Колаж онлайн безкоштовно з ефектами 🥝 як зробити фотографії, як створити кілька програмою, фото

Одним з найзворушливіших подарунків вважається фотоколаж. Це обумовлено тим, що фотографії є не тільки цікавими зображеннями, але і хранителями людських емоцій та почуттів. Такий подарунок можна піднести абсолютно до будь-якого свята, що робить його не тільки запам’ятовується, але і універсальним. Зробити фотоколаж своїми руками можна різними способами, а розпалити активність уяви можна, спираючись на представлені нижче ідеї.

kollazh onlajjn besplatno s ehffektami 🥝 kak sdelat fotografii, kak sozdat neskolko programmojj, foto133 Колаж онлайн безкоштовно з ефектами 🥝 як зробити фотографії, як створити кілька програмою, фото

Одним з найзворушливіших подарунків вважається фотоколаж

Фотоколаж своїми руками: ідеї оформлення

Існує маса ідей оформлення колажу з фотографій, які відрізняються один від одного складністю композицій, необхідними елементами та інструментами. Будь-який з них – чудовий подарунок до свята, причому неважливо, до якого, адже фотографії, зібрані в єдиному стилі несуть в собі позитивну енергетику та заряджають позитивом кожен раз при його перегляді.

Найчастіше колажі з фотографій роблять на такі свята:

 • весілля і її річниці;
 • день народження;
 • день матері;
 • ювілейні дати.

Також фотоколаж можна зробити з фоток дитячого садка або школи. Це може прикрашати стіни будинку і нарівні з фотоальбомом нести в собі інформацію про сім’ю і друзів.

Галерея: фотоколаж (25 фото)

Фотоколаж своїми руками на день матері

Найчастіше батькам підносять прості композиції з фотографій, щоб вони могли максимально ретельно розглянути трепетні зображення і згадати давні емоції і почуття. Тому кращим варіантом створення колажу на день матері вважається його оформлення на підкладці. Так само можна зробити красиво незвичайний шаблон з ватману і фотографій на привітання з днем народження чоловікові від жінки. Для того щоб це виглядало святково і незвичайно можна подивитися онлайн беплатно зразки і шаблони в інтернеті і вставити калашом всі фотографії, які вас пов’язують багато років.

Для цього знадобиться:

 • квадратні якісні яскраві фотографії у кількості кратному 4 (однакового розміру);
 • поліуретанова, фанерна або пластикова основа 40х60 сантиметрів;
 • двосторонній скотч;
 • кисті з поролону;
 • матовий клей для декупажу.

kollazh onlajjn besplatno s ehffektami 🥝 kak sdelat fotografii, kak sozdat neskolko programmojj, foto134 Колаж онлайн безкоштовно з ефектами 🥝 як зробити фотографії, як створити кілька програмою, фото

Найчастіше батькам підносять прості композиції з фотографій

Як зробити:

 1. Насамперед необхідно намітити майбутню композицію. Для цього слід розташувати вибрані фотографії на основі. Розташовувати картинки слід рівними рядами.
 2. Після того як композиція буде врівноважена і гармонійна, необхідно приклеїти всі фотографії на свої місця за допомогою двостороннього скотча.
 3. Після приклеювання всіх фотографій колаж слід промазати клеєм для того, щоб він став єдиним і був захищений від пилу і бруду. Для обробки композиції клем слід використовувати поролонову кисть.
 4. Коли клей висохне, колаж слід перевернути і прикріпити до основи кріплення, необхідне для підвішування композиції до стіни.

Для такої композиції слід вибирати якісні та яскраві фотографії, бажано, щоб вони нагадували мамі про найбільш важливих і щасливих моментах її життя. Тому до дня матері можна зібрати фотокартки самої винуватиці торжества, а також її дітей з дитячого віку. Так вийде зворушлива історія її життя. Якщо ж таких фото мало, можна оформити композицію, взявши зображення з будь-якого відпустки або подорожі.

Як зробити фотоколаж на день народження?

До створення подарунка на день народження слід докласти креативність і вигадку. Цікаво виглядають композиції, в основі яких лежать оригінальні геометричні форми. Якщо день народження коханої людини, йому можна оформити колаж у формі серця, а якщо у колеги – подарувати композицію-ініціали з фотографій. Якщо ж винуватець торжества любитель тварин, фото можна оформити на силуеті улюбленого вихованця, а якщо він нещодавно їздив відпочивати до моря – у вигляді сонячних окулярів або пляжного парасольки.

Оригінальний подарунок робиться з наступних необхідних предметів:

 • фотографії будь-якого розміру і форми;
 • основа обраної форми;
 • лід-підсвічування і кріплення для неї;
 • двосторонній скотч.

kollazh onlajjn besplatno s ehffektami 🥝 kak sdelat fotografii, kak sozdat neskolko programmojj, foto135 Колаж онлайн безкоштовно з ефектами 🥝 як зробити фотографії, як створити кілька програмою, фото

До створення подарунка на день народження слід докласти креативність та винахідливість

Як відбувається оформлення:

 1. Фотографії розташовуються на основі так, щоб між ними не було ніяких порожніх ділянок. Також потрібно стежити за тим, щоб фото занадто сильно не загороджували один одного. Для того щоб композиція в обраній формі виглядала органічно, допускається змінювати кути кріплення фотографій, але не на великий кут.
 2. Готову роботу можна заламінувати, помістити під скло або закріпити декупажным лаком.
 3. Прикрасити композицію можна за допомогою додаткових елементів. Дуже ефектно виглядає лід-підсвічування. Для цього по краю форми слід пустити шнур, закріплюючи його кожні 4-5 сантиметрів кріпленнями.

Також в якості декоративних елементів можна використовувати різні квіти з паперу, гудзики, стрази, намистини, стікери. Вони додадуть композиції особливий настрій і підкреслять її індивідуальність.

Колаж з фото на річницю весілля

Річниця весілля – родинне свято, тому подарунок до нього повинен бути камерним і зворушливим. Фотоколаж на річницю можна зробити з сірникових коробок – виходить оригінальна і ніжна композиція, позбавлена громіздких елементів.

Для виготовлення знадобиться:

 • фотографії різного розміру;
 • картонна основа;
 • олівець;
 • клей (бажано використовувати момент кристал);
 • двосторонній скотч;
 • декоративні елементи;
 • сірникові коробки;
 • папір для скрапбукінгу з різними весільними написами;
 • акрилова фарба.

kollazh onlajjn besplatno s ehffektami 🥝 kak sdelat fotografii, kak sozdat neskolko programmojj, foto136 Колаж онлайн безкоштовно з ефектами 🥝 як зробити фотографії, як створити кілька програмою, фото

Річниця весілля – родинне свято, тому подарунок до нього повинен бути камерним і зворушливим

Технологія оформлення:

 1. Перед тим як приступити до створення композиції, необхідно намалювати її ескіз. В ескізі має відбиватися співвідношення різних розмірів сірникових коробок або їх групи.
 2. Далі з коробок викладається намічений орнамент, зайві межі видаляються для того, щоб утворилися більш великі осередки.
 3. Всі коробки акуратно приклеюються до основи за допомогою клею.
 4. Вийшла основа підфарбовується акриловою фарбою і залишається до повного просихання.
 5. Потім у клітини вклеєні фотографії з допомогою двостороннього скотча. Варто врахувати, що малюнок не слід клеїти в кожну клітинку. В деякі клітинки можна додати різні декоративні елементи, до речі, існує різні приклади вклеювання туди весільної атрибутики: кілець, зображень голубів, келихів, сукні та костюми, букета нареченої.
 6. Деякі клітинки можна прикрасити простими вирізками з паперу для скрапбукінгу з написами.

Після висихання клею колаж можна закріпити декупажным клеєм. Віщати картину на стіну або дарувати її можна буде через кілька годин – як тільки клей повністю висохне.

Фотоколаж на тему «Моя родина»

Сімейні фотокаллажи – самі габаритні за своїми розмірами. Це обумовлено тим, що сімейна історія досить тривала і може постійно поповнюватися. Тому для створення композиції на тему «Сім’я» краще використовувати схему оформлення колажу з окремих знімків. Замість фотоколажу підійде і велика листівка куди так само можна вклеїти невеликі фото і написати «наша дружна сім’я», таку композицію може понести дитина в садок.

Для складання композиції потрібно:

 • фото однакових розмірів (ефектно виглядає композиція з квадратних фотографій);
 • пластик або пенокартон;
 • канцелярський ніж;
 • клей.

kollazh onlajjn besplatno s ehffektami 🥝 kak sdelat fotografii, kak sozdat neskolko programmojj, foto137 Колаж онлайн безкоштовно з ефектами 🥝 як зробити фотографії, як створити кілька програмою, фото

Величезним плюсом цього колажу є те, що його в будь-який момент можна поповнити новими фотографіями

Як зробити своїми руками:

 1. Першим ділом за розміром фото (на 0,5 сантиметра більше з кожного боку) вирізається підкладка з пластику або пінокартону. Вирізати основу слід за допомогою канцелярського ножа.
 2. На вирізану основу з допомогою клею приклеюються фотографії. Краї основ будуть грати роль фоторамок, тому з кожної сторони слід залишати однакову вільний простір. Також основу можна задекорувати шпалерами або іншої нейтральної папером або матеріалом. Для цих цілей можна використовувати зразки шпалер або меблевої оббивки.
 3. Фотографії на підкладках розташовуються на стіні. Оригінальний і простий хід – розташувати всі підкладки в кілька прямих рядів. Таке розташування буде нагадувати справжній сімейний фотоальбом.

Величезним плюсом цього колажу є те, що його в будь-який момент можна поповнити новими фотографіями.

Фотоколаж на ювілей

Ювілей – дата, що запам’ятовується, тому і подарунок повинен нести в собі ювілейну символіку. Красивий і цікавий колаж можна зробити у вигляді цифри.

Для цього знадобиться:

 • щільний картон;
 • двосторонній скотч;
 • фотографії різного розміру;
 • акрилова фарба;
 • декоративні елементи.

Як робиться фотоколаж:

 1. З картону вирізають необхідні цифри.
 2. Вирізана основа забарвлюється у вибраний колір.
 3. Висушена основа обклеюється фотографіями так, щоб між ними не було вільного простору.
 4. Після того як всі фотографії будуть зафіксовані, їх можна прикрасити різними декоративними елементами: намистинами, тасьмою, стрічками, об’ємними предметами.

Плюс такого колажу в тому, що він не вимагає покупки рамок, а значить, таке творчість значно економічніше.

Як зробити відеоколаж (відео)

Як зробити гірлянду з фотографій (відео)

Перед тим як втілювати в колажі різні ідеї, необхідно продумати його єдину стилістику. Варто врахувати, що перед роботою також необхідно продумати розміщення композиції, так як тій або іншій кімнаті буде відповідати різні декоративні елементи і прийоми оформлення.

Інші види рукоділля

Букет з шкарпеток

Квіти з атласних стрічок

Прикраси з бісеру

Кольє з бісеру

Квіти з фетру

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками