Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми руками

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami30 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми руками

Є багато виробів з паперу, які можна застосовувати в якості прикраси приміщень, заходів або дитячих іграшок. Одні з них – голуби з паперу. Ці птахи світу виглядають досить мило і цікаво.

Для створення такої вироби своїми руками не потрібно витрачати багато часу, потрібно лише майстер-клас за п’ятнадцять хвилин.

Як створити паперового голуба: майстер-клас

Можна застосовувати відразу декілька технологій. Найчастіше таких голубів роблять за шаблоном. Також можна спробувати створити птахів у техніці орігамі або іншим методом своїми руками.

Вам можуть знадобитися наступні пристосування і матеріали:

  • golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami31 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми рукамипапір – краще всього брати спеціальну для творчості. Наприклад, якщо ви захочете прикрасити пташку з звичайного офісного паперу фарбою, матеріал може дуже сильно промокнути і піти хвилями. Це погіршить зовнішній вигляд виробу;
  • офісний папір можна замінити білим картоном для роботи. Краще взяти матовий, а не глянцевий, так як оперення у білих птахів не занадто блищить. Також може підійти акварельний папір. Найчастіше її продають у маленьких папках по 10-12 аркушів;
  • в якості прикраси багато майстри застосовують різні крафт-матеріали. Це може бути, наприклад, гофрований папір. Запам’ятайте, що щільність матеріалу повинна бути великою, оскільки деякі елементи для створення об’єму згинають.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як легко зробити макет з папера.

Шаблон голуба з паперу: відмітні особливості

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami32 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми руками

Де завантажити трафарети та шаблони для аплликации силует голуб? За шаблоном робити голуба досить легко навіть разом з дитиною. Підготуємо гарну папір. Якщо є принтер, можна відразу почати роздруковувати шаблон. При цьому попередньо потрібно буде розтягнути зображення так, щоб вийшов потрібний розмір.

Вирізати треба три деталі: тулуб, крильця і чубчик. Це необхідно робити за спеціальними лініями. Пунктири виділяють місця згинів. Жодних вирізаних дірок в центрі шаблону для тулуба не повинно бути.

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami33 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми руками

Перейдемо до створення голови птиці. Для цього зігнемо шаблон спинки по пунктирних лініях. Дзьоб повинен падати вниз. Далі розрізаємо пір’я на хвостику. Щоб пташка вийшла більш реальною і об’ємною, варто зробити оперення. Для цього створюємо косі надрізи у всіх місцях, крім голови і дзьоба. Це стосується і інших деталей. Особливо великим повинен стати чубчик.

Створюємо крила. Для цього теж зігнемо середню частину по пунктирних лініях.

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami34 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми руками

Повинен вийти дрібний трикутник, який йде вниз. Не забудьте створити оперення по краях за допомогою косих надрізів. Трикутник центральній частині намажемо клеєм. Потім приклеюємо його до тулуба по центру.

Кінцевий етап майстер-класу – чубчик. Його також трохи зігнемо (повинен вийти дрібний «язичок»), а потім приклеюємо до голівці пташки. От у нас і вийшов прекрасний голуб. Ви можете подарувати його своїй дитині.

Галерея: голуби з паперу (25 фото)

Картинка голуб світу з аркуша паперу: майстер-клас

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami35 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми рукамиБеремо аркуш квадратної форми й складемо його по діагоналі. Потім повторюємо все для другої сторони. Залишимо його у формі трикутника. Повернемо заготовку так, щоб раздваивающаяся вершина подивилася ліворуч. Потім згинаємо її в праву сторону. При цьому згин повинен знаходитися від широкої правій частині на відстані 2-3 див. Те ж саме повторюємо в іншу сторону.

Після цього створену виступаючу деталь знову піднімаємо вгору, захоплюючи частину майбутнього тулуба голуба (десь 1 см у трикутника, який знаходиться за деталлю). У нас практично вийшла пташка. Залишилося тільки загорнути дзьоб голуба. Для цього найближчу до нас частина трикутника з лівої сторони вироби загнемо вниз.

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami36 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми рукамиГолуб миру з листа в техніці орігамі може вийти не тільки білим, але і будь-якого іншого кольору. Краще всього брати тоненький папір. Її буде простіше згорнути. Оздоблювати виріб можна, розфарбовуючи пташку маркерами. Також можете приклеїти їй очі і дзьоб з паперу. Така саморобка дуже мило виглядає, якщо повісити її за тонкі мотузочки або волосінь у формі гірлянди. Голубів розташовують біля основи люстри.

Чудових голубів можна виготовити в різних техніках. Одна з них передбачає застосування мокрого паперу. Створених пташок можна застосовувати в якості фігурок для гірлянд або створювати з їх допомогою різні аплікації разом з дитиною.

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami37 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми руками

Для роботи знадобляться наступні матеріали:

  • серветки з паперу різних кольорів;
  • вода;
  • клей ПВА;
  • щаблон малюнка;
  • пакет або плівка.

Інструкція по створенню голуба своїми руками: майстер-клас

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami38 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми рукамиРоздрукуємо шаблон для створення голубів. Краще взяти малюнки, на яких птахи показані в профіль. На роздрукований аркуш паперу зверху треба покласти поліетиленову плівку.

Перейдемо до нормування паперу для виготовлення виробу. Для цього приготуємо кілька мисочок. Візьмемо кольорові серветки і дрібно порвемо їх. Папір різних кольорів рассортируем з різних мисках. Додамо в них трохи води і клею. Отриману масу перешкодимо будь-яким простим способом. У підсумку серветка повинна повністю намокнути. Отримана маса буде пластичною, і її можна буде ліпити.

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami39 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми рукамиВізьмемо мокрий подрібнений лист і кладемо на плівку у відповідності з контурами малюнка. Після заповнення всього тіла голуба залишимо масу висихати. Максимум на це йде від однієї години до двох.

Висохлу заготовку можна використовувати будь-яким методом. Наприклад, її можна підвісити за допомогою мотузки на ялинку. Також за допомогою таких заготовок голубів створюють цікаві аплікації. Приміром, на хорошому аркуші картону розміщують птахів, квіти і дитячі долоньки, створені в техніці мокрого паперу.

golub iz bumagi shablon dlya vyrezaniya 🥝 trafarety golubejj mira svoimi rukami40 Голуб з паперу шаблон для вирізання 🥝 трафарети голубів миру своїми руками

Метод унікальний тим, що таких птахів можна брати і для оформлення альбомів та листівок. Ось ми і завершили наш майстер-клас по створенню і вирізання вироби з паперової серветки. Якщо постаратися, можна зробити своїми руками ще більш унікальні вироби. Багато батьків роблять такі вироби разом з дитиною, але у них не завжди виходить зробити саморобку правильно. Щоб не робити подібних помилок, вивчайте майстер-клас.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками