Форма одягу для ляльки, форма одягу для дівчинки своїми руками, одяг бебі бон в натуральну величину

vykrojjka odezhdy dlya kukly, vykrojjka odezhdy dlya devochki svoimi rukami, odezhda bebi bon v naturalnuyu velichinu38 Форма одягу для ляльки, форма одягу для дівчинки своїми руками, одяг бебі бон в натуральну величинуПрогулянки, так необхідні маленькій дитині. У холодну пору року без утепленого одягу йому буде складно! Комбінезон допоможе захистити дитину від пронизливого вітру і прохолодної погоди. Яскравий і світлий він сподобається будь-якій дівчинці і підійде всім лялечок, ростик яких становить від 38 до 42 сантиметрів. Завдяки двом застежечкам «блискавка», які знаходяться на передній частки, комбінезон просто одягається на лялечку. Капюшон міцно затягується по голівці за допомогою фіксаторів. А рукава і штани добре тримаються на ручках і ногах за допомогою гумок.

Комбінезон для ляльки Baby Born

vykrojjka odezhdy dlya kukly, vykrojjka odezhdy dlya devochki svoimi rukami, odezhda bebi bon v naturalnuyu velichinu39 Форма одягу для ляльки, форма одягу для дівчинки своїми руками, одяг бебі бон в натуральну величинуПриблизний час створення комбінезона і шапочки для хлопчика бебі бон (борн) своїми руками: дві години тридцять хвилин.

Матеріали, які будуть потрібні для роботи:

 • Болониевый матеріал 42 на 95 сантиметрів.
 • Шнурок 50 сантиметрів.
 • Кінцевики — дві штуки.
 • Фіксатори — дві штучки.
 • Білизняна резиночка 50 сантиметрів.
 • Нитки під колір.
 • Кравецькі крейда.
 • Сантиметрова стрічка або лінійка.

Знайти та роздрукувати викрійку комбінезона для ляльки Baby Born можна в інтернеті. Для того, щоб габарити викрійки були в повну величину, потрібно у вкладці параметрів прибрати галочку напроти слів «за розміром сторінки». Всі головні шви (крім швів «подгибку») зроблені на відстані одного сантиметра. Опис роботи.

Склеим викрійки за спеціальною схемою.

vykrojjka odezhdy dlya kukly, vykrojjka odezhdy dlya devochki svoimi rukami, odezhda bebi bon v naturalnuyu velichinu40 Форма одягу для ляльки, форма одягу для дівчинки своїми руками, одяг бебі бон в натуральну величинуПеренесемо викрійки комбінезона на матеріал, залишимо припуски один див. у кожного срезика всіх деталей.

 • Деталі: одна — Спина (одна штуки).
 • Бічна частина переду (дві штуки).
 • Головна деталь переду (одна штука).
 • Капюшон (одна частина із згином).
 • Рукав (дві штуки).
 • Нижня частка переду (дві штучки).

Виріжемо допоміжні деталі для викрійки:

Планочка 28 на 5 сантиметрів (дві шт.).

Опис роботи

Складаємо половини блискавки лицьовій сторонкою на лицьові сторони внутрішніх зрізів бічних частин переду, проробляємо шов і шиємо. На лицьову сторону бокових срезиков головної деталі переду накладемо спочатку планочки, складені навпіл виворітного сторонкою всередину, потім блискавку лицьовою стороною вниз, проробляємо шви. Вивернемо блискавки, зробимо строк. На лицьову сторону нижніх срезиков головної деталі накладемо нижні частини переду лицьовій сторонкою вниз, проробляємо шов.

Отогнем нижні частини переду і зробимо строк. Складемо спину і перед лицьовими сторонками всередину, створюємо плечові шви. Ставимо люверси на капюшон по мітках. Робимо виточки на капюшончике. Складемо деталь капюшона лицьовій сторонкою всередину, проробляємо з’єднувальний шов на зрізі зверху.

Подогнем відкритий краєчок капюшона на два сантиметри, робимо шов. На лицьову сторону горла спинки і бічних частин переду накладемо капюшон, лицьової сторонкою всередину, поєднуючи серединку капюшона та спину. Частина капюшона повинна прикривати блискавки.

Створюємо шов.

Вивернемо капюшон, створюємо строк з боку спини і бічних частин переду. На лицьову частину пройми спини і бічних елементів переду накладемо рукав, лицьової сторонкою всередину, поєднавши серединку рукава з плечовим швом, проробляємо сходинку.

Подогнем зріз рукава знизу на 1,5 см, вставимо резиночку завдовжки одинадцять сантиметрів, закріпимо її кінчики шпильками. Складемо детальки рукави, спину і перед лицьовими сторонками всередину, зробимо сходинку на рукаві і створимо бічний шов.

Подогнем зріз низу штанини на 1,5 см., зробимо шов. Вставимо резиночку довжиною чотирнадцять див., закріпимо її кінчики шпильками. Складемо деталі переду і спини лицьовими сторонками всередину, робимо, кроковий шов як можна ближче до срезику (п’ять мм.). Вивернемо комбінезон, подогнем зріз зверху основної частини переду на один сантиметр, створюємо шов. Вставимо шнур, насаджуємо фіксатори і кінцевики. Комбінезон для ляльки Baby Born своїми руками, завершено!

Як зробити пінетки для ляльки своїми руками

vykrojjka odezhdy dlya kukly, vykrojjka odezhdy dlya devochki svoimi rukami, odezhda bebi bon v naturalnuyu velichinu41 Форма одягу для ляльки, форма одягу для дівчинки своїми руками, одяг бебі бон в натуральну величинуМаленьким ніжкам ляльки, як і дитячим, буде вимагатися тепло, яке забезпечується в’язаними речами. Пінетки – важлива частина одягу дитини, адже це взуття. Для в’язання такого взуття знадобляться всього дві речі:

 • Спиці – дві основні і додаткові.
 • Своя пряжа.

Процес буде відбуватися наступним чином:

Наберемо 21 петлю, на спиці, провяжем перший рядок лицьовими петлями.

Знімемо першу петлю, накинемо нитку, провяжем дев’ять особових петельок. Знову перекидаємо нитку, потім одну осіб. петлю і ще один накид. Провяжем дев’ять особових, знову накиньте. Закінчимо ланцюг лицьовій петлею.

Третя лінія створюється лицьової в’язкою, крім накидов. Вони виробляються схрещуванням петельки.

Після знятої першій потрібно зв’язати одну лицьову частину. Накинувши нитка, провяжем дев’ять петельок лицьової в’язкою. Після ще одного накиду вывязываем три петлі. Тепер йде накидывание, дев’ять петельок, новий накид і дві петельки.

Новий рядок складається повністю із спеціальної в’язки.

Шостий рядок почнеться зі знятою першої і двох провязанных петель. В продовження перекидаємо нитку, вывязываем дев’ять петельок. Після нового накиду необхідно пов’язати п’ять петель. Закінчуємо ланцюг накидыванием, дев’ять петельок, перекидання нитки, три петельки.

Наступний непарний рядок створюємо платочної в’язкою.

Знята початкова петля йде далі трьома лицьовими і накидыванием нитки. Після цього слідують незмінні дев’ять петель, накидывание, сім особових петельок. Після перекидання ниток вывязываем дев’ять петель, проводиться накидывание, чотири лицьові.

Нові три рядки пров’язуємо платочної гладдю.

Настав час миска. На одну додаткову спицю перетягуємо тринадцять петельок з початку ланцюга, а на другу – стільки ж з кінця. Нові одинадцять рядів провяжем платочної в’язкої з захопленням однією петельки з кожної додаткової спиці. У підсумку на головній спиці повинно виявитися тридцять три петлі.

Вісім наступних рядків вывязываем платочної в’язкою, які за бажанням можна розбавляти пряжею іншого кольору. Ось і все, ми зробили пінетки своїми руками для ляльки бебі бон. Якщо розібратися в цій темі, то можна зрозуміти, що шити і шити одяг для ляльки не так-то й складно, найчастіше для пупсів шиють взуття і пальто. Пальто для ляльки можна зробити своїми руками за допомогою викрійки і докладного майстер-класу, найголовніше, це почати. Зшиваючи ляльці речі, пам’ятаєте, це дуже порадує вашу дитину. Для ляльки може ще знадобитися боді, куртка, ще кілька речей.

Інші види шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками