Кіндер сюрприз відео для дітей 🥝 як зробити велике яйце своїми руками, майстер-клас, фото

kinder syurpriz video dlya detejj 🥝 kak sdelat bolshoe yajjco svoimi rukami, master klass, foto31 Кіндер сюрприз відео для дітей 🥝 як зробити велике яйце своїми руками, майстер клас, фотоЗабавні яйця-сюрпризи люблять практично всі діти без винятку. Особливою популярністю користуються шоколадні киндеры сюрпризи з веселими іграшками всередині. Але часом всередині капсули знаходиться зовсім не та іграшка, про яку мріє дитина. А що, якщо дитина хоче побачити велику іграшку? Як її туди помістити? Відповідь на ці запитання дуже проста — потрібно зробити великий кіндер сюрприз своїми руками. В інтернеті можна знайти величезну кількість різноманітних майстер-класів з виготовлення та роздруківки (шаблон).

Види великих Кіндерів сюрпризів своїми руками

Перед тим як зробити великий кіндер сюрприз, слід вивчити мк по його виготовленню. В цілому всі види кіндерів своїми руками можна розділити на 2 групи:

 1. Кіндер сюрприз з паперу в техніці пап’є-маше
 2. Велике шоколадне яйце з сюрпризом всередині своїми руками.

Яйце-сюрприз з пап’є-маше: майстер-клас

Великий кіндер сюрприз можна зробити своїми руками з паперу в техніці пап’є-маше. Таке яйце може стати проригинальной упаковкою для смачних цукерок або цікавої іграшки, про яку мріє дитина. Зробити таке яйце не складе особливої праці. Для його виготовлення знадобиться:

 1. Цигарковий папір, газета або папір для принтера
 2. Повітряна куля
 3. Картопляний крохмаль або борошно
 4. Ножиці
 5. Акварель або гуаш
 6. Пензлик.

Після того як всі необхідні матеріали підготовлені, можна приступати до процесу виготовлення кіндера сюрпризу з пап’є-маше своїми руками:

 • У першу чергу потрібно приготувати клейстер. Для цього в мисці необхідно змішати 2 столові ложки крохмалю або борошна з 4 столовими ложками води. Додати до отриманої масі 1 стакан крутого окропу, ретельно перемішати, щоб не було грудочок. Суміш поставити на повільний вогонь і варити до загустіння, потім зняти з вогню і дати охолонути.
 • Поки клейстер остигає, потрібно нарізати папір на невеликі квадратики.
 • kinder syurpriz video dlya detejj 🥝 kak sdelat bolshoe yajjco svoimi rukami, master klass, foto32 Кіндер сюрприз відео для дітей 🥝 як зробити велике яйце своїми руками, майстер клас, фотоНадути повітряну кульку.
 • У невелику ємність налити воду.
 • Перший шар з паперу наноситься на кульку наступним чином: кожен квадратик мачає в воді і наноситься на кульку внахлест по всій його площі за винятком хвостика.
 • Після того як весь кулька закритий мокрими шматочками паперу в 1 шар, на цей шар наноситься клейстер за допомогою пензлика. Наносити клейстер слід дуже акуратно, розправляючи всі паперові складочки, якщо вони є.
 • Другий шар паперу наноситься так: кожен квадратик мачає в клейстер з борошна або крохмалю і приклеюється до кульки внапуск. Важливо стежити, щоб не утворювалися складки.
 • Третій шар наноситься на кульку так само, як і другий.
 • Коли всі три шари паперу, наклеєні на кульку, його потрібно залишити в підвішеному вигляді до повного висихання приблизно на добу.

Коли майбутній кіндер сюрприз висох, можна приступити до його оформлення:

 1. На нижній частині яйця малюються хвилі, як на оригінальній упаковці кіндера.
 2. Ці хвилі на нижній частині розфарбовуються гуашшю або аквареллю в червоний колір, верхня частина розфарбовується білою фарбою.
 3. kinder syurpriz video dlya detejj 🥝 kak sdelat bolshoe yajjco svoimi rukami, master klass, foto33 Кіндер сюрприз відео для дітей 🥝 як зробити велике яйце своїми руками, майстер клас, фотоПісля того як фарба висохла, можна приклеювати напис. Напис можна роздрукувати на принтері і розфарбувати.
 4. Бажано вирізати з паперу і приклеювати кожну літеру окремо, інакше напис може бути нерівною.
 5. Кіндер сюрприз своїми руками практично готовий, залишилося лише отримати повітряна куля. Для цього достатньо розв’язати хвостик і випустить повітря або акуратно проколоти куля голкою.
 6. Щоб витягти кульку у верхній частині роблять невеликий надріз. Коли шар видалений, через цей надріз в яйце поміщають солодощі або іграшки, обережно заклеюють його шматочками паперу, дають висохнути і розфарбовують білою фарбою.

Будь-яка дитина прийде в захват, отримавши подарунок у такій оригінальній упаковці.

Галерея: великий Кіндер сюрприз своїми руками (25 фото)

Кіндер з шоколаду своїми руками: майстер-клас покроково

Киндары сюрпызы з паперу в техніці пап’є-маше зробити неважко. На жаль, таке яйце неїстівне. Однак, своїми руками можна виготовити великий шоколадний кіндер. Майстер-клас по виготовленню сюрпризу з шоколаду трохи складніше, ніж з паперу, але і результат вартий того, щоб докласти трохи зусиль. Для роботи знадобиться:

 • Спеціальна форма (трафарет або наклейка а4), яку можна купити в магазині для миловарів або у відділі рукоділля. Вона складається з 2 половин.
 • Темний і білий шоколад хорошої якості. Кількість шоколаду залежить від розміру форми.
 • Не менш 5-6 плоских силіконових пензликів.

Процес виготовлення зводиться до наступного:

 1. На водяній бані розтопити темний шоколад.
 2. Вилити невелика кількість шоколаду на одну з половинок форми і акуратно розподілити його пензликом від центру до країв.
 3. Другу половину форми заповнити за тим же принципом. Шоколад слід розподіляти максимально рівномірно. Оскільки він дуже швидко починає застигати, потрібно мати під рукою кілька чистих пензликів.
 4. kinder syurpriz video dlya detejj 🥝 kak sdelat bolshoe yajjco svoimi rukami, master klass, foto34 Кіндер сюрприз відео для дітей 🥝 як зробити велике яйце своїми руками, майстер клас, фотоПоки перший шар шоколаду застигає, на водяній бані розтопити білий шоколад.
 5. Другий шар наноситься так само як і перший: акуратними рухами від центру до країв рівномірно по всій формі.
 6. Після того, як шоколад трохи застиг, половинки яйця можна звільнити від форми і ставити на 10-15 хвилин до повного застигання.
 7. Половинки кіндера готові, залишилося лише покласти всередину той подарунок, який сподобається дитині, попередньо застеливши стінки шоколадного сюрпризу м’якою серветкою або різнокольоровим папером.
 8. Потім половинки з’єднуються. Для цього слід нагріти на вогні лезо ножа, провести їм по краю кожної половинки і швидко з’єднати їх, при цьому потрібної діяти акуратно, без натиску, щоб не зламати крихкі шоколадні стінки.
 9. Останнім штрихом є упаковка. Тут все залежить від фантазії майстра. Можна використовувати фольгу, папір або інший матеріал.

Жодна дитина не залишиться байдужим до такого оригінального подарунка.

Отже, отримати мега великий і гладкий кіндер сюрприз – мрія будь-якої дитини. Дорослі можуть втілити цю мрію в реальність своїми руками, виготовивши яйце з паперу, шоколаду або гіпсу і помістивши всередину подарунок, який точно сподобається дитині. Витративши трохи часу і сил, можна подарувати своєму малюкові масу позитивних емоцій.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками