Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фото

gajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto150 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоПопулярність маски Гая Фокса з кожним роком стрімко зростає верх. Її використовують на різних заходах, маскарадах і вдома. З нею пов’язано багато історій, але знають її далеко не всі.

Можливо, вона вам знайома — біле обличчя з уїдливою посмішкою, гострою борідкою і вусами, як у Сальвадора Далі. Вона ще називається маскою хакера, або маскою Анонимуса, а також Маска Вендета або просто Маска V.

Основну популярність маски викликав фільм з нею, проте її історія пов’язана з абсолютно іншими, більш давніми подіями. Отже, чому історія маски Гая Фокса настільки приваблює населення?

gajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto151 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоОдин тільки її вигляд наштовхує на думки про вельми сумнівному людину, пов’язаних з чимось жахливим. Однак історія цієї маски пов’язана з змовою, а точніше, з лідером, метою якого було вбивство короля. Засновника змови стратили, але не цей розповідь тягне людей до масці, а її харизма і страхітливий вигляд. Якщо профіль у соцмережах створює анонім, він часто скористається для аватарки саме маскою Гая Фокса.

Дуже часто ми хочемо зробити щось самостійно, нам здається, що так буде дешевше або просто цікавіше. Ось і маска Анонимуса своїми руками робиться дуже просто, її можна зробити і з паперу. Цей основний матеріал знаходиться у нас вдома і особливих умінь для його використання не потрібно. Є кілька технік і варіантів створення маски, але тут описані лише 2 способи: як зробити маску Гая Фокса з шаблону, а також з пап’є-маше.

Галерея: маска Гая Фокса (25 фото)

Що необхідно для створення маски Гая Фокса

 1. gajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto152 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоРоздрукований шаблон маски на листку паперу.
 2. Картон.
 3. Скотч.
 4. Ножиці.
 5. Гумка.

Для початку створюється шаблон маски Анонимуса, роздрукований на листку паперу. Роздруковану деталь прикладають до картону і приклеюють скотчем.

Заздалегідь варто заміряти якого розміру ми хочемо її зробити (для дорослого або дитини) і для цього вибрати формат друку. Слід відзначити, що робити маску Гая Фокса з паперу дуже зручно.

gajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto153 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фото

До речі, іноді дану маску називають Анонімус — напевно цікаво дізнатися чому? Так от, все через скульптури Анонимуса. На території всієї Великобританії відзначають свято Гая Фокса — це настільки загальновідомий свято, що в честь нього створили скульптуру. Незважаючи на трохи моторошнувату історію, ми всі бажаємо приміряти цей предмет. Але як зробити самостійно маску з паперу, якщо є тільки роздруківка?

gajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto154 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоМаска Анонимуса своїми руками робиться за рахунок роздрукованого шаблону, приклеєного скотчем на картоні. Вирізаємо прорізи для очей і рота, при цьому отвори вирізаються строго по формі шаблону за допомогою ножа або ножиць. Якщо вирізати вигляд належить ножем, то настійно рекомендуємо робити це на дошці — ні в кого немає бажання псувати вдома стіл з-за подібної вироби. Далі необхідно проробити з боків шаблону отвори і протягнути в них гумки — і вітаємо, все готово!

Але більшість віддають перевагу Анонімус з більш ефектним виглядом. Таку реалістичність демонструє техніка пап’є-маше. Але для виготовлення такого предмета буде потрібно трохи більше, ніж простий аркуш паперу і картон.

Що потрібно для виготовлення маски в техніці пап’є-маше

Короткий опис необхідних матеріалів

 1. Скульптурний пластилін. Простий і м’який пластилін нам не підходить, для створення форми нам знадобиться пластилін, який вміє тримати форму (зверніться в магазин, продавець повинен знати який вам потрібен).
 2. Клей для паперових шпалер, вистачить самої маленької пачки від початку і до кінця роботи.
 3. gajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto155 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоШпаклівка. Найкраще підійде автомобільна шпаклівка, але тільки якщо ви впевнені що встигнете з нею впоратися — вона надто швидко твердіє і наносити її варто дуже швидко. Якщо не впевнені, що зможете працювати з нею, то можна використовувати просту латексну шпаклівку, але її мінус в тому, що на вигині вона покривається невеликими дрібними тріщинками.
 4. Шпатель гумовий. Він маленький і продається в будь-якому будівельному магазині.
 5. Шкурка. Які саме номери брати залежить від типу шпаклівки, її потрібно небагато — всього 20 на 20.
 6. Грунт. Найкраще акриловий, він є в будь-яких художніх магазинах.
 7. Ніж канцелярський.
 8. Акрилова фарба.
 9. Розчинник.
 10. Пензлики. Номери 4, 6, 8, 10. Вони повинні бути плоскі з округленого волокна.
 11. Два ножі з заокругленим кінцем.
 12. Газета.
 13. Бинт або марля.

gajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto156 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоЯк бачите, матеріалів для ліплення знадобиться багато, що дуже важко за ціною і клопітно з часом. Але результат того вартий. Однак не у всіх є можливість створити образ Гая Фокса з пап’є-маше, що може добряче вдарити по кишені, забрати багато часу й зусиль без досягнення бажаного ефекту. Техніка пап’є-маше — це дуже тонка робота і впораються з нею лише ті, хто вміє щось ліпити або у кого є здатність до цього.

Якщо виходити з витраченого часу і сил, то простіше буде придбати нову маску в магазині або зробити перший варіант з паперу, який був описаний вище. Однак, створювати щось своїми руками цікаво. Особливо, якщо це те, що ти робиш для когось, хто тобі важливий.

Приємно дивитися на те, як твої зусилля і працю подобаються твоїм дітям або близьким. Коли твоя компанія воліє не куплену в магазині маску, а твою, ту, на створення якої витрачено стільки часу і сил. Це приємно, а значить, є стимул спробувати і зробити щось самому. Проте, робити чи не робити — вирішувати тільки вам! Ну як, по-вашому, маска Гая Фокса своїми руками — це швидка затія? Стоїть вона витрачених зусиль?

Маска Гая Фокса: фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto157 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto158 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto159 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto160 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto161 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto162 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto163 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фотоgajj foks maska 🥝 vendetta, anonimus, chto oznachaet, foto164 Гай Фокс маска 🥝 Вендета, Анонімус, що означає, фото

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками