Кофточка спицями для новонародженого 🥝 як зв’язати красиві кофти регланом малюкові на 3 місяці, як в’язати для немовлят светр і жакет, в’язання для початківців, схеми

 

В’язати речі для маленьких дітей і немовлят завжди дуже приємно. Кофтинка для новонародженого спицями від 6 місяців – це те, що відмінно підійде для початківців в’язальниць. Дизайн такого виробу малятку можна продумати самостійно або скористатися готовими схемами і покроково зв’язати красиву річ для немовляти.

koftochka spicami dlya novorozhdennogo 🥝 kak svyazat krasivye kofty reglanom malyshu na 3 mesyaca, kak vyazat dlya mladencev sviter i zhaket, vyazanie dlya nachinayushhikh, skhemy80 Кофточка спицями для новонародженого 🥝 як звязати красиві кофти регланом малюкові на 3 місяці, як вязати для немовлят светр і жакет, вязання для початківців, схеми

В’язати речі для маленьких дітей і немовлят завжди дуже приємно

Жакет спицями для малюка

Жакет так само, як і тепла кофта, зігріє малюка. Це проста робота, яка полягає в дотриманні послідовності. Викрійка для створення жакета не потрібна.

Майстер-клас:

 1. Знадобиться досить товста пряжа, а також спиці.
 2. Необхідно розрахувати кількість петель, які потрібно набрати. Жакет для маленьких діток (стандартного розміру) в’яжеться з 60 петельок. Тобто, щоб зв’язати спинку, слід набрати приблизно 30 петель.
 3. Гумка в’яжеться хустковим методом, тобто всі петельки повинні бути лицьовими. Далі йде звичайна в’язання особою і виворотом.
 4. В кінці провязывания спинки петлі необхідно закрити. Тепер можна приступати до провязыванию половинок переду, лівого і правого боку. Петлі набираються повторно. Для однієї половинки достатньо 15 петельок. В’язання аналогічно.
 5. Права і ліва половинки переду повинні бути однаковими. Щоб не допустити помилок при їх в’язанні, рекомендується вести підрахунок рядів на листочку.
 6. В’язання рукавів починається зверху. В кінці рукава потрібно зробити гумку хустковим методом.
 7. На цьому етапі відбувається зшивання виробів. Першим пришиваються половинки переду, а потім – рукава.
 8. Декорують виріб 3 великі гудзики пришиті на комір жакета.

Проста кофтинка для малюка спицями (відео)

Кофтинка для новонародженого спицями: проста схема для початківців

У в’язанні кофтинок безліч різних нюансів. У кожному конкретному випадку, техніка в’язання може відрізнятися. Нижче буде описано один з найпростіших способів створення кофти для дівчинки спицями.

koftochka spicami dlya novorozhdennogo 🥝 kak svyazat krasivye kofty reglanom malyshu na 3 mesyaca, kak vyazat dlya mladencev sviter i zhaket, vyazanie dlya nachinayushhikh, skhemy81 Кофточка спицями для новонародженого 🥝 як звязати красиві кофти регланом малюкові на 3 місяці, як вязати для немовлят светр і жакет, вязання для початківців, схеми

У в’язанні кофтинок безліч різних нюансів

 1. Для в’язання такий кофтинки підійде тонка нитка. Також можна придбати нитка середньої товщини. Щоб зробити кольорову яскраву кофту, і при цьому використовувати один моток пряжі, слід придбати різнобарвну пряжу.
 2. Після того, як інструментарій був підготовлений, можна починати в’язати спинку. Спочатку робиться гумка 2 на 2. Потім йде стандартне в’язання лицьовим способом. Як варіант, всю кофтинку можна зробити гумкою, в такому разі, вона буде добре розтягуватися.
 3. Коли кофта буде довязана до плечей, петлі на робочої спиці потрібно розділити на 3. Та частина, яка посередині – це горловина. Петельки горловини можна закрити. А дві частині з боків відводяться на плечі, їх слід пров’язати вище горловини приблизно на 3 см, після чого теж закрити.
 4. Перед в’яжеться аналогічно, однак варто зробити на кофтині трикутний виріз. Для цього петлі поділяються на 2 частини. Необхідно зменшувати їх у кожному парнім ряду з центру протягом 5-6 рядів. Потім плечі закриваються.
 5. Відбувається зшивання вироби по плечах. Потім набираються петлі на рукави. В кінці кожного рукавчика потрібно зробити гумку.
 6. На останньому етапі рукавчики зшиваються.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як просто зв’язати дитячі штанці спицями.

Як зв’язати кофтинку-реглан для маленької дівчинки?

В’язання регланом передбачає роботу по колу. Це безшовна в’язана кофта. Реглан – це лінія, що йде від горловини до рукава, в’язання якої дозволяє виробу ставати ширше.

koftochka spicami dlya novorozhdennogo 🥝 kak svyazat krasivye kofty reglanom malyshu na 3 mesyaca, kak vyazat dlya mladencev sviter i zhaket, vyazanie dlya nachinayushhikh, skhemy82 Кофточка спицями для новонародженого 🥝 як звязати красиві кофти регланом малюкові на 3 місяці, як вязати для немовлят светр і жакет, вязання для початківців, схеми

В’язання регланом передбачає роботу по колу

Робота складається з таких послідовних етапів:

 1. Купується пряжа. Потім потрібно розрахувати необхідний для набору кількість петель. Якщо дівчинка маленька (до 2 років), то можна не розраховувати петлі, а набрати 60-70 петельок за стандартом.
 2. В’язання регланом складається з таких сегментів: планка, перед, реглан, спинка, реглан, перед, реглан і ще одна планка. Для в’язання планочки варто виділити 3 петлі, цього буде достатньо.
 3. Через кожен ряд варто робити накіди у лінії реглана. За рахунок цього кофта стає більшою, об’ємнішою.
 4. Не варто забувати про отворі для гудзиків. Для цього на планці кожні 10 рядів потрібно робити накид у першій кромочной петлі. Утворюється дірочка. За бажанням її згодом можна обшити ниткою такого ж кольору, як пряжа. Завдяки цьому отвір для гудзики стане ширше.
 5. Потім в’яжуться рукави, які потім зшиваються по виворітній стороні.

Коли кофта регланом буде довязана до бажаної довжини, пару поруч необхідно буде пров’язати гумкою або платочної в’язкою.

Светр для новонародженого спицями

Светр для маленької дитини просто необхідний. Є маса варіантів в’язання зимових светрів для маленьких дітей: з капюшоном, з кишенями або з відкритим коміром. Нижче буде описано максимально простий спосіб, який може сподобатися новачкам.

koftochka spicami dlya novorozhdennogo 🥝 kak svyazat krasivye kofty reglanom malyshu na 3 mesyaca, kak vyazat dlya mladencev sviter i zhaket, vyazanie dlya nachinayushhikh, skhemy83 Кофточка спицями для новонародженого 🥝 як звязати красиві кофти регланом малюкові на 3 місяці, як вязати для немовлят светр і жакет, вязання для початківців, схеми

Светр для маленької дитини просто необхідний

 1. Для в’язання светри слід підібрати пряжу середньої товщини. Якщо людина в’яже таку роботу вперше, він може купити товсту нитку. Працювати з нею набагато легше, ніж з тонкою.
 2. 30 петельок набираються на робочу спицю. Робота починається з в’язання гумки. Досить зробити гумку 1 на 1, приблизно 3 див.
 3. Після цього спинка в’яжеться рівним полотном плоточной в’язкою. Перш, ніж закривати плечі, їх слід пров’язати вище горловини на 2 див.
 4. Далі йде в’язання передній частині светри. Все робиться аналогічно, вирізів немає.
 5. Дитячі маленькі речі не робляться з проймами, тому збавляти петлі в пахвовій області не слід.
 6. По плечах зшивається передня і задня частини светри. Після цього набираються петельки на рукави. В кінці в’язання рукавів слід зробити гумку 1 на 1.
 7. На цьому етапі всі заготовки необхідно зшити. Всі шви робляться по виворітній стороні.

На останньому етапі потрібно зробити на светрі комір. Для цього по горловині набираються петлі на кругові спиці, відбувається просте в’язання полотна вгору. Комір повинен заходити, тому потрібно провязать не менше 15 см полотна.

Як можна декорувати дитячу в’язаний одяг?

 • Можна озброїтися нитками муліне, голку для вишивки і зробити на в’язці красиву яскраву аплікацію, наприклад, вишити квіточку.
 • Як варіант, можна вишити на кофті ініціали малюка.
 • Можна зробити кілька ажурних дірочок у коміра і ставити в них стрічку.
 • Також можна зробити плече кофти, застібається на гудзики. Для цього необхідно заздалегідь зробити в області плеча отвори для гудзиків. Також ґудзики можна просто пришити в якості декорації.

koftochka spicami dlya novorozhdennogo 🥝 kak svyazat krasivye kofty reglanom malyshu na 3 mesyaca, kak vyazat dlya mladencev sviter i zhaket, vyazanie dlya nachinayushhikh, skhemy84 Кофточка спицями для новонародженого 🥝 як звязати красиві кофти регланом малюкові на 3 місяці, як вязати для немовлят светр і жакет, вязання для початківців, схеми

Кофтинки можна декорувати по-різному

Поради новачкам

 • В’язані речі краще прати вручну, так як прання в машинці може призвести до їх деформації.
 • Перш ніж повісити в’язану річ сушитися після прання, варто покласти на неї махровий рушник. Воно вбере в себе вологу і виріб при сушінні не деформується.
 • Новачкам слід правильно підбирати спиці під пряжу. На упаковках ниток часто вказуються спиці, які рекомендовано використовувати з цими нитками.
 • Новачкові не варто розраховувати на те, що у нього вийде виконати роботу якісно. Як кажуть мудрі люди: «Перший млинець завжди виходить грудкою». Тому, слід якомога довше тренуватися. Навичка в’язання освоюється поступово, так що методом проб і помилок можна розвинути в собі здібності до цієї справи і стати справжнім майстром-вязальщиком.

В’язаний костюмчик для немовлят: кофтинка і штанці спицями (опис з відео)

Ось такі нескладні способи в’язання речей для діток існують. Майстриня не обов’язково повинна керуватися вищенаведеними схемами в своїй роботі по створенню дитячого шедевра. Але початківцям майстрам все ж краще брати приклад з тих, хто вже освоїв даний навик, адже немає межі досконалості.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками