Кофточка спицями 🥝 для дівчинки, в’язання дитячих кофтинок, як зв’язати жакет, джемпер, светр, для малюків на 1, 2, 3 роки, схема светри з описом, майстер клас для початківців

Кофтинка, джемпер або жакет для дівчинки в рік може бути пов’язана по-різному. Деякі майстрині воліють в’язати окремі деталі, які потім будуть сшиваться, а іншим подобається реглан. Кофта може бути ажурна і тонка або тепла на гудзиках. У будь-якому випадку, вязання дитячих речей – це дуже цікаве заняття.

koftochka spicami 🥝 dlya devochki, vyazanie detskikh koftochek, kak svyazat zhaket, dzhemper, sviterok, dlya malyshejj na 1, 2, 3 goda, skhema svitera s opisaniem, master klass dlya nachinayushhikh43 Кофточка спицями 🥝 для дівчинки, вязання дитячих кофтинок, як звязати жакет, джемпер, светр, для малюків на 1, 2, 3 роки, схема светри з описом, майстер клас для початківців

Кофточка для дівчинки може бути пов’язана по-різному

Кофточка для дівчинки 3 років спицями

В’язані мамами речі не можуть не радувати. Дівчинка 3 років потребує теплом виробі красивої моделі, будь вона буде рожева або іншого кольору. Починаючому умільцю краще користуватися в такій справі готовими схемами.

koftochka spicami 🥝 dlya devochki, vyazanie detskikh koftochek, kak svyazat zhaket, dzhemper, sviterok, dlya malyshejj na 1, 2, 3 goda, skhema svitera s opisaniem, master klass dlya nachinayushhikh44 Кофточка спицями 🥝 для дівчинки, вязання дитячих кофтинок, як звязати жакет, джемпер, светр, для малюків на 1, 2, 3 роки, схема светри з описом, майстер клас для початківців

Дівчинка 3 років потребує теплом виробі

Опис роботи:

 1. В’язання кофтинок для 3-річних дівчаток передбачає роботу над окремими деталями, які потім будуть сшиваться.
 2. Вище наведена форма-схема для роботи над спинкою і двома передніми частинами кофти. Потрібно розрахувати точне кількість петельок, які потрібно набирати для спинки. На схемі вказана її ширина – 33 см. Цю цифру потрібно врахувати для розрахунку.
 3. Коли петельки будуть набрані на спицю, роботу можна почати. В’яжеться невелика гумка, після чого робота виконується рівним полотном.
 4. Коли виріб буде довязано до пройми, слід зменшити 3-4 петельки. Зменшення має відбуватися через ряд, щоб скіс не був занадто різким.
 5. Далі в’яжеться одна поличка. Потрібно зробити невеликий виріз у горловини. Також не варто забувати про проймі! Зменшення на поличці петель в пахвовій області має розпочатися з того ж ряду, на якому убавлялись петельки на спинці.
 6. Друга поличка повинна бути такою ж, як перша.
 7. Після цього треба працювати над рукавами. Для зручності роботи петельки набираються спицею з пахвовій області. Але перед цим необхідно зробити плечовий шов двох деталей, спинки і передній полички.

Потім рукави і боковинки кофтинки зшиваються.

Класична кофточка на гудзиках спицями для дівчинки (відео)

Як зв’язати теплу кофточку на дівчинку 6 місяців?

Трикотажні вироби завжди є і будуть залишатися в тренді. Перший рік життя немовляти найскладніший для його батьків. В’язані речі для дітей, вік яких 6 місяців, повинні бути зроблені методом реглана.

Отже, схема роботи:

 1. Якщо використовувати середню по товщині пряжу, то набирати на кругові спиці потрібно 51 петелька. Не обов’язково в’язати светр регланом на кругових спицях, можна використовувати і звичайні, прямі, однак у першому випадку робота буде відбуватися швидше і легше.
 2. Під час в’язання методом реглан важливо врахувати всі сегменти роботи, а саме передні планки, полички, спинку, рукави і лінії реглана.
 3. Слід збільшувати кількість петельок на спиці шляхом накидов у лінії лягла кожен раз, коли робота виконується з лицьового боку.
 4. Далі в’яжемо рукава. Для зручності всі інші петлі можна зняти на нитку. На кінцях рукавів бажано зробити гумку. Як варіант, гумку може замінити платочное в’язання.
 5. Після цього довязываются інші частини кофтинки, а саме спинка і перед. Збільшення петель тепер не робиться.
 6. Коли виріб буде довязано до потрібної довжини, на кінцях потрібно зробити невелику гумку, як на рукавах.

Ось схема реглана:

koftochka spicami 🥝 dlya devochki, vyazanie detskikh koftochek, kak svyazat zhaket, dzhemper, sviterok, dlya malyshejj na 1, 2, 3 goda, skhema svitera s opisaniem, master klass dlya nachinayushhikh45 Кофточка спицями 🥝 для дівчинки, вязання дитячих кофтинок, як звязати жакет, джемпер, светр, для малюків на 1, 2, 3 роки, схема светри з описом, майстер клас для початківців

Кофточка на гудзиках для дівчинки 2 років

В’язані кофти і светри для 2-річних дівчаток повинні бути яскравими та креативними, наприклад, можна зробити таку кофтинку з вушками на капюшоні.

Ось схема даної роботи:

koftochka spicami 🥝 dlya devochki, vyazanie detskikh koftochek, kak svyazat zhaket, dzhemper, sviterok, dlya malyshejj na 1, 2, 3 goda, skhema svitera s opisaniem, master klass dlya nachinayushhikh46 Кофточка спицями 🥝 для дівчинки, вязання дитячих кофтинок, як звязати жакет, джемпер, светр, для малюків на 1, 2, 3 роки, схема светри з описом, майстер клас для початківців

Інструкція:

 1. Перша деталь, яка повинна бути зроблена – це спинка. На схемі вказано обсяг вироби – 62 см, значить, спинка повинна мати ширину 31 див.
 2. Коли рівне полотно буде довязано до пройми, необхідно зробити плечової скіс. Для цього в кожному 3-му ряду потрібно зменшувати по 1 петельці з краю.
 3. Далі в’яжуться передні планки. Щоб кофту можна було застібати на гудзики, на краях планки потрібно робити дірки. Найпростіший варіант полягає в тому, щоб робити накид. Утворюється дірочка, але в другому ряду накид слід провязать разом з петелькою, так як якщо цього не зробити, то виріб буде розширюватися.
 4. Дірочки робляться у кожному 12-му ряду. За бажанням, їх можна робити широкими.
 5. Під час в’язання передніх планок також варто пам’ятати про плечовому скосі. Зменшення петельок має бути аналогічним.
 6. Потім в’яжуться рукава. Петлі набираються від пройми. У міру в’язання 5 петель, починаючи з ліктя, потрібно зменшити. Це звузить рукав до кінця.
 7. Тепер робота виконується над капюшоном. В’яжеться він на кругових спицях за вищенаведеною схемою.

На останньому етапі виріб зшивається. Можна пришивати гудзики на передню планку.

Кофтинка для однорічної дівчинки спицями

Схема роботи:

koftochka spicami 🥝 dlya devochki, vyazanie detskikh koftochek, kak svyazat zhaket, dzhemper, sviterok, dlya malyshejj na 1, 2, 3 goda, skhema svitera s opisaniem, master klass dlya nachinayushhikh47 Кофточка спицями 🥝 для дівчинки, вязання дитячих кофтинок, як звязати жакет, джемпер, светр, для малюків на 1, 2, 3 роки, схема светри з описом, майстер клас для початківців

Інструкція до роботи:

 1. Такий виріб в’яжеться окремими елементами, які потім будуть сшиваться. Для початку потрібно розрахувати кількість петельок, які будуть набиратися. Стандартна кількість петель пряжі середньої товщини для однорічної дівчинки – 60. На спинку потрібно набрати 30 петель.
 2. Виріб в’яжеться рівним полотном, без освіти плечового скосу. Потрібно використовувати 3 кольору пряжі: зелений, бежевий і коричневий. Візерунок в’язання описаний на схемі.
 3. Після спинки в’яжуться передні полички. Одна поличка робиться з 15 петель. На кожній поличці робиться передня планка. На одній з них повинні бути дірочки для гудзиків.
 4. Потім можна приступити до роботи над рукавами. Для цього слід набрати петлі від плечового шва. Перед цим виріб необхідно зшити по плечу.

Важливо зробити рукава однакової довжини. Вони теж повинні бути смугастими.

Симпатична ажурна кофтинка для дівчинки 5 років спицями

Такий виріб точно сподобається 5-річній дівчинці.

Схема візерунка:

koftochka spicami 🥝 dlya devochki, vyazanie detskikh koftochek, kak svyazat zhaket, dzhemper, sviterok, dlya malyshejj na 1, 2, 3 goda, skhema svitera s opisaniem, master klass dlya nachinayushhikh48 Кофточка спицями 🥝 для дівчинки, вязання дитячих кофтинок, як звязати жакет, джемпер, светр, для малюків на 1, 2, 3 роки, схема светри з описом, майстер клас для початківців

Майстер-клас:

 1. Такий виріб можна надягати навесні або ранньою осінню. Воно дуже красиво і елегантно, навіть якщо його носить маленька дівчинка. Підбирається пряжа малинового або бордового кольору.
 2. Щоб виконати точний розрахунок петель, потрібно попередньо зв’язати зразок. Візерунок в’яжеться за вищенаведеною схемою.
 3. Перша деталь, яка повинна бути зроблена – це спинка. Коли деталь буде довязана до пройми, потрібно робити зменшення петель. Повинен утворитися чіткий плечової скіс, щоб кофточка добре села по фігурі дівчинки.
 4. Потім в’яжеться передня частина виробу. На фронті потрібно зробити закруглену горловину. Для цього за 10 см до плечового шва у центрі переду потрібно симетрично зменшити 10 петель в кожному 2-му ряду.
 5. Далі потрібно зв’язати рукава.
 6. На кінці кожної деталі робиться гумка, так як ажурний візерунок, то гумку слід робити не менше 10 див.

На останньому етапі відбувається зшивання деталей.

Поради новачкам

 • Всі шви на в’язаних речах слід робити з виворітного боку. Це робиться для того, щоб замаскувати їх.
 • Горловину можна обрамити гачком після того, як светр буде пов’язаний. Найпростіший спосіб полягає в наборі петель від горловини і провязывании особового візерунка двома рядами.
 • Щоб закруглити горловину, треба збавляти петлі в кожному ряду. А якщо чергувати зменшення, наприклад, скорочувати кількість петельок в кожному 3-му ряду, то горловина буде V-образної.
 • Чим більше петельок буде набрано на спицю, тим ширше буде виріб. Так, це банальне правило, однак багато початківці майстра допускають масу помилок, набираючи меншу кількість петель з розрахунком на те, що вони будуть в’язати вільно. Як показує практика, від цього виріб не стає ширше, воно просто бовтається на тілі.

Дитяча кофточка спицями з ажурними сердечками: майстер-клас (відео)

Ніколи не варто боятися припуститися помилки. Світ в’язання далеко не простий, однак це не означає, що варто здаватися. Той, хто навчиться робити своїми руками красиві речі, обов’язково порадує своїх близьких людей і підніме власну самооцінку.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками