Ефективність засобів Комбат від тарганів

Багато виробники все частіше розробляють нові засоби і пастки від тарганів. Але, безперечно, головною на ринку інсектицидів є фірма «Комбат». Кошти від цього виробника без зусиль справляються з різними видами комах. Вони дуже ефективні і практичні у використанні.

Механізм дії Комбата на тарганів

Інсектициди знищують переважно прусаків. Швидкість дії хімічних речовин на клопів і інших комах значно нижче. Це обумовлено декількома причинами. По-перше, прусаки всеїдні, тому за дуже короткий час отрути вражають практично весь їх кишковий тракт. По-друге, препарати фірми «Комбат» здатні надавати додаткове контактна дія на шкідників.

5c2910e091ae58ac453485a7d3b40148 Ефективність засобів Комбат від тарганів

Основним летальним ефектом впливу на паразита є блокування нервових імпульсів, що проходять по волокнах периферичної системи таргана. Простіше кажучи, засіб паралізує таргана, потрапляючи на його панцир і лапки. Але перед цим деякий час комаха здатна пересуватися і встигає заразити практично всіх мешканців гнізда.

Склад та діюча речовина препаратів серії «Комбат»

Компанія пропонує цілу лінійку інсектицидних засобів, які відрізняються не тільки формою випуску, але і якісними характеристиками.

Аерозольні препарати в своїй основі має цифенотрин. Кожен з речовин цієї лінійки має свої активні компоненти. До складу хімікату у вигляді аерозолю входять пестициди-цифенотрин і имипротрин. Завдяки такій комбінації досягається швидкий результат з максимальною ефективністю.

Спреї складаються з тетраметрина і перметрина, які в поєднанні посилюють свій інсектицидну дію в кілька разів.

Робота пасток заснована насамперед на хімічному з’єднанні гидраметилноне. Причому він повністю нешкідливий для домашніх тварин.

Засіб у формі гелю містить подібний пасток отрута з групи піретроїдів. Головною особливістю цих речовин є здатність руйнуватися під дією повітря, але швидко працювати на знищення в тілі таргана.

Форми випуску засобів Комбат

Весь асортимент інсектицидної продукції представлений аерозольними, гелевими формами і пастками. Будь-який засіб фірми «Комбат» доступно для покупців всіх регіонів нашої країни. Правильний вибір препарату повинен бути заснований на ступені зараженості житлового приміщення, його загальної площі і на багатьох інших факторах.

7a360dd34786b2a2c7cebb36f7ddc7bb Ефективність засобів Комбат від тарганів

Комбат Гель від тарганів

Подібна форма випуску відмінно зарекомендувала себе на ринку отрут. Перевага використання гелів має кілька причин:

 • Комбінація декількох інсектицидів, яка забезпечує максимальний ефект, не викликаючи звикання у тарганів.
 • З моменту нанесення його робота триває протягом дев’яти місяців!
 • Зручна фасовка (у вигляді шприців) забезпечує нанесення гелю навіть в самих важкодоступних місцях.
 • Гель наноситься дуже економно (пунктирною лінією з відстанню в два сантиметри між штрихами).

Важливим аспектом слід виділити наступне, доступ до місць нанесення повинен бути суворо обмежений для маленьких дітей і домашніх улюбленців. Необхідно пам’ятати, що це отрута і пробувати його на смак» неприпустимо.

32dcb9dc6d1b8422addec80ef720896b Ефективність засобів Комбат від тарганів

Пастка для комах Комбат Супербайт

Це засіб добре підходить для використання у великих приміщеннях. Пастки викликають неперервну ланцюгову реакцію, для знищення тарганів. Всередині контейнера знаходиться таблетка з хімікатом. Вона при зіткненні з тілом і кишечником комахи моментально починає своє інсектицидну дію. Після невеликого «світлого проміжку», в момент якого тарган заражає інших мешканців гнізда, він гине. Пастка «Комбат» вважається високоефективним засобом масового знищення шкідників за короткий термін.

d40b24e4f2043a6a30e495f4359d2ef5 Ефективність засобів Комбат від тарганів

Аерозоль, спрей Комбат від тарганів

Кошти у вигляді спреїв від компанії «Комбат» призначаються для всіх видів комах, будь то таргани, клопи або навіть мурахи.

Завдяки аерозольній дрібнодисперсного формі кошти можна розпорошувати його в будь-які місця, причому змінюючи напрямок потоку або обмежуючи область розпилення спеціальними гнучкими насадками.

Важливо відзначити кілька неприємних моментів при використанні аерозолів. По-перше, це знищення тільки дорослих особин. А, по-друге, обробка повинна проводитися в абсолютно порожньому приміщенні без тварин та дітей.

Аерозоль Combat Super Spray

Компанія «Комбат» пропонує своїм клієнтам два види аерозолів. Це «Комбат Супер Спрей» і «Супер Спрей плюс». Вони працюють щодо відразу кількох видів комах. Випускаються спреї в балонах з золотистим покриттям. Їх обсяги становлять 400 і 500 мл.

Combat Super Spray і Super Spray Plus дуже практичні і економні. Досить одноразово обробити приміщення розпилюються отрутою і повністю позбутися всіх шкідників. Як згадувалося вище, ці спреї знищують тільки дорослих особин, не впливаючи на їх личинки, тому доведеться через деякий час проводити повторну обробку приміщення. До складу аерозолів входять перитроиды, які дуже токсичні для людини і тварин, тому використовувати ці засоби треба з суворим дотриманням правил безпеки.

3dfc8cfa85124a1d9a3d936c8a4a202c Ефективність засобів Комбат від тарганів

Аерозоль Combat Multi Spray

На відміну від попереднього виду аерозолю Мульти Спрей має спектр дії набагато ширше і коштує набагато дешевше. У нього приємний лимонний запах. Звичайно, в порівнянні з Super Sprey він значно слабше і має короткочасну дію. Він швидше присипляє прусаків на кілька годин, ніж вбиває їх. Але в плані токсичності він набагато безпечніший.

Який препарат вибрати?

Пріоритет у виборі конкретного засобу віддається в залежності від деяких причин: загальної площі приміщення, безпеки, кількості шкідників. Аерозольна форма використовується для досягнення швидкого результату, але вони володіють високою токсичною дією. Гелі мають більш тривалим результатом. Пастки від тарганів незважаючи на свою безпеку, має низьку результативність і коштують набагато дорожче інших засобів.

Важливо при виборі інсектициду вибирати ту форму, яка підійде вам з точки зору практичності та безпеки.

Середня ціна засоби Комбат

Останнім часом труднощів з придбанням отруйних засобів від комах немає. Середня ціна інсектицидів залежить від форми випуску препарату. Вартість аерозолю варіює від 350 до 500 рублів. Пастки від тарганів коштують близько 300 рублів і вище. А гель можна придбати за 150-250 рублів. При великій площі приміщення краще комбінувати декілька засобів «Комбат» в різних формах випуску.

Робота кошти в комплексі

Поєднання кількох препаратів різних видів дозволяє досягти максимального результату за короткий час. Відмінно зарекомендувала себе комбінація гелю, аерозолю і пастки в одномоментному використанні. Завдяки цьому, досягається масове знищення тарганів, тривале дію з профілактичною метою.

Як відрізнити підробку від оригіналу?

Як правило, великі виробники завжди мають ризик підробок своїх товарів. Компанія «Комбат» не виняток. Необхідно знати, як правильно відрізнити фірмову продукцію від підробки:

 • Наявність сертифікату якості препаратів.
 • Упаковка повинна мати чіткі написи.
 • Наявність голограми і марки ідентифікації.
 • Продаж в надійних і перевірених торгових місцях.
 • Відповідність середньої вартості на ринку.

Будьте пильні і не купуйте Комбат «з рук» або за підозріло низькими розцінками!

Інструкція по застосуванню (гелю, пасток, спрею)

Кожна з форм випуску застосовується згідно інструкції. Тільки таким чином можливе досягнення найбільшої ефективності. Перед проведенням дезінсекції бажано прибрати приміщення, всі продукти харчування закрити плівкою або заховати в холодильник. Речовина наноситься (розпорошується) безпосередньо в місцях найбільшого скупчення тарганів.

Інструкція по застосуванню аерозолю:

 • Вікна, двері та вентиляційні решітки закриваються для виключення передчасного падіння концентрації діючої речовини.
 • Аерозоль розпилюють в 20 см від поверхонь, які потребують обробки.
 • На час робіт органи дихання закриваються респіратором або марлевою пов’язкою.
 • 20 хвилин після обробки приміщення тримається закритим, потім ретельно провітрюється.
 • При необхідності обробку повторюють через місяць.

Інструкція по застосуванню пастки:

 • Розкладаються в місцях скупчення тарганів.
 • Замінюються при необхідності на свіжі.

Використання гелю:

 • Наноситься пунктиром (з відстанню 2 см) уздовж плінтусів, увага приділяється областях під раковиною, шафами.
 • У разі потрапляння на шкіру рук змивається великою кількістю води з милом.
 • Повторна обробка при необхідності проводиться через півтора місяці.

Безпека використання

Різні засоби «Комбат» малотоксичні для людей і тварин. Але все ж таки слід уникати потрапляння його на слизові оболонки і шкіру, для цього використовувати спеціальні засоби захисту при нанесенні. Людям, страждаючим захворюваннями верхніх дихальних шляхів, не слід використовувати аерозольні форми.

Достоїнства і недоліки, ефективність

Як і інші засоби від тарганів препарати фірми «Комбат» мають ряд позитивних і негативних якостей.

Переваги:

 • Всі види засобів володіють високою якістю і максимально ефективністю.
 • Всі форми випуску дуже зручно використовувати.
 • Використання оптимальних обсягів препарату в упаковці для обробки всієї квартири.

З недоліків можна виділити високу вартість.

Запобіжні заходи

Як вже згадувалося раніше при роботі з отрутами треба дотримуватися певних правил безпеки. Робота повинна здійснюватися тільки із захистом рук рукавичками. Після обробка ретельно промивати руки з милом. Зберігати кошти в захищених від дітей і домашніх улюбленців місцях.

Небезпечний «Комбат» для тварин?

Компанія використовує тільки високотехнологічні, якісні та сучасні елементи. Всі речовини безпечні для дітей і домашніх тварин.

В цілому можна сказати, що засіб «Комбат» від тарганів, за відгуками, досить ефективно і зручно в застосуванні.

Не дивно, що сьогодні ринок переповнений пропозиціями засобів, які допоможуть назавжди позбутися від цих шкідливих паразитів. Одне з таких пропозицій — препарати компанії «Комбат», які потурбувалися про широку лінійку своєї продукції. Тепер можна сміливо сказати «ні» нав’язливим прусакам та іншим хрущам!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками