Фенечки з муліне 🥝 схеми плетіння браслетів для початківців, як сплести фенечку руками, фото

fenechki iz muline 🥝 skhemy pleteniya brasletov dlya nachinayushhikh, kak splesti fenechku rukami, foto181 Фенечки з муліне 🥝 схеми плетіння браслетів для початківців, як сплести фенечку руками, фотоФенечка – корисне і універсальний виріб, а головне – легкий у виготовленні. Для того, щоб її виготовити, не треба володіти прекрасним дарунком чи нереальними здібностями. Вам буде потрібно тільки трошки вільного часу і сил. Якщо ви все-таки зацікавлені плетінням фенечок, радимо звернути увагу на схеми фенечок прямого плетіння. Такий метод дозволить отримати зображення на самому браслетику у формі букв алфавіту, цифр, тварин або інших узорів. Є багато видів фенечок прямого плетіння: фенечки з іменами, логотипами, зображеннями і т. д.

Можна зробити парні браслети для закоханих, можна в’язати іменні написи. Можна райдужні, а можна – чорно-білі. Для дитини – красиві новорічні. Розміри будь-які – від вузеньких в ниточку, до широких у всі зап’ясті. А навчитися можна не виходячи з дому – в інтернеті онлайн. У нашій статті знайдуться і інструкції для початківців, і картинки готових робіт у галереї.

Пряме плетіння

Приклад прямого плетіння буде показаний на букву «Н». Найчастіше для такого плетива береться мінімум два кольори, один з яких вважається фоном головного малюнка. Саме фон фенечки створюється однією ниткою, тому її довжина повинна бути, набагато більше інших ниток.

Таким методом колір фону виконується провідною ниткою, якої і обплітають все інше. При цьому, коли доводиться створювати безпосередньо малюнок, вузли малюнка повинні бути зав’язані в іншу сторону, як би обв’язуючи нитку фону. Це робиться для того, щоб ви могли продовжувати свою роботу.

Далі ми розберемо, як виготовляти фенечки прямим плетінням з нитками різних кольорів (більше двох). Плетіння буде виконуватися за схемою, яку ви побачите нижче.

Схема плетіння

 • fenechki iz muline 🥝 skhemy pleteniya brasletov dlya nachinayushhikh, kak splesti fenechku rukami, foto182 Фенечки з муліне 🥝 схеми плетіння браслетів для початківців, як сплести фенечку руками, фотоТак як створюються фенечки прямим плетінням боком, кількість ниток залежить від кількості бічних квадратів у схемі. В нашому випадку, вийде 15 квадратиків, значить, нам буде потрібно 15 ниток для виготовлення основи. Для наочності беремо 15 ниток темно та світло-зеленого відтінку.
 • Звернемо увагу, що фон фенечки білого кольору, значить, для фонової нитки потрібно взяти білу нитку, досить хорошою довжини.
 • Для комфортного плетіння нитки найкраще зафіксувати всі скотчем.
 • Почнемо роботу з застосуванням двох ниток: білої і крайній лівій зеленого відтінку. Всі інші нитки можна на час відсувати вбік, щоб не заважали в процесі роботи.
 • Так як за схемою перший квадрат білого кольору, загорнемо нитку білого кольору на зелену, створюючи петлю.
 • Створюємо сайт.
 • Затягнемо його таким чином, щоб нитки не вилізли зі скотчу.
 • Просмикнемо ще раз таке діло, щоб створити повний вузол з двох вузликів.
 • Такі маніпуляції будуть виконуватися знову з першою ниткою і наступної зеленої.
 • Виконуємо знову всі необхідні дії, щоб зав’язати вузол на другої нитки зеленого кольору.
 • Таким методом пров’язуємо весь перший рядок білого кольору.
 • Далі, візьмемо знову нитку білого кольору і почнемо плести вузлики з крайньої правої нитки зеленого відтінку.
 • Подивимося на схему, у другому ряду з другого вузла з’являється рожевий колір, значить, в нашому випадку, фонової частиною стає, нова нитка рожевого кольору.
 • Білу нитку відсунемо вбік, робота проводиться ниткою рожевого кольору.
 • Створюємо рожеву петельку.
 • Дістаємо нитку з нашої петлі.
 • Створюємо і затягуємо рожевий вузлик, як ми робили раніше з білою ниткою.
 • Дивлячись на схему, проплетаем стільки рожевих вузлів, скільки вказано в схемі.
 • Під річчю протягнемо нитку білого кольору, і завяжем білий вузол, як виписано на схемі.
 • Розгортаємо все і починаємо плести в іншу сторону. При цьому простежимо за схемою і введемо нитка потрібного нам кольору.

Коли принцип роботи стає зрозумілим, можна починати плести більш ускладнене пряме плетіння фенечок з малюнками різних тварин.

Галерея: фенечки прямим плетінням (25 фото)

Плетення двома кольорами муліне

Традиційна схема прямого плетіння виробів з муліне буде розібрана. Завдяки такій схемі, ви зможете дуже просто виготовити двокольорове прикраса.

Спочатку вам потрібно вибрати два кольори. У нашій схемі — це оранжевий і фіолетовий. Опис:

 • fenechki iz muline 🥝 skhemy pleteniya brasletov dlya nachinayushhikh, kak splesti fenechku rukami, foto183 Фенечки з муліне 🥝 схеми плетіння браслетів для початківців, як сплести фенечку руками, фотоПочнемо плести провідною ниткою, у нас це фіолетова частина. Щоб сплести фон, треба нашою головною ниткою обплести всі інші нитки першого ряду. Для того щоб створити сайт, покладіть провідну нитку на сусідню, створивши при цьому цифру чотири. Обплітає так одну нитку два рази і перейдемо до наступної нитки.
 • Якщо ви тільки почали навчатися плетіння з муліне, легше розібратися в техніці за такими схемами: завдяки стрілках на схемі ви без великих зусиль зможете зрозуміти, які вузли і якими нитками плести. Приміром, у першому ряду стрілочки розташовані зліва направо, а значить, треба створити два вузла у формі четвірки. А ось у другому рядку стрілочки розташовані справа наліво. Це означає, що потрібно створювати два вузла, накладаючи провідну нитку на сусідню нитку у формі дзеркальної четвірки.
 • Отже, після того, як ви за схемою створите два рядка, настане пора виготовлення візерунка. Повністю розібравшись зі стрілками на цій схемі, ви легко зможете сплести рядок з вкрапленням іншого кольору. Для цього потрібно буде проплести один рядок провідною ниткою, а потім починаємо обплітати провідну нитку сусідніми частинами. Тобто, спочатку обплітає провідну нитку другий за рахунком ниткою, потім — третій і так далі.

Ось ми і розібралися, як плести прямим плетінням фенечку з двох кольорів. Як ви помітили, нічого складного в прямому плетінні немає. Для спрощення роботи існує генератор схем фенечок прямим плетінням, щоб виготовити конкретний виріб без праці і довгих пошуків.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками