки, які при нагріванні виділяють специфічний запах. Аромат поширюється по всій кімнаті і відлякує шкідників.

Аквафумигаторы вважаються досить сильним і універсальним засобом. Пристрій підключається до розетки, разом з водою виділяється речовина, яка відлякує і отруює тарганів.
Порівняно з іншими приладами апарати мають невелику вартість, зручні у використанні, досить ефективні. Мінуси: речовина може мати неприємний запах і нашкодити здоров’ю.

b06cffccc3371f5cfb34232d3cfc34f7 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Поради щодо вибору відповідної моделі

Ринок переповнений різними типами відлякувачів. Практика показує, що не всі пропоновані моделі справляються зі своїм завданням. Високоефективні відлякувачі коштують дорожче і позбавляють від шкідників. А сумнівні, з низькою вартістю, що не можуть відлякати навіть комарів, що вже говорити про тарганів. У зв’язку з цим варто дотримуватися певних порад при виборі потрібної моделі:

 1. Якщо мешканці будинку або квартири купують дорогий і без сумнівів потужний прилад, то залишатися вдома під час його дії (приблизно 4 тижні) небезпечно. Кращим рішенням буде з’їхати з житлової площі.
 2. Бувають апарати, чия дія поширюється не більше ніж на квадратний метр. Такі пристрої краще використовувати в приміщеннях, де не живуть люди, або на вулиці. Допускається розміщувати кілька відлякувачів в одну кімнату, які діють на відстані до п’ятдесяти квадратних метрів.
 3. Необхідно ретельно підібрати тип живлення. Якщо ви вирушили в подорож, знаходитесь на відкритому повітрі, то краще використовувати відлякувач на батарейках. Вдома рекомендується використовувати спосіб живлення від мережі.
 4. Щоб помилково не наткнутися на фальшивку, краще всього купувати прилад в спеціалізованих і перевірених магазинах.
 5. При покупці слід звернути увагу на радіус дії відлякувача. Пристрій не здатне впливати на паразитів через перешкоди (меблі, стіни, килими).

60889feda3a072a23888f4549fe9c3e5 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Як правильно встановлювати і застосовувати електронні відлякувачі

Ефективність роботи відлякувача безпосередньо залежить від вміння правильно розмістити і застосувати. Для цього існує деякі правила, яких треба дотримуватися:

 1. Бажано використовувати кілька відлякувачів в один час. Це напевно допоможе позбутися від великої кількості паразитів. В кожну кімнату дозволяється помістити по одному апарату.
 2. Щоб пристрій захоплювало велику площу, слід розташувати його на висоті 1 м і тільки в вертикальному положенні.
 3. З-за перешкод у кімнаті ефективність ультразвукового відлякувача знижується. Рішення цієї проблеми — помістити в кімнату кілька пристроїв.
 4. Після установки приладу обов’язково стежать за станом знаходяться поблизу. Якщо дія апарату негативно впливає на них, то краще від його застосування утриматися і вибрати інший спосіб боротьби з паразитами.
 5. Якщо обладнання має якісь пошкодження або працює неправильно, то його слід віддати в ремонт. Не дозволяється використовувати пошкоджений апарат.
 6. Разом з відлякувачем допускається застосовувати й інші способи, щоб позбутися від тарганів.
 7. Фахівці вважають, що ультразвук не дає миттєвого результату. В ідеалі відлякувач повинен працювати близько місяця.
 8. Апарат не можна відключати від мережі навіть на невеликий час, інакше таргани повернуться.
 9. Після установки приладу необхідно стежити за її температурою. Не можна допускати перегріву або надмірного охолодження.

Наскільки ефективні відлякувачі

Досі не існує єдиної думки про те, які результати застосування відлякувачів тарганів. Хтось вважає, що засіб погано справляється з поставленою метою і негативно впливає на здоров’я власників, а хтось захоплюється його роботою і вважає, що воно дійсно допомагає.

З давніх пір ведеться боротьба з паразитами. Використовуються хімічні та отруйні речовини, але це вкрай небезпечний спосіб. Електричний відлякувач легкий у використанні, не викликає ніяких турбот і менш небезпечний. Прилади видають звук на високій частоті від 18 кГц. Тварини і люди не здатні сприймати таку частоту, зате шкідливі комахи піддаються його впливу. Фумігатори найкраще відганяють тарганів, якщо застосовуються звукові хвилі різної частоти.

Причини неефективності апарату від тарганів

Вчені проводили різні експерименти і з’ясували спосіб спілкування комах — за допомогою ультразвукових сигналів. Найчастіше таким способом спілкуються комарі. Таргани менш чутливі до такого типу відлякувачів. Дослідження показало, що дорослі особини при впливі ультразвуку дійсно залишають середовище проживання, але молодих це не так сильно лякає. Однак не можна стверджувати, що відлякувач абсолютно неефективний. Непродуктивність приладу може бути пов’язана з деякими причинами:

 1. Обладнання неправильно підібрано. Перед покупкою уважно вивчіть площа квартири або будинку. На основі цих відомостей выберают відлякувач, підходящий для житлової площі.
 2. Невірно встановлений апарат. Ультразвук не проходить через стіни та інші перешкоди. Також звукові частоти відбиваються від твердої поверхні і поглинаються м’якими предметами.
 3. Заощадили на якості і придбали дешевий відлякувач невідомого бренду, не викликає жодної довіри.
 4. Неуважність. Якщо батарея розряджена, прилад перестає посилати ультразвук і стає абсолютно марним.

Відлякувач тарганів дає хороший результат, якщо дотримуватися інструкції та рекомендацій виробника. Якісний відлякувач можна придбати від 900 до 7000 рублів. Поспілкуйтеся з фахівцями, якщо при виборі виникнуть труднощі.

Переваги та недоліки електронних відлякувачів

Позитивні сторони:

 • найчастіше працює тихо;
 • безпечний для тварин і людей;
 • великий асортимент;
 • пристрій працює на відстані;
 • використовується кілька разів.

Негативні сторони:

 • може погано позначитися на гризунах і дрібних тварин;
 • висока вартість;
 • неприємний запах.

50e300c67fdbb510f8d1d659cf4a7529 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Універсальні відлякувачі гризунів і комах

Відлякувачі такого роду допоможуть позбутися від різного типу шкідників. Їх застосовують як на виробництві, так і в побуті.

Російський відлякувач «ГРАД А-1000 ПРО»

Універсально пристрій, який має 4 режиму роботи (проти тарганів, комарів, мала потужність і висока). Радіус дії складає до 1000 квадратних метрів. Відлякувач можна використовувати в різних приміщеннях (як в житлових місцях, так і на виробництві). Бажаний результат з’являється протягом 2 тижнів. Пристрій не перегрівається.

a2d5ba05f2db0c4d3917da6fc631fc58 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Бельгійський ультразвуковий відлякувач «Weitech WK600»

Потужне професійне засіб проти гризунів і комах. Weitech WK-0600 радять використовувати для підприємств, на складах, магазинах і т. д. Також можна застосовувати для житлових площ, але при відсутності тварин і людей. Потужність приладу підтвердили лабораторні дослідження. Модель може працювати в декількох режимах. Є можливість регулювати діапазон і рівень сигналу. Коли в приміщенні хтось є, прилад можна переводити в «тихий режим».

966ec7c361dd545c7c4bc71aeb0767ec Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Популярні марки відлякувачів та їх технічні характеристики

Ультразвуковий відлякувач тарганів «Тайфун ЛЗ 500»

Російський бренд займається розробкою апаратів «Тайфун». Охоплена площа відлякувача 80 кв. метрів. Перевагою вважається довгий кабель. Добре справляється з перепадами напруги і стабільний до механічних навантажень. За зовнішнім виглядом нічим не відрізняється від інших електричних відлякувачів. Потужність 4 Вт. Тип живлення від мережі.

f3357d24e72a9f7673a6f560a0f3231f Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Відлякувач тарганів «Торнадо»

«Торнадо» — одна з найвідоміших марок у Росії. Відлякувач тарганів «Торнадо» протестований і справляється зі своїм призначенням. Ніяких особливостей по зовнішньому вигляді немає. Працює стабільно, ефективно і змінює частоту 20 кГц кожні 1-5 хвилин. Маса не більше 120 р. Споживана потужність 10 Вт. Охоплення 50 кв. м.

d047e6304305507016823a0646adf4b9 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Відлякувач тарганів «ЭкоСнайпер AR 120»

Випромінює ультразвукові та електромагнітні хвилі. Засіб дозволяє позбутися багатьох видів комах (мурахи, блохи, мошки, комарі, клеї тощо). Прилад працює на частоті від 23 до 28 кГц. Єдиний мінус – пристрій гучне. Площа впливу до 80 кв. м. Споживана енергія 6 Вт.

321f5f95b40dd73168957893f0328ef1 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Відлякувач тарганів Pest Reject

Для людей апарат не представляє небезпеки. Працює від мережі 220 Вольт. Вага 95 р. Охоплення 200 квадратних метрів. Корпус зроблений з пластику і має підсвічування. Пристрій не вбиває тарганів, а відлякує їх. Поширює як електромагнітні, так і ультразвукові хвилі. Судячи з відгуків, прилад малоефективний.

9e4300bd39d507686694551c75d3ca12 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Відлякувач «Банзай LS 927»

Прилад досить потужний, щоб відлякати тарганів, отримав чимало схвальних відгуків. Підключається безпосередньо до мережі. Зона дії до 200 кв. м. Випромінює частоти 18-70 кГц. Працює шумно. Результат з’являється через 3 або 4 тижні. Перебувати поруч з таким пристроєм небезпечно. Вага 170 р.

5324eadae2492d49329fe1666d1df747 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Ixus KY 6182

Прилад випромінює ультразвук, охоплюваний простір — 80 квадратних метрів. Підключається до розетки. За технічними характеристиками практично не відрізняється від попередніх моделей. Має низьку вартість і легка вага. Прилад можна встановлювати як в житлових приміщеннях, так і на виробництві. Потужність 90 дБ. Вважається не дуже ефективним.

e431b0c92b22054ded4ea6253a289414 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Zenet XJ 90

Прилад з’явився нещодавно, бореться з паразитами, не надаючи поганого впливу на здоров’я власників будинку і вихованців. Працює безшумно, споживає не більше одного вата. В прилад вбудовано лампа, яку можна використовувати в якості підсвічування вночі. Вага 120 р. Фахівці заявляють, що пристрій вкрай рідко ламається. Тип живлення — від мережі. Зона дії до 80 кв. м.

f43b5ad59c6460a6838a2dac2d254701 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Air Comfort XJ 90

Пристрій перевірене і добре відганяє комах. Виділяються речовини, які поширюються до 40 квадратних метрів, абсолютно безпечні. Прилад споживає не більше одного Ватт. Також апарат випромінює світло і його можна використовувати як нічник. Тип живлення — від мережі. Вага 225 р.

ffe29359519f74b659021aae9a380cd1 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Weitech BK 240

Пристрій очистити територію від тарганів за 10 днів безперервної роботи. Для хорошої роботи розміщують на висоті. Поширює дію на 60 квадратних метрів. Тип живлення – 4 батарейки «З». Працює без перерви 90 днів. Частота до 45 кГц. Вага 162 р.

2795ce87eb2601aa0860fd2b6ec23f63 Допомагають відлякувачі позбутися тарганів?

Ультразвуковий відлякувач тарганів своїми руками

Цілком ймовірно зробити відлякувач своїми руками. Впоратися з цим завданням зможе не кожен. Необхідно мати певні навички в пайку і знати техніку безпеки. Потрібні деталі набувають на спеціалізованому ринку (резистори, пьезоизлучатель, діод, перемикач, транзистори і конденсатори). Потрібно схема, за якою треба збирати пристрій (можна знайти на просторах інтернету).

Використання приладу для профілактики від тарганів

Відлякувач рекомендують використовувати в якості профілактичного засобу, особливо якщо раніше в будинку вже були таргани. Досить застосувати прилад раз в півроку чи рік. З’являється ідеальна можливість включити пристрій, якщо мешканці їдуть не менше ніж на 10 днів. Бажано задіяти його в комплекті з іншими засобами. Наприклад, регулярно прибирати і підтримувати будинок у чистоті.

Сучасне ефективне обладнання на відміну від хімічних засобів не представляє небезпеки для людини. Необхідно враховувати параметри, властивості і характеристики приладів, щоб напевно знати, який краще і більше всього підійде для вашого будинку.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками