Кардиган гачком схеми і опис 🥝 в’язання жіночого моделі великою в’язкою з візерунком, фото

Кардиган, пуловер або жилет – практичний і модний предмет одягу, який може закінчити образ жінки будь-якого віку, особливого білого або червоного кольору. А пов’язаний кардиган гачком здатний підкреслити витонченість і ніжність жіночої натури за допомогою ажурних візерунків і м’якості виготовленого своїми руками матерії. Цей предмет одягу універсальний, так як може використовуватися в якості жакета або річного пальто. Зв’язати його можна, використовуючи різні схеми в’язання гачком. В моді завжди модна велика в’язка, її легше за все зв’язати.

kardigan kryuchkom skhemy i opisanie 🥝 vyazanie zhenskojj modeli krupnojj vyazkojj s uzorom, foto29 Кардиган гачком схеми і опис 🥝 вязання жіночого моделі великою вязкою з візерунком, фото

Кардиган – практичний і модний предмет одягу

Кардиган гачком: найпростіше в’язання для початківців

Однією з найпростіших моделей, що підходить для початківців, вважається кардиган, пов’язаний з 3 прямокутних елементів: спинки, пари поличок.

Для його створення потрібно:

 • 420 грам ниток – акрил;
 • гачок №3;
 • 4 великі гудзики.

В’язання:

 1. Спочатку потрібно розрахувати ширину спинки. Це можна зробити, набравши повітряну ланцюжок. Потім ширина вимірюється, запам’ятовується потрібну кількість петель.
 2. Щоб зв’язати малюнок, потрібно набрати кількість петельок, кратне індексу 9. До цієї кількості додається ще 5 петель для освіти початку і кінця.
 3. Потім виконується безнакидной стовпчик у всі 8-і петельки, з’єднання робиться повітряними елементами.
 4. Описаним далі способом в’яжемо перший ряд. Упускаються 2 елементи і формується повітряно-петльові пара.
 5. Потім спинка в’яжеться за принципом 1 стовпчик, виконаний з накидом через пару петель, потім робиться пара доп-петель і пара упускається.
 6. Після цього формується 1 простий стовпчик через 3 елемента, виконується повітряно-петльові пара, а наступна пара упускається. До закінчення ряду повторюються 5 і 6 кроки.
 7. Потім виготовляється 2 ряд. Робиться 3 дод-петлі, 5 стовпчиків з накидом під арку, використовуючи 2 доп-петлі ряду, розташованого нижче.
 8. Потім робиться 2 доп-петлі, 1 накидною стовпчик, 1 повітряна петля, 1 стовпчик, виконаний з накидом. Таку комбінацію необхідно повторити до самого кінця ряду.
 9. Потім повторюються 4-8 кроки до формування потрібної довжини кардігана.
 10. Позика виконується розрахунок ширини спинки і деталі в’яжуться аналогічним чином, але в дзеркальному відображенні.
 11. Всі деталі завершуються торочками, сформованої з 2 рядів безнакидных стовпчиків.
 12. Деталі з’єднуються, до кардигану пришиваються ґудзики.

Пов’язаний таким чином простий кардиган досить елегантний і зможе доповнити будь-суворий образ, зробивши його жіночним і витонченим.

Галерея: кардиган гачком (25 фото)

Кардиган-кокон гачком (відео)

Теплий кардиган: просте опис

Кардиган часто використовують як пальто. Подібні моделі повинні бути теплими, тому вони відрізняються щільною в’язкою.

Знадобиться:

 • 550 грам пряжі – шерсть або акрил;
 • гачок №3;
 • кілька гудзиків.

kardigan kryuchkom skhemy i opisanie 🥝 vyazanie zhenskojj modeli krupnojj vyazkojj s uzorom, foto30 Кардиган гачком схеми і опис 🥝 вязання жіночого моделі великою вязкою з візерунком, фото

Кардиган часто використовують як пальто

Як в’язати:

 1. Виконується повітряно-петльові ланцюг. Їх загальна кількість має бути кратним 28.
 2. Потім робиться накидною стовпчик і простий стовпчик у 2-у повітряну петлю. 1 ряд робиться таким способом до самого його закінчення.
 3. Наступний ряд робиться в послідовності: 1 повітряна петелька, переворот полотна, накидний, безнакидной стовпчик. Далі йде петелька пропускається, і схема повторюється до закінчення ряду.
 4. 2-3 пункти повторюються до тих пір, поки не вийде потрібна довжина. Варто врахувати, що теплий кардиган обов’язково повинен бути довгий, в іншому випадку у нього буде прохолодно.
 5. Таким же способом в’яжуться полички. Деталі зшиваються, паряться, забезпечуються гудзиками.

Подібна в’язка відмінно виглядає в моделі з пришитим капюшоном. Робиться вона досить просто: за аналогічною схемою в’яжеться ще 2 елемента, потім вони з’єднуються і кріпляться до основного силуету.

Кардиган гачком

Кардигани можуть носитися не тільки в прохолодну пору року, але і влітку. Такі речі виготовляються легкої повітряної в’язкою.

Знадобиться:

 • 550 грам бавовняних ниток;
 • гачок №4.

kardigan kryuchkom skhemy i opisanie 🥝 vyazanie zhenskojj modeli krupnojj vyazkojj s uzorom, foto31 Кардиган гачком схеми і опис 🥝 вязання жіночого моделі великою вязкою з візерунком, фото

Кардигани можуть носитися не тільки в прохолодну пору року, але і влітку

Кардиган в’яжеться наступним чином:

 1. Перший ряд провязывается простими стовпчиками.
 2. Потім виконується: накидною стовп, 1 повітряна петелька. Робиться 4 повтору.
 3. Потім в’яжеться 4 стовпчика без накиду, 4 доп-петлі, 1 стовп без накиду, 4 повітряні петлі, 4 стовпчика без накиду.
 4. Виконується 5 повторів 2 пункту.
 5. Далі деталь в’яжеться, повторюючи 2-4 пункт, при цьому між доп-петлями робиться 3 стовпчика без накиду.
 6. Потім все повторюється, виконуючи 4 ланцюга з безнакидных стовпів усередині повітряних петель.
 7. Малюнок повторюється з зменшеною кількістю доп-стовпчиків без накиду до того моменту, поки одяг не досягне бажаної довжини.
 8. Спинка та полочки сточуються, на поличках пришиваються зав’язки, пов’язані з кількох рядів простих стовпчиків.

Понад сітчасті моделі виходять, якщо замість безнакидных стовпчиків в’язати накидні і навпаки. Щоб підкреслити літній призначення одягу, для кардігана слід підібрати гарний соковитий колір. Також бажано використовувати нові нитки.

Ажурний кардиган: схема роботи

Підкреслити елегантність базового образу можна, доповнивши його елементом ажурного кардігана.

Щоб його зв’язати, знадобиться:

 • 0.55 кіло ниток – мікрофібра;
 • гачок №4.

kardigan kryuchkom skhemy i opisanie 🥝 vyazanie zhenskojj modeli krupnojj vyazkojj s uzorom, foto32 Кардиган гачком схеми і опис 🥝 вязання жіночого моделі великою вязкою з візерунком, фото

Підкреслити елегантність базового образу можна, доповнивши його елементом ажурного кардігана

Ажурний кардиган можна зробити самостійно, використовуючи інструкцію

 1. Після того, як була визначена ширина одягу, можна приступати до виготовлення спинки і 2 поличок.
 2. Спочатку набирається потрібна кількість петель, а потім в’яжеться 1 ряд спинки.
 3. Накидається 4 повітряні петлі, пара об’ємних стовпчиків, виконаних з 2 накидних стовпів, і 1 стовпчик з накидом. Потім виконується 2 стовпчика без накиду.
 4. 3 пункт повторюється до тих пір, поки елемент не досягне потрібної довжини.
 5. Завершується спинка облямівкою, виконаної з черепашок. Для цього в кожну 2 петельку провязывается ланцюг з 6 повітряних петель.
 6. Аналогічним чином в’яжуться полички.
 7. Деталі зв’язуються разом.
 8. Щоб зафіксувати полички в’яжуться 2 зав’язки ланцюгової в’яззю, які пришиваються на потрібний рівень кардігана.

Одяг, пов’язана з описаною схемою відрізняється ніжною фактурою, тому вона стане відмінною річчю для дитячого дівочого гардеробу.

Як зв’язати дитячий кардиган?

Щоб зв’язати дитячий кардиган, необов’язково шукати певну схему в’язки. Для цього потрібно просто виміряти необхідну ширину спинки за розміром дитини. З усього розмаїття мотивів можна вибрати будь-яку схему, однак при цьому слід враховувати характер дитини.

kardigan kryuchkom skhemy i opisanie 🥝 vyazanie zhenskojj modeli krupnojj vyazkojj s uzorom, foto33 Кардиган гачком схеми і опис 🥝 вязання жіночого моделі великою вязкою з візерунком, фото

Щоб зв’язати дитячий кардиган, необов’язково шукати певну схему в’язання

Для спокійного і розміреного дівчинки, цієї майбутньої леді, можна вибирати повітряні або ажурні схеми в’язання. Такі візерунки підкреслять її ніжну натуру, а також збережуть свою структуру і цілісність завдяки акуратному до себе ставлення з боку дитини.

Якщо ж дівчинка рухлива, відрізняється запальним характером, необхідно вибирати більш прості, щільні схеми. Це пояснюється тим, що в пориві гри дитина може не помітити стирчать предметів і зачепитися за них ажурними візерунками одягу.

Кардиган гачком: модель для повних жінок

З моделей пишні дами найчастіше вибирають силует «летюча миша». Для повних жінок краще вибирати схеми, за якими виходить гладка невыпуклая в’язка. Подібне полотно зробить жіночу фігуру візуально стрункішою.

Знадобиться:

 • 650-700 грамів пряжі з вмістом 41% бавовна, 32% поліестер, 27% льону;
 • спиці круглі №3, №5;
 • гачок №4.

Головні позначення:

 1. Гумка. По черзі провязывается 1 петелька на обличчя і на виворіт.
 2. Базовий орнамент. Підготовчий ряд створюється за допомогою ланцюга з петель, кількість яких кратна 6+3. Після виконується перший ряд. Набирається 3 накидних стовпа, 3 дод-петельки, через 1 вільну петлю робиться простий стовпчик. Набирається 3 повітряні петлі. Схема повторюється. В кінці набирається 3 повітряні петлі. Другий ряд набирається за схемою: безнакидной стовпчик, 1 повітряна петелька, простий стовпчик, 4 повітряні петлі. Схема повторюється. Прості стовпчики в’яжуться в крайні накидні стовпчики 1 ряду.

Як покроково зв’язати жіночий кардиган «летюча миша»:

 1. Спочатку виготовляється права сторона. Виконується ланцюжок з 135+3 повітряних петель. Потім все в’яжеться базовим орнаментом.
 2. Після того, як 8-мирядное щільно буде пов’язано, необхідно зупинитися. Нагорі в ліво-кутовий області спинки закріплюється пряжа для правої полички. Виконується ланцюг з 138 повітряних петельок. В’язка триває на всіх 237 петельках спинки і полички.
 3. Через 34 ряду від початку спинки з обох сторін пропускається 25 сантиметрів. Для рукавного фаски з обох сторін у кожному другому ряду пропускається 2х5, 3х4, 2х3, 1х2 сантиметри.
 4. На інших петлях закінчується робота через 20 рядів від початку в’язання рукава.
 5. Ліва сторона виготовляється подібно до правої, тільки в дзеркальному відображенні. 1 ряд набирається прямо на початковому ряду правої половини.
 6. Для рукавних планок використовуються спиці, мають цілий каркас. На них набирається за 68 петельок, які в’яжуться гумкою.
 7. Через 6 сантиметрів всі петлі зариваються.
 8. Виконуються бічні і рукавні шви, в тому числі і планки.
 9. У крайній області поличок близько горловинного вирізу спинки набирається 279 петель, які в’яжуться гумкою. Ряди повинні починатися і закінчуватися виворітними. Для обробки країв ряд провязывается узєлковим краєм лицьовими петлями.
 10. Через 60 міліметрів від початку провязывания планки всі петельки закриваються.

Перевага таких кардиганів для пишних жінок в тому, що завдяки їхній структурі створюється можливість підбору абсолютно будь-якого кольору, при цьому готова річ не буде повнити свою володарку.

Кардиган гачком для початківців (відео)

Будь-яке наведене вище дозволяє зв’язати цікавий, повітряний кардиган, який підкреслить жіночність будь-якої дами і закінчить її образ. Для того, щоб зв’язати рівний предмет одягу, не слід занадто сильно затягувати петлі, в іншому випадку кардиган може вийти грубим і мати різні довжини всіх частин.

 

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками