Ідеї для лд 2017 🥝 як можна оформити особистий щоденник з фотографіями і малюнками для дівчинки, красиві, легкі, нові ідеї для сторінок щоденника

Кожна дівчинка переживає той вік, коли потрібно поділитися якимись секретами, але немає довіреної особи. І тоді всі свої пристрасті та думки вона переносить на папір. Які можуть бути ідеї для особистого щоденника дівчаток? Якою може бути книжка потаємних думок?

Як правило, лд – це цілий внутрішній світ, де живуть прикольчики, секретики, переживання, спогади. Це вірний і надійний друг, якому можна довірити найпотаємніші старі і нові думки і навіть перші вірші. Зробити собі крутий прикольний щоденник своїми руками, а потім оформляти його на свій лад – дуже цікаво. Його можна зробити з товстої загальної зошити – красиво оформити обкладинку, продумати оформлення всередині, крім щоденника додати туди кумедні розмальовки та чорно білі міні конвертики, в яких можна зберігати різні дорогі серцю речі – наприклад, записочки, засушені квіточки і листя. Заповнення такого л д стане дуже творчим процесом.

idei dlya ld 2017 🥝 kak mozhno oformit lichnyjj dnevnik s kartinkami i risunkami dlya devochki, krasivye, legkie, novye idei dlya stranic ezhednevnika407 Ідеї для лд 2017 🥝 як можна оформити особистий щоденник з фотографіями і малюнками для дівчинки, красиві, легкі, нові ідеї для сторінок щоденника

Особистий щоденник, які зроблений і прикрашений своїми руками, набагато цінніше покупного

Ідеї для особистого щоденника для дівчаток: варіанти

Безумовно, будь-щоденник можна купити, зараз в магазинах дуже багато найрізноманітніших варіантів для будь-якого віку. Є для маленьких принцес і старших дівчат. Деякі йдуть з вигадливими малюнками, графіками, а деякі навіть мають ключ, який сховає від сторонніх очей таємниці будь-якої дівчинки. Але сховище думок можна зробити своїми руками.

З чого можна зробити такий щоденник:

 • скористатися вже готовим виробом і просто підігнати його під себе;
 • переробити будь блокнот;
 • використовувати конверт і вкладати в нього списані вашими думками листи;
 • сторінки чистої офісного паперу скріпити будь-яким способом і зробити своє особисте сховище таємниць;
 • роздрукувати заготовки з потрібним дизайном, і з’єднати їх воєдино.

Особистий щоденник для дівчинки плюс скринька (відео)

Як зробити особистий щоденник своїми руками: кілька ідей

Вироби — це завжди цікаво і індивідуально. Як раз те, що потрібно для особистого щоденника. Ідеї для його створення можуть бути найрізноманітнішими.

Офісний папір

Щоденники з неї легкі і прості, а дизайн кожна дівчинка підбирає під себе. Папір можна залишити у форматі А4 і просто прошити гарними нитками або стрічкою. Досить проробити в ній діркопробивачем отвори і з’єднати. Прикрасити титульний аркуш можна красивою написом, а для надання форми або зробити з картону, або склеїти між собою кілька аркушів.

Його також можна прикрасити орігамі або роздрукувати красиві і цікаві малюночки, які підходять під настрій. На початку або наприкінці вироби закріпити конвертик, у який можна складати пам’ятні і дорогі речі.

idei dlya ld 2017 🥝 kak mozhno oformit lichnyjj dnevnik s kartinkami i risunkami dlya devochki, krasivye, legkie, novye idei dlya stranic ezhednevnika408 Ідеї для лд 2017 🥝 як можна оформити особистий щоденник з фотографіями і малюнками для дівчинки, красиві, легкі, нові ідеї для сторінок щоденника

Такі щоденники легко зробити

Титульний і фінальний аркуш щоденника можна заламінувати, так роздруківки не втратять свій зовнішній вигляд, та й сам виріб буде міцніше.

Переробка блокнот

Навіть якщо є можливість купити самий красивий блокнот, який стане сховищем таємниць, то його завжди потрібно підганяти під себе.

Варіанти зміни безпосередньо залежать від оригіналу, але їх можна зробити наступними:

 • перенести на сторінки милі і найдорожчі картинки і вирізки з улюблених журналів або газет;
 • зробити яскраві закладки, які полегшать пошук потрібної інформації;
 • для дівчаток постарше можна зробити графік менструального циклу, щоб контролювати цей процес, адже зараз він може бути нестабільним;
 • приклеїти конверти, які будуть зберігати улюблені дрібниці або навіть перші прикраси;
 • сторінки можна прикрасити під настрій, фарбою, кольоровим папером або навіть кольоровим скотчем;
 • переписати улюблені вірші або крилаті фрази, які відображають відчуття або думки.

Орігамі для прикраси особистого щоденника

Картиночки улюбленого щоденника можна виконати в техніці орігамі. Це може бути конверт або більш складна фігура, яка буде не просто декоративним елементом, а секретом, що зберігають таємницю.

Для настрою можна надати їм будь-яку форму:

 • квітка;
 • тварина;
 • віяло;
 • коробочка;
 • водоспад тощо.

Робимо віяло

Його найчастіше ставлять або між титулом і початковою сторінкою, а можна прикрасити їм ту сторінку, що важливіше всього. Для віяла потрібно взяти кольоровий папір, клей-олівець або двосторонній скотч, лінійку.

Інші декорації робити за бажанням, відштовхуючись від бази, яку формують так:

 1. Вирізують аркуш такої ширини, яка не буде перевищувати 2/3 основних аркушів щоденника.
 2. Його довжина повинна перевищувати ширину як мінімум в 3-4 рази.
 3. З допомогою лінійки зігнути аркуш віяло.
 4. З’єднати його нижню частину з допомогою клею.

idei dlya ld 2017 🥝 kak mozhno oformit lichnyjj dnevnik s kartinkami i risunkami dlya devochki, krasivye, legkie, novye idei dlya stranic ezhednevnika409 Ідеї для лд 2017 🥝 як можна оформити особистий щоденник з фотографіями і малюнками для дівчинки, красиві, легкі, нові ідеї для сторінок щоденника

Робимо віяло

Краї віяла приклеїти до сторінок щоденника, максимально близько до їх з’єднанню.

Робимо водоспад

По факту це гарні аркуші для нотаток, які наклеюють на основний аркуш. При цьому нижній листочок повинен наполовину закриватися верхнім. Кількість таких листів може бути яким завгодно. Найчастіше на верхніх листах пишуть щось спільне, а сокровенне на тій частині, яка буде їм закрита.

Їх можна робити з кольорового паперу, звичайної, а прикрасити так, як подобається.

Можна зробити частину листів кольоровими, а частина білими, чергуючи їх за шаховим принципом.

Вироби для особистого щоденника

Тут вас також обмежує тільки фантазія, але найпопулярнішими вважаються наступні варіанти:

 • красивий бант або серце, яке можна зробити в техніці орігамі або в натуральному вигляді або стрічок або інших декоративних елементів;
 • закладки будь-якої форми і кольору як з паперу, так і інших підручних матеріалів;
 • серце з форми долоньки;
 • гарбузову голову на Хелловін;
 • смішну листівку;
 • малюнок улюбленого героя з мультфільму, книги або фільму;
 • конверт.

idei dlya ld 2017 🥝 kak mozhno oformit lichnyjj dnevnik s kartinkami i risunkami dlya devochki, krasivye, legkie, novye idei dlya stranic ezhednevnika410 Ідеї для лд 2017 🥝 як можна оформити особистий щоденник з фотографіями і малюнками для дівчинки, красиві, легкі, нові ідеї для сторінок щоденника

У виробах для щоденника вас обмежує тільки фантазія

Як зробити конвертик для особистого щоденника?

Варіантів і тут дуже багато. Можна скористатися красивим готовим конвертом з канцелярії, який однією стороною потрібно буде приклеїти до щоденника.

Іноді складений в конверт аркуш кольорового паперу може стати відмінною альтернативою магазинного виробу.

Також його можна зшити, зв’язати, як кишеньку, який потрібно буде у будь-який спосіб приєднати до щоденника. Найпростіше взяти квадратний аркуш, і згорнути його краю до центру, добре пройшовшись по них лінійкою.

idei dlya ld 2017 🥝 kak mozhno oformit lichnyjj dnevnik s kartinkami i risunkami dlya devochki, krasivye, legkie, novye idei dlya stranic ezhednevnika411 Ідеї для лд 2017 🥝 як можна оформити особистий щоденник з фотографіями і малюнками для дівчинки, красиві, легкі, нові ідеї для сторінок щоденника

Для щоденника можна зробити не тільки конверт, але і кишенька

Можна зробити кишеньку, який потрібно буде не тільки приклеїти до щоденника, але і зробити верхній клапан для нього, щоб речі не висипалися, якщо щоденник перевернути.

Дизайн сторінок і милі роздруківки для щоденника

Найкраще робити сторінки у щоденнику тематичними. Наприклад, одна з них буде присвячена друзям, друга улюбленої книги або фільму.

Таємну інформацію можна відзначити особливим дизайном. Так, любовні моменти можна оформити в рожево-червоній гамі, з різними сердечками або квітковими елементами.

Інформацію про школу і успіхи в ній так само можна виділити тематичними елементами. Це може бути зошита, намальована лінійка або парта, роздруківка або наклейка зі шкільною тематикою.

Все, що стосується здоров’я, можна відзначити червоним хрестом або вирізкою лікаря. Що б не було обрано, це особисте, і повинно бути милим серцю.

Ідеї особистого щоденника для дівчинки (відео)

Особистий щоденник дівчинки — це зберігач її минулого. Пройдуть роки, і всі переживання можна буде «відновити», перечитавши щоденник. Найчастіше те, що було таким серйозним і глобальним в юному віці, викликає лише усмішку. Маленькі секрети, великі таємниці — все, що так важливо для серця маленької принцеси. Тому не скупіться на ідеї для особистого щоденника, адже це буде особистий портал в минуле.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками