Кращі схеми кофтинок для дівчаток гачком: дитячі светри, джемпери та кардигани

luchshie skhemy koftochek dlya devochek kryuchkom: detskie svitera, dzhempery i kardigany741 Кращі схеми кофтинок для дівчаток гачком: дитячі светри, джемпери та кардиганиЗроблені своїми руками речі ніколи не вийдуть з моди, а в’язані на малу красиві кофтинки, сукні або кардигани стануть не тільки приємним доповненням в гардеробі дитини, але і дозволять підвищити рівень майстерності рукодільниці. Дуже часто молоді мами бояться приступати до такого виду роботи через відчуття майбутніх труднощів і серйозності, однак, насправді у в’язанні кофтинки гачком немає нічого такого, з чим би не впоралася навіть починаюча в’язальниця.

В’язання — дуже цікаве заняття, яке вимагає багато уваги і терпіння. Тому перед початком процесу рекомендується максимально відгородити себе від зайвих подразників і повністю віддатися улюбленій справі.

Вя занная кофтинка – предмет гардеробу, який стане в нагоді для малюків від 0 до 4, 5,6,7, 7, 9 місяців. І до року. І старше. Так що не думайте, що вчитися в’язати — заняття марне, тому що діти швидко виростають з одягу: самостійно пов’язану річ, будь то комбінезончик або пуловер ви легко збільшите під розміри підрослого малюка.

Простою кофточка для дівчинки гачком

Цей спосіб може зацікавити багатьох матусь, так як без особливих умінь у в’язанні можна створити оригінальний і простий наряд для дівчинки. Схема заслужено отримала свої рекомендації від інших більш досвідчених майстринь, так як за допомогою нескладних дій і мінімальної кількості засобів створюється прекрасний дитячий в’язаний джемпер.

Для цього вироби знадобляться:

  • Гачок.
  • Пряжа декількох кольорів. Зазвичай рекомендують для вибору нейтральні і не дуже різкі кольори.
  • Ґудзики.

luchshie skhemy koftochek dlya devochek kryuchkom: detskie svitera, dzhempery i kardigany742 Кращі схеми кофтинок для дівчаток гачком: дитячі светри, джемпери та кардиганиОтже, спочатку на гачок набирається близько п’яти повітряних петельок, які згодом затягуються в кільце. Це легко можна провернути, закріплюючи першу і останню петлю разом. Потім використовується проста схема набору трьох повітряних петель і двох стовпчиків з накидом; наступним рядом двох ВП (повітряних петель) і трьох ССН (стовпчиків з накидом). Останній крок повторюється кілька разів, поки не створюється приблизно шість рядів.

В’язане виріб нагадує об’ємний коло, який має невеликі простору між стовпчиками. Необхідно пров’язати через ці вільні ділянки три ССН, дві ВП і ще раз три ССН. Як тільки з кожною ділянкою таке буде зроблено, можна переходити до наступного кроку.

Можна помітити, що після подібного виду в’язання, виріб стало мати більше вільного простору між стовпцями. Потрібно виконати схожі дії, як описувалося раніше, тільки тепер тільки кутові ділянки повинні в’язатися з трьома ССН, двома ВП і трьома ССН, в той час як між ними робляться тільки ССН.

luchshie skhemy koftochek dlya devochek kryuchkom: detskie svitera, dzhempery i kardigany743 Кращі схеми кофтинок для дівчаток гачком: дитячі светри, джемпери та кардиганиПодібні махінації слід провести ще кілька разів, поки не вийде досить великий шестикутник. Його потрібно скласти таким чином, щоб вийшла фігура, що нагадує букву «Р».

Використовуючи іншого кольору пряжу, можна створити прикрасу на рукаві і зв’язати разом верхні честі, але не до кінця, так як це буде горловина. Наступним етапом буде створити такий самий шестикутник і зв’язати дві частини разом. Пришиваються ґудзики і доробляються деякі деталі, наприклад, за бажанням можна додати кілька бантиків або візерунків, щоб кофта виглядала веселіше та цікавіше для дитини. Таким чином, виходить мила кофточка для дівчинки гачком.

Ажурний дитячий светр

В’язані кофтинки гачком для дівчаток мають велику кількість різних варіацій виконання. Одним з них є дуже красивий і милий дитячий теплий светр, який підійде навіть для дитини малих років. У доповнення до нього можливо зробити ажурний жакет, опис і схема якого представлена нижче.

Для того, щоб зв’язати комплект з дитячого светри і жакета для дівчинки знадобляться:

  • Пряжа. Можна використовувати один колір, бажано пастельний і не дуже помітний, так як в подібному роді вироби він буде гармонійно виглядати.
  • Гачок.
  • Ґудзики.

При виконанні рекомендується прикладати кофту до дитини, адже опис і схема дитячого светрики представлена для дівчинки 3 років. Необхідно виконати зняття мірок і визначити, яку кількість петель буде набиратися спочатку.

luchshie skhemy koftochek dlya devochek kryuchkom: detskie svitera, dzhempery i kardigany744 Кращі схеми кофтинок для дівчаток гачком: дитячі светри, джемпери та кардиганиДля спинки слід зробити 70 повітряних петель та 3 петлі для підйому. Роботу виконувати візерунком за бажанням. Можна використовувати стандартний набір з чергування повітряних петель і стовпчиків з накидом, після яких з’являються красиві і акуратні гуртки в жакеті. Через 20 петель слід залишити пройм і виріз для горловини. Щоб робота вийшла максимально вдалою, не варто забувати прикладати в процесі до дитини. Після цього закінчити роботу зі спинкою.

Далі, зробити зв’язку з 35 ВП і 3 петлями для накиду. Використовувати той же візерунок, який був в роботі до цього. Через 20 петель залишити пройми з лівої сторони, зробивши закруглення. Після цього потрібно в’язати 1 і 3, 2 і 2 петлю. Як тільки дійде до 10 ряду, можна закінчувати. Далі, необхідно повторити дії, щоб отримати праву і ліву поличку.

Для в’язки рукавів використовується така ж схема, як описано в попередньому кроці, проте, набір петель трохи відрізняється. Якщо використовувати при початковій зв’язці 38 петель ВП і 3 стовпчика без накиду, то пройми залишаються через 22 петлі.

Після в’язання, робиться складання всіх елементів дитячої ажурною кофти. По швах втачиваются рукави, всі хвостики вплутуються в сам виріб, краї обробляються додаткової в’язкою.

В’язана кофта з візерунком для дівчинки 3 років

Для виконання теплого плетеного светра з капюшоном знадобиться:

  • Пряжа (300 г) одного кольору.
  • Гачок №3.
  • Ґудзики.

Дуже важливо, щоб в’язання відбувалося одним єдиним полотном. Для спинки і полички набирається 100 повітряних петель і один ряд в’яжеться стовпчиками без накиду. Після цього слід в’язати за вищеописаною техніці з використанням стовпчиків з накидом (1 і 3, 2 і 2). Як тільки прямокутник досягне необхідних розмірів, то можна закінчувати роботу (зазвичай це 24-25 см).

Для рукавів робиться 40 повітряних петель. Подальша в’язка робиться за таким же описом, як і спина. Після цього можна робити капюшон, який вимагає близько 75 повітряних петлею. Як тільки всі частини будуть готові, їх можна зшивати між собою.

В’язання вважається прекрасним проведенням часу, тому що воно однаково задовольняє потребам людей, яким важливий процес, і тим, кому необхідний результат. Незалежно від того, до якої групи відносить себе людина, це хобі принесе йому задоволення і гарний настрій.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками