Картини з квітів канзаші, картини в стилі канзаші і стрічки, вироби в техніці канзаші і панно канзаші

kartiny iz cvetov kanzashi, kartiny v stile kanzashi i lenty, podelki v tekhnike kanzashi i panno kanzashi278 Картини з квітів канзаші, картини в стилі канзаші і стрічки, вироби в техніці канзаші і панно канзаші

Техніка канзаші доступна навіть для початківців, вона дозволяє в короткий термін і з великим задоволенням створювати із стрічок об’ємні букети троянд на панно, робити красиві новорічні листівки або осіннє панно з стрічок все, на що вистачить бажання і натхнення.

Картини канзаші. Весь жіночий пол хоче зробити свій дім затишним. У створенні комфортного стану для житла допомагають різні картини або панно. У нашій статті ми надамо вам майстер-клас по виготовленню картини канзаші. Читайте, як можна виготовити такі картини своїми руками.

Стиль канзаші (цумамі)

Канзаші — це квіти, створені з підручних матеріалів

kartiny iz cvetov kanzashi, kartiny v stile kanzashi i lenty, podelki v tekhnike kanzashi i panno kanzashi279 Картини з квітів канзаші, картини в стилі канзаші і стрічки, вироби в техніці канзаші і панно канзашіЗавдяки нашому майстер-класу створити таку картину ви зможете досить швидко, особливо якщо у вас вже є навички в цій техніці і нові ідеї. Напевно ви вже помічали такі картини на фотографіях. Панно, створене своїми ручками в стилі канзаші, ви можете застосовувати як для декорування свого будинку, так і в якості презенту своїм близьким і друзям. Вона буде вписуватися, практично в будь-який інтер’єр і буде радувати всіх проживаючих у вашій квартирі людей. Отже, тепер ми переходимо до нашого майстер-класу. Матеріали, які будуть потрібні для роботи.

 • Гострі ножиці.
 • Пінцет.
 • Сірники або проста запальничка.
 • Свічка з воску.
 • Клейовий пістолет.
 • Рамка для великих фотографій розміром 21 на 30 див.
 • kartiny iz cvetov kanzashi, kartiny v stile kanzashi i lenty, podelki v tekhnike kanzashi i panno kanzashi280 Картини з квітів канзаші, картини в стилі канзаші і стрічки, вироби в техніці канзаші і панно канзашіМатеріал для заснування вашої картини.
 • Атласні стрічки різних кольорів шириною в п’ять сантиметрів. Стрічки варто вибирати якісні.
 • Зелені нитки для вишивки.
 • Дрібні половинчасті намистини, стрази.
 • Олівець або хороший крейда.

Майстер-клас з виготовлення картини канзаші

Перший крок майстер-класу зі створення поробки: рамочка, квіти.

 • Візьмемо вашу рамочку, і витягніть з неї скло. На матеріал, приготований для картини, переносимо розмір корпусу рамочки. Потім вирізаємо те, що ми наголошували на тканини. Ну ось, підстава для вашої картини канзаші зроблено.
 • Далі нам потрібно виготовити квіточки канзаші для нашого творіння. У роботі можна застосувати кілька різновидів для пелюсток квіток. Давайте створимо два види. Для створення пелюсточки першого виду, беремо нашу стрічку, ширина якої становить 5 сантиметрів, і виріжемо з нього квадрат з розміром п’ять на п’ять сантиметрів. Потім опалим її краю, які були зрізані, за допомогою свічки, щоб уникнути змін атласного матеріалу при роботі. Отже, для того щоб створити лепесточек, зігнемо квадрат по діагоналі 3 рази. Після цього, за допомогою сірників або запальнички оплавим кут тканини для того, щоб він не розвалився.
 • kartiny iz cvetov kanzashi, kartiny v stile kanzashi i lenty, podelki v tekhnike kanzashi i panno kanzashi281 Картини з квітів канзаші, картини в стилі канзаші і стрічки, вироби в техніці канзаші і панно канзашіДля створення другого пелюстки так само, як і в першому випадку, згинаємо квадратик по діагоналі 3 рази. А після однієї з лівих частин отогнем вправо. У вас повинен вийти лепесточек. Далі, беремо ниточку з голкою, зберемо пелюстки кожного виду на окрему нитку і скріпити їх так, щоб у нас вийшов квіточку. У середину кожного вашого квітки вклеим полубусинки або, якщо захочете, стрази, кому як більше сподобається.
 • Взагалі, технологій по створенню пелюсток ціле безліч. Ознайомитися з ними можна, переглянувши відео або фото на тематику канзаші. Пізніше, коли ви вже повністю відточите ваші вміння, зможете придумувати свої види і форми пелюсток і навіть зможете дати майстер-клас по цій техніці, іншим людям.

Галерея: картини в техніці канзаші (25 фото)

Другий крок майстер-класу: листочки

Для того, щоб створити листочки для ваших квіточок, виріжемо з стрічки зеленого кольору шириною в п’ять сантиметрів лист, попередньо зображуючи його на матеріалі олівцем або крейдою. А потім просто опалим його вогнем свічки по краях, щоб точно зафіксувати обриси аркуша. А поки наш листок остигає, прогнем його край рукою. Можна створити листя і по іншій схемі. Для цього беремо наш матеріал зеленого відтінку і вирізаємо з нього трапецію з сторонками 4 і 1 сантиметр. Потім зігнемо її навпіл, притискаючи один до одного два куточка. Лицьова сторона тканини у вас при цьому повинна залишитися всередині. Оплавим куточки, різко притискаючи після цього обпалений край пальчиками.

Потім не поспішаючи вивернемо створений листочок. Листок у нас вийде у формі круглої стріли. Фото листочків теж можна відшукати швидко, тому ви можете подивитися, як вони взагалі виглядають.

Третій крок майстер-класи: виготовлення картини канзаші

Коли у вас точно будуть готові квіточки і листочки, залишається лише розкласти все на матеріалі таким способом, щоб вийшла шикарна картинка. Зробіть це, виходячи зі своїх думок про букетиках і квіткових композиціях. Ось як побажаєте розкласти квітки, так і розкладайте, піддайтеся своїй уяві в цій роботі.

 • Потім виклавши картину, зобразимо простим олівцем або крейдою стебельця до наших квіткам.
 • А далі, вишьем їх нитками зеленого кольору. Причому ниток варто брати кілька, щоб стеблинка був дуже помітним.
 • Тепер переходимо до наклеювання листів і квіток до нашого полотна. Спочатку, звичайно ж, приклеїмо листя, а вже потім самі квітки. Запам’ятайте, що клей слід наносити лише на серединку листя, щоб він не розтікся і не надавав картинці поганий зовнішній вигляд.
 • Ну а коли ви все це зробите, то вам залишиться зробити останній штрих у своїй роботі. А полягає він у склеюванні підстави по периметру на задню частку рамки і розміщення в рамочці готової картинки. Ось і готова наша незвичайна картина.
 • Її можна повіситьь на саме видне місце в квартирі. Нехай вона порадує вас, ваших рідних людей, а також гостей вашої кімнати.
 • Сподіваюся, що майстер-клас вам сподобалося, і ви з легкістю створите картинку канзаші своїми власними руками, на радість собі і своїм близьким людям. Кращою ідеєю для прикраси інтер’єру в будинку, буде створення картини в техніці канзаші з атласної стрічки і тканини, адже потрібно зовсім небагато матеріалу і зусиль. Виріб, створена своїми руками, завжди буде відрізнятися чимось від купованих речей.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками