Гітара з цукерок майстер-клас своїми руками, гітара для жінок майстер-клас, як зробити літак майстер-клас

gitara iz konfet master klass svoimi rukami, gitara dlya zhenshhin master klass, kak sdelat samolet master klass438 Гітара з цукерок майстер клас своїми руками, гітара для жінок майстер клас, як зробити літак майстер класСолодощі обожнюють практично всі люди різних віків. Тому цукерки будуть чудовим подарунком на будь-яке свято або навіть просто так, без приводу. Але що робити, якщо проста коробочка цукерок виглядає дуже заурядно і давно вже приїлася? Кращим рішенням вважається композиції з солодкого — цікаво виглядають цукерковий ріг достатку, барабани або гармата з шоколаду і цукерок. Варто трохи проявити фантазію, а краще подивитися підходящий мк, або прочитати покрокове керівництво, і ви можете створити практично будь-яку форму, наприклад, букетик або машинку.

Подарунок у формі гітари

Подарунок у формі гітари, прикрашений цукерками, підійде і маленькій дитині, і жінці, і чоловікові. Головне, це вибрати колірну гамму. Чоловікові краще взяти матеріали спокійні і не строкаті, бажано всього двох кольорів. Створюючи гітару для жінок, можна віддати перевагу конфеткам барвистих або ніжних квітів. А колірна гамма для малюка практично не обмежується. Дуже цікаво виглядають створені своїми руками букети з цукерок. Особливо ці букетики прекрасні тим, що їх можна виготовити в будь-якій формі, в залежності від вашого бажання і уяви.

У нашому майстер-класі ми розберемо, як зробити подарунок для музиканта – гітару з цукерок своїми руками.

Галерея: гітара з цукерок (25 фото)

Матеріали та інструменти для виготовлення гітари

Для створення унікального солодкого подарунка своїми руками, знадобляться наступні речі:

 • Матеріал для створення основи. Найчастіше для цього беруть картон, переважно гофро, так як він більше по товщині. У масштабах житла — це коробочки від різної побутової техніки. Якщо у вас гофрокартону немає, можна взяти звичайний, склеївши перед роботою між собою кілька шарів.
 • Папір. Часто для декору і надання допоміжної міцності каркаса використовують папір. Вона може бути як звичайною, створеної для дитячої творчості, так і спеціальної гофрованої. Обклеювати цим матеріалом підставу чи ні – вирішувати тільки вам. Але, навіть при отриманні потрібної щільності прилягання цукерочок один до одного, між деталями можуть утворюватись просвіти десь біля країв або на згинах. Тому краще буде виглядати виріб, якщо з-під цукерок визирає не звичайний посередній картон, а правильно наклеєна рівна папір.
 • Цукерки. Підбираємо солодощі яскраві, які блищать, в кольорі свята, якому приурочено презент. Для виготовлення фактури і обсягу потрібно декорувати цукерками різних розмірів. Не варто брати все, що попадеться вам під руки. Багато строкатості може зіпсувати кінцевий результат, тому краще взяти лише пару кольорів.
 • Додаткові деталі для декору. Ви можете доповнити цукерки і іншим, наприклад, іграшки, книжки, фруктами. Для прикраси використовують стрічки, нитки, намистини, пір’я і навіть природні матеріали, такі як шишки і гілочки.
 • Клей, який повинен бути сумісний з використовуваними матеріалами і мати гарну міцність склеювання. Зазвичай для цього беруть клей-момент або звичайний гарячий клей.
 • Дріт, міцна нитка, волосінь – для закріплення маленьких деталей і виготовлення імітації струн.
 • Гарний ножик.
 • Гострі ножиці.
 • Простий олівець, ручки, фломастери.

Гітара з цукерок своїми руками, майстер-клас

Зараз ми розберемо майстер-клас, як створити гітару з цукерок своїми руками.

 • gitara iz konfet master klass svoimi rukami, gitara dlya zhenshhin master klass, kak sdelat samolet master klass439 Гітара з цукерок майстер клас своїми руками, гітара для жінок майстер клас, як зробити літак майстер класВиріжемо такі ж елементи з пінопласту і приклеїмо їх до картону. Якщо у вас немає цілісного пінопласту, можна приклеїти шматками. Однакові елементи склеим між собою.
 • Так як наша спеціальна папір від клею буде трохи тягнутися, то приклеїмо її за допомогою двостороннього скотча: головну частину – сріблястої папером, а гриф – золотим матеріалом. Щоб не було помітно стиків і нерівності на боках головної деталі, виріжемо з сріблястою гофрованого паперу смужки шириною рівною ширині простий гітари, і приклеїмо їх на наш скотч.
 • За допомогою клейового пістолета приклеїмо по окантовці гітари великий скручений декоративний шнур і наші цукерки.
 • У центрі верхнього елемента гітари приклеїмо шнур колом і зображення з поздоровленням.
 • Закріпимо шість спеціальних цвяхів на грифі і стільки ж на основі, натягнемо між ними золоті нитки. Це будуть струнки нашого виробу.
 • Упакуємо наш букет із цукерок у формі гітари в целофан і подарунок готовий!

Якщо у вас немає вдома пінопласту, то основа гітари можна створити трохи по-іншому:

 • gitara iz konfet master klass svoimi rukami, gitara dlya zhenshhin master klass, kak sdelat samolet master klass440 Гітара з цукерок майстер клас своїми руками, гітара для жінок майстер клас, як зробити літак майстер класЗ щільного картону за шаблоном виріжемо по два елементи грифа і тіла.
 • Гарячим клеєм приклеїмо по краю одного елемента тіла і грифа два шари утеплювача для вікон.
 • З’єднаємо дротом обидва елемента тіла (протягнувши її через шари) і у верхній частині виріжемо великий отвір, але краще всього це зробити до скріплення.
 • З’єднаємо гриф і тільце гітари, обклеїмо всі поверхні цукерками, закріплюючи їх гарячим клеєм або на наш скотч.
 • Застосовуючи запропоновані варіанти як створити основу нашого виробу, але обклеївши їх по-різному, можна виготовити дуже незвичайні подарунки, зроблені спеціально для кого-то.
 • З цукерок можна створити інші вироби унікальні, наприклад, літак, кораблик або машинку.

Ось і все, ми зробили шикарний подарунок з цукерок за допомогою нашого майстер-класу.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками