Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлям

kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem208 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямУсім знайомі незвичайні витвори мистецтва, якими прикрашали свої палаци і замки середньовічні лицарі та королі. Мова йде про мозаїці, популярність якої знову відроджується у двадцять першому столітті. Проте є одна відмінність між сучасною модою і мистецтвом далекого минулого. Якщо раніше мозаїчні картини виконували тільки вправні майстри, то зараз кожен з нас може виконати їх самостійно у себе вдома.

Кришталева – або кристалічна – живопис, або фотомозаика, завойовує усе більше міцні позиції як вид дозвілля і не тільки. Збирати картинки і робити візерунок з маленьких кристаликів квадратиків полюбили і дорослі і діти.

kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem209 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямКартина з алмазів, скла, кристалів — вибір вражає своєю різноманітністю. Робота над складанням мозаїки не вимагає наявності таланту або особливих навичок. Досить придбати спеціальний набір, який продається в магазинах для хобі-товарів. У нього входять всі необхідні матеріали та інструменти для роботи, а також детальна інструкція зі складання мозаїки.

Мозаїчні картини своїми руками: види вишивки, набори для мозаїки

kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem210 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямАлмазний набір для рукоділля послужить прекрасним подарунком не тільки для дітей, але і для дорослих. При виборі мозаїки варто враховувати ряд важливих факторів. Нижче ми докладно опишемо найбільш поширені види мозаїки. Проте відразу зазначимо, що новачкам краще віддавати перевагу простим зображень, кількість відтінків у яких не більше восьми.

Отже, види мозаїки:

 • акрилові кристали — мають квадратну форму. Їх приклеюють на спеціальну клейку поверхню. Готова картина буде мати яскравий блиск. Цей спосіб підійде як для створення простого малюнка, так і для роботи над складним фотореалістичним зображенням;
 • kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem211 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямкруглі стрази — значно складніше порівняно з першим варіантом з-за форми каменів. Її перевагою є кінцевий результат: зображення виходить насиченим. Цей спосіб відмінно підійде для створення квіткової композиції;
 • мозаїчна картина з алмазів та кристалів — дозволяє створювати унікальні роботи. Кількість різноманітних відтінків і кольорів ідеально підходить для створення реалістичних сюжетів;
 • картини з битого скла — відмінна можливість вигідно переробити старе скло. Цей вид мозаїки обов’язково варто виконувати по заздалегідь намальованому ескізом;
 • алмазна фотовышивка — виконується за індивідуальної фотографії в спеціальній майстерні.

Як бачите, викладання мозаїки своїми руками — цікавий процес, який не так складно виконати. Якщо ви любите розкіш, радимо звернути увагу на алмазний малюнок. Він виглядає багато і прикрашає будь-яке приміщення.

З чого складається набір для мозаїки? На упаковці виробник вказує, як повинна виглядати готова картина, а також перераховує деталі і інструменти, які включені в набір. У коробці ви знайдете:

 • kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem212 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямоснову з розміткою, за якою зможете відтворити малюнок;
 • деталі мозаїки різних кольорів: алмазні, скляні і так далі;
 • пінцет;
 • контейнери для сортування деталей;
 • інструкцію.

Галерея: картини з мозаїки (25 фото)

Процес створення картини з мозаїки

Не має значення, з якими матеріалами ви плануєте працювати. Будь то алмазна вишивка або скляна, схема не змінюється:

 1. kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem213 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямдля початку необхідно визначитися, з чого ви почнете роботу. На деталях написані номери каменів, розкладіть їх у правильному порядку;
 2. алмазний набір має багато кольорів, можна скласти їх в спеціальні коробочки, це спростить процес рукоділля;
 3. малюнок покритий плівкою, її злегка прочиніть;
 4. пінцетом візьміть кристал і приклейте на призначене для нього місце на схемі.

Оформити готове полотно можна в багет, він додасть завершеність вашої творчості, а рамка додасть йому вишуканість і завершеність. Розповімо, які матеріали знадобляться для створення багету:

 • міцний картон, при бажанні можна замінити його фанерою;
 • клей;
 • двосторонній скотч;
 • гумовий валик;
 • картинна рамка під склом.
 1. kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem214 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямПопередньо полотно приклейте до фанері.
 2. Задню стінку полотна необхідно покрити скотчем і зробити виміри. Потім акуратно отклеиваем скотч і закріплюємо полотно на твердій поверхні.
 3. Якщо у вас алмазний малюнок, пройдіться по його поверхні гумовим валиком. Потрібно це, щоб закріпити камінчики. Скло, кристали й дорогоцінне каміння вимагають аналогічного звернення.
 4. На завершальному етапі укладіть вишивку у рамку.

Якщо у вас немає часу або бажання на оформлення багета, можна скористатися послугами майстерні. Рука майстра створює унікальні багети по вашому замовленню. Ціна послуги доступна і не потребує великих фінансових витрат.

На що слід звернути увагу в процесі творчості

kartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem215 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямПо-перше, мозаїку складно змінити, тому будьте уважні, намагайтеся не допускати помилок.

По-друге, щоб малюнок був цілісним, викладайте рівні ряди. Обов’язково дотримуйтесь інструкції.

По-третє, приготуйтеся до тривалої кропіткої роботи, яка потребує концентрації уваги.

Процес роботи над мозаїкою принесе вам багато позитивних емоцій, особливо в той момент, коли ви побачите перші обриси роботи. Мистецтво приносить естетичне задоволення, і готова картина буде радувати вас своєю красою. До того ж, можна зробити мозаїку і піднести її як подарунок близькій людині.

Мозаїка: фотоkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem216 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem217 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem218 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem219 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem220 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem221 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem222 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлямkartiny iz mozaiki: ornament iz stekla, almazov i kristallov, a takzhe opisanie processa raboty nad rukodeliem223 Картини з мозаїки: орнамент із скла, алмазів і кристалів, а також опис процесу роботи над рукоділлям

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками