Дзвіночок з бісеру майстер-клас, дзвіночок з бісеру, майстер-клас по плетінню дзвіночка з бісеру

kolokolchik iz bisera master klass, kolokolchik iz bisera, master klass po pleteniyu kolokolchika iz bisera333 Дзвіночок з бісеру майстер клас, дзвіночок з бісеру, майстер клас по плетінню дзвіночка з бісеру

Бісероплетіння – відмінний спосіб оживити свій гардероб і інтер’єр: на пальто або жакет з бусинок і страз забабахати чудову брошка, а для комплекту до неї браслет або сережки, зробити прикрасу на ялинку — різдвяний візерунковий дзвін з бісеру, а кімнату прикрасити оригінальним бонсай, або сплести бісерний квітка в горщику.

Квіточки, створені своїми руками, виглядають досить оригінально. Чого тільки не роблять у найрізноманітніших техніках для рукоділля: трояндочки і лілії, гербери і маки, волошки і фиалочки. Зараз ми розберемо наш повний майстер-клас для новачків по створенню дзвіночка з бісеру. Він створюється дуже легко, і, освоївши механізм процесу роботи, ви з легкістю зможете виготовляти цілий букетик цих чудових польових квіток.

Дзвоники різного бісеру, майстер-клас

Отже, спеціально для початківців — докладний мк. Підготуємо дрібний бісер різних відтінків, тоненький дріт, тому що в’язання на дроті краще тримає форму ніж на волосіні, і кусачки. Також нам знадобиться наступне:

 • Спеціальна стрічка або нитки муліне.
 • Пінцет і ваза для готових квіток.

На отрезочек 30-сантиметрової дроту потрібно набрати бісер на довжину десь три см — залежно від величини самих намистинок, їх буде від п’ятнадцяти до двадцяти штук.

Звернемо петлю і трохи перекрутимо дріт, а потім нею ж зробимо ще дві таких же петельки.

Це і будуть тичинки дзвоника. Стиснемо і витягнемо їх вгору, а решта внизу вільні кінчики дроту закрутимо між собою.

kolokolchik iz bisera master klass, kolokolchik iz bisera, master klass po pleteniyu kolokolchika iz bisera334 Дзвіночок з бісеру майстер клас, дзвіночок з бісеру, майстер клас по плетінню дзвіночка з бісеруЗастосовуючи спосіб паралельного плетіння, зробимо перший пелюстка. Спочатку, потрібно нанизувати на середину довгої дроту одну бісеринку (це буде наш перший рядок), а потім ще дві, які треба просмикнути другий кінчик дроту. Потягнемо кінці дроту в різні прихильник і затягнемо — це буде другий рядок. Після цього плетемо рядами, продевая дротик крізь бісеринки в ряду. Всього за схемою буде п’ятнадцять рядків, при цьому лепесточек розширюємо до центру.

На рівні між 5 і 6 поруч зверху приплетем до першого пелюсточці другий.

Таким же методом зробимо третій і четвертий пелюстка дзвоника.

Останній, п’ятий пелюстка, приплетем до першого, замикаючи квіточку. Кінчики дроту опускаємо вниз, поступово створюючи стебло.

Вставимо тичинки в отвір у денці квіточки. Якщо вони стали дуже короткими, можете насадити на дріт в нижній частині допоміжні намистини.

Працюючи за схемою нашого плетіння, створюємо чашолистки. Для цього наберемо на дріт вісім бісерін, просмикнемо її у зворотний бік через другу, третю та четверту бісерину і скручуємо з іншим кінцем дроту.

На одному виробі створюємо п’ять чашолистків.

«Одягнемо» їх знизу на квіточку.

Вільні кінчики зволікання протягнемо вниз, переплітаючи їх один з одним.

Способом паралельного плетіння, так само, як і пелюсточки, створюємо вузькі довгі листки дзвоника. Для одного квіточки вистачити одного або двох листочків.

Обмотаємо стебло нашої зеленою стрічкою. Її можна замінити і нитками муліне.

Як бачите, з бісеру можна зробити цілий букетик дзвіночків.

Приклади дзвіночків дивимося в галереї, щоб дізнатися, як вони робляться — шукаємо відео мк в інтернеті.

Галерея: дзвіночок з бісеру (25 фото)

Як створити проліски з бісеру, майстер-клас

Для створення букетика пролісків ми так само можна застосувати спосіб паралельного плетіння.

Механізм цієї техніки дуже простий: наберемо на один кінчик дроту 3 бісеринки і проводимо інший кінчик дроту дві крайні намистини. Зверніть увагу на те, щоб кінчики зволікання були однієї довжини. Далі, на перший кінчик наберемо три намистини і проводимо другий кінчик крізь них і так далі. Закінчуючи елемент, знову зменшуємо кількість бісеринок.

Пелюсточки проліска з бісеру, майстер-клас

Пелюстки створюються наступним способом:

 • Відріжемо десь 50 сантиметрів дроту.
 • У першому рядку наберемо одну салатову бісерину і розкладемо її в центрі дроту.
 • У другому ряду на один кінчик деталі, наберемо дві салатові бісеринки і проходимо через них іншим кінчиком зволікання.
 • Підтягнемо деталь, щоб бісеріни вляглися щільно і рівно.
 • kolokolchik iz bisera master klass, kolokolchik iz bisera, master klass po pleteniyu kolokolchika iz bisera335 Дзвіночок з бісеру майстер клас, дзвіночок з бісеру, майстер клас по плетінню дзвіночка з бісеруУ третьому рядку, на один кінчик деталі наберемо одну білу бісерину, одну салатову і ще раз одну білу, потім пройдемо через них іншим кінцем вироби.
 • Четвертий і інші ряди створюємо білим бісером паралельним плетінням за спеціальною схемою.
 • Три передостанніх рядка робимо салатовими бисеринами. Дротик під лепесточком скрутимо.
 • Другий лепесточек зробимо так само, як і перший, але сплітаючи внизу пелюстки перші салатові бісеринки, проведемо один робочий кінчик дроту за бічну частину в такому ж ряду вже готового створеного пелюстки, наберемо дві зелені бісеріни і проходимо іншим кінцем дроту через них.
 • Підтягнувши перші ряди пелюсточки, потім знову пропустимо дротик за хатину першого пелюсточку в новому рядку, насадим одну зелену бісерину на один кінчик робочої зволікання, іншим пройдемо через неї.
 • Скрутимо зволікання під новим лепесточком. Вийшло, що ми приєднали другу деталь до першої.
 • Третій пелюстка робимо так само, як і другий, але внизу будемо приплітати його до 2 попереднім лепесточкам, тобто один робочий кінчик дроту зацепим за перший пелюстка, а інший кінчик робочої дроту за другий пелюстка.
 • Далі наберемо дві салатові бісеріни, пройдемо через них, далі, знову чіпляємося за бічні прихильник перших пелюсток, наберемо одну салатову бісерину. Дріт під пелюсткою скрутимо.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками