Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фото

fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto16 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоДіти дуже швидко ростуть, тому хочеться зафіксувати кожний момент їхнього життя. Ми живемо в світі сучасних технологій, у зв’язку з цим, у кожного сучасного малюка є величезна кількість найрізноманітніших фотографій починаючи з народження і закінчуючи сьогоднішнім днем.

Щоб фотографії не загубилися в численних пристроях, розсудливою ідеєю буде роздрукувати їх і зібрати в одному альбомі. А щоб зробити його максимально індивідуалізованим, спробувати зібрати альбом самостійно.

fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto17 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоТехніка скрапбукінгу – популярне віяння серед сучасних майстрів. Ця техніка дозволяє красиво відображення в роботах всі свої знання, уміння та навички в сфері творчості. Скрапбукінг передбачає використання різних матеріалів, наприклад, скрап-паперу, фігурних ножиць, штампів, акрилової фарби та багатьох інших. У сукупності ці матеріали дають готову композицію, яка може відрізнятися в залежності від вибраної теми, стилю, способу оформлення і декорування.

Дитячий фотоальбом своїми руками – це відмінна практика для починаючого майстра скрапбукінгу. Зібрати сторінки свого першого альбому не так вже і складно, а вклеювання фотографій сім’ї та оформлення фотоальбому дозволить розвинути навички композиції і смак майстра. Для створення дитячої фотокнижки не потрібно багато зусиль і часу, а результат здатний перевершити всі очікування і не тільки потішити, але і здивувати всіх домочадців і гостей.

Матеріали, необхідні для створення фотоальбому

Техніка скрапбукінг продовжує підкорювати серця майстринь по всьому світу. Щоб змайструвати фотоальбом для дитячих фотографій своїми руками покроково, Вам знадобляться:

 • щільний картон;
 • папір з візерунками;
 • встановлювач люверсів;
 • калька (пергаментний папір);
 • fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto18 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотогофрований картон;
 • двосторонній скотч;
 • ножиці;
 • клей-олівець;
 • атласна стрічка;
 • лінійка;
 • простий олівець;
 • фігурні ножиці;
 • фігурні дироколи;
 • акрилова фарба;
 • поролонова губка;
 • елементи декору (стрази, блискітки, намистини, стрічки тощо).

У списку представлені взаємозамінні предмети, наприклад, встановлювач люверсів можна замінити звичайним дироколом, а клей – двостороннім скотчем. Вибирайте звичні і зручні для себе матеріали, щоб полегшити завдання.

Поради щодо створення фотоальбому своїми руками

 1. fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto19 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоВикористовуйте кальку в якості захисту фотоальбому. Щільна пергаментний папір, яку можна придбати в магазині для творчості, відмінно підійде для цієї мети. Щоб сторінки виглядали акуратно і не бруднилися, краще всього заздалегідь вставити кілька шарів кальки.
 2. Не наносите акрилову фарбу пензлем. Пензлик наносить фарбу нерівномірно, після чого сторінки альбому стовбурчаться і негарно випирати. Щоб зробити альбом максимально акуратним і чистим, для акрилової фарби краще використовувати звичайну поролонову губку для миття посуду.
 3. Використовуйте різні матеріали для оформлення окремих вставок і елементів декору. Не бійтеся використовувати фігурні дироколи та ножиці, щоб надати окремим листами крафт-паперу неповторний стиль. Такі листи створять текстуру, яка відмінно поєднується з фотографіями.
 4. Не варто використовувати опуклі предмети всередині фотоальбому, щоб листи не стовбурчилися. Краще прикрасити ними обкладинку, а плоскі елементи декору залишити для внутрішнього змісту.
 5. fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto20 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоВикористовуйте різні роздруківки, вирізки з журналів і книг, красиві наклейки і стікери. Підбирайте їх за кольором, текстурою і формою. Це допоможе створити тематичні сторінки, які неодмінно прикрасять фотоальбом.
 6. Заповнюйте сторінки не тільки фотографіями, але й написами, побажанням і віршами. Дитині буде цікаво читати підписи до фото, коли він виросте.
 7. Фотоальбом можна розтягнути на кілька років. Перша сторінка може бути присвячена першому році дитини, друга — другому році, третя — третій і т. д. Рік дитини — це найважливіша дата, і фотографії з заходу обов’язково потрібно розмістити в альбомі. Якщо Ви робите фотоальбом для новонародженого, то розділіть його на «місяці». В альбом можна вклеїти гарний календарик, зроблений своїми руками.
 8. Не бійтеся експериментувати! Створення фотоальбому – захоплююче і цікаве заняття, скористаєтеся фантазією та уявою, застосовуючи різні техніки і різноманітні матеріали. Такий альбом можна подарувати на день народження або зібрати всі фото з дитячого саду.

Як зробити дитячий альбом для фотографій своїми руками

Дотримуючись простого покрокового майстер-класу, можна змайструвати гарний альбом для дитячих фотографій:

 1. Приготувати кілька аркушів білого щільного картону залежно від бажаної кількості сторінок в альбомі. Відступивши 2 см від краю і позначити олівцем лінію згину.
 2. fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto21 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоЗ допомогою встановлювача люверсів або діркопробивача виконати три отвори по краю картону. Не забудьте відступивши 1 см від лівого краю.
 3. Взяти картонні вставки шириною 2 см і виконати в них відповідні отвори.
 4. Відміряти аркуші кальки точно такого ж розміру, що і сторінки альбому. Зробити в них отвори.
 5. По лінії згину склеїти складові частини в такому порядку: вставка, аркуш пергаменту, картонна сторінка. Закріпити склеєну частина канцелярськими затискачами.
 6. fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto22 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоПриступити до створення обкладинки. Передня і задня частина альбому робляться окремо. Почати з передньої частини. Обклейте щільний картон розміру, що збігається з листами альбому, скрап-папером бажаного кольору. Виконати в передній частині обкладинки отвори.
 7. Задня частина обкладинки створюється таким же чином.
 8. fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto23 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоЗробити корінець з гофрованого картону з шириною 5-6 см і відступами 1 див. Завдати двосторонній скотч на відступи і приклеїти передню і задню частину альбому.
 9. Зібрати альбом частинами, починаючи з передньої частини обкладинки. Помістити картонні сторінки і завершити роботу задньою частиною обкладинки.
 10. З допомогою голки провести атласну стрічку через один з отворів. Продовжити протягувати стрічку через отвори і зав’язати пишним бантом.
 11. fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto24 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фотоПрикрасити обкладинку фотоальбому тематичними предметами, елементами декору і фотографією за бажанням.
 12. Оформити інтер’єр альбому для дитячих фотографій, використовуючи скрап-папір, фігурні ножиці і акрилову фарбу.
 13. Вклеїти фотографії в альбом.
 14. Зробити підписи до кожної фотографії. Можна написати або надрукувати на скрап-паперу вірш, побажання чи смішну підпис.

Якими матеріалами заповнити фотоальбом

Альбом можна заповнити не тільки фотографіями, але й корисною інформацією про дитину, яку йому буде цікаво дізнатися про себе: коли випав перший зуб, коли він зробив перший крок, слова або звуки, улюблені заняття в перший рік або навіть місяць життя. Саме «перші» події — найбільш зворушливі і чудові.

fotoalbom svoimi rukami poshagovo 🥝 kak sdelat albom dlya fotografijj, oformlenie, foto25 Фотоальбом своїми руками покроково 🥝 як зробити альбом для фотографій, оформлення, фото

Альбом можна оформляти на протязі всього життя, тому залиште кілька порожніх сторінок в кінці фотокнижки. Дитина, коли виросте, зможе продовжити альбом або навіть передати його у спадок, вклеюючи фотографії своїх дітей. Тоді саморобний фотоальбом перетвориться в справжню сімейну реліквію!

Майструвати дитячий фотоальбом – одне задоволення! Кожна сторінка, оформлена своїми руками, наповнена особливою енергетикою, яку неможливо відчути, гортаючи сторінки купленого альбоми для фотографій. Не бійтеся майструвати і створювати щось своїми руками, і тоді Ваші роботи стануть прикрасою будинку і гордістю рідних і близьких людей!

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками